quote:Op vrijdag 16 september 2022 16:16 schreef summer2bird het volgende:
Ik vind het weer een topserieSnapte ik eerst ook niet echt, maarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er zijn vele manieren om het te verbergen natuurlijk, maar ik ben van mening dat het de kwaliteit van een serie vaak niet ten goede komt als het aan de actrice te zien is en het op klungelige manieren verborgen wordt. Dus ben het opzich wel met je eens dat ze niet anders konden.quote:Op maandag 26 september 2022 17:58 schreef Jauke het volgende:
Ik zit even terug te lezen en er was veel discussie over Serena's zwangerschap: hebben ze Serena niet gewoon zwanger gemaakt omdat de actrice zelf zwanger was? Ze konden niet anders..
Heb ook zo'n idee. Dat ze toch een handmaid zal worden gemaakt zodra de baby eruit is. Ze is natuurlijk vruchtbaar! Ik hoop het ergens ook wel!quote:Op donderdag 6 oktober 2022 13:32 schreef PoesInDoos het volgende:
Zijn er meer mensen die vermoeden dat de Wheelers Serena's baby gaat afpakken?
That's called karma bitchquote:Op donderdag 6 oktober 2022 15:29 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Heb ook zo'n idee. Dat ze toch een handmaid zal worden gemaakt zodra de baby eruit is. Ze is natuurlijk vruchtbaar! Ik hoop het ergens ook wel!![]()
Ik vond de laatste wel leuk.quote:Op donderdag 6 oktober 2022 20:30 schreef Karina het volgende:
Einde van de laatste aflevering is wel mooi kut.
Ik had ook pas in de laatste minuten voor (spoiler) door wat er ging gebeuren, mooi gedaan.quote:
Ik zag het al mijlenver aankomen eigenlijk. Aangezien June de hoofdrolspeelster is kon het bijna niet anders.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 17:48 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Ik had ook pas in de laatste minuten voor (spoiler) door wat er ging gebeuren, mooi gedaan.
Oh en bye bye Warren Jeffs, vuillak
Ik ben June-moe, had liever gezien dat Serena de revolutie zou leiden. Gaat ze misschien ook nog wel doen.quote:Op donderdag 13 oktober 2022 20:15 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik zag het al mijlenver aankomen eigenlijk. Aangezien June de hoofdrolspeelster is kon het bijna niet anders.
lol ja dat laatste was wel grappigquote:Op donderdag 13 oktober 2022 20:30 schreef PoesInDoos het volgende:
[..]
Ik ben June-moe, had liever gezien dat Serena de revolutie zou leiden. Gaat ze misschien ook nog wel doen.
''Go to your room!''![]()
Heb je het over ep 8?quote:Op zondag 30 oktober 2022 10:23 schreef Vlinder het volgende:
Oh hier is het topic!
Die van vrijdag was echt ijzersterk. Ik vind het een kneiter van een seizoen
Nope, bij mij deed de ondertiteling het gewoon, heb het juist uitgezet omdat ik het irritant vond.quote:Op donderdag 3 november 2022 11:56 schreef Magica het volgende:
Ik heb geen ondertitelingen kan het ook niet aanzetten, meer mensen met dit probleem? Sommige andere series hebben wel ondertiteling
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |