Dan had Vera Lynn 2 jaar geleden wel een re-entry gehadquote:Op woensdag 27 november 2019 12:30 schreef Piebe het volgende:
Zou het halen van een mijlpaal zoals de leeftijd van 80 jaar, ook kunnen zorgen voor een boost?
Dan moet je wel een ludieke actie op twitter en via lobbygroepen starten om de onderdrukte surfers van Nederland een stem te geven. Anders geef ik je weinig kans dat aan het gemis een einde komt.quote:Op woensdag 27 november 2019 14:51 schreef jrwl het volgende:
IM THE PARTY STAR! IM POPULAR! I GOT MY OWN CAR! IM POPULAR! ILL NEVER GET CAUGHT! IM POPULAR!
Deze classic mist nog in de Top 2000.
quote:Op woensdag 27 november 2019 15:07 schreef jrwl het volgende:
ik zag bij het stemmen vorig jaar dat Nada Surf - Popular al wel in de keuzelijst stond, dus je hoeft hem niet als vrije keuze op te geven als je erop wil stemmen. Dus blijkbaar staat het nummer bij velen al wel op de radar.
Dat dacht ik ook altijd, totdat ik een gedetailleerde keuzelijst met daarop Booty Luv - Boogie 2nite zag... Nu kan ik de keuzelijst niet heel serieus meer nemen als een weergave van wat er speelt onder stemmers in recente jaren... Je kan me veel wijsmaken, maar dat niet...quote:Op woensdag 20 november 2019 17:03 schreef Gretzl het volgende:
Weet iemand Radio 2 precies komt tot de selectie voor de keuzelijst? Dus welke nummers worden toegevoegd, welke afvallen en hoe ze het totaal bepalen. Vorig jaar telde de keuzelijst 5781 nummers, dat lijkt nogal een vrij willekeurig getal te zijn.
http://top2000.zanarkand.nl/keuzelijst/
Of in de supporterskern van AZ?quote:Op dinsdag 26 november 2019 20:10 schreef Piebe het volgende:
[..]
Maar Van sommige zit de voorzitter volgens mij bij radio2![]()
![]()
https://www.noordhollands(...)-de-top2000-in-audioquote:Het clublied van AZ, ‘Retteketet AZ’ moet in de Top2000 terechtkomen. Dat is het doel van een actie die is opgezet door Alkmaarder Maarten Snaauw.
Op de website www.azindetop2000.nl roept hij iedereen op om het lied op de lijst te zetten. Vanaf zondag 1 december kan er op de site van de Top2000 weer gestemd worden. De wens van Snaauw is dat massaal ‘Retteketet AZ’ van ‘De Mirlitons’ wordt ingevuld.
Hij acht de kans dat het lied ook daadwerkelijk in de lijst komt ‘redelijk groot’ Op basis van eerdere jaren schat Snaauw dat er minimaal 250 à 300 stemmen nodig zijn.
,,Hoe gaaf zou het zijn als alle Radio 2-luisteraars naar ons clublied moeten luisteren”, zo schrijft de Alkmaarder. ,,Door te stemmen kunnen we heel wat Nederlanders kennis laten maken met het mooiste liedje ooit geschreven”.
Snaauw wijst erop dat Retteketet ‘door niemand minder dan Leo Blokhuis’ in de lijst gezet is van vijftien beste clubliederen van Nederland. Daar staat het lied inderdaad op de vijftiende plaats. Maar Blokhuis omschrijft Retteketet daar echter wel als ‘een carnavaleske hoempa met wonderlijke, voor niet-West-Friezen onbegrijpelijke teksten’.
En snoeihard.quote:Op dinsdag 26 november 2019 23:06 schreef PippenScottie het volgende:
Ik heb net Brainpower, Rudeboy, Def P, DJ Yella en anderen Fuck the Police horen rappen in het Concertgebouw.
Dat was tamelijk uniek.
Je was er ook?quote:Op woensdag 27 november 2019 20:53 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En snoeihard.
Jammer dat Yella alleen voor 1 song en een lulverhaal met Brainpoeper naar NL gehaald was...
Yep, ik zat 1e rij balkon rechts (Noord), gezien vanuit de zaal.quote:Op woensdag 27 november 2019 21:06 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Je was er ook?
Brainpower was irritant zeg.
quote:Op woensdag 27 november 2019 19:34 schreef methodmich het volgende:
[..]
Of in de supporterskern van AZ?
[..]
https://www.noordhollands(...)-de-top2000-in-audio
quote:Op woensdag 27 november 2019 19:34 schreef methodmich het volgende:
[..]
Of in de supporterskern van AZ?
[..]
https://www.noordhollands(...)-de-top2000-in-audio
Eens. Het is helaas een circus geworden.quote:Op donderdag 28 november 2019 08:17 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dit dus allemaal het gevolg van het toelaten van Pokémon. Als ze dat meteen in de kiem hadden gesmoord hadden ze zoveel ellende kunnen voorkomen.
Er is wel een verschil tussen een stemactie van jarenlang trouwe fans en een soort debiele pushfactor.quote:Op donderdag 28 november 2019 09:08 schreef Tussle266 het volgende:
Niet helemaal eens, wat Slayer en die eigen schaamteloze Boudewijn de Groot actie waren dan geen probleem? Om over de Coldplay en U2 lobby maar te zwijgen.
Ik vind het probleem niet dat de organisatie niet voor muziekpolitie speelt, ik vind het probleem dat mensen die niets met die lijst hebben hem nu aangrijpen om hun eigen frustraties te botvieren.
Daar doe je niets tegen voor losse nummers, maar het is gewoon jammer.
Mee eens, maar mag Slayer (van jou) dan wél of niet erin?quote:Op donderdag 28 november 2019 10:54 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als een lied nooit op de nationale radio is geweest is dat wat mij betreft een geldig criterium om te weren.
Moeilijk geval. Is wel eens op 3FM te horen (geweest), maar ook deels door de actie.quote:Op donderdag 28 november 2019 11:00 schreef Kopiko het volgende:
[..]
Mee eens, maar mag Slayer (van jou) dan wél of niet erin?
Dacht jij dan dat Pokemon niet zou worden geweerd?quote:Op donderdag 28 november 2019 11:09 schreef Fred_B het volgende:
Ik neem aan dat zo'n lied als dat van AZ toch gewoon geweerd wordt uit de lijst? Anders staat volgend jaar Hand In Hand Kameraden op nummer 1.
(Wat ik op zich nog wel een geinige manier zou vinden om het jaar uit te gaan, maar het lijkt me niet helemaal de bedoeling van de Top 2000)
Dat vind ik toch nog net even anders, in de zin dat het in elk geval een neutraal onderwerp is. Clubliedjes zijn niet neutraal, en dat zet dan de deur ook weer open naar politiek gekleurde nummers als die SP-promo liedjes van Bob Fosko en dat soort dingen.quote:Op donderdag 28 november 2019 11:09 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dacht jij dan dat Pokemon niet zou worden geweerd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |