Plastic bekertje thee uit de automaat kan je krijgen jaquote:Op woensdag 28 augustus 2019 11:54 schreef -Wereld- het volgende:
Heb ook nog niet meegemaakt dat een sollicitant zijn eigen water inschenkt maar goed.
Mensen met een klusbedrijfje die zich 'CEO' of 'Founder' van hun eenmanszaakje noemen is ook een mooiequote:Op woensdag 28 augustus 2019 12:03 schreef Linkse_krijger het volgende:
Vooral de CEO's die later gewoon ZZP-er blijken te zijn en al 6 maanden op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging
weet niet of dit geheel correct is. als je LinkedIn profiel op orde is en je zelf niet mee doet aan de onzin dan kan het toch prima werken ?. Ik zou bijna zeggen: niets posten en LinkedIn puur zien als digitaal zakelijk adresboek.quote:Op maandag 26 augustus 2019 16:34 schreef CaseJunky het volgende:
LinkedIn.... Het afvoerputje van de banenmarkt, waar alle *kuch* recruiters bij 1 komen om nutteloze facebook shit te posten.
Er komt echt niks nuttigs voorbij op LinkedIn, je word ook overspoeld door mensen die zogenaamd iets in jou vak gebied doen en dat ze met je willen connecten, vervolgens posten ze allemaal van die fucked up tegeltjes wijsheden alsof ze op Hyves zitten.
Dat is dus puur wat ik doe, maar je blijft dingen zien die je niet wilt zien omdat jou"zakelijke" links wel linkedin als facebook gebruiken helaas.quote:Op woensdag 28 augustus 2019 13:54 schreef manny het volgende:
[..]
weet niet of dit geheel correct is. als je LinkedIn profiel op orde is en je zelf niet mee doet aan de onzin dan kan het toch prima werken ?. Ik zou bijna zeggen: niets posten en LinkedIn puur zien als digitaal zakelijk adresboek.
Daarnaast, als je een baan zoekt, en je checkt nu en dan functies die echt relevant voor je zijn dan is mijn ervaring dat LinkedIn met relevante vacatures voor mij kwam en ik kwam via via ook nog bij een headhunter terecht die ook niet verkeerd was (n=1)
TL:DRquote:Vandaag is het 15 jaar geleden dat ik als 16-jarig meisje met twee volle koffers vertrok voor een Amerikaans avontuur. Een jaar High School op een echte Amerikaanse School in Austin, Texas. Het gevoel van vrijheid dat ik ervoer toen ik door de gate richting het vliegtuig liep zal ik nooit vergeten. En zelfs 15 uur later duttend op mijn koffer op een overvol vliegveld in Chicago omdat mijn laatste vlucht niet vertrok was ik nog steeds een stoere meid. Ik was ten slotte al 16 ;-).
Een week later belde ik, lamgeslagen door heimwee, mijn ouders op: “Zo zeker als dat ik wist dat ik een jaar High School wilde doen, zo zeker weet ik nu dat ik weer terug naar huis toe kom”. Gelukkig staken ze daar een stokje voor met de boodschap: “Als je nu terugkomt Bregje heb je daar je leven lang spijt van”. Ik moest het een maand proberen en als het dan nog niet ging dan zouden we bekijken of ik terug zou komen.
Uiteindelijk ben ik de volle 10 maanden gebleven en had ik ‘The time of my life’, (hoor je nu ook die hit van de klassieker Dirty Dancing in je hoofd ;-)) met veel hoogte- en ook dieptepunten. Maar wat ben ik blij dat mijn ouders niet toegaven en dat ik vol heb gehouden. Mijn tijd daar heeft me mede gevormd tot wie ik nu ben en ik heb er een prachtige ‘extended family’ aan over gehouden waar ik nog steeds regelmatig contact mee heb. Dit moment heeft me in mijn verdere leven regelmatig geholpen om door te zetten op momenten waarin ik het niet meer zag zitten. En de weinige keren dat ik niet door heb gezet wist ik ook zeker dat dat de juiste keuze voor mij was op dat moment.
Heb je in jouw leven ook zo’n moment gehad waarin je dacht, nu kap ik ermee, ik ga niet door.. maar waar je nu op terugkijkt en denkt: wat ben ik blij dat ik toen door heb gezet! Ben benieuwd naar jouw verhaal!
quote:Rust nemen als oplossing voor burn-out, maakt dat je iemand uit de omgeving haalt waar angst wordt getriggerd en daardoor weer ‘op kan laden’ (lees: een periode minder bang is). Probleem is dat de oorzaak van de angst niet echt is verdwenen, maar er simpelweg alleen geen confrontatie meer mee is.
Her-introduceer de oorzaak of omgeving en: bam, daar gaan we weer.
Het wordt echt tijd dat we op grotere schaal gaan praten over onze emoties, de dingen waar we tegenaan lopen en waar we mee worstelen.
De drang om alleen maar het perfecte plaatje naar de buitenwereld te willen projecteren is slechts een uiting van een dieper geworteld probleem.
Daar moeten we het eens over gaan hebben...
quote:Ik werd voor gek verklaard, en terecht. Want wie heeft er nou in godsnaam zin in drie masters doen? Drie keer een thesis schrijven? Eerlijk gezegd wist ik ook nog niet precies hoe ik het vol ging houden. Maar ik was gewoon benieuwd, dus ik probeerde het.
Ik heb naast het volgen van mijn masters altijd veel gewerkt, een perfecte combinatie, zoals ik het heb ervaren. Zo blijf je niet in die afstudeer-tunnel van je zitten en heb je veel meer afwisseling. Dat is hoe ik het vol heb kunnen houden. Kost wel wat tijd en moeite, maar dan heb je ook wat.
Gisteren heb ik eindelijk officieel het laatste stukje van mijn ‘mission impossible’ in ontvangst kunnen nemen: het diploma voor mijn 3e master Labor Law & Employment Relations. Naast Master of Science mag ik mezelf nu ook Master of Laws noemen.
Maar wie mij een beetje kent, weet dat het mij daar eigenlijk niet om gaat. Een leven lang leren, daar zou ik voor tekenen! Mocht ik nog een thesis voor iemand kunnen schrijven, dan hoor ik ‘t wel. Ik weet nu wel hoe het moet. Ongeveer.
Lol, ik weet wie dat is.quote:Op donderdag 29 augustus 2019 16:59 schreef kami124 het volgende:
Kunnen we geen Linkedin-topic starten hier op fok, waar we net zoals facebook-topic alle stomme/grappige/zielige post kunnen neerzetten. Want dit leest heerlijk weg.
Hier een toevoeging van mij:
[..]
Sowieso een grote kontlikkerij dat hele LinkedIn, ik heb het meer om contact te houden met “oude” collega’s.quote:Op donderdag 29 augustus 2019 23:02 schreef Ixnay het volgende:
Ik vind het altijd zo belachelijk dat mensen een nieuwe baan altijd een "nieuwe uitdaging" noemen.
En dan ergens gewoon accountmanager zijn. Wat hij/zij daarvoor ook al 3 jaar deed, maar dan nu met een andere pet. Mogelijk verdienen ze er 200 euro meer of is het 10 minuten dichter bij huis. Is handiger om de kinderen van school te halen. Vette uitdaging hoor. Spannende carrière.
En dat volk gelooft zichzelf echt dat ze ambitieus zijn.
Daar heb ik anders wel een baan aan te dankenquote:Op maandag 26 augustus 2019 14:54 schreef BoonDockSaint het volgende:
De verzonnen nep verhaaltjes hier op KLB zijn nog vele malen triester.
Ja man. Lijkt me leuk. NOT.quote:Onlangs ben ik van start gegaan bij BALR. in Utrecht. De afgelopen weken ik heb veel bezoek mogen ontvangen vanuit mijn Linkedin connecties. Zoals jullie weten ontvang ik jullie graag in de winkel waar ik werkzaam ben. Wij heten u dan ook van harte welkom in onze winkel Utrecht Hoog Catharijne. Wij hopen u zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn!
Lijkt het jou leuk om langs te komen? Dan zien wij je graag in onze winkel om kennis met ons te maken!
Ook klachtwaardig, dat "merk" Balr. Lege hulzen zijn het. Ze pleuren op een willekeurig kledingstuk die lettercombinatie... gevolgd door een punt en het is opeens keihip en moet 10x zoveel dan normaal kosten. Wie trapt daar toch in? Snap dat echt niet.quote:
Jup, een troep wolven.quote:Op maandag 26 augustus 2019 13:29 schreef nietzman het volgende:
[ afbeelding ]
Van dit soort troep moet ik ook altijd een beetje huilen.
Ik heb het nooit gehad en heb het nu nog steeds niet. Ik wordt dan raar aangekeken maar steeds meer lijk ik de juiste beslissing genomen te hebben.quote:Op donderdag 29 augustus 2019 23:08 schreef Nismo91 het volgende:
[..]
Sowieso een grote kontlikkerij dat hele LinkedIn, ik heb het meer om contact te houden met “oude” collega’s.
Maar bleh, eigenlijk moet ik er mee stoppen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |