oh lekker!quote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:55 schreef pullup het volgende:
[..]
Nog 1.5 week en dan gaan we voor twee weekjes in Sevilla trainen om de kou wat te ontvluchten
Mandjes en ladesquote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:58 schreef Voxs het volgende:
Ik ben een kledingkast aan het ontwerpen. Wat een gedoe.
Rokjes én tig jurken! Ik ga wel eerst een keer kijken naar mogelijkheden bij Ikea voor ik geheel tureluurs wordt van alle opties.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:59 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Mandjes en lades![]()
![]()
Owh en ook plek om je rokjes op te hangen
Van wat voor materiaal?quote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:58 schreef Voxs het volgende:
Ik ben een kledingkast aan het ontwerpen. Wat een gedoe.
Gewoon van Ikea-materiaalquote:
Kijken, voelen en ervaren is altijd fijn jaquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:02 schreef Voxs het volgende:
[..]
Rokjes én tig jurken! Ik ga wel eerst een keer kijken naar mogelijkheden bij Ikea voor ik geheel tureluurs wordt van alle opties.
Ik gok dat ze voor pax gaat en die moet je zelf samenstellenquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:03 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Je gaat een bestaande kast herontwerpen?
Zal dan wat foto's maken voor hier .quote:
Neequote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:03 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Je gaat een bestaande kast herontwerpen?
Tof, ik hoop dat je heerlijk weer hebt!quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:04 schreef pullup het volgende:
[..]
Zal dan wat foto's maken voor hier .
Valt geloof ik samen met die reis van Prisha dus die zal ik daar elke avond ook even checken
Ik ook.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Mijn appartement kwam al met grote ingebouwde kast. En ik heb hem helemaal vol
quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:03 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Ik gok dat ze voor pax gaat en die moet je zelf samenstellen
Ah. Dat is ehm.. handig wel.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:04 schreef Voxs het volgende:
[..]
Nee
Je kunt met hun PAX systeem een hele kast samenstellen en inrichten.
Ik was vanmiddag nog de berging aan het opruimen en je rolt zo van het een in het ander. Wat een zooi kan men toch verzamelen. Kledingkast is nodig, die er nu staat is te klein en vooral ook onpraktisch.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:04 schreef ieniminimuis het volgende:
Mijn appartement kwam al met grote ingebouwde kast. En ik heb hem helemaal vol
Lekker hoorquote:Op zaterdag 18 januari 2020 15:55 schreef pullup het volgende:
[..]
Nog 1.5 week en dan gaan we voor twee weekjes in Sevilla trainen om de kou wat te ontvluchten
Gaan voor een andere dan. Die in mijn studentenkamer was ook veel te klein en ook onpraktisch. Was altijd een rommeltje.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:06 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik was vanmiddag nog de berging aan het opruimen en je rolt zo van het een in het ander. Wat een zooi kan men toch verzamelen. Kledingkast is nodig, die er nu staat is te klein en vooral ook onpraktisch.
Fijn weertje ondertussen weer in het Oosten van Spanje. Ze krijgen er wel van langs de laatste tijd zeg. Nu weer code rood.quote:
Ik was laatst een rok kwijt. Ik heb echt alles 3x overhoop gehaald en toen alles er zo weer ingepropt. Nog steeds niet opgeruimdquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:08 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Gaan voor een andere dan. Die in mijn studentenkamer was ook veel te klein en ook onpraktisch. Was altijd een rommeltje.
Maar dan moet je gewoon opruimen en weg doenquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:10 schreef Voxs het volgende:
[..]
Ik was laatst een rok kwijt. Ik heb echt alles 3x overhoop gehaald en toen alles er zo weer ingepropt. Nog steeds niet opgeruimdEr wordt hier voornamelijk via het wasrek/wasmand geleefd
Ja ik begreep hetquote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:08 schreef Lucky2Bastard het volgende:
[..]
Fijn weertje ondertussen weer in het Oosten van Spanje. Ze krijgen er wel van langs de laatste tijd zeg. Nu weer code rood.
quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:11 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Maar dan moet je gewoon opruimen en weg doen![]()
Ja, daar zal iedereen wel erg naar uitkijken. Zou zelf bijna gaan roeien. Maar dat is een beetje aan de late kant.quote:Op zaterdag 18 januari 2020 16:11 schreef pullup het volgende:
[..]
Ja ik begreep hetIn Sevilla is het gewoonlijk wel prima, het is zo langzamerhand een jaarlijks tripje geworden voor ons en vanaf nu begint iedereen af te tellen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |