Ik herkende hem eerst niet meer tijdje terug na zijn hele metamorfosequote:Op dinsdag 24 december 2019 21:11 schreef Magica het volgende:
Toch knap, Eric Corton ziet er elk jaar beter uit
Snap ik, echt veranderdquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:11 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Ik herkende hem eerst niet meer tijdje terug na zijn hele metamorfose
Welke lui?quote:Op dinsdag 24 december 2019 21:12 schreef Scrapyard het volgende:
Volgens mij is het dit jaar meer dan ooit dat die lui geen idee hebben wie/wat er nu opeens aan komt lopenEn niet begrijpen waarom het concert opeens stopt.
Gestopt met heel veel drinken en fanatiek gaan wielrennen geloof ikquote:
Die daar staan, op dat plein. (Zo te zien hoofdzakelijk middelbare scholieren ook die geen idee hebben van 3FM)quote:
Ah zo. Nu snap ik het.quote:Op dinsdag 24 december 2019 21:19 schreef Scrapyard het volgende:
[..]
Die daar staan, op dat plein. (Zo te zien hoofdzakelijk middelbare scholieren ook die geen idee hebben van 3FM)
Geeft niet verder, prima sfeertje. Maar is toch anders dan bij glazen huis. Exposure deze week buiten 3FM/NPO was ook wel extreem laag, getuige ook de opbrengst. Wel respect voor de effort.
Oh, misschien ook eens doen danquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:18 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Gestopt met heel veel drinken en fanatiek gaan wielrennen geloof ik
Welnee, heb jij toch niet nodig!quote:
Soquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:26 schreef houdjemond het volgende:
[..]
Welnee, heb jij toch niet nodig!
https://www.libelle.nl/mensen/eric-corton-25-afgevallen/
25 kilo dus
FRANKS FEESJEEEEquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:30 schreef InFrA-WiZ het volgende:
Frankie wil nog een etappe doen volgens mij
Jij ookquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:33 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Ik peer 'm. Fijne Kerst allen
Fijne kerstquote:Op dinsdag 24 december 2019 21:33 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Ik peer 'm. Fijne Kerst allen
Vlaanderen heeft al jaaaaaaaren geen glazen huis meer, die zijn daar in 2011 mee gestopt...quote:Op dinsdag 24 december 2019 22:10 schreef VeX- het volgende:
Dit jaar weer een schraal bedrag voor SR zeg. Ondanks aanpassingen en extra acties is het amper een tonnetje meer dan het toch al rampzalige jaar 2018. De Belgen daarentegen, die gewoon een Glazen Huis hebben, hebben 17 miljoen opgehaald. Meer dan 10x zo veel! Knap zeg!! Veel mensen zijn blijkbaar afgehaakt, niet alleen bij SR maar 3fm uberhaupt heeft waarschijnlijk z'n beste tijd wel gehad. Hopelijk leren ze ervan.
Probleem is ook dat 3FM geen duidelijk publiek meer heeft met het constante gedraai.quote:Op dinsdag 24 december 2019 21:19 schreef Scrapyard het volgende:
[..]
Die daar staan, op dat plein. (Zo te zien hoofdzakelijk middelbare scholieren ook die geen idee hebben van 3FM)
Geeft niet verder, prima sfeertje. Maar is toch anders dan bij glazen huis. Exposure deze week buiten 3FM/NPO was ook wel extreem laag, getuige ook de opbrengst. Wel respect voor de effort.
Lolquote:Op woensdag 25 december 2019 09:29 schreef RipCity het volgende:
Aan die veiling zie je wel hoe t niet loopt. Gesigneerd boek van Peter r. Mega piraten festijn kaarten. Meet&greet Thomas berge. Echt heel 3FM
Dit inderdaadquote:Op woensdag 25 december 2019 01:42 schreef PjotterFRL het volgende:
Het was een prachtige editie. Voor het eerst in jaren weer een week lang genoten van SR.
En het was weer radio. In plaats van dat BN'er feestje en die televisieshow die het tijdens het Glazen Huis was.
Prima week gehad.
Jazekerquote:Op dinsdag 24 december 2019 23:03 schreef TheVulture het volgende:
Mooie opbrengst en veel meer aansprekend editie dan vorig jaar
ik vond het heel knap hoe ze een origineel idee van het concept van vorig jaar zo goed hebben uitgebouwd. Vrijwel alles wat ze hebben toegevoegd was raak! Ik heb veel gezien en gehoord en het was erg leuk. Ook leuk om ze door het dorp te zien trekken hierquote:Op woensdag 25 december 2019 01:42 schreef PjotterFRL het volgende:
Het was een prachtige editie. Voor het eerst in jaren weer een week lang genoten van SR.
En het was weer radio. In plaats van dat BN'er feestje en die televisieshow die het tijdens het Glazen Huis was.
Prima week gehad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |