Feminisme is veel meer dan gelijke rechten. En juist daar waar het meer is dan dat is het allesbehalve vooruitgang. En ook vooral iets tijdelijks. Dat hele progressieve is onder het eigen succes aan het bezwijken, al is het maar omdat ze elkaar de tent uitvechten.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:38 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
Ging het over vrouwenrechten of feminisme?
In ieder geval, dit is geen achteruitgang voor mannen. Het is een vooruitgang. Een poging tot gelijktrekking. Feminisme.
Dit is gewoon wetenschap, ga er op google'n.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:36 schreef Seven. het volgende:
[..]
Ja, die feministische verwende krengen ook allemaal..!
Typisch voorbeeld van een man die 'de vrouw' de schuld geeft van zijn eigen slachtoffergedrag.
Je weigert te zien dat jijzelf het probleem bent.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:40 schreef ludovico het volgende:
[..]
Das denk niet het issue. Of dit is een specifiek issue voor de lager opgeleide mannen in NL.
Maar dit is wel gewoon onderzocht dus ik heb het vermoeden dat dit wat robuuster is.
Hier op Fok! krijg je het idee dat het ervan stikt. In mijn omgeving hoor ik dat soort Calimero-geluiden (gelukkig) totaal niet.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:01 schreef Chia het volgende:
[..]
Een heel aantal mannen natuurlijk ook wel en sommige vrouwen ook nog altijd niet, maar de stilstaande boze gefrustreerde mannen lijken op FOK! oververtegenwoordigd te zijn.
Ja maar dat is natuurlijk veel makkelijker en minder confronterend dan eens naar jezelf te kijken.quote:En die lopen dan voortdurend allemaal trends in hun representatieve omgeving te signaleren waar vrouwen debet aan zijn en dat trekken ze dan door als absolute waarheid.
Lol. Dat hele privacy vind ik persoonlijk zo een onzin altijd. Mn vriend kan gewoon in mijn telefoon kijken, ik heb niks te verbergen ofzo hoor.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:31 schreef ludovico het volgende:
[..]
En dan? Heeft jouw wantrouwende karakter zich veranderd in een leuke persoonlijkheid toen je de inloggegevens kreeg?
Lijkt me gezond om me niet te laten verleiden tot ongezonde irrationele gedachten inderdaad. Waarom doe jij daar je best voor? Ben je wel helemaal lekker?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:42 schreef Seven. het volgende:
[..]
Je weigert te zien dat jijzelf het probleem bent.
Uhuh.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:43 schreef madeliefff het volgende:
[..]
Lol. Dat hele privacy vind ik persoonlijk zo een onzin altijd. Mn vriend kan gewoon in mijn telefoon kijken, ik heb niks te verbergen ofzo hoor.
Het inleveren van voorsprong is ook verlies. Dat is wat ik zeg.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:41 schreef Seven. het volgende:
[..]
Mannen zijn niet minder gaan verdienen. Vrouwen zijn het verschil aan het inhalen, dat is een heel ander verhaal. Quota ben ik het niet mee eens maar het doel is om de ongelijkheid tussen vrouwen en mannen recht te trekken. En mannen krijgen meer vaderschapsverlof (nog niet genoeg wat mij betreft).
Dus tenzij je punt hier nu is dat de werel pas eerlijk is als mannen altijd x procent voorsprong hebben op vrouwen: ik zie nog steeds geen concrete voorbeelden waar mannen ineens een achterstand hebben op vrouwen.
Tja ieder zijn ding.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat een slecht idee. Enabelen van wangedrag is dat.
Nee. Er is geen reden gegeven voor wantrouwen, dus moet ze hem vertrouwen. Zo niet: oprotten. Niets is zo rampzalig als een partner die geen vertrouwen heeft en een controlefreak wordt. Ik zie het om mij heen hier en daar. Daar wordt de ander zo’n klein zielig vogeltje (m/v) van.
Google het lekker zelf.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:42 schreef ludovico het volgende:
[..]
Dit is gewoon wetenschap, ga er op google'n.
Boze witte mannen-gedachtengoed. Je bevestigt wel wat ik al jaren zie als het echte probleem.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Het inleveren van voorsprong is ook verlies. Dat is wat ik zeg.
In een wereld waar vrouwen omkomen van de hoger als ze geen man hebben is een zwakke man nog steeds op datinggebied een catch.
Dat is natuurlijk geen goede zaak, maar ik snap wel dat die zwakke man verlekkerd terugkijkt naar de jaren dat hij wel interesse had gekregen.
Heb je hier een bron voor? Wetenschappelijk svp anders accepteert Chia het niet.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:42 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hier op Fok! krijg je het idee dat het ervan stikt. In mijn omgeving hoor ik dat soort Calimero-geluiden (gelukkig) totaal niet.
[..]
Ja maar dat is natuurlijk veel makkelijker en minder confronterend dan eens naar jezelf te kijken.
Overigens ben ik zelf een aantal keer in verschillende Zuid-Amerikaanse landen geweest en verdient het beeld van 'de latina' in dit topic wel enige nuancering. Ja, het stereotype latina bestaat zeker, evenals dat je in Nederland ook vrouwen hebt die er 'klassieke' denkbeelden over de rolverdeling en relaties tussen mannen en vrouwen op nahouden. In Zuid-Amerika zijn dat er meer dan hier (de vraag is voor hoelang nog), maar onder de vrouwen van mijn leeftijd kom je toch veel progressieve vrouwen tegen. En die zijn veel leuker.
Om nog even verder te gaan met wat generalisaties: een 'klassieke latina' wil natuurlijk ook een 'echte man'. En een 'echte man' zit logischerwijs niet op internet te huilsmoelen over hoe kut en oneerlijk alle vrouwen zijn. Dus of je dan betere kansen hebt in Zuid-Amerika? Ik vraag het me af.
Ik ken echt zo ontzettend veel lager opgeleide mannen die gewoon een gezin hebben.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:40 schreef ludovico het volgende:
[..]
Das denk niet het issue. Of dit is een specifiek issue voor de lager opgeleide mannen in NL.
Maar dit is wel gewoon onderzocht dus ik heb het vermoeden dat dit wat robuuster is.
Oh. Ligt eraan wat voor vrouwen denk ik. Ik zou zelf niet met iemand gaan die geen geld binnenhaalt of zo inderdaad. Maar dat kan wel weer losstaan van opleidingsniveau.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:33 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lager opgeleid of lagere status zegmaar.
Vind jij het rationeel om je onvermogen om een relatie van de grond te tillen, toe te schrijven aan vrouwen in z'n algemeenheid?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:43 schreef ludovico het volgende:
[..]
Lijkt me gezond om me niet te laten verleiden tot ongezonde irrationele gedachten inderdaad. Waarom doe jij daar je best voor? Ben je wel helemaal lekker?
Klopt. Ik verzin de cijfers niet. Ga het nu niet opzoeken. Maar als je het opzoekt op internet ga je het gewoon vinden. Houdoe.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:48 schreef 00wildchild het volgende:
[..]
Ik ken echt zo ontzettend veel lager opgeleide mannen die gewoon een gezin hebben.
Ben het als vrouw wel met hem eens. En ja ik ben zwaar beschadigd door o.a. mannen. Een wachtwoord moeten geven omdat je als vrouw helemaal leip wordt wegens een fucking meldingstekentje is gewoon echt niet goed.quote:
Tjah. Voor mannen geldt zoiets niet. En dit gaat gewoon op voor vrouwen op makro niveau.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:48 schreef Mar_an het volgende:
[..]
Oh. Ligt eraan wat voor vrouwen denk ik. Ik zou zelf niet met iemand gaan die geen geld binnenhaalt of zo inderdaad. Maar dat kan wel weer losstaan van opleidingsniveau.
Heb je daar een bron van? Over welke cijfers heb je het?quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:50 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klopt. Ik verzin de cijfers niet. Ga het nu niet opzoeken. Maar als je het opzoekt op internet ga je het gewoon vinden. Houdoe.
Klopt idd dat dat statistisch zo is. Is gewoon terug te vinden in de cijfers van ons CBS.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:50 schreef ludovico het volgende:
[..]
Klopt. Ik verzin de cijfers niet. Ga het nu niet opzoeken. Maar als je het opzoekt op internet ga je het gewoon vinden. Houdoe.
Waar heb je het over? Je weet niet eens of ik een relatie heb.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:49 schreef Seven. het volgende:
[..]
Vind jij het rationeel om je onvermogen om een relatie van de grond te tillen, toe te schrijven aan vrouwen in z'n algemeenheid?
Wat heeft dat ermee te maken?quote:
Ik ben niet onterfd hoor. Mijn ouders en ik kunnen prima door één deur, alleen ik ben volledig onafhankelijk van mijn ouders. Ik voel me niet persoonlijk aangevallen in ieder gevalquote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:50 schreef ludovico het volgende:
[..]
Gefeliciteerd.
Maar je vader heeft je onterft.
Puh-lease.quote:Op zaterdag 14 maart 2020 10:52 schreef ludovico het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Je weet niet eens of ik een relatie heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |