aannames op zich ook niet maar je slaat er elke discussie dood mee ...quote:Op donderdag 26 december 2019 22:35 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Staat hierboven al meerdere malen beschreven. Daar hoef je het niet mee eens te zijn, onverschilligheid is geen doodzonde.
Meedoen aan de maatschappij, prima. maar met je kop op npo1 gezellig bij het haardvuur lijkt me niet nodig voor een terrorist.quote:Op donderdag 26 december 2019 22:15 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Tering. Ik begrijp die boosheid niet. Waarom is dat toch? Als die namen die je noemt hun straf hebben uitgezeten mogen ze gewoon weer meedoen aan de maatschappij. Maar dat is een wat lastig concept blijkbaar.
Ook jij even aan de kerstgedachte meedoen Trein2000.
Wat ik ergerlijk vind aan interviews als deze en ook interviews met vergelijkbare figuren zoals Holleerder of de documentaires over Ted Bundy is dat de dader een cultstatus lijkt te krijgen. Ik vind dat dat teveel eer is voor mensen dit soort gruweldaden op hun geweten hebben. Daarbij, we belichten nauwelijks het perspectief van de slachtoffers. Dat is niet alleen hypocriet, het is een dikke middelvinger naar de slachtoffers en familieleden van deze slachtoffers die dat is overkomen. En dat voor de kijkcijfers en morbide curiositeit van het publiek.quote:Op donderdag 26 december 2019 22:15 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Tering. Ik begrijp die boosheid niet. Waarom is dat toch? Als die namen die je noemt hun straf hebben uitgezeten mogen ze gewoon weer meedoen aan de maatschappij. Maar dat is een wat lastig concept blijkbaar.
Ook jij even aan de kerstgedachte meedoen Trein2000.
Exact zo met Badr vs Rico. Die hele Badr is een aso klootzak van de 1e orde, maar omdat er schijnbaar 'vraag' is van achterlijk volk naar een gevecht tussen die opgever en Rico komt er een gevecht. Media hype zorgt voor kijkcijfers en geld. WALGELIJK!!!!!!!!!quote:Op donderdag 26 december 2019 23:26 schreef 01100101 het volgende:
[..]
Wat ik ergerlijk vind aan interviews als deze en ook interviews met vergelijkbare figuren zoals Holleerder of de documentaires over Ted Bundy is dat de dader een cultstatus lijkt te krijgen. Ik vind dat dat teveel eer is voor mensen dit soort gruweldaden op hun geweten hebben. Daarbij, we belichten nauwelijks het perspectief van de slachtoffers. Dat is niet alleen hypocriet, het is een dikke middelvinger naar de slachtoffers en familieleden van deze slachtoffers die dat is overkomen. En dat voor de kijkcijfers en morbide curiositeit van het publiek.
En nee, ik heb niet het interview van Holleerder of de documentaire Ted Bundy gezien. Ik support deze vorm van entertainment uit principe niet.
klopt dus de volgende uitzending met Volkert van der Graaf en mocht hij ooit vrijkomen dan ook Marc Dutroux maar even. Mensen die hun straf hebben uitgezeten MOET je natuurlijk een podium geven toch LV?quote:Op donderdag 26 december 2019 17:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Denken dat ze alt right kunnen pacificeren met redelijke argumenten. Ze heeft haar straf uitgezeten is voor die mensen niet genoeg. Ze had opgehangen moeten worden als je Wilder en Baudet c.s. (En 80% van FOK!) Mag geloven.
Nee. Maar je MOET wel accepteren dat ze terugkomen in de maatschappij. Zo zit ons strafrecht nu eenmaal in elkaar. Straf uitgezeten = herstel van je rechten.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:12 schreef Harlon het volgende:
[..]
klopt dus de volgende uitzending met Volkert van der Graaf en mocht hij ooit vrijkomen dan ook Marc Dutroux maar even. Mensen die hun straf hebben uitgezeten MOET je natuurlijk een podium geven toch LV?
Ja, dat is zeker zo.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee. Maar je MOET wel accepteren dat ze terugkomen in de maatschappij. Zo zit ons strafrecht nu eenmaal in elkaar. Straf uitgezeten = herstel van je rechten.
Van wie moet je dat accepteren? Je mag het toch best intern niet accepteren?quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:14 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Nee. Maar je MOET wel accepteren dat ze terugkomen in de maatschappij. Zo zit ons strafrecht nu eenmaal in elkaar. Straf uitgezeten = herstel van je rechten.
Ja hoor. Maar voor de wet moet je het accepteren. Ne bis in idem en zo.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:49 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Van wie moet je dat accepteren? Je mag het toch best intern niet accepteren?
Nou dit raakt me wel hoor. Zeg, als jij zo van het recht zegeviert bent, waarom ben je er geen voorstander van dat deze kalifaat chick in Irak / Syrië wordt berecht? Daar heeft ze haar misdaden begaan. Niet meer dan fair dat ze met het rechtsysteem van Bashar wordt geconfronteerd dan. Zij wilde immers Bashar omver werpen.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:53 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Om Paul Simon te citeren:
I’ll repeat myself at the risk of being cruel....
[ afbeelding ]
Omdat ze daar niks heeft misdaan. Men maakt er hier een probleem van dat ze daarheen is gegaan (hoewel er elke week tv programma’s worden gemaakt over meisjes die naar allerlei gebieden vertrekken om met een gebronsde of licht of donkeebruine asonis te gaan foezelen), daar is ze gewoon een domme doos die een lekkere grote Middnoosterse piemel prefereert boven een westers lulletje. Dat is niet verboden in die gebieden.. Je mag daarheen komen. En zolang je geen stoute dingen doet is er geen reden om je daar te berechten.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:56 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Nou dit raakt me wel hoor. Zeg, als jij zo van het recht zegeviert bent, waarom ben je er geen voorstander van dat deze kalifaat chick in Irak / Syrië wordt berecht?
De gevangenissen zitten vol met mensen -die naar eigen zeggen- niks hebben misdaanquote:Op vrijdag 27 december 2019 10:59 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Omdat ze daar niks heeft misdaan.
Ze is ontsnapt en volgens de wetten die daar golden stond daarop de doodstraf. Je kan het oneens zijn met de straf, maar je conclusie is foutief.quote:Men maakt er hier een probleem van dat ze daarheen is gegaan (hoewel er elke week tv programma’s worden gemaakt over meisjes die naar allerlei gebieden vertrekken om met een gebronsde of licht of donkeebruine asonis te gaan foezelen), daar is ze gewoon een domme doos die een lekkere grote Middnoosterse piemel prefereert boven een westers lulletje. Dat is niet verboden in die gebieden.. Je mag daarheen komen. En zolang je geen stoute dingen doet is er geen reden om je daar te berechten.
95 procent van fok bedoel je, die wel de realiteit onder ogen zien ipv al die wegkijkersquote:Op donderdag 26 december 2019 17:11 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Denken dat ze alt right kunnen pacificeren met redelijke argumenten. Ze heeft haar straf uitgezeten is voor die mensen niet genoeg. Ze had opgehangen moeten worden als je Wilder en Baudet c.s. (En 80% van FOK!) Mag geloven.
Het duurde een paar decennia, maar inderdaad.quote:Op vrijdag 27 december 2019 11:10 schreef Catkiller het volgende:
Vroeger kwamen de NSB'ers die hun straf hadden uitgezeten vast ook wel op tv toch.
Ik vind het ook interessant. Maar Margriet van der Linden was echt poeslief. Dit was geen interview. Dit was gewoon promotie.quote:Op donderdag 26 december 2019 23:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
aannames op zich ook niet maar je slaat er elke discussie dood mee ...
ik ben niet onverschillig hier, jij bent dat, wat natuurlijk geen doodzonde is ofzo
ik ben juist uitermate geinteresseert in 'de andere kant' en nee waarom dat niet zou moeten kunnen is niet hierboven beschreven ... in mijn ogen niet iig
ik zie veel mensen roepen dat het een kutwijf is enzo en daar ben ik het 100% mee eens maar ik zie niet waarom je haar als journalist niet zo mogen interviewen
kan dat het een slecht interview is dat weet ik nog niet maar echt problemen heb ik er niet mee dat er een keer een wat minder populair persoon voor de microfoon verschijnt, sterker wmb is dat hun werk
Dat debat was tussen de 14 grootste partijen met als afweging peildatum 1 februari 2017 én het aantal zetels in de 2e kamer en o.a. FvD hoorde toen nog niet tot die 14 grootste. Andere partijen die te klein waren zijn ook niet uitgenodigd.quote:Op vrijdag 27 december 2019 10:29 schreef ThePlaneteer het volgende:
Wel mooi dat de NPO de FvD niet uitnodigd voor een slotdebat vlak voor de verkiezingen maar dit verhaal wel aan de man wil brengen. Even los van of je de FvD steunt of niet.. 'Het is de tijd waar in we leven' is dan meer waarheid dan ooit helaas.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |