Dit klinkt erg deprimerend. Dan prefereer ik corona in een levendige omgeving.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:35 schreef Noek het volgende:
Hier in mijn plaats nog niks maar dat snap ik ook wel. Het is hier sowieso de plek des doods. Hier valt niks te winnen. Speeltuinen zijn hier sowieso altijd leeg.
Roosendaal ook dus, etten leur ook.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:32 schreef NaturalScience het volgende:
[ afbeelding ]
Overzichtje van alle besmette gemeenten.
Totaal van dit lijstje staat op 497.
Je kan nu wel lekker pokemon go spelen buiten zonder dat mensen denken dat je een pedo bentquote:Op woensdag 11 maart 2020 14:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dit klinkt erg deprimerend. Dan prefereer ik corona in een levendige omgeving.
Vieren ze in het noorden geen carnaval?quote:
toch wel handig om te weten of je gewoon kan werken / boodschappen doen / familie bezoeken etcquote:Op woensdag 11 maart 2020 14:36 schreef erkel het volgende:
[..]
Waarom is dat zo superbelangrijk dan voor die mensen?
Je kan er natuurlijk ook zelf voor kiezen om gewoon thuis uit te zieken als je klachten mild zijn. Dan kan je er ook zelf voor kiezen om jezelf in quarantaine te zetten, ik snap niet dat sommige mensen dat pas bedenken als het hun gevraagd word door een instantie. We kunnen ook voor ons zelf denken. Als de klachten echt extremer zijn dan wat koorts en hoesten dan word je er wel tussenuit gevist hoor (bij de telefoontjes).quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:35 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ja maar als mensen die het wel hebben niet bellen besmetten ze tientallen anderen en indirect mogelijk honderden, dat lijkt me veel kwalijker want sommigen zullen sterven en de ic's zullen verstopt raken.
Wat dat betreft wordt het een heel jaar raar. Veel dingen worden afgelast komende maandenquote:Op woensdag 11 maart 2020 14:38 schreef Nielsch het volgende:
ik verwacht vrijdag aanvullende maatregelen van de overheid, waarbij in heel NL evenementen zullen worden afgelast...
Dat laatste vooralsnog. Men wijst deze toename aan de steekproef.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:38 schreef kilon het volgende:
Zo, dat is een behoorlijke toename.. deels verwacht maar het blijft schrikken.
Ik ben benieuwd of we hier een reactie op kunnen verwachten, of dat ze zeggen dat dit in de lijn der verwachting ligt en we dus nuchter door blijven gaan.
Ja, maar met andere Brabanders, no thanksquote:Op woensdag 11 maart 2020 14:38 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
[..]
Brabanders neuken gewoon veel #jelly
Heel veel landen hebben deze snelle maatregelen de afgelopen dagen doorgevoerd. Uiteindelijk zul je zien dat die landen het bij het rechte eind hadden. Na Italië lijken nu Frankrijk en Spanje zeer snel te exploderen qua besmettingen en doden. Wij volgen denk ik over een week of twee.. zeker als het weer verbeterd en mensen ook daadwerkelijk naar buiten gaan.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:33 schreef Scrummie2.1 het volgende:
13 cases maar en dan die maatregelen.twitter:BNODesk twitterde op woensdag 11-03-2020 om 14:31:47BREAKING: Hungary declares state of emergency after 13 cases of coronavirus, bans indoor events with more than 100 people reageer retweet
Wij stoppen met handen schudden.
De mensen in Gorredijk die besmet zijn, hebben carnaval gevierd in Brabant. Kutfeest, KUTFEEST, en anders niets, gewoon kut.quote:
Nou, dat deed hij dus niet. Dus stel dat ik volgende week 40 graden koorts heb en kortademig ben, dan wordt ik niet getest. Ondertussen besmet ik mijn kind, die besmet haar klas, die nemen het mee naar opa en oma en van de 60 opa's en oma's komen er 6 op de ic, en 2 leggen het loodje.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:35 schreef erkel het volgende:
[..]
Het is niet een kwestie van erger denk ik. Je kunt gewoon simpelweg niet iedereen testen. Wat huisartsen wel hopelijk doen, is mensen adviseren om zichzelf in quarantaine te plaatsen en contact te minderen met anderen.
Wat betreft je collega: Als die niet kortademig wordt of een forse longontsteking heeft, kan ie toch gewoon lekker thuisblijven? Het ziekteverloop is vaak zoals bij een griepje inderdaad.
Lijkt me fijn om te weten wat je mankeert en of mensen op bezoek mogen komen.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:36 schreef erkel het volgende:
[..]
Waarom is dat zo superbelangrijk dan voor die mensen?
Dit zijn toch echte cijfers?quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:39 schreef Noek het volgende:
Toch zou het prettig zijn om "echte" cijfers te zien. Geeft een beetje aan hoe we ervoor staan ofzo.
Dan weet je ook pas als het op zn retour is. Hoe weet je dat nu? Hoe weet je nu of maatregelen helpen als je niet in kaart hebt met hoeveel procent het echt stijgt?
maatregelen worden pas zichtbaar na ca 2 wekenquote:Op woensdag 11 maart 2020 14:39 schreef Noek het volgende:
Toch zou het prettig zijn om "echte" cijfers te zien. Geeft een beetje aan hoe we ervoor staan ofzo.
Dan weet je ook pas als het op zn retour is. Hoe weet je dat nu? Hoe weet je nu of maatregelen helpen als je niet in kaart hebt met hoeveel procent het echt stijgt?
Precies dit. Maar de echte cijfers zijn waarschijnlijk 'te eng'. Alleen is er nu volgens mij juist grotere paniek door dat vage communiceren.quote:Op woensdag 11 maart 2020 14:39 schreef Noek het volgende:
Toch zou het prettig zijn om "echte" cijfers te zien. Geeft een beetje aan hoe we ervoor staan ofzo.
Dan weet je ook pas als het op zn retour is. Hoe weet je dat nu? Hoe weet je nu of maatregelen helpen als je niet in kaart hebt met hoeveel procent het echt stijgt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |