Wmb wordt het Australië, Maleisië, Bahrein, China, Nederland, Spanje, Monaco, Canada, GB, Duitsland, Oostenrijk, Hongarije, België, Italië, Singapore, Japan, Mexico, VS, Brazilië.quote:Op donderdag 31 oktober 2019 18:52 schreef nils7 het volgende:
Willen we 25 races.
Ja het is een Max maar 23 is toch wel realistisch.
Persoonlijk vind ik dat je met een wereld kampioenschap een race in Afrika op je kalender moet hebben.
Ook India, waren voldoende toeschouwers, zou niet mogen ontbreken.
Maar dat ben ik. Ook een Duitsland hoort er gewoon op te staan.
Ik ben geen fan van stratencircuits want het kan makkelijk een optocht worden. Een circuit Kun je nog aanpassen, dat gaat in een stad gewoon moeilijker.
Vind het jammer dat ze niet verder kijken dan 2021 waar ze heen willen met de powerunit
Bij elke race gaat men dan een windtunnel invliegen om de auto's te keuren?quote:Op donderdag 31 oktober 2019 17:20 schreef shiz het volgende:
Tot nu toe gaat het om vereenvoudigen van het design met als hoofddoel het verminderen van zogenaamde 'dirty air' die de lucht achter de auto verstoort en de downforce voor de eerstvolgende auto die volgt sterk vermindert. Ook dat door bepaalde richtlijnen en design waarvan niet afweken dient te worden, dat autos dichter bij elkaar liggen.
Dit is niet waar.quote:Op zaterdag 2 november 2019 10:11 schreef Breekfast het volgende:
Ze hebben het nu enkel over het verminderen van dirty air. Maar een andere reden waarom er slecht ingehaald kan worden is dat de wagens tegenwoordig gewoon te breed zijn geworden en de meeste circuits daar niet op berekend zijn.
Nee, de wagens zijn niet breder dan gemiddeld gedurende de geschiedenis van F1. Ze zijn iets breder dan tijdens de vorige periode maar die waren gewoon zeer smal. Hielp ook niet trouwens.quote:
Volledig offtopic, maar ik haal jou steeds door elkaar met deze pannenkoek:quote:Op zaterdag 2 november 2019 10:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, de wagens zijn niet breder dan gemiddeld gedurende de geschiedenis van F1. Ze zijn iets breder dan tijdens de vorige periode maar die waren gewoon zeer smal. Hielp ook niet trouwens.
Ze zijn vooral veel langer geworden, maar daar staat nu nergens iets over in de regels volgens mij.
Staat in de nieuwe technical regulations.quote:Op zaterdag 2 november 2019 10:11 schreef Breekfast het volgende:
Is er iets bekend over de breedte van de wagens?
Ze hebben het nu enkel over het verminderen van dirty air. Maar een andere reden waarom er slecht ingehaald kan worden is dat de wagens tegenwoordig gewoon te breed zijn geworden en de meeste circuits daar niet op berekend zijn.
Ow, ok. Toch is de breedte van de wagen voor mijn gevoel vaak ook onderdeel van het probleem.quote:Op zaterdag 2 november 2019 10:37 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, de wagens zijn niet breder dan gemiddeld gedurende de geschiedenis van F1. Ze zijn iets breder dan tijdens de vorige periode maar die waren gewoon zeer smal. Hielp ook niet trouwens.
Ze zijn vooral veel langer geworden, maar daar staat nu nergens iets over in de regels volgens mij.
https://www.gpupdate.net/(...)reed-om-in-te-halen/quote:Daniel Ricciardo wijt het gebrek aan inhaalacties in de Formule 1 mede aan de breedte van de auto's. Afgelopen weekend was er in de seizoensopener in Australië slechts een handvol geslaagde passeerbewegingen.
"De brede banden en auto's nemen een groot deel van de baan in beslag, zo heb ik het gevoel", aldus Ricciardo tegen Motorsport.com. "Smalle wagens zijn naar mijn mening geweldig. Het is net als met motorfietsen: omdat deze zo smal zijn, is er altijd ruimte om in te halen. En ze zijn dertig seconden per ronde langzamer dan wij, wat volgens mij bewijst dat het niet per se om rondetijden draait. Het gaat om het racen, daar ligt het spektakel."
De Formule 1 stapte per 2017 over naar bredere wagens met veel meer downforce in vergelijking met de auto's waarmee tussen 2009 en 2016 werd gereden. Volgens Ricciardo bieden de wagens uit 2014 een perfecte balans tussen het racen en de rondetijden. "Ja, ze waren langzaam voor onze standaarden. Voor een toeschouwer is het verschil echter niet per se heel groot. Maar wat betreft het racen: je kon andere rijders volgen, je kon inhalen. Qua inhalen was 2014 goed."
"Aerodynamisch gezien zijn de auto's nu heel sterk. Kijk naar de sidepods, daar hangen zoveel onderdeeltjes aan. Het ziet er ongelooflijk uit, maar het betekent wel dat het voor de achterliggende wagens wordt verpest", zegt de Red Bull-coureur. "We zijn nu op een punt waarop de bochten 2, 3 en 9 in Barcelona vol gas zijn. Dat is indrukwekkend, maar hoe harder we gaan, hoe lastiger het wordt om in te halen en hoe lastiger het wordt om dicht achter iemand anders te rijden "
"Wat willen we: auto's die in plaats van 1.25 minuut 1.22 minuut rijden, maar op zondag niet kunnen racen? Of zien we liever langzamere wagens, maar waarmee wel geracet kan worden? Uiteraard moeten de auto's snel blijven, maar er is een balans mogelijk", stelt Ricciardo.
Daarnaast vindt Ricciardo dat, om de kosten in de Formule 1 naar beneden te krijgen, ook het reglement voor de power units eenvoudiger gemaakt moet worden. "Een simpele motor begrijp ik niet en deze motoren al helemaal niet", vertelt de 28-jarige Australiër. "Volgens mij wordt er nu heel veel geld geïnvesteerd, zonder dat het echt een doel heeft. Uiteraard kan de auto-industrie van bepaalde onderdelen wat leren, maar ik heb het idee dat er nu heel veel geld wordt verspild aan hoe technisch alles is. En het klinkt ook niet goed."
"Waarschijnlijk is de power unit dus het startpunt [voor kostenbesparing]. Wat daarna volgt, weet ik ook niet. Minder motoren?", vraagt Ricciardo zich hardop af. "Dat hebben we nu. Om kosten te besparen snijden ze in het aantal testdagen, maar vervolgens bouwt iedereen voor miljoenen een simulator. Ik denk verstandig, wat dat ook mag betekenen."
Dat zeggen inderdaad wel meer mensen. Is geen echte onderbouwing voor.quote:Op zaterdag 2 november 2019 10:53 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Ow, ok. Toch is de breedte van de wagen voor mijn gevoel vaak ook onderdeel van het probleem.
Volgens mij zitten ze daar momenteel vol in de winter.quote:Op vrijdag 1 november 2019 15:22 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Waarom pakken ze Canada niet gewoon als ze toch aan die kant van de wereld zitten eigenlijk? Puur het weer?
Mja dat besef kwam nadat ik op 'verstuur' tikte.quote:Op zaterdag 2 november 2019 11:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Volgens mij zitten ze daar momenteel vol in de winter.
ja, rond het vriespunt en sneeuw, wel interessant voor een GPquote:Op zaterdag 2 november 2019 11:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Volgens mij zitten ze daar momenteel vol in de winter.
Race met gebruik van sneeuwkettingen is eigenlijk ook een must voor elk raceseizoen niet?quote:Op donderdag 7 november 2019 19:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ja, rond het vriespunt en sneeuw, wel interessant voor een GP. Feitelijk zit Zandvoort al heel vroeg in de kalender voor een GP zo noordelijk
Misschien dat de toename van stratencircuits (welke minder breed zijn dan reguliere tracks) ook ee rol speelt?quote:Op zaterdag 2 november 2019 11:13 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dat zeggen inderdaad wel meer mensen. Is geen echte onderbouwing voor.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |