SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo weer een paar TT voor de volgende reeksen. 1 Gebruikt ? Haal 'm er uit.
Haha hij zei "Haal 'm er uit "
Even lekker dansen op wat Ska muziek
Ook in moeilijke tijden.![]()
Cin let our Cream cum truequote:Op donderdag 5 maart 2020 19:22 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Maar volgende weer met mijn naam hoor
Ook in moeilijke tijden.![]()
Ja primaquote:Op donderdag 5 maart 2020 19:22 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Maar volgende weer met mijn naam hoorZonder wrijving geen glans![]()
quote:Op donderdag 5 maart 2020 19:25 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
[..]
Wauw wat een boel liefde![]()
![]()
Ik ben gul. Ga zo wel weeer richting bed. Lekker indutten en extra rust pakken.
Ook in moeilijke tijden.![]()
Mag ik stiekem tegen je aan kruipen?quote:Op donderdag 5 maart 2020 19:27 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]Ik ben gul. Ga zo wel weeer richting bed. Lekker indutten en extra rust pakken.
![]()
![]()
![]()
Dream and the Cream came throughVooruit dan maarquote:Op donderdag 5 maart 2020 19:29 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Mag ik stiekem tegen je aan kruipen?![]()
Ook in moeilijke tijden.![]()
quote:Op donderdag 5 maart 2020 19:31 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Dream and the Cream came through
[..]
Vooruit dan maar![]()
trusten Gibschatje, droom mooie dromen!![]()
Fijne avond Cin, jij ook lekker slapen straksquote:Op donderdag 5 maart 2020 19:32 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]![]()
trusten Gibschatje, droom mooie dromen!
Ook in moeilijke tijden.![]()
quote:Op donderdag 5 maart 2020 19:34 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Fijne avond Cin, jij ook lekker slapen straks![]()
![]()
Valt wel mee. Wel aan het werk gegaan maar wel beetje opbouwend. Nog veel last van dat gehoest bij het ademhalen.quote:Op donderdag 5 maart 2020 10:29 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Herkenbaar, had ik ook. Hopelijk weer helemaal opgeknapt !![]()
Dankje Fernweh, Ik was letterlijk 3 dagen KO dat ik opstond, proberen te douchen, iets van eten te maken en dan gelijk mijn bed in. Wel goed geslapen en uitgerust.quote:Op donderdag 5 maart 2020 12:12 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Eens met dat ze zich moeten schamen! Je was best een tijdje weg.
Dat klinkt goed klote man! Geen Corona?![]()
Doe lekker rustig aan voor zover je rustig aan kan doen. Gezondheid gaat voor.
Welkom terug in ieder geval.
Het is geen corona, ik liep al 3 weken met een verkoudheid dat niet doorzette. Gelukkig is het nu wel doorgezet, alleen nog wat gehoest wat best irritant is.![]()
Ik heb trouwens goed nieuws voor je, mijn nieuwe private secretary doet best geinteresseerd. Kan je tegen iemand die elk weekend een halve dag in een zonnebank ligt?quote:Op donderdag 5 maart 2020 13:13 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
@:stokj X1000
YO STOKJ WAAR BLIJF JE MAN ?!![]()
Dat is wel klote man. Maja gelukkig weer een beetje uitgerust dan. Was laatst ook ziek, klote is dat als je niet veel anders kan dan in bed liggen. Het liefste zou je dan gewoon 2 of 3 bedden hebben want de hele tijd in hetzelfde bed is klote.quote:Op donderdag 5 maart 2020 20:08 schreef stokj het volgende:
[..]
Dankje Fernweh, Ik was letterlijk 3 dagen KO dat ik opstond, proberen te douchen, iets van eten te maken en dan gelijk mijn bed in. Wel goed geslapen en uitgerust.
Het is geen corona, ik liep al 3 weken met een verkoudheid dat niet doorzette. Gelukkig is het nu wel doorgezet, alleen nog wat gehoest wat best irritant is.Gelieve verwijderen![]()
quote:Vind ik primaquote:Op donderdag 5 maart 2020 20:09 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik heb trouwens goed nieuws voor je, mijn nieuwe private secretary doet best geinteresseerd. Kan je tegen iemand die elk weekend een halve dag in een zonnebank ligt?
Ook in moeilijke tijden.![]()
Ja me2quote:Op vrijdag 6 maart 2020 05:46 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Yo yo, ik heb weinig zin maar het kan ermee doorZonder wrijving geen glans![]()
Komt goed makkerquote:Op vrijdag 6 maart 2020 05:49 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Was deze week sowieso wel even kut met mijn motivatie. Blegh.Zonder wrijving geen glans![]()
Inderdaad. Hoe is het verder met jou?quote:Op donderdag 5 maart 2020 20:17 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Dat is wel klote man. Maja gelukkig weer een beetje uitgerust dan. Was laatst ook ziek, klote is dat als je niet veel anders kan dan in bed liggen. Het liefste zou je dan gewoon 2 of 3 bedden hebben want de hele tijd in hetzelfde bed is klote.![]()
Is goed. Ze heeft wel mooie blauwe ogen dat opvalt met haar getinte huid. Ik schrok er wel van toen ik haar een keer wat witter zag. Dacht dat ze ziek was maar bleek dat ze weer naar de zonnebank moest. Ze drinkt en rookt overigens niet.quote:![]()
Niet drinken / roken is geen issue. Klinkt verder goed. Blauwe ogen en getint huidje is wel een dikke plus trouwens. Fb mag gerust per dm doorkomen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:18 schreef stokj het volgende:
[..]
Is goed. Ze heeft wel mooie blauwe ogen dat opvalt met haar getinte huid. Ik schrok er wel van toen ik haar een keer wat witter zag. Dacht dat ze ziek was maar bleek dat ze weer naar de zonnebank moest. Ze drinkt en rookt overigens niet.Ook in moeilijke tijden.![]()
Ik zat al te kijken voor je voor een FB pagina maar als zij degene is die ik denk dat het is dan heeft ze geen profielfoto van haarzelf maar van een mooi natuuruitzicht (helaas). Ze heeft wel wat met Azie en dieren trouwens. En niet zomaar dieren maar meer de wat inheemse dieren.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:26 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Niet drinken / roken is geen issue. Klinkt verder goed. Blauwe ogen en getint huidje is wel een dikke plus trouwens. Fb mag gerust per dm doorkomen.![]()
Bijzaak. En mocht ze nou rood een mooie kleur vinden is het wel een no go.... Nee onzin natuurlijk. Ben wel benieuwd naar hoe ze er uit ziet.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:28 schreef stokj het volgende:
[..]
Ik zat al te kijken voor je voor een FB pagina maar als zij degene is die ik denk dat het is dan heeft ze geen profielfoto van haarzelf maar van een mooi natuuruitzicht (helaas). Ze heeft wel wat met Azie en dieren trouwens. En niet zomaar dieren maar meer de wat inheemse dieren.Ook in moeilijke tijden.![]()
Haagse burgerquote:Denk eraan kinders, als je niet zondigt dan is Jezus voor niks gestorven
Keiharde porno!![]()
VIESDIKquote:Op vrijdag 6 maart 2020 07:54 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Ik krijg nu wel zin in een vette burgerZonder wrijving geen glans![]()
Zoonlief baalt.....twee treinen die niet rijden vanwege een wisselstroom dus over drie kwartier waarschijnlijk een bomvolle trein....![]()
![]()
BOLLE !quote:Balen !quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:08 schreef Cinderelladreamer het volgende:
Zoonlief baalt.....twee treinen die niet rijden vanwege een wisselstroom dus over drie kwartier waarschijnlijk een bomvolle trein....Ook in moeilijke tijden.![]()
De kapster keek me raar aan, ik had knoflooksaus in mijn haar gedaan.
Kapsalon knoflooksaus.
Domme Belg dat ik ben
Ook in moeilijke tijden.![]()
Jammerquote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:35 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Dan doe je het goed. Ik denk dat ik vandaag echt geen zin heb.Zonder wrijving geen glans![]()
Komt goedquote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:36 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Trekt wel bij. Als je eenmaal bezig bent eraan trekt het vaak bij.Zonder wrijving geen glans![]()
Xdquote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:42 schreef ToT het volgende:
[..]
ALS JE MAAR HALF NAAR DE KLOTE BENT, BEN JE NAAR DE ENKELVOUDIGE FILISTIJNZonder wrijving geen glans![]()
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:45 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je zoon? En met zijn moeder en vader?Zonder wrijving geen glans![]()
Een heel stuk beter!quote:Zijn oogje jeukt duidelijk nog wel wat, maar de verkoudheid is nagenoeg weg.
Wel heeft hij nog een beetje rode wallen onder z'n oogjes, maar dat trekt waarschijnlijk over een uurtje ook wel weer weg.
En hoestie daar?![]()
![]()
Haha, en met mijn vrouw en mij gaat het wel okay. Allebei wel erg moe.Alleen gaat mijn vrouw binnenkort wel haar baan verliezen.
![]()
Sterktequote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:46 schreef ToT het volgende:
Haha, en met mijn vrouw en mij gaat het wel okay. Allebei wel erg moe.Alleen gaat mijn vrouw binnenkort wel haar baan verliezen.
Zonder wrijving geen glans![]()
Mijn edit was te laat.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:46 schreef ToT het volgende:
[..]
Een heel stuk beter!Zijn oogje jeukt duidelijk nog wel wat, maar de verkoudheid is nagenoeg weg.
Wel heeft hij nog een beetje rode wallen onder z'n oogjes, maar dat trekt waarschijnlijk over een uurtje ook wel weer weg.
En hoestie daar?![]()
Fijn dat het beter gaat! Hier gaat het wel moet even zin maken voor de dag.Gelieve verwijderen![]()
Godver dat is wel goed klote!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:46 schreef ToT het volgende:
Haha, en met mijn vrouw en mij gaat het wel okay. Allebei wel erg moe.Alleen gaat mijn vrouw binnenkort wel haar baan verliezen.
Gelieve verwijderen![]()
Ja echt wel.quote:
Massa-ontslag. Of althans; de uitzendkrachten worden er massaal uitgegooid, omdat ze zo lang in dienst zijn dat ze van de wet op een gegeven moment een loonsverhoging van ¤1,50 per uur moeten krijgen en daar heeft de baas geen zin in.
De afdelingsmanager heeft zitten protesteren en heeft gezegd een aantal echt zeer goede arbeidskrachten te verliezen op deze manier, maar geen uitzonderingen: alle tijdelijke krachten er uit en vervangen voor nieuwe. Dat is wel driekwart van het personeel, maar het werk is niet zo ingewikkeld, dus als je in 1 klap een lading nieuwe mensen aanneemt, hebben die het ook zo weer aangeleerd hoe alles moet.
Ze mogen over een half jaar wel weer terug komen overigens. Er schijnt een uitzendkracht zo al vele jaren heen en weer te stuiteren tussen die baan en een andere tijdelijke.![]()
Lang leven de VVD en de andere rechtse graaiers.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:51 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja echt wel.
Massa-ontslag. Of althans; de uitzendkrachten worden er massaal uitgegooid, omdat ze zo lang in dienst zijn dat ze van de wet op een gegeven moment een loonsverhoging van ¤1,50 per uur moeten krijgen en daar heeft de baas geen zin in.
De afdelingsmanager heeft zitten protesteren en heeft gezegd een aantal echt zeer goede arbeidskrachten te verliezen op deze manier, maar geen uitzonderingen: alle tijdelijke krachten er uit en vervangen voor nieuwe. Dat is wel driekwart van het personeel, maar het werk is niet zo ingewikkeld, dus als je in 1 klap een lading nieuwe mensen aanneemt, hebben die het ook zo weer aangeleerd hoe alles moet.
Ze mogen over een half jaar wel weer terug komen overigens. Er schijnt een uitzendkracht zo al vele jaren heen en weer te stuiteren tussen die baan en een andere tijdelijke.
Win-win situatie voor dat bedrijf iedereen lekker ontslaan voor een half jaar eruit trappen en dan hoeven ze geen loonsverhoging door te voeren tevens hoeven ze geen vast contract aan te bieden.
Wat een knurften wel... Daarom zal ik nooit rechts stemmen, een beetje solidariteit mag ook wel in onze maatschappij. Maar als het aan sommige partijen ligt dan moet het ontslag nog meer versoepeld worden etc.
En ik geef de baas geen ongelijk tis toch 1.50 x weet ik hoeveel. Alleen al zou het om 100 man personeel gaan dan is dat maar 150 euro. Dit terwijl nu mensen hun baan weer kwijtraken geen vast contract krijgen en dus ook niks kunnen opbouwen. Maatschappelijke gezien veel schadelijker allemaal.Gelieve verwijderen![]()
Tis al jaren treurig gesteld op de banenmarkt wbt uitzenden en detach. Vaste aanstellingen komen er maar weinig.Ook in moeilijke tijden.![]()
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 08:56 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Lang leven de VVD en de andere rechtse graaiers.
Win-win situatie voor dat bedrijf iedereen lekker ontslaan voor een half jaar eruit trappen en dan hoeven ze geen loonsverhoging door te voeren tevens hoeven ze geen vast contract aan te bieden.
Wat een knurften wel... Daarom zal ik nooit rechts stemmen, een beetje solidariteit mag ook wel in onze maatschappij. Maar als het aan sommige partijen ligt dan moet het ontslag nog meer versoepeld worden etc.
En ik geef de baas geen ongelijk tis toch 1.50 x weet ik hoeveel. Alleen al zou het om 100 man personeel gaan dan is dat maar 150 euro. Dit terwijl nu mensen hun baan weer kwijtraken geen vast contract krijgen en dus ook niks kunnen opbouwen. Maatschappelijke gezien veel schadelijker allemaal.Tja en een vast contract is wel zo prettig voor hypotheken enzo. We zitten er aan te denken in de toekomst toch naar een leukere woonplaats te verhuizen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:08 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Tis al jaren treurig gesteld op de banenmarkt wbt uitzenden en detach. Vaste aanstellingen komen er maar weinig.
Met Coevorden is er (op de corona na) niet echt heel veel mis, behalve dat het wel een erg hoog Tokkie-gehalte heeft, en gek veel werk is hier ook niet te vinden.
![]()
Welke kant zit je op te denken ?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:16 schreef ToT het volgende:
[..]
[..]
Tja en een vast contract is wel zo prettig voor hypotheken enzo. We zitten er aan te denken in de toekomst toch naar een leukere woonplaats te verhuizen.
Met Coevorden is er (op de corona na) niet echt heel veel mis, behalve dat het wel een erg hoog Tokkie-gehalte heeft, en gek veel werk is hier ook niet te vinden.
Ook in moeilijke tijden.![]()
Het liefst terug naar Gelderland, maar zie maar eens zo ver van je huidige woning een huis daar te kopen, gebaseerd op één inkomen.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:24 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Welke kant zit je op te denken ?
Feitelijk zal het waarschijnlijk Hoogeveen worden; dicht hier bij, maar wel prettiger wonen.
Helaas ook een stuk duurder wonen; voor een soortgelijk huis als wat we nu hebben, zal er een flinke smak geld bij moeten.![]()
Kan ik me goed voorstellen inderdaad. Shit man. goed lastig allemaal.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Het liefst terug naar Gelderland, maar zie maar eens zo ver van je huidige woning een huis daar te kopen, gebaseerd op één inkomen.
Feitelijk zal het waarschijnlijk Hoogeveen worden; dicht hier bij, maar wel prettiger wonen.
Helaas ook een stuk duurder wonen; voor een soortgelijk huis als wat we nu hebben, zal er een flinke smak geld bij moeten.Ook in moeilijke tijden.![]()
Wel kut man.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:27 schreef ToT het volgende:
[..]
Het liefst terug naar Gelderland, maar zie maar eens zo ver van je huidige woning een huis daar te kopen, gebaseerd op één inkomen.
Feitelijk zal het waarschijnlijk Hoogeveen worden; dicht hier bij, maar wel prettiger wonen.
Helaas ook een stuk duurder wonen; voor een soortgelijk huis als wat we nu hebben, zal er een flinke smak geld bij moeten.![]()
Hoop dat een van de nieuwe medewerkers corona krijgt en het hele bedrijf twee weken op lockdown moet. Zal hem leren!
Weet je wat? Kom ToT we gaan er solliciteren en voor onze eerste werkdag naar Noord-Italië.Gelieve verwijderen![]()
Best wel ja.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:34 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Kan ik me goed voorstellen inderdaad. Shit man. goed lastig allemaal.
Ja en nu kan ze steeds met een collega meerijden, maar met een toekomstige baan is het maar afwachten hoe dat met het vervoer zit. Voor de meeste banen waar ze voor in aanmerking zou kunnen komen, heb je gewoon echt een rijbewijs nodig vanwege ongelukkige werktijden.![]()
quote:Op vrijdag 6 maart 2020 09:50 schreef Fernweh het volgende:
[..]
Wel kut man.![]()
Hoop dat een van de nieuwe medewerkers corona krijgt en het hele bedrijf twee weken op lockdown moet. Zal hem leren!
Weet je wat? Kom ToT we gaan er solliciteren en voor onze eerste werkdag naar Noord-Italië.![]()
![]()
![]()
Productiewerk, en ik krijg net een mailtje binnen dat ze elders uitgenodigd is voor een gesprek!quote:Ook echt de enige sollicitatie die we de deur uit hebben gegooid, en ze wordt meteen uitgenodigd!
![]()
![]()
Oh dat is wel nice man ! Hopelijk wordt het wat. Heeft ze het naar der zin op het werk ?quote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:12 schreef ToT het volgende:
[..]
Productiewerk, en ik krijg net een mailtje binnen dat ze elders uitgenodigd is voor een gesprek!Ook echt de enige sollicitatie die we de deur uit hebben gegooid, en ze wordt meteen uitgenodigd!
Ook in moeilijke tijden.![]()
Absoluut!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:14 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Oh dat is wel nice man ! Hopelijk wordt het wat. Heeft ze het naar der zin op het werk ?
Ze vindt de werktijden goed (ook al moet ze steeds om 5.00 opstaan), het werk is niet te zwaar, en meestal heeft ze dikke lol met haar collega's, met name met haar Filipijnse vriendinnen met wie ze vooral samenwerkt.![]()
![]()
Oeiquote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:16 schreef ToT het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik nog wel een hartslag. Hou me ff tegen het licht om zeker te zijn.Zonder wrijving geen glans![]()
Wtfquote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:19 schreef ToT het volgende:
Ik kan al een dag of 2 niks meer posten op de Frontpage en zelfs geen Likes meer geven.
Zonder wrijving geen glans![]()
Als ze nog leuke vriendinnen heeft tip mij effequote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:15 schreef ToT het volgende:
[..]
Absoluut!
Ze vindt de werktijden goed (ook al moet ze steeds om 5.00 opstaan), het werk is niet te zwaar, en meestal heeft ze dikke lol met haar collega's, met name met haar Filipijnse vriendinnen met wie ze vooral samenwerkt.![]()
Filipina blijft mijn zwakte hahaha
Ook in moeilijke tijden.![]()
Whehe!quote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:20 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
[..]
Als ze nog leuke vriendinnen heeft tip mij effe![]()
Filipina blijft mijn zwakte hahaha
Nou die vriendinnen zitten allemaal in een relatie; degenen die hen hier naar toe hebben laten komen.![]()
Ja.quote:Op vrijdag 6 maart 2020 10:23 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik neem aan dat als je een ban hebt, dat het wel op een manier duidelijk gemaakt wordt?Zonder wrijving geen glans
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |