Het is verbijsterend wat er gebeurt.quote:
Dinsdag word aangekondigd dat scholen dicht gaan, ik snap niet waarom we 3 werk/school dagen extra gaan lopen sukkelen en in onzekerheid gaan zitten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:16 schreef DonDruiper het volgende:
[..]
Half Nederland is verkouden/grieperig/lamlendig. En daar komen na de afgelopen week de hypochonders nog eens bovenop.
Populistenkrant.quote:
Wat een onzinartikel. Pure stemmingmakerij. De burger toonde inderdaad geweldig leiderschap door alvast pleepapier te gaan hamsteren.quote:
Het is een column.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:26 schreef Silven het volgende:
[..]
Wat een onzinartikel. Pure stemmingmakerij.
Telegraaf zal ook eens de boel niet ophitsen.quote:
moet jij wetenquote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:27 schreef weetjewel5 het volgende:
ik denk zomaar dat NL het zwaarst getroffen kan worden van alle landen. Mede doordat het dichtbevolkt is, incompetente overheid die veel te laat heeft ingegrepen en een bevolking die t allemaal niet zo serieus neemt (nuchter volkje).
Ik hoop het. Anders wordt de schade van 2 kanten op ons afgewenteld. Het is al niet zo dat het MKB nou zo goed wordt geholpen door de overheid.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:06 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Je zit gelukkig niet als enige in de schuit.
Als je kinderen door overmacht niet naar de opvang kunnen doordat de opvang niet kan leveren zullen zij mogelijk compensatie kunnen aanvragen uit nationale en / of Europese gelden en zouden de ouders het weleens volledig of deels terug kunnen vorderen.
Het kan alleen wel even duren voor dit in werking komt.
Dat is de toon de afgelopen dagen allang niet meer vanuit de overheid.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:29 schreef Messina het volgende:
Velen zijn ook nuchter omdat de instanties en politiek ze vertellen dat het allemaal wel losloopt...
Dit blijft nog even zo tot het moment dat er hier ook 100+ per dag omvallen.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:29 schreef Messina het volgende:
Velen zijn ook nuchter omdat de instanties en politiek ze vertellen dat het allemaal wel losloopt...
Vind je? Ik vind de maatregelen nogal magertjes..quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:31 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat is de toon de afgelopen dagen allang niet meer vanuit de overheid.
Is dan alleen een totale lockdown genoeg?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:33 schreef Messina het volgende:
[..]
Vind je? Ik vind de maatregelen nogal magertjes..
lekker belangrijk wat de overheid op dit moment zegt. als je dit topic had gelezen en een paar youtube filmpjes was je al beter geïnformeerd dan als je naar het RIVM luistert.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:31 schreef ijs_beer het volgende:
[..]
Dat is de toon de afgelopen dagen allang niet meer vanuit de overheid.
Als je dit topic had gelezen en de juiste berichten er uit had gehaald inderdaad, want man er is hier ook veel onzin geplaatstquote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:34 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
lekker belangrijk wat de overheid op dit moment zegt. als je dit topic had gelezen en een paar youtube filmpjes was je al beter geïnformeerd dan als je naar het RIVM luistert.
Dat denk je of heb je een bron?quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:25 schreef Sickert het volgende:
[..]
Dinsdag word aangekondigd dat scholen dicht gaan, ik snap niet waarom we 3 werk/school dagen extra gaan lopen sukkelen en in onzekerheid gaan zitten.
Vluchteling zijn over het algemeen niet ouder dan 50, dus die gaan echt niet kapot van die wat milde klachten.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:27 schreef TLC het volgende:
Je hoort ook bijna niks over de vluchtelingenkampen overal, bv in Griekenland, het kan toch bijna niet anders of daar moet het tieren van dat virus (allemaal dicht op elkaar, bijna geen hygiene)...
oh ja, en ik begrijp dat ze allemaal naar andere Europese landen willen maar voor de verspreiding van dit virus doet het geen goed
Dat is inderdaad belangrijk ja.quote:Op vrijdag 13 maart 2020 07:34 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
lekker belangrijk wat de overheid op dit moment zegt. als je dit topic had gelezen en een paar youtube filmpjes was je al beter geïnformeerd dan als je naar het RIVM luistert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |