maar waarom mag het niet?quote:Op donderdag 27 februari 2020 19:53 schreef mazaru het volgende:
Artsen hebben een waarschuwing afgegeven om bevroren aardappelen in je anus te stoppen.
Dit komt omdat naar verluidt steeds meer mensen met aambeien naar het internet zijn gegaan om alternatieve oplossingen voor hun probleem te zoeken in plaats van artsen te raadplegen.
Nu is gebleken dat een geheel ongebruikelijke oplossing online wordt aangeprezen: dat je 30 minuten lang bevroren aardappelen in je anus moet stoppen.
Een artikel van Wales Online beweert: “Dit is wat je moet doen: Schil een rauwe aardappel en snijd deze in dunne plakjes, net zoals je dat doet voor frites.
“Leg de plakjes in de vriezer en wacht tot ze bevroren zijn.
“Plaats het bevroren aardappelschijfje in je anus en laat het 30 seconden rusten. Herhaal het proces gedurende drie tot vijf dagen. Laat de volgende drie tot vijf dagen het plakje er telkens 30 seconden langer in zitten.”
Het artikel gaat verder: “De aardappelen hebben samentrekkende eigenschappen en helpen de pijn en het jeukende gevoel te verlichten, wat meestal bij deze aandoening gebeurt, terwijl de ijskoude aardappel de bloedvaten vernauwt, de zwelling vermindert en je pijn onmiddellijk verlicht.”
Het mag wel hoor ik zou het doenquote:
conjo's in je holquote:
Ja geintje gastquote:
quote:
quote:
Soury heeft beloofd zichzelf te gedragen tot zondag. Dit kunnen we dus niet als zodanig bestempelen.quote:
#doeisliefquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:01 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Soury heeft beloofd zichzelf te gedragen tot zondag. Dit kunnen we dus niet als zodanig bestempelen.
Maak ik zelf wel uit met je liefquote:
quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:00 schreef pullup het volgende:
[..]je hebt toch niet toevallig met een Italiaanse lopen tongen op carnaval mario ?
quote:
Als je een glas moet likken ben je wel erg wanhopig he.quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:02 schreef mario390 het volgende:
[..]ik heb nur met glasen getongt
quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:04 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Als je een glas moet likken ben je wel erg wanhopig he.
Plopperdeplop….quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:04 schreef oma-Nijn het volgende:
In plaats van schijfjes, kan je misschien van bevroren krieltjes een Japanse ketting rijgen en dan in je hol
Goffer.quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:04 schreef oma-Nijn het volgende:
In plaats van schijfjes, kan je misschien van bevroren krieltjes een Japanse ketting rijgen en dan in je hol
Dat is best leukquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:04 schreef oma-Nijn het volgende:
In plaats van schijfjes, kan je misschien van bevroren krieltjes een Japanse ketting rijgen en dan in je hol
quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:05 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
En dan weer omhoog. RRRRRRRRR.. plop
Hoe krijg je ze omhoogquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:05 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
En dan weer omhoog. RRRRRRRRR.. plop
tmiquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:02 schreef mario390 het volgende:
[..]ik heb nur met glasen getongt
uhuhquote:Op donderdag 27 februari 2020 19:54 schreef ieniminimuis het volgende:
Belt hij eindelijk, gaat het over werk
Van een vriendquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:06 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Op je buik gaan liggen ofzo. Heb ik van horen zeggen.
Die zijn ook niet zo besmettelijkquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:07 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Oh als ze open gaan is het niet zo erg
Misschien met zo'n trekveer om elektriciteitsdraad door een leiding heen te trekkenquote:
Van die vriend natuurlijk..quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:06 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
Op je buik gaan liggen ofzo. Heb ik van horen zeggen.
Psiesquote:Op donderdag 27 februari 2020 20:08 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Die zijn ook niet zo besmettelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |