Dit is niet meer dan een nutteloos PR-momentje, dat verder op niets uitdraait. Palestijnen zijn niet bij het plan betrokken en de kans van slagen is derhalve nihil.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 21:49 schreef Sjemmert het volgende:
Terwijl de democraten niet veel verder komen dan roepen om impeachment gaat Trump ongestoord verder in zijn missie deze wereld te verbeteren.
Nogal ranzig om het op die manier te beredeneren. Je weet dat veel Joden naar Israel zijn gevlucht? vanwege de holocaust, of omdat ze verdreven werden in het Midden-Oosten.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:08 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Dat is een eufemisme. Men beschouwt het als hun land. Ook als een Australische jood “na 2000 jaar terugkeert” is het in hun ogen hun land en niet van een een of andere lokale niet-Joodse bewoner.
Beide heren dachten zo'n momentje wel te kunnen gebruiken nu ze behoorlijk onder vuur liggen in eigen land. Het is allemaal ook zo ontzettend doorzichtig en dat maakt het des te gekker dat bepaalde mensen daar niet doorheen kunnen of willen prikken.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:11 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dit is niet meer dan een nutteloos PR-momentje, dat verder op niets uitdraait. Palestijnen zijn niet bij het plan betrokken en de kans van slagen is derhalve nihil.
Het is vergelijkbaar met dat circus met Noord-Korea. Trump schreeuwde van de daken dat hij eigenhandig het gevaar had geneutraliseerd, maar intussen heeft Kim nog geen kernwapen ontmanteld, breidt hij z'n arsenaal uit en is hij nog net zo agressief en despotisch als voorheen.
Ik ben het met je eens dat dat als je verder geen voorbereidingen treft een reële angst is. Maar er zijn denk ik wel structuren aan te brengen om seculariteit te waarborgen en daarmee dus moslim-overheersing te voorkomen.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:07 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Punt is nu juist dat als Israel alle Palestijnen welkom heet, dat het einde van Israel zou betekenen
Dat gaat naar alle waarschijnlijk ook in de toekomst gebeuren. Een eeuwig conflict maakt moe. Doodmoe.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:13 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat dat als je verder geen voorbereidingen treft een reële angst is. Maar er zijn denk ik wel structuren aan te brengen om seculariteit te waarborgen en daarmee dus moslim-overheersing te voorkomen.
Dat gezegd hebbende.. als optie 1 geen kans heeft dan zie ik nog het liefste eigenlijk optie 2.. maar die is hardvochtig.. alle Palestijnen uit het gebied weg Dus letterlijk Gaza ontmantelen, de west-bank ontmantelen.. .. alle mensen naar buurlanden sturen en de hele vlakte toe-eigenen. Islamieten hebben volgens mij al zat grondgebied in de regio en laten we heel eerlijk zijn.. de persoon die kernfusie economisch vatbaar gaat maken of die kanker gaat genezen komt eerder uit Tel-Aviv dan uit Gaza. Islam heeft niet nog meer broedruimte nodig.
Zo.. ik heb nu denk ik iedereen boos gemaakt hier.
Uitstekend plan, vrees alleen dat dat leidt tot een geweldsexplosie in het Midden-Oosten. En Israël dat daar dan middenin zit.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:13 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat dat als je verder geen voorbereidingen treft een reële angst is. Maar er zijn denk ik wel structuren aan te brengen om seculariteit te waarborgen en daarmee dus moslim-overheersing te voorkomen.
Dat gezegd hebbende.. als optie 1 geen kans heeft dan zie ik nog het liefste eigenlijk optie 2.. maar die is hardvochtig.. alle Palestijnen uit het gebied weg Dus letterlijk Gaza ontmantelen, de west-bank ontmantelen.. .. alle mensen naar buurlanden sturen en de hele vlakte toe-eigenen. Islamieten hebben volgens mij al zat grondgebied in de regio en laten we heel eerlijk zijn.. de persoon die kernfusie economisch vatbaar gaat maken of die kanker gaat genezen komt eerder uit Tel-Aviv dan uit Gaza. Islam als cultuur heeft niet nog meer broedruimte nodig.
Zo.. ik heb nu denk ik iedereen boos gemaakt hier.
Maar waarom zouden we het moeten zien als 'die godsdienst heeft al genoeg land', terwijl het hier juist gaat om land. Ik ben geen christen, maar van oorsprong zijn we wel een christelijk land, we kunnen niet op basis van geloof gaan stellen van wie een land is, want dan zegt mijn geloof uiteindelijk ergens in 1 of ander boek dat het juist van mij is. Zo kom je er dus nooit uit, want als je zou zeggen dan maar alle Joden naar het Westen, want daar wonen sowieso al veel Joden.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:13 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ik ben het met je eens dat dat als je verder geen voorbereidingen treft een reële angst is. Maar er zijn denk ik wel structuren aan te brengen om seculariteit te waarborgen en daarmee dus moslim-overheersing te voorkomen.
Dat gezegd hebbende.. als optie 1 geen kans heeft dan zie ik nog het liefste eigenlijk optie 2.. maar die is hardvochtig.. alle Palestijnen uit het gebied weg Dus letterlijk Gaza ontmantelen, de west-bank ontmantelen.. .. alle mensen naar buurlanden sturen en de hele vlakte toe-eigenen. Islamieten hebben volgens mij al zat grondgebied in de regio en laten we heel eerlijk zijn.. de persoon die kernfusie economisch vatbaar gaat maken of die kanker gaat genezen komt eerder uit Tel-Aviv dan uit Gaza. Islam heeft niet nog meer broedruimte nodig.
Zo.. ik heb nu denk ik iedereen boos gemaakt hier.
Mwau. Egypte steunt Israel, SA steunt Israel.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Uitstekend plan, vrees alleen dat dat leidt tot een geweldsexplosie in het Midden-Oosten. En Israël dat daar dan middenin zit.
Het zijn dan ook niet landen waar Israël en westerse troepen bang voor moeten zijn.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:23 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mwau. Egypte steunt Israel, SA steunt Israel.
Heel dat: 'Israel zit Midden in vijandelijk gebied' is nu juist Israelische propaganda.
Waarvoor dan wel? de bevolking gaat op eigen houtje Israel en de VS aanvallen??quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:25 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het zijn dan ook niet landen waar Israël en westerse troepen bang voor moeten zijn.
Sorry. Als ik zeg islamitisch bedoel ik islamitische cultuur. Ik vind zelf niet dat religie een intrinsiek bestaansrecht heeft. Maar ik denk dat cultuur dat wel heeft.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:19 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Maar waarom zouden we het moeten zien als 'die godsdienst heeft al genoeg land', terwijl het hier juist gaat om land. Ik ben geen christen, maar van oorsprong zijn we wel een christelijk land, we kunnen niet op basis van geloof gaan stellen van wie een land is, want dan zegt mijn geloof uiteindelijk ergens in 1 of ander boek dat het juist van mij is. Zo kom je er dus nooit uit, want als je zou zeggen dan maar alle Joden naar het Westen, want daar wonen sowieso al veel Joden.
Ik zie het zo. Er zijn 4 oplossingen (eindstaten)quote:Beide partijen claimen dat het land hen hen is en er is geen kadaster wat hierbij kan helpen. Dan maar 1 partij in een heel klein hoekje stoppen en alle hulp afpakken en daarna net doen alsof je hen een keuze voor vrede geeft, terwijl je juist allemaal limieten oplegt....is geen bodem voor een goede toekomst.
Ook ik weet de oplossing niet, maar zo ineens maar Israel uitroepen en mensen die daar wonen gewoon hun huis letterlijk afpakken lijkt mij niet een acceptabel iets geweest. Maar daar heeft het Westen net zo hard aan meegewerkt.
Weet niet of het is je opgevallen, maar er worden nogal eens aanslagen gepleegd in het Midden-Oosten.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:27 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Waarvoor dan wel? de bevolking gaat op eigen houtje Israel en de VS aanvallen??
En dat gaan er ineens meer worden als Israel beslist een einde te maken aan dit conflict??quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:29 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Weet niet of het is je opgevallen, maar er worden nogal eens aanslagen gepleegd in het Midden-Oosten.
Op dit moment doet Israel dat dus al maar heel langzaam aan met landjepik.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:18 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Uitstekend plan, vrees alleen dat dat leidt tot een geweldsexplosie in het Midden-Oosten. En Israël dat daar dan middenin zit.
Wanneer wordt besloten om Palestijnen hun land af te nemen en te verspreiden over het Midden-Oosten, zoals SpecialK voorstelt, zal dat moslimextremisten inderdaad aanzetten om hun geweldsacties jegens Israël (en waarschijnlijk ook het westen) te intensiveren.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:32 schreef theunderdog het volgende:
[..]
En dat gaan er ineens meer worden als Israel beslist een einde te maken aan dit conflict??
Laten we dat maar niet doen. Want de Britten kunnen echt niets.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:32 schreef SpecialK het volgende:
Oh en er is nog een extra optie die ik over het hoofd zag
5. Autoritaire en agressieve herkolonisering door het Verenigd Koninkrijk
Hahahquote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Laten we dat maar niet doen. Want de Britten kunnen echt niets.
Dat is een aanname. Persoonlijk denk ik dat het op hetzelfde niveau blijft.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wanneer wordt besloten om Palestijnen hun land af te nemen en te verspreiden over het Midden-Oosten, zoals SpecialK voorstelt, zal dat moslimextremisten inderdaad aanzetten om hun geweldsacties jegens Israël (en waarschijnlijk ook het westen) te intensiveren.
Ook dat is een aanname.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:37 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is een aanname. Persoonlijk denk ik dat het op hetzelfde niveau blijft.
Ik vraag me eigenlijk af of dit langzame ge-etter van die wond over een periode van de komende 50 jaar meer of minder extremisme broedt dan de pleister er in 3 of 4 jaar hardhandig af te trekken.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Wanneer wordt besloten om Palestijnen hun land af te nemen en te verspreiden over het Midden-Oosten, zoals SpecialK voorstelt, zal dat moslimextremisten inderdaad aanzetten om hun geweldsacties jegens Israël (en waarschijnlijk ook het westen) te intensiveren.
heeft dan elk volk dat een historische link heeft met een gebied, daar recht op? zou een zooitje worden..quote:Op dinsdag 28 januari 2020 21:53 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Omdat zij Joods zijn en volgens zowel Bijbel oude testament als volgens mij historische bronnen (buiten die bijbel) er ooit een “staat” daar was van joden. Hun land, en na meer dan 2000 jaar diaspora keren ze terug of nemen terug wat van hen is. Wij noemen dat kolonisten, maar zo zien die kolonisten dat niet. En aangezien ze politiek te machtig zijn in het huidige Israël sponsort elke regering nieuwe nederzettingen, die zij gewoon zoiets als nieuwe buurten zullen noemen ofzo.
En op hun beurt geven die Palestijnen ook geen fuck om wat Trump, een FoK!-forumuser genaamd Aloulu of de Israëliërs van hun claim op dat land vinden.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 21:19 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Die kolonisten wonen gewoon op land wat van hen was. In hun ogen. Dat wat linkse Israëliërs of Europeanen dat anders zien is hun probleem. Net zoals de Joodse staat is gesticht op land wat van joden was behoort die hele Westbank ook tot het land van de joden. Dus die Palestijnen moeten opkrassen. Is hun land niet.
Integendeel. Ze gaan zondag al beginnen met de annexaties.quote:Op dinsdag 28 januari 2020 22:43 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ook dat is een aanname.
Doet er verder ook niet. Dat plan wordt toch niet doorgevoerd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |