En dan hardop commentaar geven. Uploaden op Dumpert en klaar.quote:
Wat een stel racisten.quote:
Juist.quote:Op zondag 7 juli 2019 16:25 schreef AirwiN het volgende:
[..]
En dan hardop commentaar geven. Uploaden op Dumpert en klaar.
Neuh, er gebeurt verder niet zo veel, toen de politie kwam gingen het reppertje en zijn aanhang weg en langzaam is iedereen weg aan het gaan.quote:
Aaah jammer.quote:Op zondag 7 juli 2019 16:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Neuh, er gebeurt verder niet zo veel, toen de politie kwam gingen het reppertje en zijn aanhang weg en langzaam is iedereen weg aan het gaan.
Beetje jammer weer dit.
Ja, had op zijn minst een paar charges van de ME verwachtquote:
Charges zijn alleen leuk als ze paarden inzettenquote:Op zondag 7 juli 2019 16:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ja, had op zijn minst een paar charges van de ME verwacht.
Oh well, dan zo maar weer eens 2de worden op een WK.
Ik heb een hekel aan racisme.quote:Op zondag 7 juli 2019 16:27 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Wat een stel racisten.
Alleen maar omdat het Marokkanen zijn zeker?
Degene die dat heeft gegeven heeft dat zo ingesteld want die kent jou.quote:Op zondag 7 juli 2019 16:38 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik "verzilver" een cadeaukaart die ik gekregen heb en moet dan "tot 5 dagen wachten" totdat ik de code krijg om de cadeaukaart daadwerkelijk te gebruiken
Dan hadden ze geweten dat ik nu die schoenen wilde kopen; en niet ergens tussen nu en 5 werkdagen.quote:Op zondag 7 juli 2019 16:40 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Degene die dat heeft gegeven heeft dat zo ingesteld want die kent jou.
Ja, waar we nu zitten is wel echt nogal back to basic. Maar goed. Mooie omgeving en kittens in de tuin. Prima.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |