abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_190520727
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2019 16:15 schreef mcmlxiv het volgende:
Gelukkig de maatschappelijke kneuzen zijn weer even tevredengesteld. Lekker nog poosje sputteren over wachtgeld en beetje kankeren op de volgende figuur die het gaat proberen.
Inderdaad, ook niet toevallig de domsten hier.

quote:
Feit blijft dat achtereenvolgende VVD kabinetten de overheid grondig stuk hebben gemaakt. Niet alleen de belastingdienst, maar ook defensie, justitie, politie, onderwijs en zorg zijn dusdanig de vernieling in geholpen dat van enige visie of sturing nauwelijks nog sprake is. Stijgende kosten met steeds minder product.
Klopt. En dat gaat nog alleen maar om de overheid, en hebben we het nog niet over de schade aan de samenleving die is aangericht.

quote:
Kortom, Rutte heeft redelijk op de centjes gepast, voor het overige zijn zijn kabinetten een ramp voor ons land.
Nee, hij heeft niet redelijk op de centjes gepast. Hij heeft ontzettend veel kapitaal vernietigd na de crisis (óók VVD trouwens) en heel veel van ons geld al dan niet via de EU en de ECB laten ontsnappen naar internationale banken en andere speculanten.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  woensdag 18 december 2019 @ 17:03:56 #177
293744 RichardHammond
Tante van Jan en Monique
pi_190520823
quote:
6s.gif Op woensdag 18 december 2019 15:41 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Afgetreden Udo Kock: een financieel genie, maar ook een dwarsligger :') :') :') :') :') :') :') :')

https://www.parool.nl/ams(...)warsligger~b191eb56/

Tering kneus die tweede kans wil :') :|W
Klinkt als iemand die verstand van zaken heeft en een echte liberaal. Eigenlijk, ook gezien zijn ervaring, de man om de komende jaren het hele financiële gedeelte grondig te hervormen. Als hij wordt aangesteld zullen veel mensen peentjes gaan zweten. Mijn zegen heeft hij.
pi_190521656
Tja, de oorzaak van het probleem lag niet bij Menno Snel, maar hij is in zijn ambtsperiode wel heel snel onderdeel van het probleem geworden. Geen regie, maar ook geen zichtbare poging om de regie te nemen. Hij zat er voor zijn topambtenaren terwijl zij hem verneukten. Hij liet zich naaien en probeerde het daarna te verbergen. En dat is tragisch voor iemand die er niet zat om politieke carrière te maken, iemand die eerst nog lid van een partij moest worden.

Ik kan me wel voorstellen dat het heel moeilijk is om op een zinnige manier de controle te pakken. Neem nu dat gebeuren met het lakken van dossiers. Je kunt niet van een staatssecretaris verwachten dat hij zelf al die mappen door gaat spitten om te kijken of de juiste informatie bij de juiste klant komt. Maar de incompetentie van de BD gaat nu zo ver dat het haast wel moet.

Het nut van de dossiers opvragen was zodat ouders kunnen inzien waarom hun toeslag is stopgezet, waarom zij als fraudeur werden aangemerkt. Dat is de enige reden om het op te sturen. Als er geen 'waarom' was dan is het blijkbaar willekeurig gebeurd, of hooguit omdat je bij een verdachte gastouder zat, dus moest jij ook maar kapot. Boven water krijgen of dat het geval is geweest of niet, dat was het belangrijkste nut van de dossiers opsturen. Dit valt echt weer onder het kopje "Je had maar één taak".

En warempel, ze slagen er nog in om een heel pakket zonder informatie en toelichting te sturen. Als er ook maar in de verste verte was voldaan aan de opdracht, dan was het lakken van gegevens van anderen prima verdedigbaar geweest. Als je maar weet wat het is en waarom. Of stuur het gewoon niet mee als het alleen maar overzichten met persoonsgegevens van anderen zijn.

Nu is het weer zo dat de wet veel langer werd overtreden dan Snel eerder toegaf, en bleek dat ook de Ombudsman hierover was voorgelogen. Werden afspraken op het laatste moment afgezegd: incompetentie of een bewuste laatste vernedering/intimidatie? Dat de vraag gesteld wordt is al erg genoeg. Is de (voorlopige) vergoeding bij sommige mensen toch lager dan wat ze moesten terugbetalen. Wordt in sommige gevallen gezegd dat de zaak verjaard is.

Aan het eind was het gewoon een optelsommetje: keer op keer kwam Snel verantwoording afleggen, sorry zeggen, beterschap beloven en dan had hij weer wat tijd gekocht. Direct de volgende dag lekte er weer iets uit wat zijn hele verhaal ondermijnde.

Een oplossing is nog lang niet in zicht. Nu deze gebrekkige politieke sturing wegvalt, zal het proces van schadevergoeding e.d. vertraagd worden, want de belastingambtenaren gaan niet uit eigen beweging het juiste doen. Een opvolger zal het conflictmodel moeten hanteren en zijn ondergeschikten fundamenteel met wantrouwen en als vijand moeten behandelen om ook maar iets gedaan te krijgen, maar ook dat zal de zaak weer vertragen.
  woensdag 18 december 2019 @ 17:50:26 #179
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190521785
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2019 16:42 schreef Hexagon het volgende:
Ja voor jou is het enkel goed als iemand zegt dat Menno Snel een gewetenloze crimineel is die expres mensen arm gemaakt heeft en nu de rest van zn leven achter de kassa mag gaan werken. Zo is het toch?
:N Ambtenaar die misdrijf heeft gepleegd als lid van een criminele organisatie dient kaal geplukt te worden en in het gevang gezet te worden :7
  woensdag 18 december 2019 @ 17:51:11 #180
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190521798
quote:
18s.gif Op woensdag 18 december 2019 16:45 schreef xzaz het volgende:
Kort haar en 40+ huismoeder zit ik goed?
:N Totaal niet :P
  woensdag 18 december 2019 @ 17:51:26 #181
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_190521801
quote:
6s.gif Op woensdag 18 december 2019 16:43 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

Ja want na de Bulgaren fraude zouden ze wel even laten zien dat er met de toeslagen dienst niet te fucken valt ;)
Die Bulgaren zijn nog steeds niet bijgekomen van het _O- _O- en hebben geen cent terugbetaald :(
Dat is gelukt :') over de rug van Nederlanders :( die er wel recht op hadden :')
Nu verliest Rutte zijn partner in crime en dat is dus jammer voor Rutte :')
Om te :r
er is geen en cent door Bulgaren teruggebracht ,
maar jonge hardwerkende Nederlandse gezinnen worden gelijk platgegooid met deurwaarders met een niet onderbouwde claim van 60.000 euro van 3 jaar terug

J a en dan bel je toch de belastingtelefoon
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_190523063
Tja, makkelijk is het om weg te lopen. Menno kan dat van dit probleem, de slachtoffers niet en die zitten er maar mee....
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
pi_190523091
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2019 17:51 schreef michaelmoore het volgende:

[..]

er is geen en cent door Bulgaren teruggebracht ,
maar jonge hardwerkende Nederlandse gezinnen worden gelijk platgegooid met deurwaarders met een niet onderbouwde claim van 60.000 euro van 3 jaar terug

J a en dan bel je toch de belastingtelefoon
En dan komen ze nu met een vergoeding en smartengeld, die de overheid als boete voor 1 dag te laat betalen rekent..... en ze hebben voor 10-15 jaar de boel verneukt.... Ik dacht dat ze een grapje maakte toen ik hoorde dat ze maar 500 euro per half jaar kregen.... Doe maar een factor 10 of 100 hoger, dan is het realistischer.
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.
  woensdag 18 december 2019 @ 19:05:31 #184
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_190523199
quote:
6s.gif Op woensdag 18 december 2019 17:51 schreef ikweethetookniet het volgende:

[..]

:N Totaal niet :P
Gedraag je dan ook niet zo.

Ps; pics?
pi_190524507
Bloem75 al gesignaleerd hier?
  woensdag 18 december 2019 @ 20:20:06 #186
2049 Dark
AKA Bestweldonker
pi_190524749
Gewoon honderden zwart gelakte vacatures insturen, zwart gelakte twitter berichten sturen en mogen we nu ook onze eigen aangifte zwart lakken? :)
Alleen dode vissen zwemmen met de stroom mee!
pi_190524859
Er rollen te weinig koppen.
  woensdag 18 december 2019 @ 20:33:28 #188
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190525078
Vanavond bij PAUW blikt premier Mark Rutte terug op een bewogen politiek jaar. En daar was vandaag geen uitzondering op: staatssecretaris van Financiën Menno Snel stapte op vanwege de toeslagenaffaire. Ook legden de boeren en bouwers het halve land weer plat. Hoe leuk is het nog om premier van Nederland te zijn

Komt weer eentje alles recht lullen :') :r

Die lul hoort in het gevang wegens lidmaatschap en leiding geven aan een criminele organisatie :( :( :(
  woensdag 18 december 2019 @ 21:00:02 #189
2049 Dark
AKA Bestweldonker
pi_190525684
Er zal Rutte wel weer niets van bij staan of hij heeft er geen actieve herinnering aan.
Toch wel een soort van prettig en komt ook goed uit, die tijdelijke dementie van Rutte.

[ Bericht 34% gewijzigd door Dark op 18-12-2019 21:05:08 ]
Alleen dode vissen zwemmen met de stroom mee!
  woensdag 18 december 2019 @ 21:22:30 #190
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190526265
Vergeet niet zijn andere magische prietpraat:

Het is een foutje geen opzet :')
Ik wil optreden niet aftreden :')
Er is geen bewijs voor opzet :')
Ik lieg nooit :')

Om te :r :r

Ik pak even mijn balletjes pistool en ga het hele magazijn leegschieten op mijn tv zodra die lul in beeld verschijnt *O* *O* *O* *O*
  woensdag 18 december 2019 @ 22:10:29 #191
65846 Bocaj
47th President.
pi_190527600
Hoe krijg je het voor elkaar om 100.000 euro aan toeslag binnen te harken die mensen ook weer moesten terugbetalen?

[ Bericht 1% gewijzigd door Bocaj op 18-12-2019 22:42:58 ]
  woensdag 18 december 2019 @ 22:26:49 #192
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190528211
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2019 22:10 schreef Bocaj het volgende:
Hoe krijg je het voor elkaar om 100.000 euro aan toeslag binnen te harken die mensen ook weer moesten terug te betalen?
Het kan nog veel erger ;)

quote:
In 2015 ging de fiscus namelijk aan de slag om bijna 140 miljoen euro aan onterecht uitgekeerde toeslagen aan mensen in het buitenland, proberen terug te halen.
https://www.telegraaf.nl/(...)eg-met-toeslagfraude

Puinhoop en hele diepe beerput dus :(
pi_190530264
pi_190533115
Misschien is het een idee om een minister van de oppositie erbij te betrekken. Misschien Renske Leijten. Als zij het zo goed weet, waarom haar niet verantwoordelijk maken.
  donderdag 19 december 2019 @ 10:30:04 #195
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_190534111
quote:
0s.gif Op donderdag 19 december 2019 08:50 schreef MakkieR het volgende:
Misschien is het een idee om een minister van de oppositie erbij te betrekken. Misschien Renske Leijten. Als zij het zo goed weet, waarom haar niet verantwoordelijk maken.
Als ze dat zou willen, Je kunt niet zomaar iemand ongevraagd tot iets maken,
ik denk dat ze dat niet gaat doen en dat men haar ook niet gaat vragen

Er moet een sterke organisatie komen , maar eerst zal het toeslagen systeem weg moeten , sinds ikzelf, toen ik nog getrouwd was, opeens mijn zorg toeslag van twee jaar terug moest betalen, vond ik het al een raar systeem, die toeslagen
Een tijd kreeg ik zorgtoeslag en gelijk werd er een zelfde bedrag terug geboekt, echt gestoord, dat rondpompen van geld, de belastingdienst vind het zelf ook idioot trouwens

Het was een idee van de VVD die toeslagen, met achterliggende gedachte om de toeslagen af te bouwen in de tijd

[ Bericht 1% gewijzigd door michaelmoore op 19-12-2019 11:07:09 ]
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_190540188
https://www.volkskrant.nl(...)secretaris~bededcec/

Prima stuk. Vooral het einde.
quote:
‘Helpt de premier als het lastig wordt?’

‘Hahahahaha.’
"If you are depressed you shouldn't be in C major!" - Rick Beato
pi_190553611
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2019 16:58 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Inderdaad, ook niet toevallig de domsten hier.
[..]

Klopt. En dat gaat nog alleen maar om de overheid, en hebben we het nog niet over de schade aan de samenleving die is aangericht.
[..]

Nee, hij heeft niet redelijk op de centjes gepast. Hij heeft ontzettend veel kapitaal vernietigd na de crisis (óók VVD trouwens) en heel veel van ons geld al dan niet via de EU en de ECB laten ontsnappen naar internationale banken en andere speculanten.
Eens.

Zo is er ook enorm veel deskundigheid verloren gegaan in de jaren 2010-2014 toen, met hartelijke steun van D66, rücksichtslos, 'noodzakelijke' bezuinigingen werden doorgevoerd in sectoren als justitie, defensie en zorg & welzijn.

Nu jaren later komen de vele berichten naar buiten dat taal- en inburgeringscursussen wel degelijk helpen, dat de politie de werkdruk niet meer kan behappen en de organisatie kampt met corruptie, angstcultuur en hoog (langdurig) verzuimpercentage en dat defensie geen gedegen opleiding meer heeft en materiaal tekorten.
pi_190569756
Trouwens om vlak voor de kerst gemiddeld ruim ¤ 20.000 terug te betalen vind ik een verkeerd moment..
Doe dat dan s.v.p. in de eerste week van januari 2020, want anders raken de mensen met huurtoeslag deze huurtoeslag ook nog kwijt over 2020 (vanwege de vermogenstoets op 1 januari 2020)..
  woensdag 8 januari 2020 @ 01:31:08 #199
195606 ikweethetookniet
Weet jij het wel ?
pi_190929965
Belastingdienst haalt eigen deadline niet: gedupeerden krijgen dossiers later :') :') :')

Meerdere ouders die vandaag hun dossier met betrekking tot de toeslagenaffaire dachten te krijgen, kwamen bedrogen uit. "Deze termijn bleek onvoldoende realistisch", schrijft minister Wopke Hoekstra van Financiën in een brief aan de Tweede Kamer.

Hoekstra: "Duidelijk is dat de eerdere verstrekking van dossiers aan ouders hun vragen onvoldoende beantwoordde en ik wil daaruit lessen trekken. Dit moet deze keer anders. Dit kost meer tijd, mede gezien de omvang van de verzoeken en de stand van de informatiehuishouding van Belastingdienst/Toeslagen."

Snel
Bij eerdere verstrekking van dossiers waren grote delen zwart gelakt. Daar kwam toen veel ophef over. Uiteindelijk vertrok staatssecretaris Menno Snel door de toeslagenaffaire.

Op sociale media reageren sommige ouders furieus. "Zelf maar gebeld met de Belastingdienst hoe laat m’n dossier zou komen. En je raadt het nooit: het komt niet. En ze waren vergeten af te bellen. Dit is te onbeschoft voor woorden hoe ze met ons om blijven gaan", schrijft Janet. :( ;)

1 maart, of volgende week
Hoekstra noemde in zijn brief wel een nieuwe datum, namelijk 1 maart, maar volgens hem kunnen sommige ouders volgende week hun dossier al verwachten. Dat gaat om 13 ouders die op 12 november een verzoek tot inzage hebben gedaan. "Dit komt omdat er voor hen een individuele aanleiding was voor een onderzoek en er daarom geen of weinig persoonsinformatie van derden in voorkomt."

Negen andere ouders zullen langer geduld moeten hebben. "Dit betreft zeer omvangrijke dossiers die meer tijd vergen, juist om ouders behulpzaam te zijn en hen het gewenste inzicht te verschaffen. De Belastingdienst/Toeslagen streeft ernaar om voor 1 maart, en waar mogelijk aanzienlijk eerder, deze ouders inzicht te kunnen geven in hun dossiers."

160 anderen
Maar dan zijn er nog ongeveer 160 verzoeken van ouders tot inzage van dossiers. Hoekstra: "Ook de afhandeling van deze verzoeken tot inzage zullen met urgentie worden behandeld."

https://www.rtlnieuws.nl/(...)lagenaffaire-1-maart

Om te :r die politici en de belastingdienst :(
pi_190933482
Bij de belastingdienst is het alleen urgent als je ze geld verschuldigd bent.
"Academics, people who know the word for coal in seventeen languages but gape and stammer when asked to lay a fire."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')