Zo zal ze er wel uitgezien hebben toen ze eruit kwamquote:Op dinsdag 21 januari 2020 00:40 schreef Ghostbuster het volgende:
Ja en nog echt haar middle name ook
Ja, die ziet er niet verkeerd uit, geloof ik.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 00:45 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Heel goed, die nieuwe is ook wel superknap zeg
Was lachen inderdaad. Volgens mij is Leanne nogal hardhandig.quote:
En ze lijkt zo liefquote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:01 schreef Recce het volgende:
[..]
Was lachen inderdaad. Volgens mij is Leanne nogal hardhandig.Eerst de niet bepaald subtiele massage van Mike en daarna deed ze ook iemand pijn bij het dansen.
Whehe, ja, misschien.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:06 schreef TillyB het volgende:
[..]
En ze lijkt zo liefeen soort Lenie!
Ja as usual, maar Sophie was onder de indruk.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:12 schreef Recce het volgende:
[..]
Whehe, ja, misschien.Connor kwam wel redelijk kneuzig over in dat pakkie.
Bron: https://spaceflightnow.com/launch-schedule/quote:FebruaryFalcon 9 • Crew Dragon Demo 2
Launch time: TBD
Launch site: LC-39A, Kennedy Space Center, Florida
A SpaceX Falcon 9 rocket will launch a Crew Dragon spacecraft on its first test flight with astronauts on-board to the International Space Station under the auspices of NASA’s commercial crew program. NASA astronauts Doug Hurley and Bob Behnken will fly on the Demo-2 mission. The Crew Dragon will return to a splashdown at sea. Delayed from June, July 25 and Sept. 21. [Dec. 12]
Yeah, right.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:22 schreef TillyB het volgende:
[..]
Ja as usual, maar Sophie was onder de indruk.![]()
Ben wel benieuwd naar de persoonlijkheid van die nieuwe.
Yups, maar het gaat het tweede kwartaal worden, zei Musk in de persconferentie. Alles is eind februari klaar, maar dan willen ze de boel nog een paar keer grondig doorlopen om fouten te zoeken.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:25 schreef tonja het volgende:
@:recce
[..]
Bron: https://spaceflightnow.com/launch-schedule/
Dit gaat toch over hetzelfde spul waar gisteren die In-Flight Abortion Test mee gedaan werd?
Ja maar een boss-ass bimbo of een boring bimboquote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:26 schreef Recce het volgende:
[..]
Yeah, right.Waarschijnlijk is die nieuwe een bimbo.
Is wel een veilige gok, gezien het programma.
Is geen bombo denk ikquote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:28 schreef TillyB het volgende:
[..]
Ja maar een boss-ass bimbo of een boring bimbo
Al een paar keer uitgesteld zag ik. Was dat omdat die test van gisteren eerst gedaan moest worden?quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:27 schreef Recce het volgende:
[..]
Yups, maar het gaat het tweede kwartaal worden, zei Musk in de persconferentie. Alles is eind februari klaar, maar dan willen ze de boel nog een paar keer grondig doorlopen om fouten te zoeken.
"The model revealed that she has her eye on Connagh (aka Connor with a G), Callum and Mike." Oh dear.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:28 schreef TillyB het volgende:
[..]
Ja maar een boss-ass bimbo of een boring bimbo
In april is een capsule van dit type bij een test van de abort-motoren compleet ontploft. Een beetje uitstel is dan wel logisch. Het lag uiteindelijk aan lekke kleppen, waardoor brandstof op de verkeerde plek terecht was gekomen. Het bleek dat titanium onder hoge druk met die brandstof reageert. Toen was het boem. Ze hebben de kleppen vervangen door een type dat niet kan lekken.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:30 schreef tonja het volgende:
[..]
Al een paar keer uitgesteld zag ik. Was dat omdat die test van gisteren eerst gedaan moest worden?
Volkomen logisch ja. En 'we' weten nu dat met brandstof (geen normale benzine neem ik aan, iets kerosine-achtigs of zo meer, neem ik aan. (ga het me maar niet uitleggen nu hoor, ik moet mijn nest inquote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:34 schreef Recce het volgende:
[..]
In april is een capsule van dit type bij een test van de abort-motoren compleet ontploft. Een beetje uitstel is dan wel logisch. Het lag uiteindelijk aan lekke kleppen, waardoor brandstof op de verkeerde plek terecht was gekomen. Het bleek dat titanium onder hoge druk met die brandstof reageert. Toen was het boem. Ze hebben de kleppen vervangen door een type dat niet kan lekken.
Het was lekker giftige stuwstof. En dat van die titanium in combinatie met druk en die stof was al wel bekend, maar nog niet heel algemeen.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:44 schreef tonja het volgende:
[..]
Volkomen logisch ja. En 'we' weten nu dat met brandstof (geen normale benzine neem ik aan, iets kerosine-achtigs of zo meer, neem ik aan. (ga het me maar niet uitleggen nu hoor, ik moet mijn nest in) je niet iets van titanium onder druk moet zetten.
quote:Op dinsdag 21 januari 2020 01:48 schreef Recce het volgende:
[..]
Het was lekker giftige stuwstof. En dat van die titanium in combinatie met druk en die stof was al wel bekend, maar nog niet heel algemeen.
Trusten.
Succes! Best wel moedig hoorquote:Op maandag 20 januari 2020 23:38 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik leg gewoon de feiten op tafel. Ook van verschillende verwachtingen van iemand die in de dag werkt vs avond inclusief een quote van iemand die bij het gesprek zelf zit. Daarbij vertel ik ook dat ik bepaalde dingen ook niet erg vind ik kom immers om te werken.
Voorbeeld: ja voor deze afdeling met 2 verschillende dingen heb je toch wel echt 2 man nodig overdag. Nog geen paar dagen later wordt door die zelfde persoon die het zei verwacht dat 1 persoon in de avond die 2 verschillende dingen wel even konden doen. Die ene persoon in de avond moest maar ongeveer dezelfde productie afleveren als 2 personen in de dag.
Ik heb voorbeelden genoeg. En ik ga niet met vingers wijzen. Ik ga gewoon op tafel leggen wat ik ondervind en dat de eisen dan wel verwachtingen van ons ook compleet anders zijn.
Ik zit in de treinquote:Op dinsdag 21 januari 2020 05:58 schreef FANN het volgende:
[..]
Ja anders wordt het zo saai.... iedere keer hetzelfde![]()
Wat ben je aan het doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |