Maar hij viel net aan.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:07 schreef Mani89 het volgende:
Yates zit lekker australiaans in de wielen.
Ik ben poffertjes aan het bakken.quote:
Gaudu zit Australiaans in de wielen.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:08 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik ben poffertjes aan het bakken.
Hij viel net nog aan ... en niet zo'n alibi aanval als die van Adam.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Gaudu zit Australiaans in de wielen.
Ja, het was een verschroeiende demarrage.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:09 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hij viel net nog aan ... en niet zo'n alibi aanval als die van Adam.
Uiteindelijk loop je te klagen en te jammeren, maar gaat Yates mooi met de eindzege naar huis.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:09 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Hij viel net nog aan ... en niet zo'n alibi aanval als die van Adam.
Lijkt me ook.quote:
Pas als het oliegeld opgedroogd isquote:Op donderdag 27 februari 2020 13:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Verder vraag ik me hardop af wanneer deze knakenkoers uit de WT gaat verdwijnen. Hier heeft echt niemand iets aan.
Dat heuveltje is nog wel geinig. En je moet toch ergens rondjes voor sprinters hebben. Al mag het voor mij zo snel mogelijk weg. Dan nog liever Maleisië, waar ze nog iets met fietsen hebben.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Verder vraag ik me hardop af wanneer deze knakenkoers uit de WT gaat verdwijnen. Hier heeft echt niemand iets aan.
Wel mee eens trouwens ja. Bijna elke andere plaats was sfeervoller geweest.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:23 schreef Bill_Hillie het volgende:
Verder idd maar een suf rondje dit. Een week lang door een woestijn fietsen en twee keer dezelfde berg beklimmenEr heerst daar ook helemaal geen wielercultuur dus de sfeer eromheen stelt ook niks voor. Ben blij als het klassieke voorjaar begint.
Terwijl je zo'n aversie hebt tegen de Waalse Pijl, logisch.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:24 schreef Mani89 het volgende:
Ze zouden een nieuwe WT klassieker moeten organiseren rond Hatta Dam. Knotsgek lijkt me dat.
Brrrrrr, straks krijgen we nog 'klassiekers' waar renners door het zand mogen crossenquote:Op donderdag 27 februari 2020 13:24 schreef Mani89 het volgende:
Ze zouden een nieuwe WT klassieker moeten organiseren rond Hatta Dam. Knotsgek lijkt me dat.
Wat? Ik vind de Muur van Huy elk jaar een hoogtepuntje. Je wordt dement denk ik.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:25 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Terwijl je zo'n aversie hebt tegen de Waalse Pijl, logisch.
Niet zo zeiken. Voegen ze drie wedstrijden samen tot een grotere ronde, is het nog niet goed. Alsof je met dit peloton op het parcours van pak'm beet Algarve een leukere wedstrijd krijgt. Nonsens.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:17 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Verder vraag ik me hardop af wanneer deze knakenkoers uit de WT gaat verdwijnen. Hier heeft echt niemand iets aan.
Je hoort mij niet klagen. Jammer dat het met de wind hier nooit echt lukt, zou wel moeten kunnen.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:34 schreef Slobeend het volgende:
Maar we hebben toch een leuk duel gezien net?
Ik vind het een stuk overzichtelijker zo op eerste gezicht.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:39 schreef Mykonos het volgende:
Hmm, nieuwe look firstcycling is wennen
Hier trapt niemand in.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:25 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wat? Ik vind de Muur van Huy elk jaar een hoogtepuntje. Je wordt dement denk ik.
Waarom zou je het hele peloton verschepen naar een land waar er 0,0 interesse is in wielrennen?quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:33 schreef showtimer het volgende:
[..]
Niet zo zeiken. Voegen ze drie wedstrijden samen tot een grotere ronde, is het nog niet goed. Alsof je met dit peloton op het parcours van pak'm beet Algarve een leukere wedstrijd krijgt. Nonsens.
Maar de Ronde van Algarve was toch ook gewoon leuker.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:33 schreef showtimer het volgende:
[..]
Niet zo zeiken. Voegen ze drie wedstrijden samen tot een grotere ronde, is het nog niet goed. Alsof je met dit peloton op het parcours van pak'm beet Algarve een leukere wedstrijd krijgt. Nonsens.
quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Waarom zou je het hele peloton verschepen naar een land waar er 0,0 interesse is in wielrennen?
In de Algarve staat er tenminste nog wel eens wat volk langs de kant van de weg.
Er is momenteel een prachtige koers bezig in Rwanda en niemand geeft een fuck. Mensen kijken liever naar wat sfeerbeelden van een zandbak, met een paar verdwaalde kamelen. Ik kan daar echt niets van begrijpen. Als renner kan dit toch ook geen feest zijn? Wie doe je hier een plezier mee, is dan mijn vraag.
Omdat RCS er een boterham aan kan verdienen die ze er mede toe in staat stelt om de verliesgevende Italiaanse 'wielerhistorie' overeind te houden?quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Waarom zou je het hele peloton verschepen naar een land waar er 0,0 interesse is in wielrennen?
In de Algarve staat er tenminste nog wel eens wat volk langs de kant van de weg.
Er is momenteel een prachtige koers bezig in Rwanda en niemand geeft een fuck. Mensen kijken liever naar wat sfeerbeelden van een zandbak, met een paar verdwaalde kamelen. Ik kan daar echt niets van begrijpen. Als renner kan dit toch ook geen feest zijn? Wie doe je hier een plezier mee, is dan mijn vraag.
Dat is persoonlijk, maar ik zou echt niet weten waarom.quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:50 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Maar de Ronde van Algarve was toch ook gewoon leuker.
@Koffieplanter DWDD 19:00 op de buis.quote:Mathieu van der Poel reed afgelopen wielerseizoen 72 wedstrijden, waarvan hij er maar liefst 49 won. Een kleine greep: een wereldtitel in het veldrijden, een Europese titel op de mountainbike en natuurlijk die schitterende overwinning in de Amstel Gold Race. Wat brengt het aanstaande wielerseizoen en wat zijn de kansen van Mathieu?
We bespreken het met z'n vader Adrie van der Poel, Mart Smeets en Thijs Zonneveld.
Als er niet werd gelinkebald, had de tijd aangescherpt kunnen worden (lol).quote:MTF Jebel Hafeet (10.75 km) | #UAETour
2015 | 27:20 | Esteban Chaves
2016 | 29:15 | Tanel Kangert
2017 | 26:53 | Rui Costa
2018 | 26:40 | Alejandro Valverde
2019 | 26:55 | Alejandro Valverde
2020 | 26:25 | Adam Yates
2020 | 26:33 | Tadej Pogacar
Mwah, dit vind ik wel echt een heel goedkoop argument hoor. Als je afhankelijk bent van de centen van een sjeik gaat er ergens onderweg iets mis. Leuke spin vanuit RCS, maar ik zou het teleurstellend vinden als mensen echt in dat soort onzin geloven.quote:Op donderdag 27 februari 2020 14:53 schreef showtimer het volgende:
[..]
Omdat RCS er een boterham aan kan verdienen die ze er mede toe in staat stelt om de verliesgevende Italiaanse 'wielerhistorie' overeind te houden?
Los daarvan, je gelooft toch niet werkelijk dat het voor wedstrijden als Rwanda een wereld van verschil maakt mochten de sjeiks morgen beslissen om dat rare fietsvolk buiten de landsgrenzen te houden? Er komt meer bij kijken dan enkel met geld smijten.
quote:Op donderdag 27 februari 2020 15:04 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
@:Koffieplanter DWDD 19:00 op de buis.
quote:Gisteren zijn in China 150 mensen om het leven gekomen door het coronavirus. Dat is het hoogste aantal slachtoffers in één dag tot nu toe. 2592 patiënten zijn inmiddels aan het virus overleden.
Dat meldt de Chinese gezondheidscommissie. Het aantal besmettingen steeg met 409 naar 77.105. Opnieuw is het overgrote deel van de sterfgevallen en besmettingen in de Chinese provincie Hubei. Mathieu van der Poel is overigens nog nooit in Hubei geweest.
Geldt dit ook voor Frenkie de Jong en Matthijs de Ligt?quote:
Hij is ziek, dus misschien toch wel.quote:
Edit: antigenotquote:Op donderdag 27 februari 2020 15:04 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
@:Koffieplanter DWDD 19:00 op de buis.
Nee, jij maakt er een spin van, omdat jij je er aan stoort.quote:Op donderdag 27 februari 2020 15:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Mwah, dit vind ik wel echt een heel goedkoop argument hoor. Als je afhankelijk bent van de centen van een sjeik gaat er ergens onderweg iets mis. Leuke spin vanuit RCS, maar ik zou het teleurstellend vinden als mensen echt in dat soort onzin geloven.
In het geval van dit soort koersen komt er niet echt veel meer bij kijken dan met geld smijten. Ja, de juiste organisatie binnenhalen. Die je alleen binnenhaalt met geld. Dus ja, kom je weer op hetzelfde punt uit.
Ben je zelf toevallig recentelijk ook nog in de Emiraten geweest? Je post alsof je last hebt van een zonnesteek.quote:Op donderdag 27 februari 2020 16:52 schreef showtimer het volgende:
[..]
Nee, jij maakt er een spin van, omdat jij je er aan stoort.![]()
Goeie weer, goeie hotels, goeie wegen, goeie infra-str-structuur. Renners zitten hier niet met tegenzin in tegenstelling tot veel andere denkbare locaties.
Je haat deze koersen omdat ze gehouden worden in landen waar jij het politiek grondig mee oneens bent. Dat is het. Waarom moeten we allemaal zo moeilijk doen?quote:Op donderdag 27 februari 2020 17:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ben je zelf toevallig recentelijk ook nog in de Emiraten geweest? Je post alsof je last hebt van een zonnesteek.
Net als de ronde van Saudi-Arabië een zeer welkome toevoeging aan de wielerkalender.quote:Op donderdag 27 februari 2020 17:07 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Je haat deze koersen omdat ze gehouden worden in landen waar jij het politiek grondig mee oneens bent. Dat is het. Waarom moeten we allemaal zo moeilijk doen?
Het is zonde van iedereens tijd om een koers te organiseren in een land waar verder niemand daadwerkelijk interesse heeft in die koers.quote:Op donderdag 27 februari 2020 17:07 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Je haat deze koersen omdat ze gehouden worden in landen waar jij het politiek grondig mee oneens bent. Dat is het. Waarom moeten we allemaal zo moeilijk doen?
Dat weet ik niet. ASO doet dat allemaal zo half gebakken, niet eens een live bij Oman en zo. Ik sta lijnrecht tegenover R_R. Als je het doet, doe het dan goed en ga in de hoogst mogelijke schaal van de wedstrijdkalender zitten. Tijdens bijvoorbeeld Catalonië wordt er ook geen aandacht besteedt aan het feit dat er anderhalve man en een paardenkop langs de route staan.quote:Op donderdag 27 februari 2020 17:08 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Net als de ronde van Saudi-Arabië een zeer welkome toevoeging aan de wielerkalender.
Buiten het feit dat er in Catalonië beduidend meer volk langs de kant van de weg staat is het ook nog eens een van de oudste wedstrijden ter wereld, je bent vandaag echt niet goed bij je hoofd blijkbaar.quote:Op donderdag 27 februari 2020 17:49 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. ASO doet dat allemaal zo half gebakken, niet eens een live bij Oman en zo. Ik sta lijnrecht tegenover R_R. Als je het doet, doe het dan goed en ga in de hoogst mogelijke schaal van de wedstrijdkalender zitten. Tijdens bijvoorbeeld Catalonië wordt er ook geen aandacht besteedt aan het feit dat er anderhalve man en een paardenkop langs de route staan.
Welkom in de echte wereld.quote:Op donderdag 27 februari 2020 18:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Als het aan jou ligt in de toekomst in ieder dubieus land waar ze nog wat geld hebben liggen een WT-wedstrijd.
Je bent aan het ridiculiseren. UCI heeft Catalonië toch van de ondergang gered? Jij hebt het over reclame voor de sport. Dan is het onderscheid tussen geen en weinig volk langs de weg mijns inziens gering, als je daar al een factor van wil maken.quote:Op donderdag 27 februari 2020 18:10 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Buiten het feit dat er in Catalonië beduidend meer volk langs de kant van de weg staat is het ook nog eens een van de oudste wedstrijden ter wereld, je bent vandaag echt niet goed bij je hoofd blijkbaar.
Als het aan jou ligt in de toekomst in ieder dubieus land waar ze nog wat geld hebben liggen een WT-wedstrijd.
Ik ga niet op je stemmen als je ooit president van de UCI wil worden.
Ik vind het gewoon raar om UAE en Catalonië te vergelijken. Catalonië is ook niet echt de beste koers van het jaar ofzo, maar het probleem zit hem daar eerder altijd in de matige kwaliteit van de beelden. Verder is Catalonië zoals gezegd een van de oudste koersen ter wereld en wordt de koers ook verreden in een regio met een behoorlijke geschiedenis in het wielrennen. Komen ook goede wielrenners vandaan, om maar wat te noemen. Vind ik wel rullevant eigenlijk, maar blijkbaar is niet iedereen het met mijn eens.quote:Op donderdag 27 februari 2020 19:14 schreef showtimer het volgende:
[..]
Je bent aan het ridiculiseren. UCI heeft Catalonië toch van de ondergang gered? Jij hebt het over reclame voor de sport. Dan is het onderscheid tussen geen en weinig volk langs de weg mijns inziens gering, als je daar al een factor van wil maken.
De WT mag best wat minder vol inderdaad, daarom is het toch juist raar dat koersen als Turkije en UAE een kans hebben gekregen? Vooral Turkije, dat was altijd een waardeloos georganiseerde koers. Nu ook weer afgevoerd na twee jaar omdat ze niet aan de eisen voldeden, goh, je verwacht het niet. Uiteindelijk is het volgens mij slecht voor de sport als je dat soort koersen belangrijk maakt. Het geld is op de korte termijn natuurlijk enorm leuk, maar heb je er op de lange termijn ook iets aan? Als je het wielrennen populair kunt maken in dat soort landen is dat prima, maar in de UAE gaat dat alvast niet lukken. Je zou het een experiment kunnen noemen dat behoorlijk is mislukt. Prima, door naar het volgende land dan maar. Het wielrennen heeft verder geen fatsoenlijk businessmodel en daarom kom je uit bij dit soort constructies, maar dat maakt het mijns inziens niet ineens normaal ofzo. Mag best wat van gezegd worden en dat doe ik graag, hoewel jullie je blijkbaar overal klakkeloos bij neerleggen.quote:Nee, want de WT mag best wat minder vol. Ik stel alleen dat het raar is als instappen bij het organiseren niet om prestige zou draaien. Bahrain en UAE bedanken waarschijnlijk om een ploeg van het tweede niveau te naamsponsoren lijkt me.
Er is schijnbaar een geval van corona vastgesteld daar.twitter:ViniZabuKTM twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:27:40BreakingL' #UAETour è stato annullato. Maggiori informazioni a seguireThe UAE Tour has been cancelled. More infos to follow#ForZabù reageer retweet
Wen er maar vast aanquote:Op donderdag 27 februari 2020 21:32 schreef Pistolero het volgende:
UAE Tour zou afgelast zijn vanwege corona.![]()
![]()
Jaaaaaquote:Op donderdag 27 februari 2020 21:32 schreef Pistolero het volgende:
UAE Tour zou afgelast zijn vanwege corona.![]()
![]()
twitter:AstanaTeam twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:32:49It is reported that @uae_tour is cancelled due to the situation with #coronavirus However, we are waiting for the official communication from the organization of the race. #UAETour reageer retweet
Lees je dat echt allemaal? Zelfs ik heb daar ondanks al mijn tijd hier op fok geen zin in.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Misschien hebben ze de discussie vandaag gevolgd en waren ze er wel klaar mee. Kan ik begrip voor opbrengen.
Ze willen de gezondheid van al het publiek niet in gevaar brengen!quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Misschien hebben ze de discussie vandaag gevolgd en waren ze er wel klaar mee. Kan ik begrip voor opbrengen.
Catalonië was een willekeurig voorbeeld, ligt Romandië minder gevoelig? Valide argumenten natuurlijk, maar rechtvaardigen die het verschil tussen een wereldkalender en een Europese kalender? Zonder de Franse inmenging was een wedstrijd op het hoogste niveau voor die regio gewoon amper levensvatbaar.quote:Op donderdag 27 februari 2020 20:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon raar om UAE en Catalonië te vergelijken. Catalonië is ook niet echt de beste koers van het jaar ofzo, maar het probleem zit hem daar eerder altijd in de matige kwaliteit van de beelden. Verder is Catalonië zoals gezegd een van de oudste koersen ter wereld en wordt de koers ook verreden in een regio met een behoorlijke geschiedenis in het wielrennen. Komen ook goede wielrenners vandaan, om maar wat te noemen. Vind ik wel rullevant eigenlijk, maar blijkbaar is niet iedereen het met mijn eens.
Die kans was meer het zoveelste amateuristisch compromis. Ben je nu conservatief of vooral principieel? Turkije is afgeschoten door het wegblijven van de ploegen uit de bijbehorende categorie. UAE heeft gewoon draagvlak als voorbereidingskoers, ook zonder een lading smeergeld staat er volgens mij een kwalitatief peloton aan de start. Je kan die nieuwe, ordinaire, partijen toch ook niet verwijten dat er geen fatsoenlijk businessmodel bestaat? Plouay was bijna failliet, Californië valt uit het relatieve niets weg. Ik geloof eerlijk gezegd niet dat je er als sport per definitie beter uit komt als je die zogenoemde experimenten afhoudt.quote:De WT mag best wat minder vol inderdaad, daarom is het toch juist raar dat koersen als Turkije en UAE een kans hebben gekregen? Vooral Turkije, dat was altijd een waardeloos georganiseerde koers. Nu ook weer afgevoerd na twee jaar omdat ze niet aan de eisen voldeden, goh, je verwacht het niet. Uiteindelijk is het volgens mij slecht voor de sport als je dat soort koersen belangrijk maakt. Het geld is op de korte termijn natuurlijk enorm leuk, maar heb je er op de lange termijn ook iets aan? Als je het wielrennen populair kunt maken in dat soort landen is dat prima, maar in de UAE gaat dat alvast niet lukken. Je zou het een experiment kunnen noemen dat behoorlijk is mislukt. Prima, door naar het volgende land dan maar. Het wielrennen heeft verder geen fatsoenlijk businessmodel en daarom kom je uit bij dit soort constructies, maar dat maakt het mijns inziens niet ineens normaal ofzo. Mag best wat van gezegd worden en dat doe ik graag, hoewel jullie je blijkbaar overal klakkeloos bij neerleggen.
Totdat morgen een geval in België wordt ontdektquote:Op donderdag 27 februari 2020 21:35 schreef Momo het volgende:
Denk dat misschien het openingsweekend paar van de weinige wedstrijden voorlopig gaat zijn
Nog lang niet klaar.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Misschien hebben ze de discussie vandaag gevolgd en waren ze er wel klaar mee. Kan ik begrip voor opbrengen.
In zijn knie?quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:38 schreef Slobeend het volgende:
Misschien heeft Tom wel Corona gehad zonder dat we het geweten hebben.
Tom is zo slim om vandaag voor 2,5 week naar Tenerife te gaan, lol.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:38 schreef Slobeend het volgende:
Misschien heeft Tom wel Corona gehad zonder dat we het geweten hebben.
quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:36 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Ze willen de gezondheid van al het publiek niet in gevaar brengen!
twitter:JumboVismaRoad twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:44:54🇦🇪 #UAEtourWe have taken note of the cancellation of the UAE Tour due to the occurence of the coronavirus. We wish all the people involved the very best, awaiting further developments. reageer retweet
Hij zit al op Tenerife toch? Daar staat nog wel een leuk hotel danquote:Op donderdag 27 februari 2020 21:38 schreef Slobeend het volgende:
Misschien heeft Tom wel Corona gehad zonder dat we het geweten hebben.
Dit is onzin natuurlijk.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:38 schreef Koffieplanter het volgende:
HET THEMATEAM BLIJFT ONGESLAGEN.
twitter:laflammerouge16 twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:52:51Tuttobici reported that local authorities decide to stop #UAETour to make coronavirus test to all riders and staff.Who will be tested positive will be kept 14 days in quarantine, the other will be able to go home on saturday reageer retweet
Ik proef hier een bepaalde angst. Afgelast is afgelast, streep door de speelronde.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:53 schreef showtimer het volgende:
[..]
Dit is onzin natuurlijk.
Line voor positieve gevallen?
twitter:philmaertens twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:47:40All riders and staff will be tested now. reageer retweet
Twee gevallen.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:56 schreef Marcoss het volgende:
Volgens Sporza is het virus geconstateerd bij iemand uit de entourage van de teams, iedereen wordt nu onderzocht
De Coronagekte levert je toch wat goeds opquote:Op donderdag 27 februari 2020 21:38 schreef Koffieplanter het volgende:
HET THEMATEAM BLIJFT ONGESLAGEN.
Etappepunten blijven staan Hans.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:58 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik proef hier een bepaalde angst. Afgelast is afgelast, streep door de speelronde.
0.5 bij de renners. Ik zeg U.
Niet als Wim daar nadeel bij heeft. Ik hoop nog.quote:Op donderdag 27 februari 2020 22:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Etappepunten blijven staan Hans.
Over. Easy.
NOS filmpjes zijn ook al dood. Hysterie.quote:Op donderdag 27 februari 2020 21:41 schreef Immerdebestebob het volgende:
Fok kan de corona ook niet aan
Jij probeert hier invloed uit te oefenen op Wim, daar trapt niemand in.quote:Op donderdag 27 februari 2020 22:00 schreef showtimer het volgende:
[..]
Etappepunten blijven staan Hans.
Over. Easy.
Dat zou eigenlijk wel raar zijn. Hierna alleen nog twee vlakke ritten, dus dikke boeiend verder.quote:Op donderdag 27 februari 2020 22:02 schreef Slobeend het volgende:
Wordt het klassement nu volledig geschrapt?
quote:Op donderdag 27 februari 2020 22:03 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dat zou eigenlijk wel raar zijn. Hierna alleen nog twee vlakke ritten, dus dikke boeiend verder.
twitter:larrywarbasse twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:54:12Well we were all worried about 160k of crosswinds tomorrow but it looks like #Coronavirus blew stronger than the wind 🤣 #UAETour reageer retweet
Warbasse nemen wij niet serieus.quote:Op donderdag 27 februari 2020 22:04 schreef showtimer het volgende:
[..]twitter:larrywarbasse twitterde op donderdag 27-02-2020 om 21:54:12Well we were all worried about 160k of crosswinds tomorrow but it looks like #Coronavirus blew stronger than the wind 🤣 #UAETour reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |