Volgens mij was het in mijn tijd echt veel minder.. En dan ook nog met zo'n modem, waar je moeder op mopperde vanwege de belkostenquote:Op dinsdag 21 januari 2020 08:19 schreef pinquit het volgende:
Wat een narigheid toch. Ik was zelf 14 toen ik het internet op ging, maar nooit gekkigheid. Was het toen minder? Of had ik gewoon geluk?
Oh, maar die draaischijf telefoon hadden wij ook tot mijn 12e. En een platte TV kregen we pas toen ik al lang en breed op mezelf woonde.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 10:21 schreef miss_sly het volgende:
Toen ik zo oud was als S hadden we alleen nog maar een vaste telefoon met draaischijf![]()
Zo krijg ik wel heel erg het gevoel dat ik Heel Erg Oud ben
Ik was al ergens in de 20 toen internet een beetje opkwam. Ik heb toen wel meegedaan met de eerste tests van Telekabel voor kabelinternet.
Werd Telekabel niet Chello? Ik woonde toen in Helmond, Telekabel kantoor zat daar, langs de snelweg naar Eindhoven.quote:Op dinsdag 21 januari 2020 10:25 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh, maar die draaischijf telefoon hadden wij ook tot mijn 12e. En een platte TV kregen we pas toen ik al lang en breed op mezelf woonde.
Ik denk dat wij kabelinternet kregen toen ik een jaar of 16/17 was. Dat was toen vet nieuw. Chello, heette dat. Rond die koers kocht ik ook een mobiele telefoon, een prepaid motorola met Libertel. Met 20 voorkeuzenummers en opslagruimte voor 10 sms-jes
haha, ja ik zat geloof ik net op het HBO toen ik mijn telefoon kocht. Dus ik zal wellicht 19 zijn geweest. Maar jij bent ook nog een seventies kind, dus dat verklaart het welquote:Op dinsdag 21 januari 2020 10:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Werd Telekabel niet Chello? Ik woonde toen in Helmond, Telekabel kantoor zat daar, langs de snelweg naar Eindhoven.
Mijn eerste telefoon was een Ericson, zo eentje die je openklaptPrachtig vond ik dat
Maar toen was ik al wel in de 20, hoor. Als ik me tenminste bedenk met wie ik toen een relatie had (handige tijdlijn is dat
)
*kuch* sixties *kuch*quote:Op dinsdag 21 januari 2020 10:31 schreef SQ het volgende:
[..]
haha, ja ik zat geloof ik net op het HBO toen ik mijn telefoon kocht. Dus ik zal wellicht 19 zijn geweest. Maar jij bent ook nog een seventies kind, dus dat verklaart het wel
Ja! Oud vel ben ikquote:
Min hoeveel?! Je bent vast een heel ander mens nu!quote:
Jaaaaa Ilse het Café en later Ilsemusic!quote:Op dinsdag 21 januari 2020 13:36 schreef Elleska het volgende:
Ilse Chat en TMF chat ken ik ook ja. 538chat hoort ook nog in dat rijtje.
Hier net zo, ze hadden geen idee wat de mogelijkheden en risico's waren. En mijn zus en ik zeiden gewoon "we zoeken dingen op voor school"quote:Op dinsdag 21 januari 2020 11:36 schreef F_r het volgende:
Ik zat ook wel op chatsites en mijn ouders hadden geen idee. Mijn moeder wist niet eens hoe de computer werkte.
Ik ook.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |