Verenigde Arabische Emiraten. Hoezo weet je dat niet?quote:Op maandag 16 december 2019 18:22 schreef KolonelBroodje het volgende:
Ik vraag me af hoeveel mensen denken dat Dubai een land is in plaats van een stad...
Ik weet het wel maar vraag me af of de verslaggever het wel weet. de verslaggever bij NOS had het net over Dubai en andere landen. Ik hoor het ook wel vaker dat mensen denken dat het een land is. Volgens mij werd het zelfs zo gezegd in de nationale reisquiz.quote:Op maandag 16 december 2019 18:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Verenigde Arabische Emiraten. Hoezo weet je dat niet?
Dat boeit die gasten werkelijkwaar niets. Is al vaker geschreven dat ze drie dingen missen:quote:Op maandag 16 december 2019 17:30 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Wat gaan ze daarmee nog bereiken dan? Ze hebben hun hand al lang overspeeld met de moord op de broer van de kroongetuige.
Alles wat nu nog gaat gebeuren gaat sowieso in hun richting wijzen en gaat een strafzaak 0,0% helpen. Als het nu al niet op levenslang uitdraait.
Valt samen te vatten in een woord...gewetenloos.quote:Op maandag 16 december 2019 18:34 schreef LosMuertos het volgende:
[..]
Dat boeit die gasten werkelijkwaar niets. Is al vaker geschreven dat ze drie dingen missen:
- Empathie
- Geweten
- IQ
Wel apart dat ze melden dat de ¤100.000 tipgeld tot de arrestatie heeft mogen leiden.quote:Op maandag 16 december 2019 18:35 schreef Hathor het volgende:
Hij koopt zich hier wel uit, bovendien gaan ze een broeder niet uitleveren aan ongelovigen, hij is nog bruikbaar.
Dat kun je wel nog slim zijn....quote:Op maandag 16 december 2019 18:36 schreef Hathor het volgende:
[..]
Valt samen te vatten in een woord...gewetenloos.
Tekening is er al. Stukje ouder dan de foto's doen vermoeden.quote:Op maandag 16 december 2019 18:38 schreef Discombobulate het volgende:
Wanneer krijgen we foto's van Taghi? Er staan echt maar twee duidelijke foto's op het internet. Ben wel benieuwd hoe hij er nu uitziet.
Bij een beetje dealer haal je gewoon op de pof.quote:Op maandag 16 december 2019 18:23 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Wel voor 11 uur 's avonds je geld in huis halen voor de hele nacht.
Ook weer met een duckface?quote:Op maandag 16 december 2019 18:39 schreef LosMuertos het volgende:
[..]
Tekening is er al. Stukje ouder dan de foto's doen vermoeden.
Voor anti-Iran propaganda moet je geen gelegenheid voorbij laten gaan.quote:Op maandag 16 december 2019 17:02 schreef ThePlaneteer het volgende:
Dus niet in Iran, ook wel opvallend aangezien er duidelijk werd beweerd dat de Iraanse overheid hem beschermde...
Omdat onderdak bieden aan een moordende drugscrimineel niet goed is voor de reputatie van Dubai? Lips is maar een fraudeur.quote:
Taghi was zelfs ooit een ijverige VWO-leerling.quote:Op maandag 16 december 2019 18:39 schreef LosMuertos het volgende:
[..]
Dat kun je wel nog slim zijn....
Mensen die coke gebruikenquote:Op maandag 16 december 2019 18:23 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
We kunnen weer met ze alle coke gebruiken zonder schuldgevoel
quote:Op maandag 16 december 2019 18:41 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ook weer met een duckface?![]()
[ afbeelding ]
verdacht van 5 liquidaties en aantal pogingen toequote:Op maandag 16 december 2019 19:08 schreef Dazalbest het volgende:
Wat heeft ie eigenlijk allemaal gedaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |