Zit ik me dus ook af te vragen. Hoe veel zin heeft zo'n samenwerking als Dubai hem niet zou uitleveren? Dan heeft Dubai toch ook geen grond om hem vast te houden (tenzij hij daar aan criminele activiteiten heeft deelgenomen, maar dat lijkt niet het geval)?quote:Op maandag 16 december 2019 17:46 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Ze hebben in Dubai niet voor niks mee gewerkt, zou mooi zijn!
Het is al een tijd geleden dat het bekend werd dat de versleutelde berichten zijn ontcijferd.quote:Op maandag 16 december 2019 18:19 schreef VacaLoca het volgende:
In principe geeft ie nu een tip aan criminelen om niet te vertrouwen op versleutelde communicatie.
Laat het even lekker in het midden hoe je ze opgepakt hebt, maak ze niet wijzer.
De Moet&Chardon is onderweg.quote:Op maandag 16 december 2019 18:20 schreef Ronald-Koeman het volgende:
goedkope watertjes op tafel zeg
https://nos.nl/livestream(...)g-ridouan-taghi.htmlquote:Op maandag 16 december 2019 18:21 schreef Doublepain het volgende:
gvd rot op laat die vragen horen dan
Rtl4quote:Op maandag 16 december 2019 18:21 schreef Doublepain het volgende:
gvd rot op laat die vragen horen dan
Wel voor 11 uur 's avonds je geld in huis halen voor de hele nacht.quote:Op maandag 16 december 2019 18:23 schreef De-iets-tedikkewielrenner het volgende:
We kunnen weer met ze alle coke gebruiken zonder schuldgevoel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |