NOUJAquote:Op woensdag 6 november 2019 15:53 schreef Cygne het volgende:
Oh jongens ben zo blij! Ze hebben het verder uitgezocht (ik zei dat mijn arts dit niet voor niks aanraadt) en het wordt toch wel vergoed.
Nu hopen dat die 4e poging er in blijft.
Heb je nou wel of niet al een punctie achter de rug?quote:Op donderdag 7 november 2019 10:24 schreef Kirb het volgende:
Ik heb volgende week vrijdag een hysteroscopie, kan iemand mij vertellen wat ik hier een beetje van kan verwachten? Merk dat ik er toch wel tegenop begin te zien nu het dichterbij komt.
2 punctie's inmiddels. Maar dit hoort nog bij de onderzoeken in ons nieuwe ZH voor we aan een nieuwe poging beginnen (ergens begin volgend jaar denk ik).quote:Op donderdag 7 november 2019 11:11 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Heb je nou wel of niet al een punctie achter de rug?![]()
Ik had het na mn 2e punctie.. Ik vond het tov een punctie enorm meevallen.. hier was het zo dat ze een soort waterstraal narbinnen stoppen.. dat water komt dan ook in je baarmoeder.. (dus wel een paar maandverbandjes meenemen) maar door dat water (wat dus ook naar buiten komt) voel je nauwelijks iets van de camera..
Tip van flip: kijk niet mee met de camera als ze een "hapje" nemen.. Ik deed dat wel toen het happertje verscheen en schoof zowat van de stoel af omdat ik het happertje wilde ontwijken..![]()
En natuurlijk lekker een jurkje aan.. wel hoog genoeg omhoog schuiven als je in de stoel ligt anders wordt de onderkant alsnog nat.. been there....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.morgen de gyn bellen dat we het zo gaan doen. en dat betekent voor de TP inderdaad dat ik medicijnen ga gebruiken om de ovulatie uit te stellen.. enige probleem is dat er dan een of ander lichaampje niet aangemaakt wordt wat dan dus tot eventuele complicaties kan leiden in het eind van de zwangerschap ( hoge bloed druk, vroegere geboorte) . nou. ik geloof dat ik daar nog niet helemaal aan kan denkeneerst maar eens uberhaupt zwanger raken
Rabarberbarbarabarbarbarenbaardenbarbierbarbierbarbaren
K&W / Barrels Buitenlandse Boerderijtje
quote:Op donderdag 7 november 2019 11:27 schreef Barreltje het volgende:
die hapjes waren meer als een soort van scratching.. dat deden ze toen maar tegelijkertijd.. ik vond het toendertijd wel bijzonder om een baarmoeder zo van binnen te zien
en werk. tsja.Klinkt als een goede oplossing, wel fijn dat je dan toch een vertrouwenspersoon aan jouw kant hebt staan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.morgen de gyn bellen dat we het zo gaan doen. en dat betekent voor de TP inderdaad dat ik medicijnen ga gebruiken om de ovulatie uit te stellen.. enige probleem is dat er dan een of ander lichaampje niet aangemaakt wordt wat dan dus tot eventuele complicaties kan leiden in het eind van de zwangerschap ( hoge bloed druk, vroegere geboorte) . nou. ik geloof dat ik daar nog niet helemaal aan kan denkeneerst maar eens uberhaupt zwanger raken
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.
Dat is op zich best een fijne oplossing om e.e.a. om de shifts heen te plannen. Maar wel een beetje dubbel uiteraard omdat de enige kans dan de behandeling is.quote:Op vrijdag 8 november 2019 16:42 schreef Barreltje het volgende:
Vandaag heeft de gyn teruggebeld.. en ik ga aan de pil!![]()
![]()
Klinkt toch een beetje tegenstrijdig, maar we gaan het mee maken..
Mia.. Ik moet waarschijnlijk een cyclus hebben van 25 dagen ipv 30. En het makkelijkst is dus om dan die 25 dagen aan de pil te zijn.. zo maken we aankomende cyclus even wat korter..quote:Op vrijdag 8 november 2019 16:54 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Dat is op zich best een fijne oplossing om e.e.a. om de shifts heen te plannen. Maar wel een beetje dubbel uiteraard omdat de enige kans dan de behandeling is.
Ik vond met name het opblazen van de ballon erg pijnlijk (soort krampend gevoel in de baarmoeder), maar van het opspuiten etc niets gemerkt.quote:Op donderdag 7 november 2019 10:24 schreef Kirb het volgende:
Ik heb volgende week vrijdag een hysteroscopie, kan iemand mij vertellen wat ik hier een beetje van kan verwachten? Merk dat ik er toch wel tegenop begin te zien nu het dichterbij komt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 9 november 2019 11:56 schreef Cygne het volgende:
Klaar voor nog een plottwist?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou, precies dat! Ik duim meequote:Op zaterdag 9 november 2019 12:06 schreef ViviRAWRS het volgende:
Cygne alsof het nog niet rollercoaster genoeg was deze week!
Ik ga enorm voor je duimen dat dit gewoon een goeie is en blijft, het kan toch niet zo zijn dat het muntje bij werkelijk iedere van jouw spontane zwangerschappen de verkeerde kant op valt?
quote:Op zaterdag 9 november 2019 11:56 schreef Cygne het volgende:
Klaar voor nog een plottwist?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Shine bright like a diamond.
quote:Op zaterdag 9 november 2019 11:56 schreef Cygne het volgende:
Klaar voor nog een plottwist?
Jaaaa wat gaaf! Ik ga voor je duimen dat deze helemaal goed gaatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee.quote:Op zondag 10 november 2019 12:03 schreef Roomsnoes het volgende:
Nou ja zeg!Kun je het zelf nog bijhouden, of..?
Van harte <3 Ik duim mee
Dit topic even kwijt zijn kan soms ook heel fijn zijn..quote:Op maandag 11 november 2019 00:16 schreef MaJo het volgende:
Dit topic was helemaal uit MyAt gevallen![]()
Cygne wat een knalstreep!!![]()
![]()
ik ga nog harder duimen dan ooit
![]()
Hier helaas geen goed nieuws. Terugplaatsing gehad vorige week maar vandaag ongesteld gewordenbij het ontdooien was er al een gesneuveld dus we hebben ook geen cryo’s meer
op dus naar onze laatste punctie alweer
Deze ronde hadden we 5 embryo’s waarbij er 1 afviel voor het invriezen en 1 de dooi niet overleefde. Het wordt inderdaad de 3e ronde die we nu ingaan.quote:Op maandag 11 november 2019 05:11 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Dit topic even kwijt zijn kan soms ook heel fijn zijn..![]()
Klote van de tp's! Hoeveel embryos hadden jullie deze ronde? Ik ga heel hard duimen voor de volgende ronde! Dat is dan de 3e keer toch? Of inmiddels al de 4e?
Ik zit er wel aan te denken om van verzekering te wisselen, mits het natuurlijk gewoon in het pakket blijft. Ik hou daarom de verzekeringen de komende tijd goed in de gatenquote:Op maandag 11 november 2019 07:47 schreef Arja het volgende:
Ah wat enorm kut zeg, majo! Wat een teleurstelling weer en dan de laatste poging. Is er nog een mogelijkheid voor een 4e poging?
Thanksquote:Op maandag 11 november 2019 08:48 schreef Mrs.Peel het volgende:
MaJo, wat ongelofelijk shitHet is zo oneerlijk
Wat Barreltje zegt is helemaal waar, soms is het wel fijn om even niet in dit topic te zitten. Ik ga keihard voor je duimen!
![]()
Helaas niet neequote:Op maandag 11 november 2019 10:38 schreef B.ertha het volgende:
Jezus Majo, wat kut weer. Het kan ook gewoon echt niet even meezitten heDikke knuffel
quote:
Sterkte MaJoquote:Op maandag 11 november 2019 00:16 schreef MaJo het volgende:
Dit topic was helemaal uit MyAt gevallen![]()
Cygne wat een knalstreep!!![]()
![]()
ik ga nog harder duimen dan ooit
![]()
Hier helaas geen goed nieuws. Terugplaatsing gehad vorige week maar vandaag ongesteld gewordenbij het ontdooien was er al een gesneuveld dus we hebben ook geen cryo’s meer
op dus naar onze laatste punctie alweer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |