SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2019/2020Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Landskampioen 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: CL 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
βπ¦ππ£πππ πΌππ€π π, π’π¦ππ£πππ π€ πππ©πππππ π€...![]()
![]()
Grieken zijn sowieso een beetje rare mensen. Teveel zon is overduidelijk niet goed voor je.No bitch to me![]()
Ze zijn slechte verliezers, maar goed aan de andere kant snap ik hun teleurstelling ook wel. Het is jammer dat Ajax het een echte wedstrijd heeft laten worden door al die defensieve blunders en door zelf te weinig kansen te creλren en te benutten.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Zeker omdat ze relatief onverwacht gewoon kans leken te maken. Maar al met al was de overwinning natuurlijk terecht.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:22 schreef Shreyas het volgende:
Ze zijn slechte verliezers, maar goed aan de andere kant snap ik hun teleurstelling ook wel. Het is jammer dat Ajax het een echte wedstrijd heeft laten worden door al die defensieve blunders en door zelf te weinig kansen te creλren en te benutten.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Komt door die Raki en olijven denk ik.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:18 schreef TornadoDK het volgende:
Grieken zijn sowieso een beetje rare mensen. Teveel zon is overduidelijk niet goed voor je.![]()
UEFA
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Maare, moet PAOK zeg niet om andere dingen druk maken?
De kwalificatie voor de EL bijvoorbeeld
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten![]()
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Net half 9 geweest en nu al een krat op, netjes.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.![]()
Je was geloofwaardiger als je Marin had gezegd ipv Martinez. Tip voor de toekomst.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.![]()
Rot eens op met je vermoeiende act.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.Oh.![]()
Zware drinkerquote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Deze eindeloze actquote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:36 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Die boosheid is logisch, deze jongen denkt dat Ajax de CL haalt en dus 40 miljoen euro uitloopt op PSV. Hij vergeet voor het gemak dat Ajax nog een lastige ronde te gaan heeft en dat PSV dusdanig beter scout dat Ajax die 40 miljoen toch wel zal verkwanselen aan miskopen als Promes, Martinez, Magallan etc. terwijl PSV gewoon fantastische spelers als Bruma en Baumgartl binnenhaalt.
.![]()
Dat statement van PAOKis de racismekaart ook al getrokken door een aantal trolls in dit topic eigenlijk?
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.![]()
Als hierdoor Sierd de Vos van de TV gaat sta ik erachter.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 20:43 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
Dat statement van PAOKis de racismekaart ook al getrokken door een aantal trolls in dit topic eigenlijk?
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: