SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De Tour de l'Avenir begint dit jaar met iets wat normaal uitdraait op een sprint. We beginnen in Marmande en we eindigen in Marmande, wat leuk. Nu is het beloftenwielrennen en je weet dus maar nooit, maar dat het een sprint wordt is een uitspraak die ik wel met enige zekerheid durf te doen. Als je naar het profiel kijkt dan denk je al gauw van ''en dat heuveltje dan...'', dat stelt in werkelijkheid geen reet voor, zo leert het verleden. De heren profielenmakers wanen zich al gauw in de Ronde van Madrid, waar zelfs een drempel al op een berg lijkt en daar trappen wij natuurlijk niet in. Op basis van dit seizoen wordt dit twee vingers in de neus voor Groves. Deze jongen werd al een hele poos genoemd bij Mitchelton en dat is zeer recent bevestigd.
Nu ga ik me dus ergeren. Ploegentijdritten in een ronde van +/- een week is één en vind ik nat dan. Ploegentijdritten in landenwedstrijden is helemaal een debacle. Ten eerste kun je daar nauwelijks op trainen, ten tweede heb je te maken met 852 verschillende materialen. Vorig jaar was dit niet zo leuk, nu is dat ook niet zo leuk. Ik ga me hier dus niet aan een voorspelling wagen, want dat kan niet echt. Vorig jaar hebben we nog wel mogen lachen en om Rwanda trouwens. Deze sympathieke maar niet zo hard fietsende jongens waren in de vorige etappes massaal gevallen of buiten tijd aangekomen waardoor er nog maar twee in koers waren. Tot overmaat van ramp kwamen ze ook nog eens een dik half uur te laat aan de start. Ondanks dat waren ze maar vijf tellen trager dan Ecuador.
Na drie dagen moet er al voor het eerst een beetje geklommen worden en het ligt in de lijn der verwachting dat een sprinter hier niet vooraan gaat eindigen. In de straten van Mauriac zal er dan gefinisht worden op wat, naar het schijnt, een vier kilometer lange heuvel is van zo'n 6%. Hoewel de sprinters hier vermoedelijk niet meer bij zitten, zijn er nog wel voldoende jongens die nog best rap en/of explosief zijn. De Britten bijvoorbeeld brengen zowel Tom Pidcock als Ethan Hayter en die zijn beide uiterst geschikt voor iets als dit. Om het een beetje leuk te houden, schuif ik echter Giovanni Aleotti naar voren. Hij heeft nog geen profcontract en dat zou hij wel een beetje verdienen. Hup.
Ik denk dat als je de vierde etappe om zou draaien je een erg leuke rit zou hebben, maar ze doen het blijkbaar anders. Behoorlijk wat op en af in de eerste twee derden van de etappe, vlak in de laatste. Een etappe als deze wil er nog wel eens een zijn voor de ontsnapping, zeker in een beloftenwedstrijd, waar controle niet in het vocabulaire zit. Een voorspelling ga ik derhalve niet doen. Ook etappe vijf en zes zijn niet te peilen en een prognose laat ik achterwege, maar de vijfde rit naar Saint-Julien-Chapteuil kan nog wel eens een gevaarlijke zijn voor deze of gene. Vanuit de start moet er direct behoorlijk geklommen worden en zij die niet om kunnen gaan met een explosieve start hebben dan een probleem, want het blijft op en af gaan met meerdere gecategoriseerde beklimmingen.
Na een rustdag gaat het dan, toch een klein beetje, echt beginnen. Vanaf de rit naar La Giettaz gaat het klassement bepaald worden. De beklimmingen in deze rit zijn in principe niet heel lastig voor de mannen die hier een einduitslag gaan neerzetten, maar in de laatste 50 kilometer is het een komen en gaan van uitgerekte heuvels. Zoals gezegd is controle hier geen luxe en als er een paar sterke mannen van een paar sterke landen er van tussen gaan, zouden ze nog best een karwei kunnen hebben om die terug te pakken. Ik denk dan vooral aan mannen van de tweede lijn, zoals bijvoorbeeld een Alessandro Covi. Deze jongen is volgend jaar prof bij UAE (wie is dat niet?) en won vorig jaar ook al een rit in l'Avenir. Tevens werd hij dit jaar vierde in de Girobio, een bijzonder nette uitslag. Desondanks denk ik dat iedereen, en ook Covi zelf, weet dat het kopmanschap hier niet aan hem is.
Dan de rit naar Méribel. Deze etappe gaat ongetwijfeld voor de nodige kritiek zorgen, want de afstand is natuurlijk bespottelijk. Starten aan de voet en eindigen op de top van de Col de la Loze. Drieëntwintig kilometer en dat was het. Het doet een beetje denken aan de rit in de Ronde van Japan op Mt. Fuji. Nu is dit geen Mt. Fuji, maar de afstand en zwaarte zijn behoorlijk - het is 7.7% gemiddeld. De organisatie lijkt wel fan te zijn van het concept, want de laatste jaren is dit de standaard en ze opteren liever voor zo'n extreem korte rit dan een (extra) rustdag. Vorig jaar was er ook de finish in Méribel, in een iets langere etappe, en toen won een zieke Ivan Sosa voor Brandon McNulty en Tadej Pogacar.
*FEEST WANT DEZE RIT IS LIVE OP TELEVISIE JAAAAA* Tignes kennen we natuurlijk allemaal van de afgelopen Tour de France. We zijn er niet geweest, maar het is waarschijnlijk de meest besproken aankomst van de afgelopen maand. De profs kwamen er nooit, wij doen dat wel. Na alweer geen bijster lange etappe ligt de aankomst boven op zo'n 2100 meter. Met ook wel redelijk wat klimwerk voor de slotklim, zal hier wel enigszins duidelijk worden wie de sterkste is van deze editie. Omdat Egan Bernal hier eigelijk had moeten winnen een paar weken geleden, ga ik nu wel voor een Colombiaanse zege: Jhojan wint dat spel hier. Met de wondermiddeltjes van Medellin moet dat helemaal goed komen.
*WEER FEEST WANT OOK DEZE IS LIVE OP DE BEELDBUIS* Ook de slotrit is niet erg lang (lees: vreselijk kort) maar wel zwaar. Glandon, Croix de Fer, Mollard voor de slotklim naar Le Corbier, ga er maar aan staan. Bijna 3000 hoogtemeters, dat is niet mis. Ik had hier een riedeltje staan over mijn eindwinnaar, maar daar wacht ik nog even mee tot alle namen op groen kunnen.
Dan is het nu tijd om door te nemen waar het allemaal om gaat, namen en rugnummers. Ik ga ze niet allemaal doen, want die lokale Franse broddelploegen veeg ik m'n reet af. De A is de eerste letter van het alfabet en daar beginnen we dan ook. Hij is al even genoemd: Kaden Groves. Alles wat op een massasprint uitdraait is normaal voor hem. Hij is intrinsiek gewoon de snelste, dat is simpel zat. Of het ook zo gaat werken is wat anders, maar hey. Australië heeft ook nog een soort van klassementsambities. Alexander Evans is een zeer verdienstelijk klimmer en met die ploegentijdrit op dag twee zou hij een goede uitgangspositie moeten hebben. Het is wachten tot het moment zijn nummers werkelijkheid worden, want als je de verhalen moet geloven zet deze jongen op tests scores naar waar Theo Eltink en Oskar Svendsen van schrikken. Ik doe echter de zeer gedurfde uitspraak door te zeggen dat dit ook hier niet gaat gebeuren. Ereplaats.
Het gaat niet zo goed met de opleidingsploeg van Sunweb. Daar waar ze recent allerlei grote talenten hebben aangetrokken, blijft hun eigen talentenensemble achter. Zo ook Felix Gall. Kijk, Gall is niet de nieuwe Denifl, maar moet beter kunnen dan wat hij nu doet. Het jaar begon nog redelijk met een eindzege ergens in Kroatië, maar dat was het wel. Over de rest van de Oostenrijkse ploeg is ook niet veel boeiends te melden deze dagen, dus dat doe ik ook niet en we gaan vrolijk verder.
Verder gaan doen we met België, want die hebben een goede en leuke ploeg. In blok is dit een van de sterkste ploegen en waar ik eerder Covi noemde voor La Giettaz, had het ook zomaar een Belg kunnen zijn, denk bijvoorbeeld aan Moniquet of Verschaeve. We focussen ons echter en Ilan Van Wilder en Mauri Vansevenant. Ilan is dit jaar op de brommer en doet dingen die een eerstejaars niet vaak doet. Valle d'Aosta was zijn grote doel, maar door bizarre omstandigheden - u kent ze ongetwijfeld - liep dat in de soep. Hij mag hier op herkansing. Diezelfde Valle d'Aosta werd gedomineerd door Vansevenant en hij is klaar om de degens te kruisen met de elite. Met deze ploeg moeten de Belgen in staat zijn om zich een goede uitgangspositie te verschaffen en al direct een zaakje te doen in het klassement tegenover een aantal concurrenten.
Die concurrenten komen bijvoorbeeld uit Colombia. Als je de Girobio als uitgangspositie neemt, staat er na tien dagen weer een Colombiaan op 1. Het ziet er echter niet zo rooskleurig uit als het klinkt. Ten eerste is daar de ploegentijdrit, waarin ze tijd zullen bloeden, en Camilo Ardila moest een maand geleden al afzeggen door een blessure. Wat rest zijn Einer Rubio, Juan Diego Alba en Jesus Peña. Die eerste twee moeten op zich een klassement kunnen neerzetten, maar de vraag is of zij het kopmanschap überhaupt wel gaan dragen. Jhojan Garcia en Harold Tejada hebben zich namelijk bij het clubje gevoegd en zeker die eerste is intrinsiek misschien wel de beste. Jhojan is inmiddels al drie jaar prof en heeft een paar zeer verdienstelijke dingen laten zien, ook in Europa. Het wordt eigenlijk een soort loterij, maar wie het ook wordt, ik zie er geen eindwinnaar tussenzitten.
Om in deze mooie contreien te blijven, kijken we even naar Ecuador. Vorig jaar waren ze er ook al bij, dat ging toen niet heel goed; dit jaar gaat dat anders zijn. Ze zijn beter, ze zijn sterker, ze zijn meer ervaren. De jongen om te volgen is zonder twijfel Alexander Cepeda, in Zuid-Amerika langzaam een fenomeen. Je zou hem de Ecuadoraanse Evenepoel kunnen noemen, want ook hij komt uit het voetbal. De vraag is niet of hij naar Europa komt, maar bij wie hij dat doet. Hij staat inmiddels op vijf overwinningen en een honderdtal ereplaatsen. De mooiste kwam ongetwijfeld op Cristo Redentor, een klim op onverharde wegen die naar bijna 4000 meter hoogte gaat. Ook Jimmy Montenegro, Wilson Haro en Alexis Quinteros mogen er wezen en voor jongens als hen is dit een uitgelezen mogelijkheid zich te laten zien.
Terug naar bekendere sferen, de onvermijdelijke Denen. Met Andreas Stokbrood brengen ze allereerst een concurrent voor Groves in de sprints en ook in de ploegentijdrit zal dit een van de favorieten zijn. Price-Pejtersen is de kersvers Europees kampioen en ook in Yorkshire zal hij dicht gaan zijn. Het is met andere woorden geen slechte ploeg, maar het ontbreekt ze echter aan een klassementsrenner. Andreas Kron heeft de mogelijkheid om met geluk en wijsheid een verre top tien te behalen, maar ik denk dat het daar ook wel stopt.
Bij Frankrijk is het alle ballen op Clement Champoussin in de hoop een opvolger te leveren voor David Gaudu. Champoussin was vorig jaar de revelatie in deze wedstrijd en heeft ook dit jaar zijn afspraken begin dit jaar niet gemist. Hij overtuigde met een derde plek in de einduitslag van zowel l'Isard als de Vredeskoers en ook dat wedstrijdje in Orlen had hij vermoedelijk gewonnen zonder materiaalpech. Daarna is de motor wat beginnen haperen en in Savoie en Alsace was het niet veel soeps, maar ik twijfel er niet aan of hij dicht gaat zijn. Aan steun alvast geen gebrek, want met Prodhomme, Doleatto, Guglielmi en prof Burgaudeau moet je een heel eind kunnen geraken.
50 kilo en 157 centimeter, dat zijn de nummers van Tom Pidcock. Niet alleen staan zijn nummers en kwaliteiten buiten kijf, ook krijgt hij een parcours voorgeschoteld dat hem enigszins moet liggen. Na zijn eindoverwinning in de Alsace heeft hij zich nadrukkelijk naar voren geschoven als podiumklant. De Britten zijn altijd op de afspraak in (ploegen)tijdritten en de bergen zijn niet over de top. Helaas voor hem zijn de bonificaties afgeschaft, anders was ook dat nog een optie geweest. Alsof dat nog niet genoeg was is ook Ethan Hayter daar. Hayter begon flitsend aan de Girobio met 2/2 en leek vertrokken voor iets moois, maar als zovelen kende hij Ardila niet en na de rit in Chianti was dat wel voorbij. Grote afwezige is Mark Donovan, maar na een seizoen met alleen maar tegenslag is het misschien maar goed dat hij er niet is. Desondanks mag hij gewoon per 1 januari prof worden, jawel.
Drie keer is scheepsrecht dan maar? Andrea Bagioli was de topfavoriet in de Girobio en was dat nog een keer in de Valle d'Aosta. Twee keer won hij niet. Sterker, hij kwam niet in de buurt. In de een moest hij opgeven door ziekte, in de ander behoorde hij tot een gezelschap dat de verkeerde kant op werd gestuurd. Nog maar een keer proberen dan. Matxin heeft inmiddels 53 renners onder contract staan en het lag in de lijn der verwachting dat Bagioli er daar een van zou zijn, maar ziet daar dan weer van af. Schiet mij maar lek. Aan zijn team zal het alvast niet liggen, want dit zestal is in blok wellicht de beste in koers, met renners die er ontzettend lang bij moeten kunnen blijven of zelf een klassement hadden kunnen rijden als dat werd gevraagd. Battistella, Aleotti, Covi en Conca, daar kun je wel mee aankomen.
Wat dan met DE NEDERLANDERS? Ik moet mezelf enigszins herstellen: Arensman was vorig jaar de revelatie hier. Het verschil tussen Champoussin en Arensman is dat die laatste niet bepaald beter is gaan fietsen. Ziek, zwak of misselijk. Gebroken sleutelbeentje hier, valpartijtje daar en eigenlijk alle klassementen zijn een rommelboel. Zijn Alsace, hoewel weinig indrukwekkend verder, was ietsjes beter en misschien dat hij richting een goede vorm aankruipt. De Nederlandse equipe zal de ploegentijdrit vermoedelijk niet gaan winnen, maar ze kunnen Arensman in ieder geval in een redelijke positie brengen. Aan steun bergop geen gebrek met Inkelaar en Schelling en als het raar loopt kan Eekhoff mogelijk nog voor dagsucces zorgen.
Bij de Noren mis ik iets. Ik ben ze alle zes een keer of 34 langsgegaan, maar ik zag geen Leknessund staan, een ferme streep door de rekening. Het zal dus waarschijnlijk aan Foss zijn en dat vind ik niet leuk. Foss heeft tot op de dag van vandaag net zoveel wedstrijden als ik en ik vermoed niet dat l'Avenir voor veel verschil gaat zorgen. Ereplaats, zeker weten; winnen, zeker weten niet. Van de rest word ik niet veel vrolijker en dus stel ik voor dat we gewoon doorgaan.
Spanje, of moeten we Baskenland zeggen, leek met wat leuks te komen maar de slingers kunnen zonder Unai Cuadrado de kast in. De honneurs worden waargenomen door Xavi Cañellas, die intrinsiek erg rap is en daar tot op heden nog niet veel van heeft laten zien, Oier Lazkano, die inmiddels al weet ik veel hoeveel zeges heeft behaald in het Spaanse amateurcircuit, en het Lizarte-duo José Parra en Inigo Elosegui.
Zwitserland levert de laatste jaren allerlei leuk talent en nu zit er opnieuw een sterke knaap bij, zijn naam is Stefan Bissegger. In principe is het een sprintende tijdrijder, in de Ain wist hij zelfs allerlei profs te kloppen, maar in de Vredeskoers liet hij zien veel meer te zijn dan dat. Tweede werd hij, achter een ongenaakbare Leknessund, die hem pas op de slotrit uit de trui wist te fietsen. Het is nog even wachten tot hij prof wordt, want voorlopig staat alles in het teken van Tokyo. Bij voorkeur zou hij nu een contract tekenen voor het seizoen 2021.
Eritrea is de laatste jaren aan een opmars bezig en deelname aan l'Avenir is hier het laatste bewijs van. Ze hebben alles op alles gezet om vanaf nu de Tour de l'Espoir te winnen, die je een sloot aan Nations Cup punten geeft en zodoende deelname geeft alhier. De beul van Evenepoel is hier en zijn naam is Biniyam Ghirmay. Ghirmay zullen we inmiddels allemaal wel kennen na zijn twee profzeges in de Bongo Bongo Tour en andere rimboe gebieden. De klimmer van dienst is Jakob Debesay, hij wist de eerder genoemde l'Espoir te winnen en deed het ook erg verdienstelijk in het eindklassement in Rwanda. Voor verdere informatie over deze jongens verwijs u door.
Nu ga ik het gewoon even bij namedropping laten en dan beginnen we bij Hongarije met Attila Valter en Barnabas Peak. Luxemburg is daar met Michel Ries. Ik zie nu dat ik de Duitsers ben vergeten. Nou, tientonner Jonas Rutsch, Georg Zimmermann en de ook al niet zo beste Niklas Markl, leuk. Dat was het wel denk ik?
Prognose volgt.Put these foolish ambitions to rest.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Citius, Altius, Fortius.
quote:Op dinsdag 13 augustus 2019 21:49 schreef Koffieplanter het volgende:
Ten eerste is daar de ploegentijdrit, waarin ze tijd zullen bloeden
Harold denkt dat ze de schade gaan beperken.quote:El trazado de 32 kilómetros entre Eymet y Bergerac dejó buena impresión entre los ciclistas por las inclinaciones que se presentan durante gran parte de la trayectoria. “Es una crono sube y baja con muchos repechos, ventea mucho, la vía es muy angosta. Va a ser una prueba muy explosiva y bastante rápida. El año pasado fue muy plana y con mucha rotonda. Este año será muy diferente”, anuncia Harold, especialista en esta clase trayectos y único de los seis integrantes que repite convocatoria en la presente temporada.
quote:Morgen begint de Ronde van de Toekomst en een van de favorieten is een Belg. Mauri Vansevenant (20) is de zoon van oud-prof Wim Vansevenant (47) en een toptalent bergop. Voorlopig is hij nog student elektromechanica en zelfverklaard “konterboer”, maar halverwege volgend jaar wil hij voltijds wielerprof worden. De ploegen staan nu al in de rij. “Straks zitten we samen met Patrick Lefevere.”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:53 schreef showtimer het volgende:
[..]Wat een topduo.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
Humor om te lachen.quote:Favorieten volgens WielerFlits
**** Einer Augusto Rubio
*** Juan Diego Alba, Tobias Foss
** Clément Champoussin, Kevin Inkelaar, Mauri Vansevenant
* Ethan Hayter, Alessandro Covi, Atilla Valter, Unai Cuadrado
Ik ga me ook eens aan een sterrenprognose wagen vanavond.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Humor om te lachen.
Ik heb er zin in. Serieus, ik heb er enorm veel zin in. Echt, jezus, ik zit te popelen. Ik heb me een partij zin erin Johan, dat wil jij niet weten.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:46 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik ga me ook eens aan een sterrenprognose wagen vanavond.
Wat is vrij rap?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:23 schreef maxi-mus het volgende:
Dat subforum komt er overigens vrij rap aan.
Dit lijkt me bedrog.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik werd op het verkeerde been gezet, duurt nog wel een weekje.
**** Yacob Debesayquote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:52 schreef NathanCT het volgende:
Gaan we vanavund even allemaal sterretjes posten?
Beflikkering.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik werd op het verkeerde been gezet, duurt nog wel een weekje.
Ah nice! Henok gaat vlammen. Klimmer pur sang is dat.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
**** Yacob Debesay
*** Henok Muluberhan, Natnael Tesfatsion
** Biniam Girmay, Mauri Vansevenant, Einer Rubio
* Clement Champoussin, Andrea Bagioli, Alexander Cepeda, Attila Valter
quote:Op woensdag 14 augustus 2019 10:53 schreef showtimer het volgende:
[..]Zou Wim nog wat van die doping over hebben die hij destijds voor zichzelf had besteld, of is dat ondertussen over datum?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Antifa
Door wie?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik werd op het verkeerde been gezet
Zo'n user waarvan je je afvraagt; waar gáát dit over. Eerst mod worden, dan je nest hevig onderschijten en uitgekotst worden, dan FA worden.quote:
Doorgeefluik, het komt sowieso en duurt waarschijnlijk nog ongeveer een weekje.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:22 schreef showtimer het volgende:
[..]
Man man man. En dat is een doorgeefluik of zijn we daar echt afhankelijk van?
Ik kan het hier louter roerend mee eens zijn.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Zo'n user waarvan je je afvraagt; waar gáát dit over. Eerst mod worden, dan je nest hevig onderschijten en uitgekotst worden, dan FA worden.
Je deed een foutieve aanname.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:30 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik werd op het verkeerde been gezet, duurt nog wel een weekje.
Waarom koester jij zo'n rancune jegens René?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Zo'n user waarvan je je afvraagt; waar gáát dit over. Eerst mod worden, dan je nest hevig onderschijten en uitgekotst worden, dan FA worden.
Vrij normaal om de users even op de hoogte te houden toch? Hoewel dat inderdaad niet mijn taak is.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:57 schreef GGMM het volgende:
[..]
Je deed een foutieve aanname.
Wel schattig dat je dat gelijk hier meldt overigens
Ik wil je die taak best geven hoor.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:59 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vrij normaal om de users even op de hoogte te houden toch? Hoewel dat inderdaad niet mijn taak is.
Ja ik vind er ook niks verkeerds van.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:59 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Vrij normaal om de users even op de hoogte te houden toch? Hoewel dat inderdaad niet mijn taak is.
We zijn allemaal echt razend enthousiast.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:06 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja ik vind er ook niks verkeerds van.
Ik vind het leuk dat je zo enthousiast bent over WIE![]()
Of WLR
Of CYC
Of FIE
Nou ja het was een schattingquote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
We zijn allemaal echt razend enthousiast.
Jammer dat jullie ons nog een week langer laten wachten.![]()
Wanbeleid.
Bestuur tegen de muur.
Heb je @El-Stinho al gevraagd of hij mod wil worden?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:14 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou ja het was een schatting
We hebben mods nodig
En die moeten even wennen als we ze gevonden hebben![]()
En dan nog een afkorting vinden
Maar geduld is een schone zaak, we gaan er iets moois van maken!
Stijn hoort bij VBL.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:15 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Heb je @:El-Stinho al gevraagd of hij mod wil worden?
Niet van WIE, maar wel laatst van VBL.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:15 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Heb je @:El-Stinho al gevraagd of hij mod wil worden?
Je hoeft het ook niet over een dag, week, maand of jaar te vragen. Weet gewoon dat ik er geen zin in heb. Misschien als ik ooit nog een keer met mijn hoofd hard op een stoeprand val maar dat lijkt me stug.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Niet van WIE, maar wel laatst van VBL.
Ik kreeg toen sterk de indruk dat hij geen mod meer wil worden. Wel een goede suggestie trouwens, bedankt!
Dat is duidelijke taal. Dan haal ik je van mijn lijstje.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:21 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet over een dag, week, maand of jaar te vragen. Weet gewoon dat ik er geen zin in heb. Misschien als ik ooit nog een keer met mijn hoofd hard op een stoeprand val maar dat lijkt me stug.
Stijn, Stijn, Stijn, waarom altijd die overacting?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:21 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet over een dag, week, maand of jaar te vragen. Weet gewoon dat ik er geen zin in heb. Misschien als ik ooit nog een keer met mijn hoofd hard op een stoeprand val maar dat lijkt me stug.
Maar ze blijven me periodiek bestoken met dit soort berichtenquote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Stijn, Stijn, Stijn, waarom altijd die overacting?
Nou en?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:25 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Maar ze blijven me periodiek bestoken met dit soort berichten.
Laat je niet doen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:25 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Maar ze blijven me periodiek bestoken met dit soort berichten.
Ik heb het maar één keer gevraagd!quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:25 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Maar ze blijven me periodiek bestoken met dit soort berichten.
Vraag @Koffieplanterquote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:14 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou ja het was een schatting
We hebben mods nodig
En die moeten even wennen als we ze gevonden hebben![]()
En dan nog een afkorting vinden
Maar geduld is een schone zaak, we gaan er iets moois van maken!
Rot op, dit vraag je niet maar één keer. Altijd in verkapte vormen. Moderator zijn beperkt je enorm in het kijken naar de sport. Moet je bezig zijn met de iq-loze posts van een Superniger of PSVCL. Nee bedankt.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ik heb het maar één keer gevraagd!
Nu was het Rellende_Rotscholier
Je geeft gewoon een moderator-vibe af denk ik
Ja oké één keer sinds ik FA ben.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:28 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Rot op, dit vraag je niet maar één keer. Altijd in verkapte vormen. Moderator zijn beperkt je enorm in het kijken naar de sport. Moet je bezig zijn met de iq-loze posts van een Superniger of PSVCL. Nee bedankt.
Hardop gelachen.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 15:21 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Je hoeft het ook niet over een dag, week, maand of jaar te vragen. Weet gewoon dat ik er geen zin in heb. Misschien als ik ooit nog een keer met mijn hoofd hard op een stoeprand val maar dat lijkt me stug.
Koekoek.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 14:18 schreef El-Stinho het volgende:
[..]
Zo'n user waarvan je je afvraagt; waar gáát dit over. Eerst mod worden, dan je nest hevig onderschijten en uitgekotst worden, dan FA worden.
Zijn de ‘onzen’ zo slecht dit jaar?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 13:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
**** Yacob Debesay
*** Henok Muluberhan, Natnael Tesfatsion
** Biniam Girmay, Mauri Vansevenant, Einer Rubio
* Clement Champoussin, Andrea Bagioli, Alexander Cepeda, Attila Valter
Zo raar is dit toch ook weer niet?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 11:33 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Humor om te lachen.
Foss drie sterren? Alba drie sterren? Iemand die niet eens meedoet een ster? Waar is Bagioli? Wel Hayter en geen Pidcock?quote:Op woensdag 14 augustus 2019 17:39 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Zo raar is dit toch ook weer niet?
Vorig jaar werd Arensman uit het niets tweede, dat valt ook nu niet uit te sluiten. Toch zou ik geen bolle broek krijgen van figuren als Inkelaar en Schelling. Het lijkt toch allemaal vooral heel erg op pure middelmaat.quote:Op woensdag 14 augustus 2019 17:28 schreef Jason22 het volgende:
[..]
Zijn de ‘onzen’ zo slecht dit jaar?
twitter:tourdelavenir twitterde op woensdag 14-08-2019 om 20:11:08🔔 Vous avez un message ! Les coureurs de l’équipe @deceuninck_qst vous adressent quelques mots à la veille du départ du Tour de l’Avenir ! #TDAV2019 #TheWolfpack https://t.co/WkTua4W1Aw reageer retweet
Kan ik me helemaal in vinden.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 13:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik sta volledig achter Attila Valter en ik hoop dat dikkop Foss er niets van bakt.
Ik sta volledig achter onze Noorse vriend. Attila mag een heleboel lekke banden krijgen.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 13:24 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik sta volledig achter Attila Valter en ik hoop dat dikkop Foss er niets van bakt.
Is dit jouw account?quote:Op donderdag 15 augustus 2019 13:46 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter onze Noorse vriend. Attila mag een heleboel lekke banden krijgen.
twitter:JumboVismaLive twitterde op woensdag 14-08-2019 om 22:36:28#TDAV2019Morgen begint de 🇫🇷@tourdelavenir. @JumboVismaRoad-aanwinst 🇳🇴@Tobias_S_Foss(#41) is een van de kanshebbers voor het klassement. Good luck Tobias! #GoTobias https://t.co/PHVZYxoIuX reageer retweet
Degene die achter dat account zit is zo geobsedeerd door Jumbo dat zelfs Rahim een doodnormale gozer lijkt in vergelijking.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 13:50 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Is dit jouw account?twitter:JumboVismaLive twitterde op woensdag 14-08-2019 om 22:36:28#TDAV2019Morgen begint de 🇫🇷@:tourdelavenir. @:JumboVismaRoad-aanwinst 🇳🇴@:Tobias_S_Foss(#41) is een van de kanshebbers voor het klassement. Good luck Tobias! #GoTobias https://t.co/PHVZYxoIuX reageer retweet
Ik ga er wel vanuit dat er niet eens lekke banden nodig zijn voor een matige prestatie van Attila.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 13:46 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik sta volledig achter onze Noorse vriend. Attila mag een heleboel lekke banden krijgen.
quote:Kevin INKELAAR (Pays-Bas) semble être l'un des coureurs les plus touchés par la chute... Il souffre de l'épaule. Coup dur pour le Hollandais qui pouvait prétendre à un classement général.
quote:1. Mathias Norsgaard JORGENSEN (Danemark)
2. Ethan HAYTER (Grande-Bretagne)
3. Thomas PIDCOCK (Grande-Bretagne)
4. Niklas MÄRKL (Allemagne)
5. Stefan BISSEGGER (Suisse)
6. Nils EEKHOFF (Pays-Bas)
7 Kaden GROVES (Australie)
8 Michael HERNANDEZ (Etats-Unis)
9 Torjus SLEEN (Norvège)
10 Tobias BAYER (Autriche)
11 Colin HEIDERSCHEID (Luxembourg)
12 Tilen FINK¦T (Slovénie)
13 Petr KELEMEN (Centre Mondial du Cyclisme)
14 Dorian FOULON (Nouvelle-Aquitaine)
15 Stan VAN TRICHT (Belgique)
16 Barnabas PEAK (Hongrie)
17 Erik FETTER (Hongrie)
18 Biniam GIRMAY HAILU (Erythrée)
19 Tobias S. FOSS (Norvège)
20 Matteo JORGENSON (Etats-Unis)
21 Harold Alfonso TEJADA CANACUE (Colombie)
22 Nickolas ZUKOWSKY (Canada)
23 Jens REYNDERS (Belgique)
24 Fabien RONDEAU (Auvergne-Rhône-Alpes)
25 Gage HECHT (Etats-Unis)
26 Alan BOILEAU (France)
27 Mauri VANSEVENANT (Belgique)
28 Ludvik Aspelund HOLSTAD (Norvège)
29 Thomas ACOSTA (Auvergne-Rhône-Alpes)
30 Damian LÜSCHER (Suisse)
Ja mobiel Google translate zat te klotenquote:Op donderdag 15 augustus 2019 16:48 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat staat hierboven in het buitenlands ja.
Alle Columbianen (minus Harold) dus op achterstand en Bustamente DNF.twitter:BiciGoga twitterde op donderdag 15-08-2019 om 17:21:57Adrián Bustamante infortunadamente se golepó fuerte en la cabeza en caída a 4km de meta y no pudo terminar Etp1 #TDAV2019 Está consciente y en el hospital por precaución. @haroldtejada1 único que llegó con el lote principal, el resto llegó cortado. Info y 📸@Fedeciclismocol https://t.co/Dh9nDfBGfd reageer retweet
Als ik de uitslag zo zie hebben ze iedereen dezelfde tijd gegeven.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:01 schreef showtimer het volgende:
Alle Columbianen (minus Harold) dus op achterstand en Bustamente DNF.twitter:BiciGoga twitterde op donderdag 15-08-2019 om 17:21:57Adrián Bustamante infortunadamente se golepó fuerte en la cabeza en caída a 4km de meta y no pudo terminar Etp1 #TDAV2019 Está consciente y en el hospital por precaución. @:haroldtejada1 único que llegó con el lote principal, el resto llegó cortado. Info y 📸@:Fedeciclismocol https://t.co/Dh9nDfBGfd reageer retweet
Steef zegt van niet.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:01 schreef showtimer het volgende:
Alle Columbianen (minus Harold) dus op achterstand en Bustamente DNF.twitter:BiciGoga twitterde op donderdag 15-08-2019 om 17:21:57Adrián Bustamante infortunadamente se golepó fuerte en la cabeza en caída a 4km de meta y no pudo terminar Etp1 #TDAV2019 Está consciente y en el hospital por precaución. @:haroldtejada1 único que llegó con el lote principal, el resto llegó cortado. Info y 📸@:Fedeciclismocol https://t.co/Dh9nDfBGfd reageer retweet
quote:Op donderdag 15 augustus 2019 18:41 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Als ik de uitslag zo zie hebben ze iedereen dezelfde tijd gegeven.
Hmm ticker was ook duidelijk.quote:
Jury heeft genade?quote:16h17
Chute massive dans le peloton ! Juste avant le panneau des 3 kilomètres.
Gevolg:quote:15h48
Chute ! Daniel HABTEMICHEAL (Erythrée) et Carlos SAMUDIO (Centre Mondial du Cyclisme) sont notamment tombés. Tout le monde repart.
Waarom?quote:
Hij is het oneens met het feit dat er af is geweken van de driekilometer regel.quote:
Het is inderdaad wel bijzonder dat ze die regel soms nogal flexibel toepassen.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 22:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Hij is het oneens met het feit dat er af is geweken van de driekilometer regel.
Dikkop heeft het volledig bij het rechte eind.twitter:Tobias_S_Foss twitterde op donderdag 15-08-2019 om 22:08:41Hi @UCI_cycling Today in the first stage of @tourdelavenir there was a big crash with 3,7km to go and everyone got the same time as the peloton. I have learned that the rule is within 3km whatsoever? Just wondering what will happen if I crash just outside the 3km in the future reageer retweet
Dat is eerder regel dan uitzondering.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 22:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Het is inderdaad wel bijzonder dat ze die regel soms nogal flexibel toepassen.
Maar dat is dan ook een bestaande regel.quote:Op donderdag 15 augustus 2019 23:19 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat is eerder regel dan uitzondering.
Vuelta 2015 was ook genieten met de buiten tijd-regel.
Als het aantal slachtoffers te groot is zijn ze altijd coulant.
Ik denk dat hij dat profcontract na dit jaar wel heeft versierd hoor.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 12:49 schreef Mykonos het volgende:
Inkelaar start niet meer. Erg jammer, was benieuwd hoe goed hij nou echt was. Bovendien moet hij toch eigenlijk dit jaar dat profcontract verdienen en er komen niet veel betere kansen om je in de kijker te rijden.
Roompot stopt hoor.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 12:51 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik denk dat hij dat profcontract na dit jaar wel heeft versierd hoor.
Behoorlijke herhaling van vorig jaar dus. Harold is geen visionair.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 15:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Bustamante is blijkbaar toch van start gegaan bij de Colombiaantjes. Ze kwamen met vijf over de streep, Peña moest lossen.
Eritrea was ondanks het feit dat ze maar met z'n vieren reden slechts 20 seconden langzamer, dus Rubio en co gaan waarschijnlijk veel verliezen.
Voorlopig heeft het WCC de snelste tijd.
Waarschijnlijk wel, want hij heeft er geen verstand van.quote:
Norsgaard had mechanische pech.quote:Op vrijdag 16 augustus 2019 16:14 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Klopt die 1e tussentijd wel? Zo ja dan hebben ze echt ontzettend geschroeid in het 2e deel.
Dat vind ik prima.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hayter wint voor Pidcock.
Lazkano was in de aanval, gegrepen in de laatste kilometer.
Steef reed in de finale lek, dat zou kunnen verklaren.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:17 schreef showtimer het volgende:
Hebben de Zwitsers daar de hele dag voor gereden?
1 Ethan HAYTER (Grande-Bretagne)quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:21 schreef showtimer het volgende:
Classement non-officiel de la 3e étape :
1 Ethan HAYTER (Grande-Bretagne)
2 Thomas PIDCOCK (Grande-Bretagne)
3 Stefano OLDANI (Italie)
4 Harold Alfonso TEJADA CANACUE (Colombie)
5 Tobias S. FOSS (Norvège)
6 Samuele BATTISTELLA (Italie)
7 Urko BERRADE (Espagne)
8 Attila VALTER (Hongrie)
Uiteindelijk bleven er maar 21 man over in de eerste groep blijkbaar, toch best hard doorgereden dan.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:26 schreef Slobeend het volgende:
Ik had verwacht dat Groves dit ook wel had gekund.
Bijna laatste.quote:Op zaterdag 17 augustus 2019 16:26 schreef Slobeend het volgende:
Ik had verwacht dat Groves dit ook wel had gekund.
Hayter zelfs DNF.quote:Op zondag 18 augustus 2019 15:59 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Weer een chute in het peloton, onder meer Hayter op z'n muil.
quote:
twitter:VeloUK twitterde op zondag 18-08-2019 om 18:23:30Broken collar bone for @ethan_hayter - its a cruel sport sometimes! Heal quick Ethan ... https://t.co/TdosaV7hTU reageer retweet
Het houdt niet op vanzelftwitter:tourdelavenir twitterde op zondag 18-08-2019 om 11:19:33LINKS 👈👈👈RECHTS 👉👉👉😅 @IdeSchelling #TDAV2019 https://t.co/aNF67u5yBB reageer retweet
Gelukkig zet Steef zo'n stomme buitenlander even snel op d'r plek.quote:Op zondag 18 augustus 2019 20:24 schreef Momo... het volgende:
Het houdt niet op vanzelftwitter:tourdelavenir twitterde op zondag 18-08-2019 om 11:19:33LINKS 👈👈👈RECHTS 👉👉👉😅 @:IdeSchelling #TDAV2019 https://t.co/aNF67u5yBB reageer retweet
Steef is zo autistisch als een pot augurken.quote:Op zondag 18 augustus 2019 20:25 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Gelukkig zet Steef zo'n stomme buitenlander even snel op d'r plek.
[ afbeelding ]
Het klinkt in ieder geval beter dan Spinvis.quote:Op zondag 18 augustus 2019 20:51 schreef TargaFlorio het volgende:
Hopelijk is dit soort "muziek" niet meer toegestaan op WLR.
Alles klinkt beter dan Spinvis.quote:Op zondag 18 augustus 2019 21:02 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het klinkt in ieder geval beter dan Spinvis.
Dit is een uitlokpostquote:Op zondag 18 augustus 2019 21:02 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Het klinkt in ieder geval beter dan Spinvis.
Ik mis ook de Fransen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 13:46 schreef showtimer het volgende:
Colombia heeft inmiddels een groot probleem.
Foss gaat dit rondje winnen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 13:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Is Mauri een coup aan het plegen?
Foss kan er geen reet van, met z'n bellenblaashoofd.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 13:57 schreef Pistolero het volgende:
Rubio zelfs niet in de 2e groep
[..]
Foss gaat dit rondje winnen.
uuuuuuuuuuhhhquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 14:01 schreef Koffieplanter het volgende:
Lachwekkend hoe erg Bagioli onder de radar vliegt.
Thanks man, wie heeft er gewonnen?quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 14:43 schreef showtimer het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/(...)os/2531066206970959/
Ai.quote:
Dat was een echte podium of jodiumquote:Op dinsdag 20 augustus 2019 14:49 schreef LekkerWeertje het volgende:
Harde klap van Pidcock. Schiet vol onderuit in de spekgladde afdaling.
Lijkt er niet op:quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 15:09 schreef Dale__Cooper het volgende:
Beste chute van Pidcock, wel gewoon aan de finish gekomen?
twitter:tourdelavenir twitterde op dinsdag 20-08-2019 om 15:14:33Tombé dans le final, @Tompid a été transporté à l’hôpital.#TDAV2019 reageer retweet
Krijg de tering.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 15:12 schreef Mykonos het volgende:
Waar is Bagioli gebleven? Staat niet bij de eerste 30 (https://www.directvelo.co(...)-de-stefan-bissegger)
Absoluut.quote:
Was ook te horen op de stream ja.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 15:38 schreef Mykonos het volgende:
Kom niet helemaal uit het Italiaans, maar deze site beweert dan weer dat Bagioli 16e wordt op bijna 2 minuten. Alsnog niet best natuurlijk.
twitter:matteojorg twitterde op dinsdag 20-08-2019 om 16:56:03@19U23 @Tharisw Hard to watch Pidcock go down today but unfortunately that’s what happens when you think you’re invincible. Was taking switchbacks on his top tube while pedaling. Was just a matter of time.... no reason to take that kind of risk reageer retweet
Deze nobuddie doet net of het terecht is dat een van z'n collega's hard op z'n muil is gegaan. Mooie lamlul ben je dan.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 17:59 schreef Pistolero het volgende:
twitter:matteojorg twitterde op dinsdag 20-08-2019 om 16:56:03@:19U23 @:Tharisw Hard to watch Pidcock go down today but unfortunately that’s what happens when you think you’re invincible. Was taking switchbacks on his top tube while pedaling. Was just a matter of time.... no reason to take that kind of risk reageer retweet
switchbacks?quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 17:59 schreef Pistolero het volgende:
twitter:matteojorg twitterde op dinsdag 20-08-2019 om 16:56:03@:19U23 @:Tharisw Hard to watch Pidcock go down today but unfortunately that’s what happens when you think you’re invincible. Was taking switchbacks on his top tube while pedaling. Was just a matter of time.... no reason to take that kind of risk reageer retweet
Haarspeldbochten.quote:
Beetje ongelukkig moment, maar prima woorden. Misschien ook wel het beste moment.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 17:59 schreef Pistolero het volgende:
twitter:matteojorg twitterde op dinsdag 20-08-2019 om 16:56:03@:19U23 @:Tharisw Hard to watch Pidcock go down today but unfortunately that’s what happens when you think you’re invincible. Was taking switchbacks on his top tube while pedaling. Was just a matter of time.... no reason to take that kind of risk reageer retweet
In principe vind ik dat Pidcock zelf moet weten hoe hij fietst. Tenzij hij andere mensen in gevaar brengt, dan wordt het een ander verhaal. Als hij alleen zichzelf in gevaar brengt hoeft een ander zich daar niet mee te bemoeien.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 18:14 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ah kijk. Wellicht dan geen slimme move van Pidcock inderdaad. Leermomentje
De echt doldrieste kamikazes zullen op termijn voor een verbod zorgen.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 18:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
In principe vind ik dat Pidcock zelf moet weten hoe hij fietst. Tenzij hij andere mensen in gevaar brengt, dan wordt het een ander verhaal. Als hij alleen zichzelf in gevaar brengt hoeft een ander zich daar niet mee te bemoeien.
https://www.facebook.com/(...)os/2531066206970959/quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 18:58 schreef heywoodu het volgende:
Zijn er eigenlijk beelden van die val? Ik lees er hier van alles over, maar op Twitter is helemaal niks te vinden behalve een handvol tweets met 'hij is gevallen'.
Au. Lekker streampje ook wel.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 18:59 schreef showtimer het volgende:
[..]
https://www.facebook.com/(...)os/2531066206970959/
18e minuut
https://sport.francetvinf(...)remporte-la-6e-etapequote:Stefan Bissegger a remporté ce mardi la 6e étape du Tour de l'Avenir devant Kaden Groves au terme d'une étape dantesque marquée notamment par la mort de Thomas Pidcock.
Dat mag ik hopen ja. Verder staat er ook niets ernstigs in het artikel, dus neem aan dat het de inleiding niet klopt.quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 19:05 schreef showtimer het volgende:
Over twitter gesproken, Franse tv met een lelijke blunder neem ik aan?
[..]
https://sport.francetvinf(...)remporte-la-6e-etape
Dat kan toch niet zo'n fout...quote:Op dinsdag 20 augustus 2019 19:05 schreef showtimer het volgende:
Over twitter gesproken, Franse tv met een lelijke blunder neem ik aan?
[..]
https://sport.francetvinf(...)remporte-la-6e-etape
Hahaha lekker voor hem!!quote:
Doen die Luxemburgers altijd. Na de presentatie werpen ze die hoedjes in het publiek. Dagelijks ritueel.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 12:26 schreef Mykonos het volgende:
We gaan zo weer verder met etappe 7. Bij de presentatie vandaag heel zielig de Russen en Wit-Russen maar met z'n tweetjes:
[ afbeelding ]
En de Luxemburgers doen eens gek (dit kan echt niet):
[ afbeelding ]
Hij zat eergisteren toch in die eerste groep, maar verloor uiteindelijk nog best veel tijd zonder dat duidelijk was waarom. Maar misschien is hij toen gewoon gelost en niet gevallen.quote:
De lage temperaturen en regenval hebben eergisteren ook slachtoffers gemaakt, van een val die dag is mij niets bekend.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 14:50 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Hij zat eergisteren toch in die eerste groep, maar verloor uiteindelijk nog best veel tijd zonder dat duidelijk was waarom. Maar misschien is hij toen gewoon gelost en niet gevallen.
Dan zal dat wel niet. Al met al ook voor hem een tegenvallende ronde, meer dan een ritzege zal er niet inzitten. Hopelijk kunnen de Noren het verschil vandaag nog een beetje beperken, anders kunnen we de eindzege gelijk wel aan Mauri geven.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 14:54 schreef showtimer het volgende:
[..]
De lage temperaturen en regenval hebben eergisteren ook slachtoffers gemaakt, van een val die dag is mij niets bekend.
Zou Foss überhaupt nog steun hebben daar?quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:09 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Dan zal dat wel niet. Al met al ook voor hem een tegenvallende ronde, meer dan een ritzege zal er niet inzitten. Hopelijk kunnen de Noren het verschil vandaag nog een beetje beperken, anders kunnen we de eindzege gelijk wel aan Mauri geven.
Door het wegvallen van o.a. Rubio, Pidcock (en min of meer Bagioli) toch een beetje een onthoofde koers aan het worden.
Net gaven ze 19 man en Sleen wordt nu gelost, ik denk eigenlijk dat dat de laatste helper was...quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:15 schreef showtimer het volgende:
[..]
Zou Foss überhaupt nog steun hebben daar?
Sleen moet in ieder geval lossen. De vogel is gevlogen, als je het mij vraagt.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:15 schreef showtimer het volgende:
[..]
Zou Foss überhaupt nog steun hebben daar?
Een paradijsvogel.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:21 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Sleen moet in ieder geval lossen. De vogel is gevlogen, als je het mij vraagt.
Vandaag én morgen niet i.v.m. technische problemen las ik.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:53 schreef showtimer het volgende:
Geen fb stream op deze mooie dag?
Balen, Mauri lijkt toch voor de winst gesprint te hebben.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 15:59 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Vandaag én morgen niet i.v.m. technische problemen las ik.
Die had hij toch 100 van de 100 keer verloren.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 16:09 schreef showtimer het volgende:
[..]
Balen, Mauri lijkt toch voor de winst gesprint te hebben.
Ik bedoel dat hij niet blind voor geel heeft gereden op basis van de finishbeelden op twitter.quote:Op donderdag 22 augustus 2019 16:11 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Die had hij toch 100 van de 100 keer verloren.
Aleotti en Tejada zijn geen rasklimmers, dat mag niet verbazen..quote:
Knap inderdaad. Dit in tegenstelling tot Berrade, die heeft duidelijk een mindere dag.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:17 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Agirre heeft dat lang volgehouden, die moet er ook nu pas af.
Nee, van Aleotti had ik ook niet meer verwacht. Foss wel, maar of dat ooit echt een topper wordt... En de Colombianen ken ik niet goed genoeg, ik ga er altijd maar vanuit dat het allemaal rasklimmers zijn, maar dat is natuurlijk onzin.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:18 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Aleotti en Tejada zijn geen rasklimmers, dat mag niet verbazen..
Tejada heeft meer weg van Restrepo dan een Nairo of Superman.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:21 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Nee, van Aleotti had ik ook niet meer verwacht. Foss wel, maar of dat ooit echt een topper wordt... En de Colombianen ken ik niet goed genoeg, ik ga er altijd maar vanuit dat het allemaal rasklimmers zijn, maar dat is natuurlijk onzin.
Pat als ie slim is. Treintje Ilan-Mauri-Remco, tegen die tijd hoeven we nooit meer naar de Belg te kijken.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:23 schreef showtimer het volgende:
Ilan is ook een fenomeen, wie haalt hem op?
Is er ook niet. Morgen en overmorgen wel op Eurosport.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:24 schreef Mani89 het volgende:
Ik kan geen stream vinden op facebook.
Hoe zien jullie dit dan?quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:25 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Is er ook niet. Morgen en overmorgen wel op Eurosport.
Oh ja, dankje.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:26 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Niet![]()
https://www.directvelo.com/direct/4269/tour-de-l-avenir-etape-8
En het is nog 2,5 kilometer, die gaat heel veel verliezen vrees ik.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:29 schreef Dale__Cooper het volgende:
Mauri een minuut verloren volgens de ticker, dan staat ie stil.
Misschien dat ginger en Pidcock-basher Jorgenson nog in de buurt van Champ kan blijven, dan pakt 'ie geel.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik wil niet dat die saaie Champoussin dit wint.
Het is te hopen van niet.quote:Op vrijdag 23 augustus 2019 14:30 schreef Mykonos het volgende:
[..]
Misschien dat ginger en Pidcock-basher Jorgenson nog in de buurt van Champ kan blijven, dan pakt 'ie geel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |