Das kut idd.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:47 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
klopt, met vrienden van m'n zus, dus ik zit tussen mensen die ik niet ken
quote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:48 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Jamai heeft de vierdaagse uitgelopen jongens.
pizza party voor mijn dochtertje. Dus dat wordt gezellig met de ouders kletsen over football, hoe slecht pizza is voor kinderen, dat Amsterdam niet in denemarken ligt. De gebruikelijke dingen waar ouders het over hebbenquote:
Shownieuwsquote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:51 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Moet natuurlijk wel in het nieuws komen.
Oh god, pizza slecht voor kinderenquote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:51 schreef devzero het volgende:
[..]
pizza party voor mijn dochtertje. Dus dat wordt gezellig met de ouders kletsen over football, hoe slecht pizza is voor kinderen, dat Amsterdam niet in denemarken ligt. De gebruikelijke dingen waar ouders het over hebben
kringverjaardagquote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:51 schreef devzero het volgende:
[..]
pizza party voor mijn dochtertje. Dus dat wordt gezellig met de ouders kletsen over football, hoe slecht pizza is voor kinderen, dat Amsterdam niet in denemarken ligt. De gebruikelijke dingen waar ouders het over hebben
Ga je dan allemaal van die typische dijenklets grappen maken?quote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:59 schreef hemarookworst het volgende:
Ik ga gewoon het licht uit mijn ogen zuipen
Dat doe ik al als ik nuchter benquote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:00 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ga je dan allemaal van die typische dijenklets grappen maken?
Slechter kan bijna niet inderdaadquote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:00 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Dat doe ik al als ik nuchter ben
Hij gaat de dijen van tante miep wel even kletsen.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:00 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ga je dan allemaal van die typische dijenklets grappen maken?
Gelukkig heb ik haast niet te maken met verjaardagen van anderen in deze setting. Lijkt me best vervelend zo een kringverjaring.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik heb me vroeger zeker 80x per jaar ziekgemeld.
Voordrinken voordat je de kring in stapt.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 18:59 schreef hemarookworst het volgende:
Ik ga gewoon het licht uit mijn ogen zuipen
Je hebt geen grote kennissenkring?quote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:01 schreef stokj het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik haast niet te maken met verjaardagen van anderen in deze setting. Lijkt me best vervelend zo een kringverjaring.
Kleine kennissenkring die niet aan dit soort dingen doen.quote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:02 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Je hebt geen grote kennissenkring?
Ruilen?quote:Op vrijdag 19 juli 2019 19:02 schreef stokj het volgende:
[..]
Kleine kennissenkring die niet aan dit soort dingen doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |