Ja hoor, dat is altijd welkom !quote:Op zaterdag 22 februari 2020 01:59 schreef kingjotte het volgende:
Ik bedenk me net dat ik hier helemaal geen topic heb over de verbouwing / renovatie van mijn huis. Nu bijna een jaar bezig en het grootste deel zelf / met hulp van vrienden en familie gedaan.
Is er nog animo voor een "mosterd na de maaltijd" topic?
Als het maar niet van die Limburgse is met hele mosterdzaadquote:Op zaterdag 22 februari 2020 01:59 schreef kingjotte het volgende:
Ik bedenk me net dat ik hier helemaal geen topic heb over de verbouwing / renovatie van mijn huis. Nu bijna een jaar bezig en het grootste deel zelf / met hulp van vrienden en familie gedaan.
Is er nog animo voor een "mosterd na de maaltijd" topic?
Vanavond eens wat foto's bij elkaar zoeken danquote:
Komt goed!quote:Op zaterdag 22 februari 2020 08:55 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Ja hoor, dat is altijd welkom !
quote:Op zaterdag 22 februari 2020 09:41 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Als het maar niet van die Limburgse is met hele mosterdzaad
Dit is prima spul:quote:Op zaterdag 22 februari 2020 17:51 schreef kingjotte het volgende:
![]()
![]()
Mosterd is sowieso een hoax en niet voor consumptie geschikt dus wees niet bang.
Bah, met van die harde punten erin ...quote:Op zondag 23 februari 2020 00:39 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dit is prima spul:
[ afbeelding ]
Om door gehakt te doen en er gehaktballen van te draaien bijvoorbeeld. Of om te mixen met honing en thym en dan op beenham te smeren![]()
Gewoon een lik mosterd ergens bij of op, nee bedankt.
Valt wel mee hoorquote:Op zondag 23 februari 2020 11:18 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Bah, met van die harde punten erin ...
Net wakker en nu alweer trekquote:Op maandag 24 februari 2020 01:20 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Valt wel mee hoor
Pond rundergehakt, twee eetlepels van desbetreffende mosterd, twee eetlepels ketjap, een fijngesnipperd uitje, mespuntje chili/cayennepeper, theelepel zout, eitje en wat paneermeel. Daar balletjes van draaien![]()
Zo maken ze ze bij de Librije ook.
Pffuu, de waslijst is nog laaaaaangquote:Op maandag 24 februari 2020 13:10 schreef bleiblei het volgende:
In het kader van de COVID paniek.
Wat gaan jullie zoal aanpakken thuis als we in lockdown zitten?
Randvoorwaarde is wel dat je de spullen al thuis hebt liggenquote:Op maandag 24 februari 2020 13:15 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Pffuu, de waslijst is nog laaaaaang![]()
Momenteel nog bezig met smart zooi installeren beetje bij beetje, mancave moet nog 75%, moet de schuur nog indelen en klaarmaken voor de motor, walk-in moet nog af, kantoortje moet nog starten zelfs.. ik kan wel een maandje of wat vooruit
Zorgen dat we heel snel nog wat extra verf in huis krijgen en dan alles lakken (binnen en buiten) en latex spuiten.quote:Op maandag 24 februari 2020 13:10 schreef bleiblei het volgende:
In het kader van de COVID paniek.
Wat gaan jullie zoal aanpakken thuis als we in lockdown zitten?
Spullen heb ik zat, dat red ik wel een tijdjequote:Op maandag 24 februari 2020 13:17 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Randvoorwaarde is wel dat je de spullen al thuis hebt liggen.
Ff rondje bouwmarkten wordt wel lastig met roadblocks enzo.
Incl. groepenkast?quote:Op dinsdag 25 februari 2020 14:42 schreef Kyran het volgende:
Zou iemand mij kunnen vertellen of een offerte voor ¤900 een goede prijs is voor het plaatsen van een 3-fasen groepenkast met 9 groepen (van Hager).
Willen van 1x40A naar 3x25A ivm inductie in nieuwe keuken. Verzwaring is al aangevraagd bij netbeheerder en groepenkast moet aangepast zijn voordat zij langskomen. Ben dus aan het rondvragen voor offertes
Inclusief materiaal.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 15:21 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Incl. groepenkast?
Of alleen het plaatsen?
Dat lijkt mij een nette prijs.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 15:25 schreef Kyran het volgende:
[..]
Inclusief materiaal.
Hager 3-fasen groepenkast met 9 groepen, krachtgroep, 3 aardlekschakelaars en hoofdschakelaar.
10 jaar garantie.
Als het voor mij een beetje in de regio is kan ik ook wel een offerte voor je maken? Je mag me wel een pb sturen dan.quote:Op dinsdag 25 februari 2020 14:42 schreef Kyran het volgende:
Zou iemand mij kunnen vertellen of een offerte voor ¤900 een goede prijs is voor het plaatsen van een 3-fasen groepenkast met 9 groepen (van Hager).
Willen van 1x40A naar 3x25A ivm inductie in nieuwe keuken. Verzwaring is al aangevraagd bij netbeheerder en groepenkast moet aangepast zijn voordat zij langskomen. Ben dus aan het rondvragen voor offertes
Maar dan hebbie wel echt wat in huis !quote:Op dinsdag 25 februari 2020 15:40 schreef bleiblei het volgende:
Vorig jaar kostte alleen de kast al 600 euro(18 groepen + 2 krachtstroom)
quote:Op dinsdag 25 februari 2020 16:18 schreef Makrolon het volgende:
[..]
Als het voor mij een beetje in de regio is kan ik ook wel een offerte voor je maken? Je mag me wel een pb sturen dan.
Met 18 groepen zou iedere stopcontact een eigen groep hebben bij onsquote:Op dinsdag 25 februari 2020 21:46 schreef Vonkenboer het volgende:
[..]
Maar dan hebbie wel echt wat in huis !
Vaatwasser, oven(s), wasmachine, droger. Je bent zo een paar groepen kwijt aan vaste apparatuur met een aansluitwaarde van >2000Wquote:Op woensdag 26 februari 2020 09:53 schreef Kyran het volgende:
[..]
[..]
Met 18 groepen zou iedere stopcontact een eigen groep hebben bij ons(nou ja bijna dan).
Ha ha, ben ook al 3 maanden bezig met verbouwen, maar met 2 kinderen erbij en een hoop gereis wordt het delen van foto's helaas niks. En het op en neer gereis.quote:Op zaterdag 22 februari 2020 01:59 schreef kingjotte het volgende:
Ik bedenk me net dat ik hier helemaal geen topic heb over de verbouwing / renovatie van mijn huis. Nu bijna een jaar bezig en het grootste deel zelf / met hulp van vrienden en familie gedaan.
Is er nog animo voor een "mosterd na de maaltijd" topic?
Gaat ook wel snel ja. Wij hebben er nu zeven volgens mij (even uit mijn hoofd). Zal straks wel meer worden met sowieso een extra groep voor inductiekookplaat.quote:Op woensdag 26 februari 2020 10:22 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Vaatwasser, oven(s), wasmachine, droger. Je bent zo een paar groepen kwijt aan vaste apparatuur met een aansluitwaarde van >2000W
Daarnaast, stopcontacten heb je nooit teveel
als de buis griet genoeg is. kan je zo nieuwe draden trekkenquote:Op woensdag 26 februari 2020 10:36 schreef Kyran het volgende:
[..]
Gaat ook wel snel ja. Wij hebben er nu zeven volgens mij (even uit mijn hoofd). Zal straks wel meer worden met sowieso een extra groep voor inductiekookplaat.
Even een hele stomme vraag misschien, maar kan je van een gewone stopcontact een Perilex maken door gewoon andere draden te trekken? Heb verstand van vele technische dingen, maar alles wat met een groepenkast te maken heeft ben ik echt een behoorlijk leek
Hebben nu namelijk een stopcontact op de plek waar straks de inductieplaat komt. Zou fijn zijn als die gewoon kan blijven zitten, maar omgezet kan worden in perilex. Scheelt weer wat gedoe, vooral omdat er muurverwarming in die muur zit willen wij er het liefst zoveel mogelijk van afblijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |