Meeste pakketjes passen ook prima op de pakjesdrager van de fiets.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 21:48 schreef Hyaenidae het volgende:
Pfffffff, moet ik straks speciaal daarvoor een auto aanschaffen om m'n pakketten steeds op te halen.
Als je een fatsoenlijk afhaalpunt hebt in de buurt prima.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 22:24 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Meeste pakketjes passen ook prima op de pakjesdrager van de fiets.
Prima maatregel, wat mij betreft gaat alles gelijk naar het afhaalpunt.
Dat lijkt mij juist een hele mooie manier van werken. Of misschien iets in de richting van een kleine verhoging van de prijs op het moment dat je aangeeft dat je het thuis wilt laten bezorgen en er vervolgens niet bent.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 22:39 schreef yamazaki het volgende:
maar bij anderen is het ook niet veel beter, DHL bezorgt standaard bij ophaalpunten tenzij je als verzender bijbetaald voor bezorging aan huis. Daar is ook niet elke ontvangende retailer blij mee.
Als het niet mogelijk is om tijdens kantoortijden het pakje bij een afhaalpunt op te pikken, dan is thuisbezorgen al helemaal overbodige moeite.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 22:39 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Als je een fatsoenlijk afhaalpunt hebt in de buurt prima.
Maar in het dorp waar ik woon zitten we opgescheept met een postagentschap dat maar tot 17.30u geopend is, waardoor je na werktijd moet haasten. Ook in de middagpauze gauw even gaan is geen optie, want ze zijn ook gesloten van 12.00 tot 13.30u.
Als klap op de vuurpijl zijn ze ook nog eens het hele weekend gesloten, waardoor je dus geen kant op kan.
ik denk dat dit ook de realiteit zal worden, dat je op de niet-thuis briefje kan bijbetalen voor een nieuwe bezorgpoging op een door jouw aangegeven tijdstip.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 22:48 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat lijkt mij juist een hele mooie manier van werken. Of misschien iets in de richting van een kleine verhoging van de prijs op het moment dat je aangeeft dat je het thuis wilt laten bezorgen en er vervolgens niet bent.
ja als het naar zo'n pakketbox gaat zit er een kluiscode bij je niet-thuis berichtje. die kun je ook scannen met je app. maar dan moet je wel een verzendcode hebben.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 23:14 schreef Jellereppe het volgende:
Prima toch. Een veel duurdere oplossing is pakketbrievenbussen in de wijk en iedereen een eigen sleutel waarmee die het kan openen. Alleen wel vandaalgevoelig dus niet geschikt voor wijken met veel straattuig en dieven.
Das MuskGODquote:
Ik kan bij BOL gewoon daarvoor kiezen hoor?quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:25 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Je kan niet altijd voor een afhaalpunt kiezen en ook niet voor een bezorgmoment. Zelfs bij Bol niet, dit artikel bijvoorbeeld.
Ook in het buitenland bestellen is lastig..
Kan ik wel.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:09 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Je hebt bij PostNL nooit de optie om direct een afhaalpunt in te stellen.
Bol.com heeft de handige optie om het pakketje rechtstreeks naar de AH te sturen. Dat is ideaal, dan kan ik nadat ik thuis kom van m'n werk nog tot 10 uur m'n pakketje afhalen.
Ik ben werkzaam geweest voor PostNL en veel van hun werkprocessen stammen nog uit de tijd van columbus. Goed punt iig.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 01:12 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien moeten ze eens niet standaard overdag komen als alle normale mensen aan het werk zijn. Natuurlijk is er dan niemand thuis.
Ik heb geen cijfers, maar ik verwacht dat bij heel veel gezinnen regelmatig overdag iemand thuis is eigenlijk. Ze hebben het zelf ook over 95% bezorgingsucces op de eerste poging.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 01:12 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien moeten ze eens niet standaard overdag komen als alle normale mensen aan het werk zijn. Natuurlijk is er dan niemand thuis.
Jawel hoor. Maar - en dit is het probleem - dan moet de webshop "pakjegemak" aanbieden.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:09 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Je hebt bij PostNL nooit de optie om direct een afhaalpunt in te stellen.
Waarschijnlijk tellen ze daar pakjes die bij e buren zijn gedropt in mee. Waarbij die buren natuurlijk ook nooit thuis zijn als je bij hen langsgaat.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 06:19 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik heb geen cijfers, maar ik verwacht dat bij heel veel gezinnen regelmatig overdag iemand thuis is eigenlijk. Ze hebben het zelf ook over 95% bezorgingsucces op de eerste poging.
Jawel hoor. Ik kan het via de App instellen. Zodra er een datum + tijdstip bekend is kun je al een ander adres doorgeven, ook een afhaalpunt.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:09 schreef NaturalScience het volgende:
[..]
Je hebt bij PostNL nooit de optie om direct een afhaalpunt in te stellen.
Bol.com heeft de handige optie om het pakketje rechtstreeks naar de AH te sturen. Dat is ideaal, dan kan ik nadat ik thuis kom van m'n werk nog tot 10 uur m'n pakketje afhalen.
Bezorgen bij iemand anders dan de geadresseerde is wat mij betreft geen bezorgsucces.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 06:19 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Ik heb geen cijfers, maar ik verwacht dat bij heel veel gezinnen regelmatig overdag iemand thuis is eigenlijk. Ze hebben het zelf ook over 95% bezorgingsucces op de eerste poging.
Als ze alles buiten kantooruren moeten gaan bezorgen dan krijgen ze het natuurlijk helemaal niet weg.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 01:12 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien moeten ze eens niet standaard overdag komen als alle normale mensen aan het werk zijn. Natuurlijk is er dan niemand thuis.
Onze bezorger van PostNL werkt altijd rond deze tijden. Ideaalquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 21:17 schreef SugeLucky het volgende:
Goh ja, de meeste mensen werken overdag.
Ik snap sowieso al niet dat ze op deze tijden bezorgen.
Tussen 17:00 - 22:00 of zo zou denk ik veel beter werken.
Precies. Ik doe daar niet meer aan mee. Een tijdje fungeerde ik als distributie centrum voor een gehele straat. Ik werd het zat. Je voelt je toch verantwoordelijk voor al die pakketjes die je dan tijdelijk in huis hebt van een ander.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 07:48 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Bezorgen bij iemand anders dan de geadresseerde is wat mij betreft geen bezorgsucces.
Ah ja, dat klinkt logisch.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 06:33 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Waarschijnlijk tellen ze daar pakjes die bij e buren zijn gedropt in mee. Waarbij die buren natuurlijk ook nooit thuis zijn als je bij hen langsgaat.
Was hier hetzelfde toen ik godverdomme twee weekjes verlof hadquote:Op zaterdag 19 oktober 2019 09:45 schreef Cherni het volgende:
[..]
Precies. Ik doe daar niet meer aan mee. Een tijdje fungeerde ik als distributie centrum voor een gehele straat. Ik werd het zat. Je voelt je toch verantwoordelijk voor al die pakketjes die je dan tijdelijk in huis hebt van een ander.
Maar ik ben over het algemeen overdag thuis en werk meestal in de avond en nacht. Post NL had dit al snel door dus die probeerde al die pakketjes bij mij af te leveren voor de straat.
Jij kan voor dat artikel een bezorgmoment en afhaalpunt kiezen? Ik heb er een aantal weken geleden zelfs contact over gehad met Bol en het was niet mogelijk zeiden ze.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 00:30 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik kan bij BOL gewoon daarvoor kiezen hoor?
Die optie is er idd wel, maar lang niet altijd te gebruiken. Toen mijn pakketten rond 11 uur kwamen, kon ik ze idd naar een afhaalpunt sturen.. maar pas nadat ze gesorteerd waren. Dat gebeurde meestal pas aan het begin vd nacht. Als de zending nog niet gesorteerd is, kan de bezorgdatum nog veranderen. Zodra de zending gesorteerd is, kun je hem in principe dan ook de aankomende bezorgdag verwachten. Misschien dat het daar mee te maken heeft..quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 07:32 schreef HSG het volgende:
[..]
Jawel hoor. Ik kan het via de App instellen. Zodra er een datum + tijdstip bekend is kun je al een ander adres doorgeven, ook een afhaalpunt.
Spreek met je buren af dat je aanneemt voor een euro per pAkjequote:Op zaterdag 19 oktober 2019 10:18 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Was hier hetzelfde toen ik godverdomme twee weekjes verlof hadOp het begin van de vakantie pakketje voor mezelf en de buren aangenomen, daarna stond die jongen drie dagen op rij voor de deur met iets voor iemand anders. Voor de derde keer heb ik vriendelijk bedankt. Ik run geen wijkcentrum.
Ik ook gewoon hoor bij Bol.comquote:Op zaterdag 19 oktober 2019 10:55 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Jij kan voor dat artikel een bezorgmoment en afhaalpunt kiezen? Ik heb er een aantal weken geleden zelfs contact over gehad met Bol en het was niet mogelijk zeiden ze.
Kan niet bij alle artikelen dus, nee.quote:
Nee de prijsstijging is dan minder hoogquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 18:44 schreef PP_Sound het volgende:
Wordt het dan ook goedkoper om pakket te verzenden?
De laatste x keer dat ik iets bestelde bij bol.com kon ik pas na de eerste bezorgpoging kiezen voor een afhaalpunt. Dan weet ik dus al dat ik niet thuis ben en moet alsnog die bezorger thuis aan laten bellen. Dat ze daar wat aan doen, aan die tijd- en geldverspilling.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 11:55 schreef VixenFromHell het volgende:
[..]
Kan niet bij alle artikelen dus, nee.
Oh, dat gaat wel specifiek over de afhaalpunten van bol. Maar bij een externe verkoper is het idd ook nog maar de vraag waar ze mee verzenden.
Jij kan voor dat specifieke artikel een bezorgmoment en afhaalpunt kiezen?quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 11:52 schreef LosMuertos het volgende:
[..]
Ik ook gewoon hoor bij Bol.com
Dat weet ik, vandaar ook mijn oorspronkelijke reactie op bianconeri's post:quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 11:52 schreef LosMuertos het volgende:
[..]
Maar dat artikel is niet van Bol zelf en komt misschien via een andere postbezorgdienst.
quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:05 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Uhhh verander dan het afhaal moment![]()
![]()
![]()
![]()
Of zet dat naar een afhaalpunt.
Ik heb nog geen bezorgbedrijf gehad die dat niet kan doen.
quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:25 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Je kan niet altijd voor een afhaalpunt kiezen en ook niet voor een bezorgmoment. Zelfs bij Bol niet, dit artikel bijvoorbeeld.
Ook in het buitenland bestellen is lastig..
En 'buren'.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 12:21 schreef nostra het volgende:
Dat 95% van de pakjes bij de eerste bezorgpoging afgeleverd wordt verbaast met echt enorm. Zit natuurlijk een bulk zakelijk bij, maar toch.
Ik weet niet hoe die tijden worden bepaald. Bij ons kwam de vorige PostNL bezorger standaard in de avond. Daarna kwam er een nieuwe en die kwam overdag en die baalde er van dat er in onze wijk zo weinig thuis waren overdag.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 01:12 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien moeten ze eens niet standaard overdag komen als alle normale mensen aan het werk zijn. Natuurlijk is er dan niemand thuis.
En mensen die het adres van hun werk als afleverlocatie opgeven niet te vergetenquote:Op zaterdag 19 oktober 2019 12:21 schreef nostra het volgende:
Dat 95% van de pakjes bij de eerste bezorgpoging afgeleverd wordt verbaast met echt enorm. Zit natuurlijk een bulk zakelijk bij, maar toch.
Ja? Ik kon gewoon aangeven dat ik het bij afhaalpunt wou hebben aangezien ik weinig thuis ben en dat gedoe niet wil.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 10:55 schreef Feeeeble het volgende:
[..]
Jij kan voor dat artikel een bezorgmoment en afhaalpunt kiezen? Ik heb er een aantal weken geleden zelfs contact over gehad met Bol en het was niet mogelijk zeiden ze.
Dan vinden ze jou zeker heel speciaalquote:Op zaterdag 19 oktober 2019 14:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ja? Ik kon gewoon aangeven dat ik het bij afhaalpunt wou hebben aangezien ik weinig thuis ben en dat gedoe niet wil.
Tijd en geldverspilling van de bezorger, Post NL betaald toch maar anderhalve Euro voor de job ongeacht of iemand niet de 1e poging thuis is. De Post NL pakketjongens die hier rondrijden zijn jonge gasten in een oude afgetrapte Sprinter diesel. En ze maken lange dagen.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 12:07 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
De laatste x keer dat ik iets bestelde bij bol.com kon ik pas na de eerste bezorgpoging kiezen voor een afhaalpunt. Dan weet ik dus al dat ik niet thuis ben en moet alsnog die bezorger thuis aan laten bellen. Dat ze daar wat aan doen, aan die tijd- en geldverspilling.
Klopt, met PostNL heb ik sowieso geen medelijden. Walgelijk bedrijf.quote:Op zondag 20 oktober 2019 10:53 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Tijd en geldverspilling van de bezorger, Post NL betaald toch maar anderhalve Euro voor de job ongeacht of iemand niet de 1e poging thuis is. De Post NL pakketjongens die hier rondrijden zijn jonge gasten in een oude afgetrapte Sprinter diesel. En ze maken lange dagen.
Tja, maar als je dan een berichtje krijgt: Uw pakket wordt tussen 8:00uur en 18:00uur bezorgt dan denk je ook. Ik ga toch niet de hele zaterdag wachten op een pakketjequote:Op vrijdag 18 oktober 2019 21:02 schreef Bocaj het volgende:
Over het algemeen weet men wel wanneer een pakketje komt. (Meestal de volgende dag na bestelling.. en om dan niet thuis te zijn is ook suffig!) Bestel dan op vrijdag en ontvang op je vrije zaterdag of laat het brengen naar een afhaalpunt!
?????????quote:
Als ik niet naar klanten ben, ben ik overdag doorgaans thuis (heb praktijkruimte aan huis). Verder wonen er in de straat een aantal gepensioneerden, veel parttimers en ook mensen met een fulltime baan die elke week wel 1 of 2 dagen thuis werken. En dan ook nog een stel huisvrouwen. Hier in de straat bij de meeste huizen doorgaans wel iemand thuis. Weet niet of dat representatief is.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 01:12 schreef Janneke141 het volgende:
Misschien moeten ze eens niet standaard overdag komen als alle normale mensen aan het werk zijn. Natuurlijk is er dan niemand thuis.
Bij PostNL en de meeste bezorgdiensten heb je maar een korte tijdspanne, maar 2 uurtjes of zo. Maar DHL zegt gewoon glashard tussen 08.00 en 18.00. Vorige week had ik een grote bestelling toners en dozen papier. Dus afspraken afgezegd, niet weggeweest tussendoor om die tijd beschikbaar te staan, want ik had dat papier ook nog eens hard nodig. Krijg je om 18.15 een email: we hebben het niet gehaald, we komen morgen weer tussen 08.00 en 18.00. Ja fuck it DHL.quote:Op maandag 28 oktober 2019 15:17 schreef RealistAtheist het volgende:
[..]
Tja, maar als je dan een berichtje krijgt: Uw pakket wordt tussen 8:00uur en 18:00uur bezorgt dan denk je ook. Ik ga toch niet de hele zaterdag wachten op een pakketje. Als ook nog boodschappen enz. moet doen is dat gewoon niet handig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |