Kees denkt aan de kijkcijfers.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:12 schreef Metalfreak het volgende:
Wat probeert Kees hier nu eigenlijk te doen? Die negers vertellen dat het fout is wat ze doen?
Nou niet dat ie wat eraan kan doen, maar wacht nog op de confro.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:12 schreef Metalfreak het volgende:
Wat probeert Kees hier nu eigenlijk te doen? Die negers vertellen dat het fout is wat ze doen?
Vast ook maar hij bijt zich er wel in vast persoonlijk. Denk niet dat ie onwijs aan de kijkcijfers denkt itt Alberto.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:13 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Kees denkt aan de kijkcijfers.
Beide vind ik echt slecht, maar goed.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:15 schreef kree het volgende:
[..]
Nou niet dat ie wat eraan kan doen, maar wacht nog op de confro.
Iig is het al goed dat het in beeld wordt gebracht dat je niet zo stom moet zijn om erin mee te gaan zonder iemand maar gezien te hebben persoonlijk.
Kees is way better als Alberto trouwens
We gaan weer verder maatquote:
Ja dat zou je zeggen, maar toch gebeurt het? En als er eentje durft om op tv te komen dan kun je nagaan wel dat er veel meer zijn die het niet durven.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:19 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Beide vind ik echt slecht, maar goed.
Maar kom op zeg, als je hierin trapt, verdien je het ook... Iemand met gezond verstand gaat hier niet in mee.
Kees speelt een veel spannendere uitwedstrijd in Nigeria, hij zet een-tweetjes die je bij Tadic niet snel zal zien.quote:
quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:23 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Kees speelt een veel spannendere uitwedstrijd in Nigeria, hij zet een-tweetjes die je bij Tadic niet snel zal zien.
Eerder in de aflevering ging het over 'voor de rechter' komen. Nog lachwekkender daarso.quote:Op dinsdag 5 november 2019 21:32 schreef kree het volgende:
‘Dag later vrij”. Goh je verwachte het niet
Inderdaadquote:Op dinsdag 12 november 2019 21:09 schreef TigerXtrm het volgende:
Sla hem op z'n bek dan, haal nog iets positiefs uit die hele reis.
Dit onderwerp is dan ook geschikter voor Bert van Leeuwen.quote:Op dinsdag 12 november 2019 21:16 schreef showtimer het volgende:
Kees voelt een beetje overbodig in dit geheel.
quote:Op dinsdag 12 november 2019 21:28 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dit onderwerp is dan ook geschikter voor Bert van Leeuwen.
Huurhuis.quote:
Dit idd ja. Zeker dat hij die zoon even "wijselijk" wegnam toen die juist eindelijk even flink los ging.quote:Op dinsdag 12 november 2019 21:16 schreef showtimer het volgende:
Kees voelt een beetje overbodig in dit geheel.
quote:Dinsdat 19 november 20:30
Aflevering 4 - Karola.
De lichamelijk gehandicapte Karola heeft in haar leven zeer veel te verduren gehad. Op internet zoekt ze steun voor haar verdriet. Maar in plaats van een schouder om uit te huilen, stuit ze op een man die haar van bijna 50.000 euro berooft. Kees en zijn team lokken de daders digitaal uit de tent en ontdekken dat ze zich schuilhouden in Italië. Het begin van een hachelijk avontuur.
quote:Dinsdag 26 november 20:30
Aflevering 5 - Parijs en Milaan.
Parijs en Milaan, twee mondaine steden die bekend zijn van de mode, hebben een zeer verschillende keerzijde. In Milaan worden toeristen bij het station aangeklampt door bootvluchtelingen die voor de drugsmaffia blijken te werken en in Parijs zijn reizigers prooi van balletje balletje-spelers en nep-collectanten. Deze keer leidt het in de Franse hoofdstad tot een reeks heftige confrontaties.
Nope.quote:Op dinsdag 19 november 2019 21:31 schreef Metalfreak het volgende:
Waarom denkt Kees nu eigenlijk dat hij die Nigerianen kan veranderen met zijn stompzinnige acties?
Waarom heeft een gehandicapte vrouw 50k om over te maken naar Nigerianen, dát zijn de vragen waar Kees zich bezig mee moet houdenquote:Op dinsdag 19 november 2019 21:44 schreef Isane het volgende:
[..]
Nope.
Maar waarom zijn mensen zo fucking dom tegenwoordig om geld over te maken?![]()
geen 100 euro, nee 40k
quote:Dinsdag 3 december 20:30
Aflevering 6 - Bitcoin-advertenties.
Kees gaat op jacht naar de daders achter de gewraakte bitcoin-advertenties op social media, waar de beeltenis van een dozijn bekende Nederlanders voor wordt misbruikt. Het wordt een spannende en ook gevaarlijke zoektocht via Siberië naar centraal Afrika, waarbij de chauffeur van Kees en zijn cameraman worden gegijzeld door handlangers van de oplichters. Zou de lokale politie willen helpen, en krijgen deze ongrijpbare oplichters eindelijk een gezicht?
Stegeman is ook wel beter geworden de laatste jaren. Het valt me alleen op dat hij e.e.a. kopieert van Tros Opgelicht. Die hebben zelfs een aantal dezelfde oplichters in hun programma gehad. Inmiddels heb je zoveel programma's die onrecht belichten. O.a. Gestalkt met Thijs Zeeman, Red mijn Vakantie, Peter R de Vries Internetpesters aangepakt, John van den Heuvel, Boos van BNN en de nieuwste variant Dennis Schouten en Bram Krikke met Onrecht van Powned! De NTR had zelfs zo'n programma in documentaire vorm genaamd Gonzo (aanrader). Je hebt ook Rambam die het op een iets ludiekere manier doet.quote:Op woensdag 20 november 2019 13:23 schreef kree het volgende:
Die laatste confro was wel goed
“Get of you’re bike fucker” en nog wat gescheld heen en weer![]()
Kees gaat er wel vol in altijd, beter als Stegeman
Kwam wel ter sprake hoor, smartengeld.quote:Op dinsdag 19 november 2019 22:35 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Waarom heeft een gehandicapte vrouw 50k om over te maken naar Nigerianen, dát zijn de vragen waar Kees zich bezig mee moet houden
Ik spoel het terug, moet je wel al die reclameblokken langs, maar oke.quote:Op woensdag 20 november 2019 19:01 schreef snoesje45 het volgende:
Waarom zie ik de aflevering van gisteren niet op RTLXL?
Helaas heb ik die mogelijkheid niet. Jammerquote:Op woensdag 20 november 2019 19:10 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Ik spoel het terug, moet je wel al die reclameblokken langs, maar oke.
Wel eens ja, Stegeman gaat ook wel ver in zijn onderzoek trouwens, maar blijft een beetje lafjes en meer format.quote:Op woensdag 20 november 2019 18:53 schreef W00fer het volgende:
[..]
Stegeman is ook wel beter geworden de laatste jaren. Het valt me alleen op dat hij e.e.a. kopieert van Tros Opgelicht. Die hebben zelfs een aantal dezelfde oplichters in hun programma gehad. Inmiddels heb je zoveel programma's die onrecht belichten. O.a. Gestalkt met Thijs Zeeman, Red mijn Vakantie, Peter R de Vries Internetpesters aangepakt, John van den Heuvel, Boos van BNN en de nieuwste variant Dennis Schouten en Bram Krikke met Onrecht van Powned! De NTR had zelfs zo'n programma in documentaire vorm genaamd Gonzo (aanrader). Je hebt ook Rambam die het op een iets ludiekere manier doet.
Het is allemaal met draaiende camera erheen en of het nou organisaties zijn die iets flikken of een (marktplaats)oplichter het is eigenlijk allemaal ongeveer hetzelfde. Ik moet zeggen dat Kees vd Spek wel zeer goed is en ver gaat in zijn research. John vd Heuvel is op positie 2 bij mij omdat hij ook acties doet in het buitenland. Daarna komt de rest pas.
De echte gloriedagen van Alberto Stegeman liggen ook achter ons, dat hij naar illegale wapens ging kijken of onderdook in het illegale straatracen.
De Godfather van deze programma's is toch nog altijd onovertroffen: Breekijzer met Pieter Storms.
In Afrika ja, Maarja zo gaat dat daar en is corrupt dus geef hem groot gelijk daarin hoorquote:Op woensdag 20 november 2019 20:52 schreef Oscar. het volgende:
Kees verklapte wel dat hij gewoon de politie betaald om mee te komen
Aangezien ze in staat zijn om de front camera in te schakelen en foto's hiervan door te sturen, vermoed ik dat zij ook de gps locatie van het mobieltje kunnen verkrijgen.quote:Op woensdag 20 november 2019 21:17 schreef kree het volgende:
Wilde dit nog zeggen maar in het verkeerde topic gepost oeps
Ik snap trouwens nog niet hoe ze zo precies een locatie kunnen krijgen. Een berichtje met script erin of fake site snap ik nog, dan heb je het IP.
Ok en dan, ik zag even die geo-ip database site in beeld komen. Maar daarop heb ik mezelf nooit mee kunnen uitpeilen.
Dus er moet wel een soort hack in dat script zitten die ongezien je locatie bepaling aan kan zetten en dat doorstuurt
Ja dit hele seizoen nu schijnt vooral om internetoplichters te gaan. Ondanks dat hij heel ver gaat en zichzelf ook echt wel in gevaar brengt, vind ik het totaal niet te vergelijken met zijn oude programma.quote:Op woensdag 20 november 2019 19:13 schreef Oostblokkert het volgende:
Ik vond Oplichters in het buitenland wel leuker, het had iets meer avontuurlijks en gaf meer inkijk in de gevaren van een stad zelf.
Dit is de hele tijd retourtjes maken naar Nigeriaanse bendes. Dat krijg je ook elke aflevering te zien zowat. Boodschap is wel duidelijk nu denk ik.
Klopt ja, het recept is vrijwel vaak hetzelfde. Ook de aanpak van Kees, het overdreven schelden en toonverheffing is natuurlijk voor de promo leuk, maar had liever gewild, in de laatste aflevering bijvoorbeeld, dat hij het effecienter met dat gastje op die fiets had aangepakt. Zoals die dat ook bij Oplichters in het buitenland altijd mooi voor elkaar kreeg.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:06 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja dit hele seizoen nu schijnt vooral om internetoplichters te gaan. Ondanks dat hij heel ver gaat en zichzelf ook echt wel in gevaar brengt, vind ik het totaal niet te vergelijken met zijn oude programma.
Dit is nu meer van: "Hee, we hebben je ontdekt via je mobieltje. Foei, nu niet meer doen he!"
Het is inmiddels wel duidelijk dat je geen geld moet opsturen naar een geliefde in nood in het buitenland die je nog nooit ontmoet hebt, en als je een zelfmoordmiddel wil kopen moet je gewoon veel geld naar verschillende mensen sturen; de scammers onder hen worden er wel rijker door, maar je hebt dan meer kans dat je toch iets ontvangt waarmee je jezelf van kant kunt maken.
Ja maar vraag me af hoe? Want je zou denken dat je iig als oplichter dan een melding moet krijgen op je mobiel?quote:Op woensdag 20 november 2019 22:03 schreef Natjoex het volgende:
[..]
Aangezien ze in staat zijn om de front camera in te schakelen en foto's hiervan door te sturen, vermoed ik dat zij ook de gps locatie van het mobieltje kunnen verkrijgen.
Ja, goed punt. Geen idee hoe precies. Er is gewoon een grove exploit waar gebruik van wordt gemaakt. Misschien ook een man-in-the-middle attack erbij. Brute force lijkt me sterk. Overigens zijn de scammers vaak geen hoogvliegers, dus met hun beveiliging laten ze denk ik genoeg steken vallen.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:14 schreef kree het volgende:
[..]
Ja maar vraag me af hoe? Want je zou denken dat je iig als oplichter dan een melding moet krijgen op je mobiel?
Nu snap ik er redelijk veel van, maar eigenlijk is dat dan een heel groot beveiligingslek wat ze gebruiken?
Bij wij wijze van iedereen kan zo even mijn mobiele camera inschakelen en even kijken wat ik aan het doen ben ofzo, vraag me dus af hoe dat nu gaat?
Die IT-goeroe stuurt subtiel een link naar de oplichters die het mogelijk maakt om hun telefoon te hacken. Zodra zij daar op klikken of iets downloaden, dan kunnen ze worden getraceerd. En vaak heeft zo'n app een ingebouwde toegang tot camera instelling.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:14 schreef kree het volgende:
[..]
Ja maar vraag me af hoe? Want je zou denken dat je iig als oplichter dan een melding moet krijgen op je mobiel?
Nu snap ik er redelijk veel van, maar eigenlijk is dat dan een heel groot beveiligingslek wat ze gebruiken?
Bij wij wijze van iedereen kan zo even mijn mobiele camera inschakelen en even kijken wat ik aan het doen ben ofzo, vraag me dus af hoe dat nu gaat?
Tja deze aflevering was bij het confronteren van die vent op die fiets zo'n beetje dit:quote:Op woensdag 20 november 2019 22:14 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Klopt ja, het recept is vrijwel vaak hetzelfde. Ook de aanpak van Kees, het overdreven schelden en toonverheffing is natuurlijk voor de promo leuk, maar had liever gewild, in de laatste aflevering bijvoorbeeld, dat hij het effecienter met dat gastje op die fiets had aangepakt. Zoals die dat ook bij Oplichters in het buitenland altijd mooi voor elkaar kreeg.
En verder zijn de verhalen van de gedupeerde wel meer beladen, maar je kunt er niet echt in verplaatsen, het is zo dat 9 vd 10 zaken je zelf niet snel zal overkomen.
Al snap ik ergens wel dat je Oplichters in het buitenland niet te lang moet doen, omdat dat veel onvoorspelbaarder en daardoor gevaarlijk is dan deze serie. Namelijk een paar agenten omkopen en dan een huisje onverwachts binnenstormen. Zit totaal geen spanning in. Bij die andere serie had je nog Chinese massages die een leuk prijsje vroegen en je met de dood bedreigde.
Geen idee hoe dat dan dus gaat en juist dat vraag ik me af. Geldt voor beide opmerkingen, van jullie trouwens. Maar weet niet hoe ik multiquote doe op iPad.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:18 schreef Natjoex het volgende:
[..]
Ja, goed punt. Geen idee hoe precies. Er is gewoon een grove exploit waar gebruik van wordt gemaakt. Misschien ook een man-in-the-middle attack erbij. Brute force lijkt me sterk. Overigens zijn de scammers vaak geen hoogvliegers, dus met hun beveiliging laten ze denk ik genoeg steken vallen.
Zo ging het wel ja, ze reden die Nigeriaan ook gewoon klem, prachtig was die laatste confro..quote:Op woensdag 20 november 2019 22:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Tja deze aflevering was bij het confronteren van die vent op die fiets zo'n beetje dit:
Die oplichters zijn natuurlijk te hebberig en downloaden wel even een app die ze doorgestuurd krijgen. Pleurt er een virus in en je hebt toegang tot de camera zonder dat het opvalt. Zo simpel is het, werd geloof ik ook al een keer uitgelegd.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:28 schreef kree het volgende:
[..]
Geen idee hoe dat dan dus gaat en juist dat vraag ik me af. Geldt voor beide opmerkingen, van jullie trouwens. Maar weet niet hoe ik multiquote doe op iPad.
Dat je op een link moet klikken is duidelijk. Ok dan ga je naar een site door de it-goeroe gemaakt en die maakt dan gewoon even een foto en stuurt een gps locatie door?
Dat zonder dat (neem aan Android) daar iets van een waarschuwing over gaat geven van we schakelen camera in etc???
Ok geen hoogvliegers kun je zeggen, maar toch weten die Nigerianen dan meer als ik, want ik zou nl niet kunnen bedenken hoe zoiets te programmeren. Ook niet van hun kant namelijk.
quote:Op woensdag 20 november 2019 22:33 schreef kree het volgende:
[..]
Zo ging het wel ja, ze reden die Nigeriaan ook gewoon klem, prachtig was die laatste confro..
Doet me denken aan, en Euh nu kan ik niet op de naam komen, maar van .... die daarna met een bijl achterna gezeten werd.
Hoe heette dat nou joh, van tijd terug is dat.
Nou of het zo simpel is vraag ik me af, het loopt allemaal via whatsapp, althans dat zie je in de uitzending. En daar kun je een link mee sturen maar automatisch een hele app installeren lijkt me sterk. Hmms zou die it-goeroe van ze wel eens wat willen vragen eigenlijk.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:52 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Die oplichters zijn natuurlijk te hebberig en downloaden wel even een app die ze doorgestuurd krijgen. Pleurt er een virus in en je hebt toegang tot de camera zonder dat het opvalt. Zo simpel is het, werd geloof ik ook al een keer uitgelegd.
Voor de zekerheid het linkje zo veel mogelijk laten lijken op de naam van een bank, maar Nigerianen zullen niet zo heel veel banken kennen hier, denk ik.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:52 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Die oplichters zijn natuurlijk te hebberig en downloaden wel even een app die ze doorgestuurd krijgen. Pleurt er een virus in en je hebt toegang tot de camera zonder dat het opvalt. Zo simpel is het, werd geloof ik ook al een keer uitgelegd.
Tuurlijk jaah Willibrord, kon er niet opkomen, dat was ook mooi, nog wellicht pre al de restquote:Op woensdag 20 november 2019 22:56 schreef ToT het volgende:
[..]
Deze?
(Alsof er veel meer voorbeelden te vinden zijn!![]()
)
Ik heb nog wel een website waar dit goed beschreven staat, ik stuur je wel even via dm een linkje die je moet downloaden, maar dan wordt het meteen duidelijk.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:58 schreef kree het volgende:
[..]
Nou of het zo simpel is vraag ik me af, het loopt allemaal via whatsapp, althans dat zie je in de uitzending. En daar kun je een link mee sturen maar automatisch een hele app installeren lijkt me sterk. Hmms zou die it-goeroe van ze wel eens wat willen vragen eigenlijk.
Als je op die link klikt, wordt er een virus op je telefoon geïnstalleerd. Die bestuurt je camera zodra je de telefoon ontgrendelt en stuurt je locatie.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:58 schreef kree het volgende:
[..]
Nou of het zo simpel is vraag ik me af, het loopt allemaal via whatsapp, althans dat zie je in de uitzending. En daar kun je een link mee sturen maar automatisch een hele app installeren lijkt me sterk. Hmms zou die it-goeroe van ze wel eens wat willen vragen eigenlijk.
Kweenie, ik kon die kerel nooit echt lijen.quote:Op woensdag 20 november 2019 22:59 schreef kree het volgende:
[..]
Tuurlijk jaah Willibrord, kon er niet opkomen, dat was ook mooi, nog wellicht pre al de rest
quote:Op woensdag 20 november 2019 23:00 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een website waar dit goed beschreven staat, ik stuur je wel even via dm een linkje die je moet downloaden, maar dan wordt het meteen duidelijk.
Zou je zeggen ga je gang, maar als dit zo makkelijk kan dan mogen whatsapp en Android wel eens goed naar hun lekken gaan kijken.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:00 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een website waar dit goed beschreven staat, ik stuur je wel even via dm een linkje die je moet downloaden, maar dan wordt het meteen duidelijk.
Apart figuur maar dat programma was wel aardig toen voor mij iig. Maar dat is wel de voorloper van alles wat nu soort hetzelfde doet.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:01 schreef ToT het volgende:
[..]
Kweenie, ik kon die kerel nooit echt lijen.
Ik ben er absoluut geen expert in, maar ik vertrouw webcams en mobiele cams echt voor geen meter! Ik ken ook mensen die de ingebouwde webcam van hun laptop afplakken omdat je nooit kunt weten wie er meekijkt.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:06 schreef kree het volgende:
[..]
Zou je zeggen ga je gang, maar als dit zo makkelijk kan dan mogen whatsapp en Android wel eens goed naar hun lekken gaan kijken.
Als iemand het voor elkaar krijgt mijn Android camera aan te krijgen zonder dat ik het merk ofwel van iPad dan deel ik een tientje uit.mits wel zeggen hoe gedaan.
Nou moet zeggen ga er serieus ook over denken om te doen, zeker die front cam. Blijkbaar kan het dus makkelijk.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:09 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik ben er absoluut geen expert in, maar ik vertrouw webcams en mobiele cams echt voor geen meter! Ik ken ook mensen die de ingebouwde webcam van hun laptop afplakken omdat je nooit kunt weten wie er meekijkt.
Hell, op Samsung tv's kun je al webcams koppelen voor allerlei apps en DIE worden al grof misbruikt. Okee, het is wel Samsung zelf die er misbruik van maakt en die alles doorspeelt naar partijen die er maar genoeg voor betalen, maar toch...
Yup, Kees > Ewout en de rest.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:07 schreef kree het volgende:
[..]
Apart figuur maar dat programma was wel aardig toen voor mij iig. Maar dat is wel de voorloper van alles wat nu soort hetzelfde doet.
Blijf keesie het beste vinden op het moment.
Klopt ja, hmms ik kan me dat fragment met die bijl nog wel herinneren, hoe de rest nou waren zou ik terug moeten kijken als er nog wat op YouTube staat.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:12 schreef ToT het volgende:
[..]
Yup, Kees > Ewout en de rest.
Willibrord vond ik soms echt niet tof; zo zat hij in ieder geval een keer slachtoffers ergens van op straat lastig te vallen om maar hun kant van het verhaal te horen, en viel hij ook een bekende moordenaar lastig toen die met voorlopig verlof ging.
Als mensen al veroordeeld zijn en hun straf (grotendeels) er op hebben zitten, laat je ze toch gewoon met rust verder? Die vent had een TBS-behandeling achte de rug (ben ff kwijt wie het was) en Willibrord deed er alles aan om hem uit z'n tent te lokken om hem weer over de schreef te laten gaan.
Ja dan ben je in mijn ogen gewoon verkeerd bezig.
Ja men moet dan al ÓF via je wifi contact met je telefoon hebben, ÓF je gaat naar vage websites die er van alles op zetten.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:11 schreef kree het volgende:
[..]
Nou moet zeggen ga er serieus ook over denken om te doen, zeker die front cam. Blijkbaar kan het dus makkelijk.
Gebruik die front cam toch nooit.
Ik weet het dus ook niet, daarom ben ik er ook zo benieuwd naar, ik ben wel is semi met hacken bezig geweest nl, met Linux en er is veel te doen ermee. Even jaartje gratis WiFi gehad van 1 of andere buur hier, maar lukt nu niet meer en heb nu gewoon mobiele connectie. Nooit misbruik van gemaakt trouwens.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:14 schreef ToT het volgende:
[..]
Ja men moet dan al ÓF via je wifi contact met je telefoon hebben, ÓF je gaat naar vage websites die er van alles op zetten.
Hoewel....ik heb ook ooit iets gelezen over dat willekeurige Youtube-videos al een virus op je computer kunnen gooien. Ik heb me er alleen nooit echt in verdiept of dat een broodje aap is of niet. Het klinkt me net iets te ongeloofwaardig, maar toch...
Zou zomaar kunnen idd.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:19 schreef kree het volgende:
[..]
Ik weet het dus ook niet, daarom ben ik er ook zo benieuwd naar, ik ben wel is semi met hacken bezig geweest nl, met Linux en er is veel te doen ermee. Even jaartje gratis WiFi gehad van 1 of andere buur hier, maar lukt nu niet meer en heb nu gewoon mobiele connectie. Nooit misbruik van gemaakt trouwens.
Maar dit is een heeel ander verhaal.
Niet eens Windows, maar vooral Android dingen schijnen hier gevoelig voor te zijn.
Ja dat heb ik dus ook en ok denk je zal wel storing zijn of software ding, maar ga er steeds meer wantrouwen in krijgen onderhand.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Zou zomaar kunnen idd.
Ik heb wel af en toe gehad dat mijn phone volledig op tilt sloeg als ik de wifi aan had staan, en zodra ik dat uit zette, stopten allle rare dingen ook weer. (Op willekeurige momenten foto's met flits maken, willekeurige nummers bellen enz.)
Ik had toen echt direct door dat er echt wel wat mis was.quote:Op woensdag 20 november 2019 23:23 schreef kree het volgende:
[..]
Ja dat heb ik dus ook en ok denk je zal wel storing zijn of software ding, maar ga er steeds meer wantrouwen in krijgen onderhand.
Ja inderdaad, maak me ook niet direct zorgen. Maarja opletten is wel een goed idee zeker omdat zowat alles via internet en mobiel gaatquote:Op woensdag 20 november 2019 23:25 schreef ToT het volgende:
[..]
Ik had toen echt direct door dat er echt wel wat mis was.
Met andere dingen ben ik weer minder paranoïde, maar ik blijf wel opletten!
Euhm ben het niet zo met je eens? Goed het waren andere situaties maar ik zie Kees nu nog steeds niet alsof hij de ster van de show wil zijn hoor?quote:Op donderdag 21 november 2019 04:26 schreef Za het volgende:
Voor dit soort programma's heb je niet iemand met de capaciteiten van Kees nodig, zelfs Rob Geus zou er kunnen staan.
Ik mis de oude Kees vd Spek.
Ooit was het zo mooi, Kees nog een beetje ongemakkelijk voor de camera, reisde diverse landen af op zoek naar oplichters.
Getipt door Nederlanders wist hij precies waar hij moest zijn om het bedrog te kunnen filmen.
En daar ging hij, omringd door een prettige tune, op cowboylaarzen, liep hij menig steegje pleintje gebouwtje in, als onnozele toerist een op en top prooi. Men hoefde maar met de vingers te knippen en "want good deal" te roepen, en Kees sjokte al mee, met het team in zijn kielzog.
Kees was altijd innemend, Jah joh wat voor deal heb je, een goedkope camera, telefoon, wisselgeld, dames, taxi, count me in.
Elk verhaal liet hij zich op de mouw spelden, dat wist je van tevoren, soms was de situatie ook wat spannend en werd hij zomaar even opgesloten.
Dan ff kijken of alles goed op camera staat, en de confrontatie.
Kees was eigenlijk altijd zeer vergevingsgezind, en charmeerde de meeste oplichters middels een 'kom op joh vertel ff' in een ouwe jongens krentenbrood sfeertje, waarin ze hem alles opbiechten. En Kees nam het ze niet kwalijk, moet je kijken hoe ze wonen, je moet wat.
En dan op het einde liep hij op diezelfde laarzen weer uit beeld met weer een prettig deuntje dat hij er zelf onder monteerde. Ik mis deze oude Kees, de herhaling van dit concept want dat was juist de kracht van dit programma met als sterkste punt zijn internationale charme.
Zeer goed gezegd!quote:Op donderdag 21 november 2019 04:26 schreef Za het volgende:
Voor dit soort programma's heb je niet iemand met de capaciteiten van Kees nodig, zelfs Rob Geus zou er kunnen staan.
Ik mis de oude Kees vd Spek.
Ooit was het zo mooi, Kees nog een beetje ongemakkelijk voor de camera, reisde diverse landen af op zoek naar oplichters.
Getipt door Nederlanders wist hij precies waar hij moest zijn om het bedrog te kunnen filmen.
En daar ging hij, omringd door een prettige tune, op cowboylaarzen, liep hij menig steegje pleintje gebouwtje in, als onnozele toerist een op en top prooi. Men hoefde maar met de vingers te knippen en "want good deal" te roepen, en Kees sjokte al mee, met het team in zijn kielzog.
Kees was altijd innemend, Jah joh wat voor deal heb je, een goedkope camera, telefoon, wisselgeld, dames, taxi, count me in.
Elk verhaal liet hij zich op de mouw spelden, dat wist je van tevoren, soms was de situatie ook wat spannend en werd hij zomaar even opgesloten.
Dan ff kijken of alles goed op camera staat, en de confrontatie.
Kees was eigenlijk altijd zeer vergevingsgezind, en charmeerde de meeste oplichters middels een 'kom op joh vertel ff' in een ouwe jongens krentenbrood sfeertje, waarin ze hem alles opbiechten. En Kees nam het ze niet kwalijk, moet je kijken hoe ze wonen, je moet wat.
En dan op het einde liep hij op diezelfde laarzen weer uit beeld met weer een prettig deuntje dat hij er zelf onder monteerde. Ik mis deze oude Kees, de herhaling van dit concept want dat was juist de kracht van dit programma met als sterkste punt zijn internationale charme.
True, maar de zoveelste goedkope camera, horloge, wisselgeld, dames, taxi's, etc. gaat natuurlijk ook vervelen. Dat is overal ter wereld hetzelfde, hetzij wellicht anders ingepakt. Ik weet dat hij nu hetzelfde doet met onbetrouwbare Nigerianen die met een truc mensen een hoop geld afhandig maken, maar wat moet je dan? Misschien is een mix tussen beide een goede oplossing.quote:Op donderdag 21 november 2019 09:21 schreef ToT het volgende:
[..]
Zeer goed gezegd!Helemaal mee eens!
Klopt ook weer, maar dit seizoen valt me gewoon wat tegen; steeds beetje virusje installeren op de phone van een oplichter, er naar toe vliegen en dan foei tegen hem zeggen. Even laten arresteren soms zodat hij de volgende dag weer op straat komt en that's it.quote:Op donderdag 21 november 2019 14:00 schreef DjVero het volgende:
[..]
True, maar de zoveelste goedkope camera, horloge, wisselgeld, dames, taxi's, etc. gaat natuurlijk ook vervelen. Dat is overal ter wereld hetzelfde, hetzij wellicht anders ingepakt. Ik weet dat hij nu hetzelfde doet met onbetrouwbare Nigerianen die met een truc mensen een hoop geld afhandig maken, maar wat moet je dan? Misschien is een mix tussen beide een goede oplossing.
Al met al vind ik het een leuk programma. Kees heeft zijn eigen stijl met zijn schoenen, deuntjes, handelen en het betrekken van zijn team in zijn opsporingen. Dat zie je niet zo veel meer in eenheidsworst-tv-land.
Nee ik ook niet, Kees is echt een prettige kerel. Ik vind het gewoon jammer dat het programma een andere kant is opgegaan.quote:Op donderdag 21 november 2019 05:07 schreef kree het volgende:
Euhm ben het niet zo met je eens? Goed het waren andere situaties maar ik zie Kees nu nog steeds niet alsof hij de ster van de show wil zijn hoor?
In tegenstelling tot Stegeman dus?
Ja dat is waar, je ziet, bij al die programma’s trouwens, wel steeds hetzelfde onderwerp nu.quote:Op donderdag 21 november 2019 15:16 schreef Za het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, Kees is echt een prettige kerel. Ik vind het gewoon jammer dat het programma een andere kant is opgegaan.
Er zijn zo ontzettend veel vormen van oplichting in het buitenland, ook kleine en voor elke toerist herkenbare, daar kan hij nog wel 10 jaar programma's over maken.
Weet ik niet, Stegeman doet ook veel moeite om instanties te interviewen, politici (die meestal met een standaard verwonderd verhaaltje aankomen omdat ze wereldvreemd zijn) en hij zet politie in. Als ik Peter R de Vries mag geloven is er voor dit soort kleine criminaliteit veel te weinig inzet van de Popo en daarom is het dus wel de moeite waard dat Stegeman hen voor zijn karretje weet te spannen.quote:Op woensdag 20 november 2019 21:15 schreef kree het volgende:
[..]
Wel eens ja, Stegeman gaat ook wel ver in zijn onderzoek trouwens, maar blijft een beetje lafjes en meer format.
Kees die er wel vol in gaan.. Trouwens moet zeggen met aardig wat lef ook, zeker die laatste aflevering. Zo’n idioot kan wel een wapen op zak hebben.
Dat merk je ook aan hem en wat ook mooi is dat hij met een klein team op pad is en die er ook in betrekt. Dat is wel mooi om te zien.
Bij Stegeman is het veel meer hij is de ster en ik ben geweldig. En tja qua risico niet te vergelijken met Kees
Is wel waar, maar als je het over de dan “kleinere” criminaliteit hebt dan zijn er bepaalde groepen die zeg maar ook de soort loop-holes in de wetten kennen en er daardoor mee wegkomen met lichte straffen. Dat tuig moeten ze eens hard aanpakken. Want dar worden de grote criminelen later.quote:Op zaterdag 23 november 2019 01:57 schreef W00fer het volgende:
[..]
Weet ik niet, Stegeman doet ook veel moeite om instanties te interviewen, politici (die meestal met een standaard verwonderd verhaaltje aankomen omdat ze wereldvreemd zijn) en hij zet politie in. Als ik Peter R de Vries mag geloven is er voor dit soort kleine criminaliteit veel te weinig inzet van de Popo en daarom is het dus wel de moeite waard dat Stegeman hen voor zijn karretje weet te spannen.
De bekende festival ticket oplichters. Baksteen opsturen als je iets bestelt, pinpasfraude. Pakkans is extreem laag. Kijk voor de grap deze docu maar eens hoe gehaaid ze zijnquote:Op zaterdag 23 november 2019 06:56 schreef kree het volgende:
[..]
Is wel waar, maar als je het over de dan “kleinere” criminaliteit hebt dan zijn er bepaalde groepen die zeg maar ook de soort loop-holes in de wetten kennen en er daardoor mee wegkomen met lichte straffen. Dat tuig moeten ze eens hard aanpakken. Want dar worden de grote criminelen later.
En denk je zijn domme sukkeltjes maar zijn ze niet want ze weten de wet wss beter als ik en wat ze kunnen flikken, tuig is het. Geen normen of waarden hebben ze. Ze stelen gvd van mensen die hun of hun ouders uitkering betalen. Heb er echt 0 respect voor. Doodstraf gaar me te ver, maar per direct nl paspoort weg niet.
Zo dat moest er even uit.
twitter:Keesvdspek twitterde op dinsdag 26-11-2019 om 07:51:06#retweet Zin om te rellen? Kijk vanavond #oplichtersaangepakt om 20:30 uur op #RTL5 Na 6 jaar terug naar Parijs. #nomercy #nietnormaalzoveeloplichters https://t.co/uppinO65BY reageer retweet
Zo’n soort uitzending is dus vanavond.quote:Op donderdag 21 november 2019 04:26 schreef Za het volgende:
Voor dit soort programma's heb je niet iemand met de capaciteiten van Kees nodig, zelfs Rob Geus zou er kunnen staan.
Ik mis de oude Kees vd Spek.
Ooit was het zo mooi, Kees nog een beetje ongemakkelijk voor de camera, reisde diverse landen af op zoek naar oplichters.
Getipt door Nederlanders wist hij precies waar hij moest zijn om het bedrog te kunnen filmen.
En daar ging hij, omringd door een prettige tune, op cowboylaarzen, liep hij menig steegje pleintje gebouwtje in, als onnozele toerist een op en top prooi. Men hoefde maar met de vingers te knippen en "want good deal" te roepen, en Kees sjokte al mee, met het team in zijn kielzog.
Kees was altijd innemend, Jah joh wat voor deal heb je, een goedkope camera, telefoon, wisselgeld, dames, taxi, count me in.
Elk verhaal liet hij zich op de mouw spelden, dat wist je van tevoren, soms was de situatie ook wat spannend en werd hij zomaar even opgesloten.
Dan ff kijken of alles goed op camera staat, en de confrontatie.
Kees was eigenlijk altijd zeer vergevingsgezind, en charmeerde de meeste oplichters middels een 'kom op joh vertel ff' in een ouwe jongens krentenbrood sfeertje, waarin ze hem alles opbiechten. En Kees nam het ze niet kwalijk, moet je kijken hoe ze wonen, je moet wat.
En dan op het einde liep hij op diezelfde laarzen weer uit beeld met weer een prettig deuntje dat hij er zelf onder monteerde. Ik mis deze oude Kees, de herhaling van dit concept want dat was juist de kracht van dit programma met als sterkste punt zijn internationale charme.
Thanks ik ga kijken.quote:Op dinsdag 26 november 2019 20:35 schreef tompsv18 het volgende:
Zo’n soort uitzending is dus vanavond.
Italië ligt geologisch gewoon rot.quote:Op dinsdag 26 november 2019 20:37 schreef TigerXtrm het volgende:
Zoals de Duitsers zouden zeggen; Wir schaffen das!
Zo zo, een volhouder....na 7min al opgevenquote:
Je mist balletje-balletje man!quote:
College zelfs.quote:Op dinsdag 26 november 2019 20:52 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Je mist balletje-balletje man!
Wat een baasje die Keesquote:
Blij dat Kees geen fok!-account heeft.quote:
dat zou leuk zijnquote:Op dinsdag 26 november 2019 21:09 schreef Oostblokkert het volgende:
[..]
Blij dat Kees geen fok!-account heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |