Neda Ukraden is een Kroatische zangeres en actrice. Ze groeide uit tot een van de meest vooraanstaande zangeressen van voormalig Joegoslavië. Ze bracht meer dan dertig albums uit en vertegenwoordigde haar land verschillende malen tijdens het Eurovisiesongfestival. Wikipediaquote:
The Botox babesquote:Op donderdag 9 januari 2020 19:00 schreef Em31 het volgende:
Hurricane is blijkbaar mega populair en ik zie iedereen ook helemaal blij zijn, maar als ik naar dat filmpje hierboven kijk moet ik eigenlijk een beetje lachen?
Het klinkt als Era Istrefi, maar dan in drievoud. Ik weet nog niet zo goed wat ik er van vind.quote:Op donderdag 9 januari 2020 17:42 schreef Nexum het volgende:
HEEL excited. Servië is 1 van mijn favoriete ESC landen, helemaal de afgelopen 4 jaar.![]()
EDIT: Sanja Vucic (2016 Servië) en de dochter van Knez zijn terug in een girlgroup genaamd Hurricane. Ze hebben de grootste balkan pop hit gehad van 2019:
Ik vond Goodbye (Shelter) zo'n geweldig mooi lied. 1 van m'n favorieten van 2016. Maar dit lied wordt heeeeel anders.
IK BEN NU ZO HYPED![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik vind het niet eens mega bijzonder. Zal wel bekend zijn aldaarquote:Op donderdag 6 februari 2020 12:32 schreef koffieleuk het volgende:
Deze heeft al meer dan 10 000 views, terwijl de rest nog niet de 1000 aantikt.
Wat een slecht camera werk, gelukkig zetten de meiden een goede act neerquote:Op donderdag 13 februari 2020 16:29 schreef Em31 het volgende:
Dit fantastische optreden wil ik jullie niet onthouden.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA WINNAARS THEY SAID FUCK MENquote:Op maandag 24 februari 2020 18:27 schreef grazz het volgende:
Slutpop incoming @:Nexum
https://www.instagram.com/p/B88-VKnAmbi/
Ken je de danspasjes al?quote:Op donderdag 27 februari 2020 13:06 schreef Amarinthe het volgende:
Hurricane queeeeens ik wil niemand anders dan hen <3
Zo goed. Zo heerlijke foute slutpopquote:
quote:
twitter:ESC_Daily twitterde op vrijdag 28-02-2020 om 20:58:00🔴 EN DIRECTO | Serbia 🇷🇸 arranca la búsqueda de su representante en Rotterdam con la 1Ș semifinal del #Beovizija 2020, preselección nacional serbia.#Serbia #Eurovision2020 #Beovizija2020 #ESC #ESC2020 https://t.co/W5kZnPrWcC reageer retweet
Gracias.quote:Op vrijdag 28 februari 2020 21:25 schreef Em31 het volgende:
[..]twitter:ESC_Daily twitterde op vrijdag 28-02-2020 om 20:58:00🔴 EN DIRECTO | Serbia 🇷🇸 arranca la búsqueda de su representante en Rotterdam con la 1Ș semifinal del #Beovizija 2020, preselección nacional serbia.#Serbia #Eurovision2020 #Beovizija2020 #ESC #ESC2020 https://t.co/W5kZnPrWcC reageer retweet
Denk het niet. Dit heeft echt "openingspraatje"-vibesquote:
Dit is niet bepaald de officiële stream hequote:
Vanavond zeker jaquote:Op vrijdag 28 februari 2020 22:29 schreef lashatumbai het volgende:
[..]
Wij zijn ook makkelijk enthousiast te maken he
quote:Op vrijdag 28 februari 2020 23:24 schreef lashatumbai het volgende:
Ik liep net trouwens heerlijk in het Wit-Rusland topic over Servië te posten.oeps
dit moet naar Rotterdamtwitter:BallSerbia twitterde op zaterdag 29-02-2020 om 17:35:20Hurricane - Hasta La VistaRehearsal #Beovizija2020 https://t.co/OlVIxMGsPy reageer retweet
Ja klopt https://media.esc-plus.com/live/quote:Op zaterdag 29 februari 2020 21:20 schreef Funhouse het volgende:
Zou dit nu niet bezig moeten zijn? Ik zie door de bomen het bos niet meer
Ik wist niet dat zij er in zit, maar ik vind deze Botox babes wel grappig.quote:Op zondag 1 maart 2020 00:19 schreef grazz het volgende:
Sanja is killing itGoed optreden, kan nog beter, maar mag van mij wel winnen, vooral ook voor de diversiteit.
Bas Basquote:Op zondag 1 maart 2020 00:56 schreef lashatumbai het volgende:
Ik heb er echt een hard hoofd in dat dit gaat winnen morgen. Helaas hebben ze niet veel goede alternatieven waar we blij van zouden worden...
quote:Op zondag 1 maart 2020 01:01 schreef ato het volgende:
[..]
Ik wist niet dat zij er in zit, maar ik vind deze Botox babes wel grappig.
Ze hebben binnen twee dagen al wel 2 miljoen views gehaaldquote:Op zondag 1 maart 2020 00:56 schreef lashatumbai het volgende:
Ik heb er echt een hard hoofd in dat dit gaat winnen morgen. Helaas hebben ze niet veel goede alternatieven waar we blij van zouden worden...
Zou wel ergerlijk zijn als de juries weer voor gedateerde ballads gaanquote:Op zondag 1 maart 2020 10:34 schreef aarontje112 het volgende:
[..]
Ze hebben binnen twee dagen al wel 2 miljoen views gehaald. Of bedoel je dat de jury dit gaat killen?
Ik heb hetzelfde.quote:Op zondag 1 maart 2020 11:00 schreef aarontje112 het volgende:
Als dit ook niet wint ben ik er wel een beetje klaar mee qua voorrondes. Gelieve allemaal verplicht intern dan volgend jaar
Ja heb ik ook, ben blij dat wij al deze ellende niet meer hebbenquote:Op zondag 1 maart 2020 11:00 schreef aarontje112 het volgende:
Als dit ook niet wint ben ik er wel een beetje klaar mee qua voorrondes. Gelieve allemaal verplicht intern dan volgend jaar
Ik las op twitter dacht ik dat dit een random draw is.... Servië heeft Bjorkman nodigquote:Op zondag 1 maart 2020 10:58 schreef Em31 het volgende:
Huh wat raar, verreweg het populairst maar blijkbaar willen ze liever niet dat ze winnen? Oké het zijn maar 12 nummers, maar het is wel een beetje opvallend.
Oh dat zou het in ieder geval verklaren danquote:Op zondag 1 maart 2020 13:08 schreef grazz het volgende:
[..]
Ik las op twitter dacht ik dat dit een random draw is.... Servië heeft Bjorkman nodig
Jaaaaa thanks!quote:Op zondag 1 maart 2020 21:17 schreef BramVeen het volgende:
https://twitter.com/i/broadcasts/1kvJpXBZMrgJE
Hier ook een link
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |