Nòòòh ❤ Dat is fijn aan zelf fotograaf zijnquote:Op woensdag 16 oktober 2019 15:46 schreef taxibabe het volgende:
Zooo.. T. is vandaag 1 week oud en kom ik hier afscheid nemen! Vandaag is de kraamzorg ook voor het laatst geweest. Wat een tof mens was dat, heel veel hulp en zorg van gekregen.
T. doet het ontzettend goed, hij zit alweer bijna op zijn geboortegewicht. Borstvoeding gaat als een tierelier, mijn borsten moeten nog wel wennen, maar ook dat komt goed. Belangrijkste is dat T. een tevreden mannetje!![]()
Onomatopee en Kleurdoos, voor jullie kan het ook elk moment gebeuren, heel veel succes met de laatste loodjes en de bevalling. Dat jullie maar snel de kleine in de armen mogen houden.
Alle andere zwangeren: Geniet van jullie zwangerschap!
En nog een laatste foto:
[ afbeelding ]
Haha. Daar ga ik ook voorquote:Op donderdag 17 oktober 2019 15:33 schreef onomatopee het volgende:
Vanochtend weer goedgekeurd bij de verloskundige. Voelde me de afgelopen dagen wat onzeker omdat ik door harde buiken minder beweging voel en dan veel liever kan zíen dat het goed gaat met onze baby (uit de buik) dan maar onzeker te wachten met baby in de buik.. maar nu wel weer gerustgesteld; hij doet het prima en ik ook
Verder kort besproken wat het plan is als ik richting 42 weken ga, hopelijk niet nodig maar fijn om duidelijkheid te hebben. Manlief zet nu in op 19-10-19. Ik ben benieuwd
Jij zei het, ik dacht het... Daar zouden ze hier op kantoor helemaaaal niet blij mee zijn. Niet dat ik het niet begrijp in Aurums situatie hoor, maar ik aan de werkgeverskantquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 18:08 schreef SQ het volgende:
Met 20 weken pas aan je manager vertellen?bold
Oeh 40 weken!! Wat een bijzondere mijlpaal! Maar was die meldplicht voorheen niet vanaf 37 weken al? :-pquote:
Wachten tot een dag na je proeftijd werd ook niet op prijs gesteld bij mij.quote:Op vrijdag 18 oktober 2019 20:06 schreef ViviRAWRS het volgende:
Officieel hoef je het pas 3 weken voor je zwangerschapsverlof te melden aan je werkgever, maar ik denk dat dit helemaal nergens gewaardeerd wordt (mocht het dan nog niet zichtbaar zijn).
quote:
Kan ik me goed voorstellen! Heb je al met je verloskundige gesproken over hoe verder? Of laat je het gewoon gebeuren?quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 07:31 schreef onomatopee het volgende:
19-10-19-baby's, ik hoop hetMorgen 41 weken en ik begin alle ongemakken en het wachten ondertussen wel zat te worden
Vannacht iig niet...quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 07:31 schreef onomatopee het volgende:
Yes, verlof SiciliaHoe gaat het met de verbouwing ondertussen?
Oef, dat was vroeg June..
19-10-19-baby's, ik hoop hetMorgen 41 weken en ik begin alle ongemakken en het wachten ondertussen wel zat te worden
Hier is het spoken ook begonnen haha.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 04:54 schreef June. het volgende:
voor de goede echo, Kleurdoos 40 weken en Sicilia met verlof
![]()
Hier nu al nachtbraker. Slaap in blokken van 3-4 uur, bah. Dan moet ik weer plassen, dan slaapt mijn arm, brandend maagzuur, etc.
Gelukkig is er tijd voor middagdutjes..
Ik heb wel een onsmakelijk voorteken?quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 08:49 schreef pinquit het volgende:
Pff nou hoor, lekker anticlimax dit KD.
Mochten ze me inleiden, dan doen ze dat op zijn geboortedag 😱quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 18:10 schreef McLaura het volgende:
Ik ben benieuwd KD. Ik was verbaasd dat je alweer 40 weken ben. In mijn hoofd is Archie amper een half jaar geleden....
Ja, we hebben het wel al kort doorgesproken. Als ik met 41+2 nog niet bevallen ben, krijg ik iig een extra controle in het ziekenhuis (ctg, echo) om te kijken of de baby het nog naar z'n zin heeft in m'n buik. Als alles goed is, wachten we gewoon verder af.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 08:21 schreef June. het volgende:
[..]
Kan ik me goed voorstellen! Heb je al met je verloskundige gesproken over hoe verder? Of laat je het gewoon gebeuren?
2 was hier genoeg idd. Maar een XL-hydrofiel vond ik ook prima werken als beide in de was of vies waren.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 19:52 schreef B.ertha het volgende:
Weet iemand hoeveel aankleedkussenhoezen je nodig hebt? Ik dacht aan 2 genoeg te hebben voor als er 1 in de was zit.
Lijkt me heel dubbel.quote:Op zaterdag 19 oktober 2019 20:20 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Mochten ze me inleiden, dan doen ze dat op zijn geboortedag 😱
vind je? Volgens mij mag je 't tot 32/33 weken vertellenquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 18:08 schreef SQ het volgende:
Met 20 weken pas aan je manager vertellen?bold
Mjaah, zegt denk ik een hoop over waar je werkt. Ik ben leidinggevende, werk in een grote organisatie. Dus er is vast wel iemand die 't ff 4 maanden over kan pakken of er worden wat taken verdeeldquote:Op vrijdag 18 oktober 2019 19:57 schreef Tink89 het volgende:
Jij zei het, ik dacht het... Daar zouden ze hier op kantoor helemaaaal niet blij mee zijn. Niet dat ik het niet begrijp in Aurums situatie hoor, maar ik aan de werkgeverskant![]()
Is er dan trouwens ook nog niks te zien Aurum? Ik had toen echt al een bolle toeter.
Bij Guus zijn er een aantal foto's down under gemaakt toen zijn hoofdje stond.quote:Op zondag 20 oktober 2019 18:47 schreef B.ertha het volgende:
Staat er ineens uit het niets een foto van down under, waarop het hoofdje al bijna eruit kwam
Ik ben zwaar getraumatiseerd nu. Dat zoiets nou eenmaal hoort bij bevallen is één ding, ik hoef dat niet te zien![]()
Ik las te snel en dacht even dat de foto van je schoonmoeder wasquote:Op zondag 20 oktober 2019 18:47 schreef B.ertha het volgende:
Mijn schoonmoeder gaf me vandaag haar oude boek over zwangerschapsyoga. Het sprak me niet echt aan tijdens het bladeren, met vooral veel zweverige praat en een paar foto's van een vrouw in diverse yogaposes, maar ach. Staat er ineens uit het niets een foto van down under, waarop het hoofdje al bijna eruit kwam
Ik ben zwaar getraumatiseerd nu. Dat zoiets nou eenmaal hoort bij bevallen is één ding, ik hoef dat niet te zien![]()
quote:Op zondag 20 oktober 2019 18:58 schreef Flav het volgende:
[..]
Bij Guus zijn er een aantal foto's down under gemaakt toen zijn hoofdje stond.
Eerlijk gezegd kijk er toch geregeld nog even naar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |