Ik ben erg benieuwd hoe dat gaat smaken, het klinkt als een best wel gekke combinatie, maar misschien is het wel heel lekker. Over het algemeen zijn dingen met pindasaus wel goed. Alleen fruit uit blik met pindasaus was echtquote:Op vrijdag 24 januari 2020 16:38 schreef Lucky_Strike het volgende:
Brr. Sta voor de sportschool in de auto met de verwarming aan. Brr.
Wij eten couscous met een prutje uit de slowcooker: zoete aardappel met rode kool in pindasaus. Dit wordt een hit of een misser. Misschien gooi ik er nog een blikje linzen door straks.
Alleen wanneer er per ongeluk pindasaus op dat fruit komt volgens mij en dan, mocht je het fruit heel graag willen eten, spoel je de pindasaus er vanaf.quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:03 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Is dat geen standaard barbecuevoer dan?
ehquote:
quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:06 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Alleen wanneer er per ongeluk pindasaus op dat fruit komt volgens mij en dan, mocht je het fruit heel graag willen eten, spoel je de pindasaus er vanaf.
Nou, ik kan wel een aantal dingen bedenken die echt lekker zijn op de bbqquote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:10 schreef Myraela het volgende:
Fruit komt sowieso niet op mijn barbecue. Of het moet als toetje zijn.
Ik ga zondag naar For Sama, met een man uit Syrië. Hij komt “gelukkig” niet uit Aleppo, maar heeft/had er familie wonen.quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:14 schreef Sarabi het volgende:
Dat was film 1 van IFFR @:Aure Corpus Christie is een aanrader
En wat zitten de stoelen van het Oude Luxor klote.....
Dat zal heftig zijn....wij gaan die ook ergens komende week kijken.quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:16 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Ik ga zondag naar For Sama, met een man uit Syrië. Hij komt “gelukkig” niet uit Aleppo, maar heeft/had er familie wonen.
Nog niet wanneer, maar wel snel ja.quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:17 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dat zal heftig zijn....wij gaan die ook ergens komende week kijken.
Heb je al plannen om The Cave te gaan kijken? Denk er echt nog dagelijks aan.
Ja kan ik me voorstellen....quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:22 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Nog niet wanneer, maar wel snel ja.
Safwan had “For Sama” al gezien (in Amsterdam ) en hij vond het heel heftig, ik moest zakdoekjes meenemen. Hij zei “normaal zou ik je een fijne middag wensen maar met deze film kan ik dat niet”
Het is veel te krap daar! Ik geloof dat ik er deze keer geen films heb.quote:Op vrijdag 24 januari 2020 18:14 schreef Sarabi het volgende:
Dat was film 1 van IFFR @:Aure Corpus Christie is een aanrader
En wat zitten de stoelen van het Oude Luxor klote.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |