SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
βπ¦ππ£πππ πΌππ€π π, π’π¦ππ£πππ π€ πππ©πππππ π€...![]()
![]()
Grieken zijn sowieso een beetje rare mensen. Teveel zon is overduidelijk niet goed voor je.No bitch to me![]()
Ze zijn slechte verliezers, maar goed aan de andere kant snap ik hun teleurstelling ook wel. Het is jammer dat Ajax het een echte wedstrijd heeft laten worden door al die defensieve blunders en door zelf te weinig kansen te creλren en te benutten.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Zeker omdat ze relatief onverwacht gewoon kans leken te maken. Maar al met al was de overwinning natuurlijk terecht.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:22 schreef Shreyas het volgende:
Ze zijn slechte verliezers, maar goed aan de andere kant snap ik hun teleurstelling ook wel. Het is jammer dat Ajax het een echte wedstrijd heeft laten worden door al die defensieve blunders en door zelf te weinig kansen te creλren en te benutten.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Komt door die Raki en olijven denk ik.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:18 schreef TornadoDK het volgende:
Grieken zijn sowieso een beetje rare mensen. Teveel zon is overduidelijk niet goed voor je.![]()
UEFA
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Maare, moet PAOK zeg niet om andere dingen druk maken?
De kwalificatie voor de EL bijvoorbeeld
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Net half 9 geweest en nu al een krat op, netjes.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.![]()
Je was geloofwaardiger als je Marin had gezegd ipv Martinez. Tip voor de toekomst.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.![]()
Rot eens op met je vermoeiende act.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.Oh.![]()
Zware drinkerquote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Deze eindeloze actquote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.
.![]()
Dat statement van PAOKis de racismekaart ook al getrokken door een aantal trolls in dit topic eigenlijk?
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Als hierdoor Sierd de Vos van de TV gaat sta ik erachter.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:43 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Dat statement van PAOKis de racismekaart ook al getrokken door een aantal trolls in dit topic eigenlijk?
![]()
![]()
De tzatziki stroomt door de aderen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:51 schreef PicoMMP het volgende:
Vandaag geleerd over het bestaan van het Griekse rasOh.![]()
Ze zweten olijfoliequote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De tzatziki stroomt door de aderen.![]()
Wat is dit joh?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.![]()
Zouden we echt nog Dani Olmo gaan oppikken?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Als vervanger voor Donny?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:22 schreef TheVulture het volgende:
Zouden we echt nog Dani Olmo gaan oppikken?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Tegenwoordig omvat racisme niet alleen ras maar ook dingen als religie en nationaliteit. Linkse, deugende mensenrechtenorganisaties en rechters mogen we daarvoor bedanken.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:51 schreef PicoMMP het volgende:
Vandaag geleerd over het bestaan van het Griekse rasOp woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
We zijn het met elkaar eens op deze manier.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:54 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik mag hopen dat de club dat ook doet.
ervanuitgaande dat Alvarez echt zo goed is, heb je dus voor cv drie smaken die in mijn ogen basismateriaal zijn. (ik laat Blind hier even buiten)
je hebt Alvarez dan
je hebt Martinez, die het zeer naar behoren doet.
en je hebt Schuurs die veel potentie laat zien, en wedstrijden nodig heeft om deze groei vast te houden.
als je dan een centrum maakt met Alvarez en Martinez, kan dat wellicht prima werken, maar dan heb je volgend seizoen het probleem, wanneer nico weg gaat. dat je Martinez eigenlijk naar links wil zetten. dan Moet je Perr dus wederom voor de leeuwen gooien, en martinez eigenlijk ook, want andere positie.
Zet je nu Martinez achter Nico, wanneer Alvarez klaar is voor de basis, dan zal hij nog zat minuten maken om hem tevreden te houden, maar ga je wel werken aan een centrum die voor de komende 2/3 jaar gewoon staat.![]()
![]()
Natuurlijk niet.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:22 schreef TheVulture het volgende:
Zouden we echt nog Dani Olmo gaan oppikken?
Zagreb heeft deze zomer al biedingen van 30 miljoen afgewezen voor hem en hij is een speler op een positie waar we nu net wel voldoende spelers hebben.Oh.![]()
![]()
De reserves tegen elkaar. Lekkere combi wel die Jensen en Brobby.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
okquote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:24 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Tegenwoordig omvat racisme niet alleen ras maar ook dingen als religie en nationaliteit. Linkse, deugende mensenrechtenorganisaties en rechters mogen we daarvoor bedanken.
Bewaar dit soort teringzooi maar gewoon lekker voor in NWS, KLB of POL"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Die rare Kroaten willen 40 miljoen, zijn ze helemaal gek gewordenquote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet.
Zagreb heeft deze zomer al biedingen van 30 miljoen afgewezen voor hem en hij is een speler op een positie waar we nu net wel voldoende spelers hebben.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Hoezo? De markt is zo gek geworden dus kunnen ze het best vragen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:40 schreef Dven het volgende:
[..]
Die rare Kroaten willen 40 miljoen, zijn ze helemaal gek geworden
Misschien kunnen ze van dat geld dan eindelijk een fatsoenlijk stadion bouwen.Oh.![]()
Is een beetje alsof Feyenoord 20 miljoen vraagt voor Vente ofzo. Kom op zeg, het is Dinamo Zagreb uit Kroatiλ waar je de hele competitie al koopt voor dat geldquote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoezo? De markt is zo gek geworden dus kunnen ze het best vragen.
Misschien kunnen ze van dat geld dan eindelijk een fatsoenlijk stadion bouwen.
"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Man is exceptioneel hoor.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Is een beetje alsof Feyenoord 20 miljoen vraagt voor Vente ofzo. Kom op zeg, het is Dinamo Zagreb uit Kroatiλ waar je de hele competitie al koopt voor dat geld![]()
Natuurlijk niet, als meerdere financieel sterke clubs interesse in hem hebben kan je dat gewoon vragen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 21:50 schreef Dven het volgende:
[..]
Is een beetje alsof Feyenoord 20 miljoen vraagt voor Vente ofzo. Kom op zeg, het is Dinamo Zagreb uit Kroatiλ waar je de hele competitie al koopt voor dat geld
Wij hebben ook Frenkie verkocht voor 86 miljoen in een competitie waar Beugelsdijk een degelijke speler is.Oh.![]()
Ik denk wel dat Donny dan eerst weg moet zijn jaquote:Op maandag voel ik me als Robinson Crusoλ: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Beugelsdijk redelijkquote:Op woensdag 14 augustus 2019 22:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, als meerdere financieel sterke clubs interesse in hem hebben kan je dat gewoon vragen.
Wij hebben ook Frenkie verkocht voor 86 miljoen in een competitie waar Beugelsdijk een degelijke speler is.
Kereltje is een supertalent hoor maar mag veters van Frenkie nog niet strikken, die ook nog eens een jaar langer vastlag en zich op een veel hoger niveau bewezen heeft bij een veel rijkere en hoger gewaardeerde club. Kom op."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Die Olmo schijnt wel echt een toptalent te zijn, maar speelt op '10' of aan de vleugels. Dus alleen als vervanger van Van de Beek waarschijnlijk en zelfs dan is het zelfs de vraag of het wel het juiste type is.![]()
Dat PAOK zelf een middelmatig team heeft laten de Grieken maar ff buiten beschouwing huh"You can call me Susan if it makes you happy"![]()
kijk anders nog even terug naar dit topic na ajax real vorig jaar. We leken wel grieken. Uefa dit en Uefa dat.... mafia, real moet door, etc etc
Supporters zijn soms net mensen.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
Als dat zo is vind ik supportertjes op een forum nog wel net wat anders dan de voorpagina van een krant of een officieel statement van een clubquote:Op woensdag 14 augustus 2019 22:33 schreef manny het volgende:
kijk anders nog even terug naar dit topic na ajax real vorig jaar. We leken wel grieken. Uefa dit en Uefa dat.... mafia, real moet door, etc etc
Supporters zijn soms net mensen.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
eens. maar griekenland. emotie is keer 100 daar.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 22:35 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Als dat zo is vind ik supportertjes op een forum nog wel net wat anders dan de voorpagina van een krant of een officieel statement van een club
is “cultuur” daar krijg je nog kamervragen naar aanleiding van een buitenspelgoal op zondag.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
Forum Opties Forumhop: Hop naar: