Suiker is geweldig!quote:Op woensdag 18 september 2019 19:04 schreef Isabeau het volgende:
Bloempap is geweldigBeetje opkloppen met wat basterdsuiker
Pannekoekstroop, schep jam, van alles kan erdoorquote:Op woensdag 18 september 2019 19:06 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Suiker is geweldig!
Ik vraag me af of ik nog basterdsuiker heb
Wel kansloos om kant en klaar te kopen maar zal een markt voor zijn natuurlijkquote:Op woensdag 18 september 2019 19:11 schreef Sorella het volgende:
Bloempap (lammetjespap), tarwemeel met melk en dat is het wel zo,n beetje
Not geweten dat je het zelf kan maken. Slechte opvoeding heet dat 😂quote:Op woensdag 18 september 2019 19:27 schreef Molo het volgende:
[..]
Wel kansloos om kant en klaar te kopen maar zal een markt voor zijn natuurlijk
Bijna alles in de winkel kan je zelf maken hč (vla, koekjes, huzarensalade, brood, pannenkoeken , bloempap), maar dat betekent nog niet dat je het ook moet doenquote:Op woensdag 18 september 2019 19:27 schreef Molo het volgende:
Wel kansloos om kant en klaar te kopen maar zal een markt voor zijn natuurlijk
Nee weet ik hoor. Dit is wel echt in een poep en een scheet gemaakt, maar dat is met pannekoeken natuurlijk ook en die vinden ook gretig aftrekquote:Op woensdag 18 september 2019 19:51 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Bijna alles in de winkel kan je zelf maken hč (vla, koekjes, huzarensalade, brood, pannenkoeken , bloempap), maar dat betekent nog niet dat je het ook moet doen
Nu ben ik verre van een keukenprinses en hou ik van gemak, maar die kant en klare pannenkoeken lijken me echt heel viesquote:Op woensdag 18 september 2019 19:55 schreef Molo het volgende:
[..]
Nee weet ik hoor. Dit is wel echt in een poep en een scheet gemaakt, maar dat is met pannekoeken natuurlijk ook en die vinden ook gretig aftrek
Nooit gegeten trouwens, gortepap enzo ging me al ver genoeg
Ja die zijn ook smerig, maar worden toch grof verkochtquote:Op donderdag 19 september 2019 06:45 schreef Granqvist het volgende:
[..]
Nu ben ik verre van een keukenprinses en hou ik van gemak, maar die kant en klare pannenkoeken lijken me echt heel vies![]()
Even on-topic: mijn zoon heeft een pakket bij de Chocolate company gekocht. Hij hoopte natuurlijk op chocolade maar kreeg 2 salades mee. Wat hij ook prima vond, voor ¤ 3,50.
Nobody?quote:Op dinsdag 17 september 2019 18:18 schreef Lonaa het volgende:
Hier vooral veel de broodbode en andere broodjeszaken. Ben wel benieuwd maar ook bang dat ik dan alleen overgebleven belegde broodjes krijgt. Wat zijn jullie ervaringen daarmee?
Nee, dergelijke zaken laat ik hier ook links liggen, want als vegetariër kan ik vrij weinig met gros van die broodjes. Verkopen ze alleen belegde broodjes dan, of ook gewone broden?quote:
Sommige wel, sommige niet. Naja, aan de andere kant, echt een buil kan je je er niet aanvallen voor die paar euro. Mischien maar gewoon een keer doen.quote:Op donderdag 19 september 2019 10:31 schreef Vork het volgende:
[..]
Nee, dergelijke zaken laat ik hier ook links liggen, want als vegetariër kan ik vrij weinig met gros van die broodjes. Verkopen ze alleen belegde broodjes dan, of ook gewone broden?
Van wat ik overal zie is dat waar ze broden verkopen er eigenlijk altijd wel minimaal een brood bij.quote:Op donderdag 19 september 2019 10:44 schreef Lonaa het volgende:
Sommige wel, sommige niet. Naja, aan de andere kant, echt een buil kan je je er niet aanvallen voor die paar euro. Mischien maar gewoon een keer doen.
Hier steeds volle broden (4/5 stuks) meegekregen. En iets van een appelflap of twee, maar geen belegde broodjesquote:Op donderdag 19 september 2019 10:44 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Sommige wel, sommige niet. Naja, aan de andere kant, echt een buil kan je je er niet aanvallen voor die paar euro. Mischien maar gewoon een keer doen.
Wij hebben een aantal keer iets van Backwerk gehaald, dat waren idd meestal belegde broodjes/scones. Niet alles daarvan is de volgende dag nog lekker.quote:
Die eerstequote:Op donderdag 19 september 2019 21:34 schreef rubbereend het volgende:
vandaag bij twee supermarkten een pakker gehaald en holy
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Die zijn mooiquote:Op donderdag 19 september 2019 21:34 schreef rubbereend het volgende:
vandaag bij twee supermarkten een pakker gehaald en holy
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
ja, tegen de 30 euro originele waardequote:
Mooie pakketten weer!quote:Op zaterdag 21 september 2019 17:14 schreef Mazou het volgende:
Net opgehaald bij de bakker:
- 3 hele gesneden broden (2x donker, 1x wit sesam)
- 1 heel ongesneden brood met zonnebloempitten
- 4 croissants
- een soort ronde cake die ik vanwege de houdbaarheid maar in de vriezer heb gegooid, het komt dit weekend niet op (zou dat goed gaan?)
Voor 5 euro, blij mee![]()
Alles al in de vriezer dus geen foto.
Hé, ik herken je taartjequote:
Grappig, ik heb je niet gezien, er stond alleen nog een man bij de balie. Was in Westpolder...quote:Op zaterdag 21 september 2019 21:57 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Hé, ik herken je taartjeje haalde net voor mij het pakket op.
Ik kreeg in pakket 1:
8 hamburgers
12 slagroomsoesjes
grote zak sla
bami pakket
kalfsgebraad
zak krieltjes
pakket 2:
2 gegrilde kippen sambal/ketjap
bak rauwkost
gekruide aardappelschijfjes
frambozen
bakker:
1 heel mais
1 half bruin
1 half mais
1 half wit
zak (6) rozijn/muesli bollen
zak (6) witte puntjes
3x appelflap
1 aardbeien taartje
1 puddingbroodje
1 pizzabroodje
2 kaasbroodjes
2 harde broodjes
Ik ben t/m dinsdag wel voorzien van eten![]()
Oh, dat is totaal ergens anders!quote:Op zondag 22 september 2019 10:08 schreef soapie het volgende:
[..]
Grappig, ik heb je niet gezien, er stond alleen nog een man bij de balie. Was in Westpolder...
Mooie pakketten trouwens heb je!!
quote:Op zondag 22 september 2019 10:14 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Oh, dat is totaal ergens anders!![]()
dan kreeg iemand anders hier ook zo'n taartje mee
quote:Op zondag 22 september 2019 10:57 schreef soapie het volgende:
[..]![]()
Vond hrt al raar omdat de balie zo goed als leeg was...
Zou best kunnen, was in ieder geval lekker taartje!!quote:Op zondag 22 september 2019 10:59 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]![]()
Maar volgens mij hadden ze gister overal veel gebak over.
Iedereen kreeg wel iets mee.
En inderdaad weer verwijderd.quote:Op donderdag 26 september 2019 17:53 schreef Notorious_Roy het volgende:
Er is een Coop toegevoegd in Delft, maar volgens mij een verkeerde. Het adres komt niet overeen met de Coop, die zit een paar honderd meter verderop.
Als je de vestiging Googlet dan vind je een Coop in Oudenbosch. Ietsje uit de richting
Heb maar een melding gemaakt in de app.
It wasn’t mequote:Op vrijdag 27 september 2019 22:13 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
En inderdaad weer verwijderd.
Wat een toevalquote:Op zaterdag 28 september 2019 16:39 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
It wasn’t me
(ik kom uit OB en woon alweer bijna 25 jaar in Delft)
Waar woon je dan?quote:Op zaterdag 28 september 2019 18:53 schreef Kamelenteen het volgende:
App maar weer eens downloaden. Zou best eens kunnen dat de supermarkt hier om de hoek nu ook meedoet..
Een paar jaar geleden woonde ik Den Haag.quote:Op zaterdag 28 september 2019 18:56 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Een paar straten verwijderd van waar je paar jaar terug woonde
Een paar jaar daarvoor danquote:Op zaterdag 28 september 2019 18:58 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Een paar jaar geleden woonde ik Den Haag.
De jaren daarvoor woonde ik in Rotterdam.quote:Op zaterdag 28 september 2019 19:01 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Een paar jaar daarvoor danToen je nog in Delft woonde.
Dan de jaren daarvoorquote:Op zaterdag 28 september 2019 19:03 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
De jaren daarvoor woonde ik in Rotterdam.
Plus hier doet wel mee!quote:Op zaterdag 28 september 2019 19:04 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Dan de jaren daarvoor
Maar, net gecheckt. Noch de Plus noch de AH doen hieraan mee.
Bij jou wel, bij mij niet.quote:
Ik bedoel meer dat je eens kan vragen of ze ook mee gaan doen, omdat er dus al meerdere zijn....quote:Op zaterdag 28 september 2019 20:01 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Bij jou wel, bij mij niet.
Enkel Jumbo lijkt hier mee te doen en de Spar, maar bij de Jumbo kom ik niet zo vaak meer..
En hier is dus Delft
Neuh, ik woon er praktisch naast. Ik haal liever zelf afgeprijsd wat ik nodig heb dan in een pakket dat door hun is samengesteldquote:Op zaterdag 28 september 2019 20:31 schreef soapie het volgende:
[..]
Ik bedoel meer dat je eens kan vragen of ze ook mee gaan doen, omdat er dus al meerdere zijn....
Zeker waar!quote:Op zaterdag 28 september 2019 20:36 schreef Kamelenteen het volgende:
[..]
Neuh, ik woon er praktisch naast. Ik haal liever zelf afgeprijsd wat ik nodig heb dan in een pakket dat door hun is samengesteld![]()
Maar, gezien ik een pakket van de PLus zag, was ik dus benieuwd of zij nu hier in Delft ook mee zouden doen.
Ze werken volgens mij wel samen met een voedselbank. Even goed als het gaat om verspilling
Want? Ze doen precies wat ze beloven, dat is toch prima.quote:Op zondag 29 september 2019 16:35 schreef pickup52 het volgende:
Ik ga maar eens contact opnemen met toogoodtogo
Niet als de box 4.99 euro kost. Dan moet er voor minimaal 15 euro in zitten.quote:Op zondag 29 september 2019 16:45 schreef Myraela het volgende:
[..]
Want? Ze doen precies wat ze beloven, dat is toch prima.
Wil ik!quote:Op zondag 29 september 2019 09:58 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]
Gisteravond opgehaald. Lekkerrrr
Precies. Als er exact 15 euro aan spullen inzit hoor je mij niet klagen. Maar 15% eronder vind ik toch niet netjes, en dat al twee keer.quote:Op zondag 29 september 2019 16:52 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Niet als de box 4.99 euro kost. Dan moet er voor minimaal 15 euro in zitten.
Beetje belachelijk veel uit de richtingquote:
Ziet er goed uit, maar had idd wel in een grote zak gekund...quote:Op zondag 29 september 2019 18:24 schreef Lyssa het volgende:
[ afbeelding ]
Zonde dat alles is losse zakjes gaat, dat vind ik dan ook weer verspilling. Box van 3,99 bij Back-werk. Smoothie alleen al was 3 euro, dus ik was tevreden. Voor een eenpersoonshuishouden is het prima.
Ze hebben ook altijd veel tassen hier, ik snap dan niet zo goed dat ze gewoon niet minder klaarmaken. Want in elke tas ging een belegd broodje..
Voor een bedrijf als Back-werk zijn de productiekosten van zulke broodjes een fractie van de verkoopprijs. De vaste kosten zijn daar relatief veel groter.quote:Op zondag 29 september 2019 18:24 schreef Lyssa het volgende:
[ afbeelding ]
Ze hebben ook altijd veel tassen hier, ik snap dan niet zo goed dat ze gewoon niet minder klaarmaken. Want in elke tas ging een belegd broodje..
Hmm, goeie deal. Misschien dat ik die op Rotterdam Centraal eens pak. Ik werk er soms vlak naast alleen ben meestal te vroeg weer op weg naar huis om dit op te halen.quote:Op zondag 29 september 2019 18:24 schreef Lyssa het volgende:
[ afbeelding ]
Zonde dat alles is losse zakjes gaat, dat vind ik dan ook weer verspilling. Box van 3,99 bij Back-werk. Smoothie alleen al was 3 euro, dus ik was tevreden. Voor een eenpersoonshuishouden is het prima.
Ze hebben ook altijd veel tassen hier, ik snap dan niet zo goed dat ze gewoon niet minder klaarmaken. Want in elke tas ging een belegd broodje..
Wauw! Wat een boxquote:Op zondag 29 september 2019 19:47 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vond het gister wel een beetje jammer... ik had vrijdagavond een bon bemachtigd bij een bakker en ik was al in het winkelcentrum 12 minuten voor tijd (want even hema in) en toen werd de bon geannuleerd want geen waste
oké kan gebeuren, maar wat raar was dat ik de bon vrijdag 20.17 had gekocht (de enige) en er om zaterdag 16.10 nog eentje werd verkocht en vervolgens ook gewoon iemand naar buiten zag komen met een tas van hier tot tokio.
Nou ja volgende keer beter![]()
Bij de Jumbo kon het hier iig niet op:
2x kokos ananas vla
huttenkase kwart
biogarde aardbei
zak snijboontjes
zak witte kool
filet american
2 haaskarbonades
4 gegrilde hamburgers
500gr kipkebab
500gr kipshaorma
450gr kipblokjes
2 roodbaarsfiletjes
familie zak aardappelblokjes
2x pizzadeeg
1 hele abrikozenvlaai
2 bananensoezen
pake wicky framboos
15 suikerzakjes!
Zo dan, dat is een hele mooie!quote:Op zondag 29 september 2019 19:47 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vond het gister wel een beetje jammer... ik had vrijdagavond een bon bemachtigd bij een bakker en ik was al in het winkelcentrum 12 minuten voor tijd (want even hema in) en toen werd de bon geannuleerd want geen waste
oké kan gebeuren, maar wat raar was dat ik de bon vrijdag 20.17 had gekocht (de enige) en er om zaterdag 16.10 nog eentje werd verkocht en vervolgens ook gewoon iemand naar buiten zag komen met een tas van hier tot tokio.
Nou ja volgende keer beter![]()
Bij de Jumbo kon het hier iig niet op:
2x kokos ananas vla
huttenkase kwart
biogarde aardbei
zak snijboontjes
zak witte kool
filet american
2 haaskarbonades
4 gegrilde hamburgers
500gr kipkebab
500gr kipshaorma
450gr kipblokjes
2 roodbaarsfiletjes
familie zak aardappelblokjes
2x pizzadeeg
1 hele abrikozenvlaai
2 bananensoezen
pake wicky framboos
15 suikerzakjes!
quote:Op zondag 29 september 2019 19:47 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vond het gister wel een beetje jammer... ik had vrijdagavond een bon bemachtigd bij een bakker en ik was al in het winkelcentrum 12 minuten voor tijd (want even hema in) en toen werd de bon geannuleerd want geen waste
oké kan gebeuren, maar wat raar was dat ik de bon vrijdag 20.17 had gekocht (de enige) en er om zaterdag 16.10 nog eentje werd verkocht en vervolgens ook gewoon iemand naar buiten zag komen met een tas van hier tot tokio.
Nou ja volgende keer beter![]()
Bij de Jumbo kon het hier iig niet op:
2x kokos ananas vla
huttenkase kwart
biogarde aardbei
zak snijboontjes
zak witte kool
filet american
2 haaskarbonades
4 gegrilde hamburgers
500gr kipkebab
500gr kipshaorma
450gr kipblokjes
2 roodbaarsfiletjes
familie zak aardappelblokjes
2x pizzadeeg
1 hele abrikozenvlaai
2 bananensoezen
pake wicky framboos
15 suikerzakjes!
Dit was afgelopen vrijdag, maar volgens mij heb ik wel foto's gemaakt voor in de tgtg familie appgroepquote:
abload.dequote:Op zondag 29 september 2019 20:03 schreef SacreCoeur het volgende:
[..]
Dit was afgelopen vrijdag, maar volgens mij heb ik wel foto's gemaakt voor in de tgtg familie appgroep![]()
Alleen sinds tinypic het niet meer doet weet ik niet hoe.
wowquote:Op zondag 29 september 2019 19:47 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vond het gister wel een beetje jammer... ik had vrijdagavond een bon bemachtigd bij een bakker en ik was al in het winkelcentrum 12 minuten voor tijd (want even hema in) en toen werd de bon geannuleerd want geen waste
oké kan gebeuren, maar wat raar was dat ik de bon vrijdag 20.17 had gekocht (de enige) en er om zaterdag 16.10 nog eentje werd verkocht en vervolgens ook gewoon iemand naar buiten zag komen met een tas van hier tot tokio.
Nou ja volgende keer beter![]()
Bij de Jumbo kon het hier iig niet op:
2x kokos ananas vla
huttenkase kwart
biogarde aardbei
zak snijboontjes
zak witte kool
filet american
2 haaskarbonades
4 gegrilde hamburgers
500gr kipkebab
500gr kipshaorma
450gr kipblokjes
2 roodbaarsfiletjes
familie zak aardappelblokjes
2x pizzadeeg
1 hele abrikozenvlaai
2 bananensoezen
pake wicky framboos
15 suikerzakjes!
Dat is echt bizar zeg. Succes met alles opmakenquote:Op zondag 29 september 2019 19:47 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik vond het gister wel een beetje jammer... ik had vrijdagavond een bon bemachtigd bij een bakker en ik was al in het winkelcentrum 12 minuten voor tijd (want even hema in) en toen werd de bon geannuleerd want geen waste
oké kan gebeuren, maar wat raar was dat ik de bon vrijdag 20.17 had gekocht (de enige) en er om zaterdag 16.10 nog eentje werd verkocht en vervolgens ook gewoon iemand naar buiten zag komen met een tas van hier tot tokio.
Nou ja volgende keer beter![]()
Bij de Jumbo kon het hier iig niet op:
2x kokos ananas vla
huttenkase kwart
biogarde aardbei
zak snijboontjes
zak witte kool
filet american
2 haaskarbonades
4 gegrilde hamburgers
500gr kipkebab
500gr kipshaorma
450gr kipblokjes
2 roodbaarsfiletjes
familie zak aardappelblokjes
2x pizzadeeg
1 hele abrikozenvlaai
2 bananensoezen
pake wicky framboos
15 suikerzakjes!
Is al meer als wat ik kreeg.quote:Op dinsdag 1 oktober 2019 17:25 schreef boriq het volgende:
La Place van vandaag (¤4,99). Zat ook een aardbei/banaan/yoghurt smoothie bij. Zal net wel/niet de ¤15,- halen, maar past goed bij de soep die ik vandaag wilde eten dus ik ben tevreden![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat heb ik vaker gehoord. Ik vraag me dan wel af hoe lang de bloemen dan nog zullen staan en wat het moet kosten.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:21 schreef Poes. het volgende:
Grappig, hier in de regio doet een bloemenzaak mee
¤4,99.. je kunt kiezen tussen bloemen of planten.quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:28 schreef Granqvist het volgende:
[..]
Dat heb ik vaker gehoord. Ik vraag me dan wel af hoe lang de bloemen dan nog zullen staan en wat het moet kosten.
Leuk, ben benieuwd!quote:Op woensdag 2 oktober 2019 18:34 schreef Myraela het volgende:
Ik heb een tas voor een Jumbo morgen gekocht. Voor het eerst bij een supermarkt.Niet hier in de buurt helaas, maar wel bij m'n werk dus toch nog handig.
Wekker zetten?quote:Op woensdag 2 oktober 2019 19:48 schreef Zilverberk het volgende:
Ik ben al echt dagen achtereen te laat voor de jumbo hier.
quote:Op woensdag 2 oktober 2019 19:59 schreef Zilverberk het volgende:
[..]
Beter plak ik een briefje op mijn voordeur, zodra ik thuiskom gelijk checken.
Goede score.quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:22 schreef Ynske het volgende:
Hier de bakker, 5 halve broden, een zak zachte wafels, zak harde wafels, 4 kaas uien broodjes en een halve appeltaart
Mooi pakket!!quote:Op donderdag 3 oktober 2019 18:12 schreef Myraela het volgende:
Mijn eerste supermarktpakket is echt een succes.Ik was een beetje bang voor veel zuivel of ongezonde dingen. Maar ik heb juist een gezond pakket.
Vanavond een salade met de kipschotel en voor morgen al een pan nasi gemaakt met beide zakken groenten en het varkensvlees. En dan nog lekker wat fruit. Dat is niet slecht voor 5 euro, waarde meer dan 20 euro.
Sla x 2
Watermeloenstukjes
Empanadas
Aardbeien
Bamigroenten
Iets van varkensvlees
Italiaanse roerbakmix
Blauwe bessen
Kipovenschotel
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |