Als we prijzen zien voor een club waar op zaterdag alleen worden toegelaten, dan betalen we zo'n 80 euro.
Dat is wel OK voor een keer maar geeft ons het gevoel dat we voornamelijk oudere stellen gaan zien daar die een baan of banen hebben en voor wie 80 euro niet veel is.
Zo'n club waar zaterdags ook mannen alleen komen is weliswaar goedkoper maar is ons (nog) wat te heftig.
Ervaringen?
quote:Doe eens een wilde gok...
Op zaterdag 11 januari 2003 14:44 schreef hallo_mensen het volgende:
wat hebbie daar te zoeken
quote:alleen voor de drank natuurlijk, wat denk je
Op zaterdag 11 januari 2003 14:44 schreef hallo_mensen het volgende:
wat hebbie daar te zoeken
Als je binnenkort wel gaat, vertel nog eens hoe het was.
Nu nog uitzoeken wat de dame aan moet om niet uit de toon te vallen. We zijn niet van die wilde types maar om de zoveeltijd willen we eens iets nieuws proberen om de kick er in te houden door de jaren heen.
De club die we hebben uitgezocht adverteerd met "erotisch uitgaan", dat klinkt al wat beschaafder!
http://web.inter.nl.net/users/N.Leeuwis/cl_index.htm
Hoe de leeftijden zijn hangt een beetje van de club af, maar in princiepe loopt er in parenclubs vanalles rond, van 18 tot 60......
65 euro's all in
mijn persoonlijke aanrader
quote:Vind je echt????
Op zaterdag 18 januari 2003 16:47 schreef harrie1 het volgende:
hoi ik hoop dat je het leuk gehad hebt
zo niet kijk eens bij countryclub.nl
deze club is erg gezellig
iedereen is ontspannen en hier vind je zeker geen jagers (erg irritant)
er zijn erg veel clubs zoals je waarschijnlijk weet maar deze is echt bijzonder
fun42 is leuk als je erg uitziet als een fotomodel
de leeftijden verschillen wel eens van week tot week
maar loopt tussen de 18 en 50+
zaterdags meestal oudere jongeren (30ers)
lekker eten alle soorten drank sauna's optredens ect ect
niet duur en nooit maar dan ook nooit ruzie zoals in de kroegen!!!!!65 euro's all in
mijn persoonlijke aanrader
Ben er 1 keer geweest, practige club, op de club zelf niets aan te merken, aardig personeel alles erop en eraan.
Maar ik vond het dodelijk saai..........
Maarja misschien hebben we wel een verkeerde avond getroffen.....
quote:Heb je het nu over die countryclub of over Fun4two?
Op zaterdag 18 januari 2003 20:46 schreef erodome het volgende:
Vind je echt????
Ben er 1 keer geweest, practige club, op de club zelf niets aan te merken, aardig personeel alles erop en eraan.
Maar ik vond het dodelijk saai..........
Maarja misschien hebben we wel een verkeerde avond getroffen.....
Je eerste ervaring kan je dan ook het beste opdoen bij fun4two!
Hier zie je trouwens wat er te beleven valt
http://www.fun4two.nl/nl/krant.html
In maart gaan ze rijden met de "wipexpress"
quote:Ik heb het over de NCC, fun4two kan je veel dingen van zeggen, maar saai hoort daar niet bij
Op zaterdag 18 januari 2003 23:59 schreef scanman01 het volgende:[..]
Heb je het nu over die countryclub of over Fun4two?
Hoe werkt dat dan? Je komt daar aan en dan word je aan de deur afgewezen omdat je te lelijk bent ofzoquote:Op vrijdag 28 januari 2005 11:51 schreef erodome het volgende:
Tja ze doen aan discriminatie wbt uiterlijk, maar dat recht hebben ze, het is hun zaak he en veel mensen vinden dat beleid heel erg prettig, vandaar ook dat ze het zo goed kunnen maken, want fun4two is nooit leeg, die is altijd tot aan de nok toe vol...
Mits je er fatsoenlijk bij loopt is er niet zo heel veel aan de hand. Het is echt niet zo dat iedereen in de fun eruit ziet als Karen Mulder ofzo...quote:Op vrijdag 28 januari 2005 12:14 schreef scanman01 het volgende:
Dus het kan voorkomen dat je er 200 kilometer voor rijdt met de auto... en daar aangekomen zo weer 200 kilometer door kunt rijden naar huis? Lekker dan...
Ik weet niet wat jij duur vindt... Ik vind het wel meevallen.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 21:55 schreef KonnieKipke het volgende:
De Fun 4 Two ziet er mooi uit. Maar is het niet onwijs duur om daar te vertoeven? Ik zou er wel aan moeten wennen om daar met mn pik fier vooruit rond te lopen. Anderszins vraag ik me af of ik niet te jaloers zou zijn om met een vriendin daar te komen.
Er gebeurt wel meer...quote:Op zaterdag 29 januari 2005 22:12 schreef KonnieKipke het volgende:
Hoe gaan sommige mannen en vrouwen er mee om als hun vriend(in) hartstochtelijk met een ander zit te zoenen?
Drentequote:Op zaterdag 11 januari 2003 18:45 schreef erodome het volgende:
Hier staan ook veel parenclubs, moet je maar even zien of er wat tussen staat...quote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:53 schreef Luger het volgende:
[..]
Drente
Er zijn geen clubs bekend in Drente
ttsss te oud ..quote:Op dinsdag 8 februari 2005 21:20 schreef cleany het volgende:
we hebben het er ook wel over gehad...geen van ons tweeen is bi, maar partnerruil als we echt een stel hebben gevonden die we allebei leuk vinden, hebben we wel besproken en zo ook een parenclub, maar ook wij vragen ons af of de mensen niet wat te oud zijn en we willen (hoe lullig het ook klinkt) geen partners die echt onder doen voor ons.
orgie zolder ook goedquote:Op woensdag 9 februari 2005 03:38 schreef Stretto het volgende:
Kunnen dit soort topics niet in die sexkelder oid?![]()
Hoezo, parenclubs zijn redelijk gewoongoed hoor, niets aparts aan meer tegenwoordigquote:Op woensdag 9 februari 2005 03:38 schreef Stretto het volgende:
Kunnen dit soort topics niet in die sexkelder oid?![]()
Dat vinden wijquote:Op woensdag 9 februari 2005 12:02 schreef erodome het volgende:
[..]
Hoezo, parenclubs zijn redelijk gewoongoed hoor, niets aparts aan meer tegenwoordig
quote:Op woensdag 9 februari 2005 14:22 schreef erodome het volgende:
Nou ja, ik wil nog een keer een parenclub meet organiseren, maar dan moet er wel animo voor zijn, mannen alleen hebben pech, alleen voor stellen
Daar ben ik het zeker mee eens! Het was ook echt iets wat me al heel snel opviel!quote:Op donderdag 10 februari 2005 04:07 schreef McReal het volgende:
1 van de verschillen van gewoon op stap gaan en erotisch op stap gaan (fata) is dat de sfeer veel beter is , het lijkt wel of de mensen meer respect voor elkaar hebben
Nee, we zijn nog nooit naar een parenclub geweest, maar fantaseren er wel over...quote:Op woensdag 9 februari 2005 14:24 schreef Angel_1983 het volgende:
@ Konniekipke: Voordat we naar de Fata gingen hadden we al vaker met haar gesext.... In het begin was het erg vreemd mijn vriend met haar bezig te zien...dat zal ik niet ontkennen, maar nu heb ik er geen problemen mee!
Maar ik zelf vind het heerlijk om met haar te sexen dus dat maakt t misschien weer wat makkelijker
Wij wonen ook ongeveer 10 minuutjes van de Fata vandaan! Grappig!
Zijn jullie al eens bij Fata geweest?? En hoe oud zijn jij en je vriendin als ik vragen mag?wie weet Fokmeeting!
Amstelveen. Ik zal het balletje eens opgooienquote:Op donderdag 10 februari 2005 13:17 schreef Angel_1983 het volgende:
Ik heb al zo vaak hier geroepen hoe leuk het is dat dat denk ik wel duidelijk is nu
Ik ben 21 (22 in April) en mijn vriend 26.
Wie weet kunnen we wel een keer dubbel-daten.
Waar in Amsterdam wonen jullie??
Het is eigenlijk compleet het tegenovergestelde van het beeld dat jij in je hoofd hebt!quote:Op donderdag 10 februari 2005 13:38 schreef Sjakie01 het volgende:
Wat moet ik mij voorstellen bij zo'n club? Mijn eerste ingeving is 15 opgehitste stellen die op het punt staan andere partners te gaan bespringen.
Zo is het gelukkig niet....quote:Op donderdag 10 februari 2005 13:38 schreef Sjakie01 het volgende:
Wat moet ik mij voorstellen bij zo'n club? Mijn eerste ingeving is 15 opgehitste stellen die op het punt staan andere partners te gaan bespringen.
Cool, mijn vrouw en ik melden ons alvast aan!quote:Op woensdag 9 februari 2005 14:22 schreef erodome het volgende:
Nou ja, ik wil nog een keer een parenclub meet organiseren, maar dan moet er wel animo voor zijn, mannen alleen hebben pech, alleen voor stellen
Pfff kinderachtig!quote:Op vrijdag 11 februari 2005 09:23 schreef Luger het volgende:
Foto gezien en gelijk kan ze opeens niet meer.
Afgelopen vrijdag geweest naar de Fata (sexplosie) .quote:Op dinsdag 15 februari 2005 11:26 schreef Angel_1983 het volgende:
ik bedoel dat het jammer is dat er geen ervaringen etc meer worden uitgewisseld...
heb het niet over het eventueel meeten
Daar zijn wij nog niet aan toe dat we ook gaan thuisdaten .quote:Op woensdag 16 februari 2005 14:54 schreef erodome het volgende:
Als wij leuke mensen ontmoeten tegen sluitingstijd dan nemen we ze gewoon mee naar huis
Mijn interesse is al gewektquote:Op woensdag 16 maart 2005 12:06 schreef Aventura het volgende:
Zullen we privézaken verder ook privé uitvechten alsjeblieft?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |