Lekker janken over Amerikaanse investeerders terwijl je eigen club net zo goed die dollars pakt.quote:
1. Is totaal niet vergelijkbaar.quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Doet Ajax ook met Budweiser in het stadion. Komt je club uit de stad waar Heineken zijn roots heeft.
zit natuurlijk wel een verschil tussen een sponsor en een investeerder die zeggenschap wilquote:Op woensdag 24 juli 2019 14:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Lekker janken over Amerikaanse investeerders terwijl je eigen club net zo goed die dollars pakt.
Groot gelijk natuurlijk, maar wees niet hypocriet.
Goffetomme Elan.quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Lekker janken over Amerikaanse investeerders terwijl je eigen club net zo goed die dollars pakt.
Groot gelijk natuurlijk, maar wees niet hypocriet.
Een sponsor wil ook zeggenschap. Namelijk 5 jaar lang verplicht uilenzeik als bier tijdens de thuiswedstrijden.quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:50 schreef Tarado het volgende:
[..]
zit natuurlijk wel een verschil tussen een sponsor en een investeerder die zeggenschap wil
Ik ben je hier kwijt, Elan.quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Lekker janken over Amerikaanse investeerders terwijl je eigen club net zo goed die dollars pakt.
Groot gelijk natuurlijk, maar wees niet hypocriet.
Diep man.quote:Op woensdag 24 juli 2019 16:23 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Elan en Yats zijn net de twee uiteinden van een hoefijzer, aan de tegengestelde kant met hun mening maar het slaat allebei nergens op.
Dat is toch wat het is? Een investeerder die een minderheidpercentage aan aandelen van Feyenoord gaat kopen door middel van een investering? Dat doet een investeerder echt niet uit clubliefde of zonder winstoogmerk...quote:Op woensdag 24 juli 2019 09:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Minferheidseigenaar? Wat lul je allemaal gast.
Maar blijkbaar nog altijd slimmer dan jullie Feyenoorders als ik de reacties hier zo lees. Jullie verkopen gewoon jezelf als club nu zonder daar echt iets als zekerheid tegenover te stellen. Maar droom maar lekker verder dat Amerikanen uit liefde gaan investeren...quote:
Makkelijk hoor yats. Bolasie is dan ook wel de domste Feyenoorder.quote:Op woensdag 24 juli 2019 21:29 schreef yats het volgende:
[..]
Maar blijkbaar nog altijd slimmer dan jullie Feyenoorders als ik de reacties hier zo lees. Jullie verkopen gewoon jezelf als club nu zonder daar echt iets als zekerheid tegenover te stellen. Maar droom maar lekker verder dat Amerikanen uit liefde gaan investeren...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daar gaan brokken van komen, en al die buitenlandse eigenaren maakt het óók veel moeilijker om structureel het Nederlandse voetbal te verbeteren. Om daarin overeenstemming te bereiken. Je hebt dan immers buitenlandse eigenaren die de Eredivisie an sich niet zoveel kunnen schelen. Ze hebben andere belangen, niet zozeer of het kunstgras verdwijnt of niet.Deuger, Woke & Gutmensch
"Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect."
Ik ben gelukkig niet zó dom om voor Feyenoord te zijn.quote:Op woensdag 24 juli 2019 21:51 schreef Oldground het volgende:
[..]
Makkelijk hoor yats. Bolasie is dan ook wel de domste Feyenoorder.
Hahaha maar grappig ben je wel, thuis zullen ze vast en zeker al onder de tafel liggen te schuddebuiken wanneer je alleen nog maar binnen komt wandelen.quote:Op woensdag 24 juli 2019 22:44 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Ik ben gelukkig niet zó dom om voor Feyenoord te zijn.
Naja, wil niet opscheppen, maar dit klopt wel zo'n beetje.quote:Op woensdag 24 juli 2019 23:21 schreef HetDonkertAan het volgende:
[..]
Hahaha maar grappig ben je wel, thuis zullen ze vast en zeker al onder de tafel liggen te schuddebuiken wanneer je alleen nog maar binnen komt wandelen.
Jij bent niet zo slimquote:Op woensdag 24 juli 2019 14:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Lekker janken over Amerikaanse investeerders terwijl je eigen club net zo goed die dollars pakt.
Groot gelijk natuurlijk, maar wees niet hypocriet.
Gast serieus?quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Een sponsor wil ook zeggenschap. Namelijk 5 jaar lang verplicht uilenzeik als bier tijdens de thuiswedstrijden.
De vraag is waar de gemiddelde supporter meer last van heeft.
Daarbij (ontopic) kan het niveau bij Feyenoord er nooit minder van worden![]()
https://www.vtbl.nl/video(...)k-ten-hag-toptrainerquote:AYOUB VERRAST JONGE FEYENOORD-FANS: 'ERIK TEN HAG, TOPTRAINER'
Erik ten Hag, toptrainer'', aldus de 25-jarige Marokkaan die naar eigen zeggen het meest geleerd heeft van de huidige trainer van rivaal Ajax.
En terecht. Onder Ten Hag speelde hij het beste.quote:Op vrijdag 26 juli 2019 14:08 schreef Craptacular het volgende:
[..]
https://www.vtbl.nl/video(...)k-ten-hag-toptrainer
Godverdomme ze staan er allemaal bij en kijken ernaar.quote:Op woensdag 24 juli 2019 14:15 schreef kurk_droog het volgende:
Al die Feyenoorders super ziedend over iemand die niet kan typen maar wel de essentie raakt dat Feyenoord zichzelf verkoopt als een hoer achter het station voor een paar knaken.
Alles voor het geld, het zijn net joden.
Ayoub wil naar Ajaxquote:Op vrijdag 26 juli 2019 14:08 schreef Craptacular het volgende:
[..]
https://www.vtbl.nl/video(...)k-ten-hag-toptrainer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |