Ik ga niet zeggen dat de morse hint niet kan, wel dat er veel haken en ogen aan zitten. Maar goed, die kritische houding wordt niet gewaardeerd, weggehoond zelfs. Hoe bubbel kan je zijn?quote:Op zondag 1 maart 2020 00:22 schreef Henno het volgende:
[..]
Ik kan me vergissen hoor, maar NATHAN RUTJES in morse zijn sowieso 28 puntjes / streepjes, dus niet precies 9 afleveringen met 3 opdrachten? Bij NATHAN DE MOL zijn het er 26.
Kan je husselen wat je wil, maar komt dan toch nooit uit?
Ik ben het wel met je eens hoorquote:Op zondag 1 maart 2020 00:45 schreef Montagui het volgende:
Ik ga niet zeggen dat de morse hint niet kan, wel dat er veel haken en ogen aan zitten. Maar goed, die kritische houding wordt niet gewaardeerd, weggehoond zelfs. Hoe bubbel kan je zijn?
Exact. Nathan is gewoon de Mol dit seizoen en wat voor eenquote:Op zondag 1 maart 2020 00:54 schreef Montagui het volgende:
Deze gast legt het goed uit.
Nog 2 streepjes te gaan, en normaal gesproken zijn er 3 opdrachten in een aflevering.
Dus het laatste teken is een punt of een streepje.1 punt of 1 streepje? Is dat iets in Morse? Of gewoon 'Nathan de mol.'? Dus 'punt' op het einde?
Als Nathan de mol is dan is hij by far de beste mol ever. Zo fanatiek, zo grappig, zo likeable, niemand van de kandidaten verdenkt hem. Echt,quote:Op zondag 1 maart 2020 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Exact. Nathan is gewoon de Mol dit seizoen en wat voor eenNiemand verdenkt hem
![]()
- Nathan was aan het zweten als een otter bij die laseropdracht
- Vrijstellingenspel speelt hij als een koning. Komt over als de ideale kandidaat, maar geeft ala Merel de vrijstelling weg.
- Haalt elke keer belachelijk weinig geld op. Minste van allemaal geloof ik.
Dennis Weening was ook zoquote:Op zondag 1 maart 2020 01:11 schreef Montagui het volgende:
[..]
Als Nathan de mol is dan is hij by far de beste mol ever. Zo fanatiek, zo grappig, zo likeable, niemand van de kandidaten verdenkt hem. Echt,
Hij was gewoon enthousiast. In de podcast heeft Rik gezegd dat er zelfs pauzes in waren gelast, om te voorkomen dat de mol te zweterig zou worden. En Rob en Buddy zweette volgens mij ook.quote:Op zondag 1 maart 2020 01:02 schreef Poepz0r het volgende:
- Nathan was aan het zweten als een otter bij die laseropdracht
Merel houdt bij hoog en laag vol dat ze echt even een black out had en het per ongeluk ging.quote:- Vrijstellingenspel speelt hij als een koning. Komt over als de ideale kandidaat, maar geeft ala Merel de vrijstelling weg.
Toegegeven, ik hou het niet exact bij, maar volgens mij is het Leonie die niets ophaalt. Uit mijn hoofd heeft Nathan geld opgehaald bij de waaiers in het park (als enige), vandaag bij de fietsen, en nog wel een paar.quote:- Haalt elke keer belachelijk weinig geld op. Minste van allemaal geloof ik.
Met Kees kan ik meegaan, met Miljoeska niet (het irritante stootte me af). In haar plaats wat mij betreft Jan Versteeg (als de meest superfanatieke mol)quote:Op zondag 1 maart 2020 01:16 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Bij mij ook en dan Kees Tol en dan Miljoeska MeulensDie was zo irritant, verdiende een Oscar
Nee hoor Nathan minste van allemaal:quote:Op zondag 1 maart 2020 01:18 schreef QIXL het volgende:
[..]
Hij was gewoon enthousiast. In de podcast heeft Rik gezegd dat er zelfs pauzes in waren gelast, om te voorkomen dat de mol te zweterig zou worden. En Rob en Buddy zweette volgens mij ook.
[..]
Merel houdt bij hoog en laag vol dat ze echt even een black out had en het per ongeluk ging.
En ik vind hem als mol het wel erg riskant spelen door in de sussen death de eerste vraag goed te beantwoorden. En zou hij als mol niet proberen Leonie een vrijstelling te gunnen (waar toch bijna iedereen deels op zit) in plaats van haar te naaien bij jaar vraag?
[..]
Toegegeven, ik hou het niet exact bij, maar volgens mij is het Leonie die niets ophaalt. Uit mijn hoofd heeft Nathan geld opgehaald bij de waaiers in het park (als enige), vandaag bij de fietsen, en nog wel een paar.
Jan was niet zo goed. Werd enorm geholpen door de productie die zelf kwamen met dat langslopen etc. Miljoeska was idd irritant, des te knapper dat ze dat vol kon houden die rol. Moet je maar kunnenquote:Op zondag 1 maart 2020 01:19 schreef Montagui het volgende:
[..]
Met Kees kan ik meegaan, met Miljoeska niet (het irritante stootte me af). In haar plaats wat mij betreft Jan Versteeg (als de meest superfanatieke mol)
Dit verschil van 500 tussen Nathan en Rob en miljouska komt volledig doordat jij de -1200 van theepot volledig op zijn conto zet, terwijl dit een 4-4 discussie was, waar nooit uitgekomen was als er niemand een knoop had doorgehakt. Hij heeft mss wel een groot deel daar aan verspeeld, maar zeker niet alles.quote:Op zondag 1 maart 2020 01:20 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Nee hoor Nathan minste van allemaal:
[ afbeelding ]
Hij maakt de beslissing. Mocht hij de Mol zijn is dat wel een van DE molacties van dit seizoen en misschien wel ooit. Ballen van staal als je daar zogenaamd als kandidaat kiest voor zekerheid, wat achteraf nepzekerheid blijkt te zijn. Daarnaast gaat er nogmaals 200 uit de pot als hij De Mol blijkt te zijn door de laseropdracht. Hij pakte daar immers +200 en dat gaat eruit als hij De Mol blijkt te zijn.quote:Op zondag 1 maart 2020 01:25 schreef QIXL het volgende:
[..]
Dit verschil van 500 tussen Nathan en Rob en miljouska komt volledig doordat jij de -1200 van theepot volledig op zijn conto zet, terwijl dit een 4-4 discussie was, waar nooit uitgekomen was als er niemand een knoop had doorgehakt. Hij heeft mss wel een groot deel daar aan verspeeld, maar zeker niet alles.
Ik vind het een leuke molactie, mocht Nathan de mol zijn, maar om dit nu 'ballen van staal' te noemen, is mijn inziens wel een beetje overdreven.quote:Op zondag 1 maart 2020 01:27 schreef Poepz0r het volgende:
Ballen van staal als je daar zogenaamd als kandidaat kiest voor zekerheid, wat achteraf nepzekerheid blijkt te zijn.
Natuurlijk wel. Ze weten wat de opdracht maximaal kon opleveren namelijk 2600 euro geloof ik.quote:Op zondag 1 maart 2020 01:36 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Ik vind het een leuke molactie, mocht Nathan de mol zijn, maar om dit nu 'ballen van staal' te noemen, is mijn inziens wel een beetje overdreven.
De kandidaten komen er nooit achter dat die theepotjes meer geld waard waren dan die 1500 euro, dus het is nu niet dat Nathan hiermee een enorm risico neemt wat betreft ontmaskerd worden...
Daarnaast is zijn gedrag niet alleen te classificeren als molgedrag: een kandidaat had dezelfde tactiek ook toe kunnen passen. Die theepotjes hadden wat hen betreft ook 10 euro waard kunnen zijn. De opdracht vormt voor Nathan dus eigenlijk geen enkel risico om zonder-twijfel-ontmaskerd-als-mol / exposed te worden, iets wat voor mij het criterium is om 'ballen met staal' te hebben als mol.
Ehh, als dat waar zou zijn.. waarom kozen ze dan niet allemaal voor het theeservies?! Waarom gaf Rik ze eigenlijk überhaupt de keuze tussen 1500 of 2600 euro?!quote:Op zondag 1 maart 2020 02:24 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Ze weten wat de opdracht maximaal kon opleveren namelijk 2600 euro geloof ik.
Opdracht —-> Test en executiequote:Op zaterdag 29 februari 2020 23:08 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Finale volgende week dus met 4 spelers?
Nee, dat hebben ze van te voren niet gewetenquote:Op zondag 1 maart 2020 02:24 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Ze weten wat de opdracht maximaal kon opleveren namelijk 2600 euro geloof ik.
Alleen achteraf.quote:Op zondag 1 maart 2020 10:23 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Nee, dat hebben ze van te voren niet geweten
Preciesquote:Op zondag 1 maart 2020 10:32 schreef Rob310 het volgende:
[..]
Alleen achteraf.
Toen Rik meldde hoe hoog de pot had kunnen zijn. In die berekening werd gerekend met de werkelijke waarde van het servies.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |