abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:31 #1
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187739983




quote:
Nederland bereikt halve finale na verdiende 2-0 zege op Italië
Europees kampioen Nederland is na de verdiende zege op Italië (2-0) halve finalist op het WK in Frankrijk en mag meedoen aan Olympische Spelen van Tokio.

Willem Vissers29 juni 2019, 17:08

De reis gaat door, het avontuur blijft lonken. De Nederlandse vrouwenploeg staat in de halve finales van het WK voetbal en plaatste zich en passant voor de Olympische Spelen van Tokio. De leeuwinnen, zoals ze zichzelf noemen, reizen naar Lyon voor de halve finale, woensdag om 21.00 uur tegen de winnaar van het duel Duitsland - Zweden.

Impuls van middenvelders
De Europees kampioen stond na een abominabele eerste helft knap op, onder impuls van de middenvelders Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Sherida Spitse, die bovendien haar spelhervatting als wapen heeft. Ze legde in de 70ste minuut de indraaiende vrije trap op het hoofd van topschutter Vivianne Miedema, die de bal volleerd raakte. Niet te hard, niet te zacht. Precies goed eigenlijk. En ruim tien minuten later herhaalde Spitse haar kunstje van de rechterkant, met een heerlijk strakke bal, ingekopt door verdediger Stefanie van der Gragt.

Omdat de Verenigde Staten zich vrijdag ten koste van gastland Frankrijk plaatste voor de halve eindstrijd, is het zeker dat Nederland bij de beste drie Europese landen van de wereld behoort, waarvoor olympische startbewijzen gereserveerd zijn. Daarmee is aan alle doelstellingen van de KNVB voldaan.

In de braadpan van Valenciennes voltrok zich een voetbalwedstrijd die aanvankelijk bijna elke beschrijving tartte, zo slecht als het spel van Italië en Nederland was, de kwartfinale van een WK nog wel. Gelukkig voor Nederland was de tweede helft aanmerkelijk beter, en viel op de overtuigende zege uiteindelijk niets af te dingen.

Te warm
Het was eigenlijk te warm om te voetballen. Een graad of 33 in de schaduw, maar de wedstrijd vond plaats op een veld vrijwel zonder schaduwen, met steile tribunes en bijna windstil. De wedstrijd was al tijden geleden vastgesteld om 15.00 uur, vermoedelijk met de gedachte dat een Aziatisch land zou voetballen en het in Japan of China een prettige tijd van tv-kijken was. Maar de warmte was geen excuus voor het gepruts van Nederland tot de rust, met zo ongelooflijk veel onnodig balverlies.

Miedema scoort de 1-0. Beeld AFP
In de tweede helft herpakte het elftal van Sarina Wiegman zich uitstekend, en was de ploeg al voor de doelpunten geregeld dicht bij een treffer, onder meer met het mooie, geplaatste boogballetje van Daniëlle van de Donk op de lat. De overwinning was een logisch gevolg van de toenemende druk in de tweede helft, waarin een doelpunt op een gegeven moment niet meer kon uitblijven. Vivianne Miedema en Stefanie van der Gragt kopten de vrije trappen van Sherida Spitse uiteindelijk prachtig in.

Van der Gragt scoort de 2-0. Beeld soccrates / BSK
De eerste helft was onaanvaardbaar. De vrouwen willen erkenning. Ze willen meer beloning. Dat mag allemaal, maar dan zijn ze ook toe aan dezelfde benadering. En vooral de aanval bleef tot de rust ver beneden zijn niveau. De wat apathische spits Vivianne Miedema, die een hekel heeft aan hitte met voetballen. En het was weer een kwelling om Shanice van de Sanden te aanschouwen. Vrijwel alles ging mis. Zoveel mislukte acties. Ze waren niet te tellen. De dreiging van haar snelheid blijft altijd bestaan, maar zelfs als ze weg was gelopen van haar tegenstander, volgde meestal iets vreemds, iets onbegrijpelijks, iets dat mis ging.

Beerensteyn
Bondscoach Sarina Wiegman was niet gezwicht voor de druk om de succesvolle invaller Lineth Beerensteyn te laten starten. Het knappe aan Van de Sanden is dat ze het wel blijft proberen, dat ze blijft gaan, en dat ze dus ook tot gevaar kwam, bij een voorzetje op Miedema bijvoorbeeld, kort na rust. Miedema kon de bal net niet genoeg raken. En even later zette ze weer goed voor, nu op Lieke Martens, die niet voldoende kon uithalen. Zo bezien is het ook begrijpelijk dat Wiegman Van de Sanden weer lang liet staan, al zal Beerensteyn zich hebben verbeten op de bank. Net op het moment dat Van de Sanden beter ging voetballen, verving Wiegman haar door Beerensteyn. En Oranje drukte door.

Voor rust kreeg Nederland slechts één kans, toen Spitse van even buiten het strafschopgebied een vrije trap mocht nemen. Het was een veredeld rollertje. Dan was het af en toe redelijk combinerende Italië dichter bij een doelpunt, via Bergamaschi en een schuiver van Giacinti. Na rust werd steeds duidelijker dat Nederland ging winnen, vooral omdat Groenen ballen bleef afpakken, Spitse haar traptechniek koesterde en Van de Donk duels ging winnen en steeds beter passte. Miedema, Martens en Beerensteyn waren voortdurend dreigend.

Doelpunten waren een kwestie van tijd. Ze vielen uit vrije trappen, één van de wapens van Oranje. Nederland weet zaterdagavond laat wie de tegenstander is, woensdag in Lyon. Zweden of Duitsland. De reis gaat door.
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vk
quote:
Zweden buigt achterstand om, verbijstert Duitsland en treft Oranje in Lyon
Gepubliceerd: Zaterdag 29 juni 2019 om 20:23
Kopieer link
Deel op WhatsApp
Deel op Facebook

Niet Duitsland, maar Zweden is de tegenstander van Nederland in de halve finales van het WK. De ploeg van Peter Gerhardsson werd aanvankelijk overlopen door de tweevoudig wereldkampioen, maar herstelde zich knap en zorgde voor een daverende verrassing.

Duitsland hield de niet geheel fitte Dzsenifer Marozsán uit voorzorg op de bank, maar had de sterspeelster aanvankelijk niet nodig. Die Frauschaft greep het initiatief in Rennes en brak de wedstrijd na een kwartier open. Sara Däbritz reet de Zweedse defensie open met een steekpass en Lina Magull rondde af: 1-0. Amper vijf minuten later was het echter alweer gelijk: de complete defensie van Duitsland liet zich verrassen door een lange bal van Linda Sembrant en Sofia Jakobsson schoot op uiterst koelbloedige wijze de 1-1 binnen.

Marozsán kwam na de gelijk opgaande eerste helft alsnog binnen de lijnen en zag hoe de Zweden al snel op voorsprong kwamen. Doelvrouw Almuth Schult redde nog fraai op een kopbal van Fridolina Rolfö, maar Stina Blackstenius had de rebound voor het inschieten: 1-2. Duitsland moest nu in de achtervolging, maar kon niet meer terugkomen in de wedstrijd. De ingevallen Lena Oberdorf kreeg vijf minuten voor tijd de grootste kans, maar kon een foutje van keepster Hedvig Lindahl niet afstraffen en kopte naast.

Zweden hield stand tijdens de zes minuten durende blessuretijd en mag zich nu opmaken voor de halve finale tegen Nederland: woensdagavond wordt er om 21.00 uur afgetrapt in Lyon. De vorige confrontatie tussen beiden viel uit in het voordeel van Oranje: Lieke Martens en Vivianne Miedema bezorgden Nederland in 2017 een 2-0 zege in Doetinchem, waarna Oranje doordenderde richting de Europese titel.
https://www.voetbalprimeu(...)-oranje-in-lyon.html



What can change the nature of a man?
pi_187739984
Ze raak de paal :9
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:43 #3
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187739986
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:14 schreef MC-Morgan het volgende:
DE PAAL. RENSENBRINK.
NU WINNEN WE ZEKER
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:44 #4
429333 GlennQuagmire
giggity giggity
pi_187739987
Tuurlijk, paal erbij kan ook nog wel. Wat een geluk zeg _O-
Het zal dus zo wel 1-0 voor NL worden
pi_187739988
doelpunt..toch niet
  Moderator / Redactie FP woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:45 #6
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_187739990
Lucky zeg, tering _O-
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
pi_187739992
Paalgod
pi_187739993
Dat gelukt raakt maar niet op he
pi_187739994
:o
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:49 #10
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187739995
Nederland heeft echt vies veel mazzel dit toernooi
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 22:14:50 #11
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187739996
Nederland heeft net zoveel mazzel als de Spurs.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187739999
soms vind ik die commentatoren wel fucking blind

"hoeveel geluk heeft oranje"

uhhh, was een redding flapdrol
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:01 #13
842 Zorro
Z
pi_187740005
Miedemanmanman
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187740008
Chokema
pi_187740014
Zweden domineert.
pi_187740016
Niemand schiet, jezus... :')
Jack does it in real time...
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:33 #17
9859 crew  Karina
Woman
pi_187740022
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:13 schreef Coco. het volgende:

[..]

Gaat @:Karina dat ook spelen?
Ik kijk gewoon wat boeienders ;)
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_187740023
Hou eens op Beerensteyn, met dat gezwaai.
pi_187740025
Uh, oke
pi_187740026
:')
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:37 #21
414827 Wave103
It's not pop music
pi_187740027
:') :') :') :') :')
pi_187740028
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:14 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Oh shit, ik vergeet je eigen goal _O-
:D _O-
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:38 #23
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187740029
Man man man
pi_187740030
Jongens, we hebben PelovaGodin nog.
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:39 #25
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187740031
_O-
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:40 #26
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_187740033
Beerenstein is ook slecht de tering
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:41 #27
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_187740035
Wat een gekutklooi
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
pi_187740037
Nederland is een soort Zuid-Korea met al dat geluk
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:46 #29
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187740040
quote:
99s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef Karina het volgende:

[..]

Ik kijk gewoon wat boeienders ;)
Ik doelde op zijn ui.
What can change the nature of a man?
pi_187740042
Die beresteijn kan er geen klote van
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:50 #31
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187740043
Hoe stil die wijven ook blijven staan hé. Niet normaal. Het lijkt Feyenoord wel.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_187740045
BeerenGodin heeft de dozen nog om haar schoenen...
Jack does it in real time...
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:55 #33
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_187740047
Ik snap niet zo goed waarom vrouwen niet kunnen passen? Wat wat een man kan zou een vrouw ook moeten kunnen toch?
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 22:15:57 #34
842 Zorro
Z
pi_187740049
Wat was daar dan de bedoeling van?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187740051
Lucky nederland :D
pi_187740053
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
pi_187740054
Als Oranje achterin in de problemen komt is dat 8 van de 10 keer door Bloodworth o|O
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_187740067
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef MC-Morgan het volgende:
Jongens, we hebben PelovaGodin nog.
Even google gecheckt. Goede tetten.
pi_187740068
Als de keeper je beste speler is, doe je iets niet goed
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:16:21 #40
9859 crew  Karina
Woman
pi_187740069
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef Coco. het volgende:

[..]

Ik doelde op zijn ui.
ow :D die zag ik niet joh
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_187740070
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom vrouwen niet kunnen passen? Wat wat een man kan zou een vrouw ook moeten kunnen toch?
de zenuwen
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 22:16:25 #42
842 Zorro
Z
pi_187740072
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef Immerdebestebob het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom vrouwen niet kunnen passen? Wat wat een man kan zou een vrouw ook moeten kunnen toch?
Ruimtelijk inzicht. Dat gaat niet bij vrouwen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187740073
Ligt het aan mij of speelt Van Donk reteslecht?
pi_187740076
Goeie keeper hoor ^O^
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:16:34 #45
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187740079
quote:
99s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:16 schreef Karina het volgende:

[..]

ow :D die zag ik niet joh
WoW Classic
What can change the nature of a man?
pi_187740082
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:16 schreef Dj_Day-V het volgende:

[..]

Even google gecheckt. Goede tetten.
Daar doelde ik op :9~
pi_187740083
quote:
Tijdens de World Matchplay beginnen de uitzendingen overigens pas om 21:30 door tour du jouraids
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_187740084
he he, hij ziet het in de herhaling eindelijk hoor. fucking blinde kneus.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:16:47 #49
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187740086
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:13 schreef Coco. het volgende:

[..]

Gaat @:Karina dat ook spelen?
Dat hoop ik wel. @Drizzt_DoUrden gaat wel spelen. @Scrummie2.0 ook. @JanPawelII hopelijk ook :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 22:16:49 #50
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187740087
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:15 schreef Scorpion_17 het volgende:
Nederland is een soort Zuid-Korea met al dat geluk
Hoho, wij hebben de scheids nog niet omgekocht.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187740090
Hoeveel goals heeft die Veenendaal al voorkomen, wel duidelijk wie de 'man' of the match is als we op 1 of andere manier toch winnen :')
pi_187740098
Niemand durft een schot op doel te maken, allemaal bang om te falen, en Beerensteyn gaat drie keer onderuit glijen. Ja nee zo schiet het lekker op.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:07 #53
9859 crew  Karina
Woman
pi_187740099
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:16 schreef Coco. het volgende:

[..]

WoW Classic
ah die ga ik wel spelen ja :P als het uitkomt, september geloof ik.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:21 #54
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187740107
Hebben we niet nog wat transgenders op bank zitten?
pi_187740108
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:16 schreef TLC het volgende:
Als Oranje achterin in de problemen komt is dat 8 van de 10 keer door Bloodworth o|O
Ja dat is wel een aparte, is aan de ene kant heel sterk maar opbouwend echt een drama
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:22 #56
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_187740109
Veenendaal keept goed
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
pi_187740113
:') doe shanice maar
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:28 #58
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187740114
godverdomme zeg.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:28 #59
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187740115
Beerensteyn _O-
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_187740119
Wissel De Beer.
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:37 #61
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_187740121
Poep.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_187740123
Beerensteyn, hef jezelf op met die gare kutballen van je.
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:38 #63
842 Zorro
Z
pi_187740124
Wat was hier dan precies de bedoeling van?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:39 #64
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_187740126
Wat een ellende, geen reclame voor het vrouwenvoetbal dit.
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:42 #65
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187740128
Shanice IN aub
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:44 #66
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187740130
Commentator heeft er ook geen zin meer in.
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:51 #67
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187740131
Jezus christus... Wat doen ze op de training ? De was vouwen?
pi_187740132
Nu kan Wiegman weer zeggen dat je altijd met vd Sanden moet beginnen
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_187740133
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:16 schreef Vollenhoven het volgende:
Ligt het aan mij of speelt Van Donk reteslecht?
Yup, die heeft het dit toernooi ook niet...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_187740134
never change a winning team, super sub moet super sub blijven
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:17:55 #71
229935 damsco
Internetheld sinds 2008
pi_187740136
Die negerin is wel godsgruwelijk slecht
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:18:03 #73
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187740142
Mijn TT geldt nog steeds.
What can change the nature of a man?
pi_187740145
Ik ben erover uit.
Dames voetbal is enkel samenspel en positiespel en hoge ballen. Zo saai als het maar kan zijn. Geen geniale schijnbewegingen, geen dolletje, geen ruimtelijk inzicht. Dit mag geen naam hebben.
pi_187740150
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef Coco. het volgende:
Mijn TT geldt nog steeds.
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @oranjevrouwen reageer retweet
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:18:26 #76
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_187740154
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @oranjevrouwen reageer retweet
@El-Stinho
pi_187740156
meer bonkesteyn dan beeresteyn imo
pi_187740160
Volhouden tot de pingels lijkt me, dan maken we daarmee misschien nog een kans :')
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:18:38 #79
362868 crew  Slobeend
of all places
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:18:40 #80
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187740167
Trek in een berenhap.
Oh.
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:18:41 #81
351676 Groby
Dank Memer
pi_187740168
Kan iemand die kuttoeter afpakken aub
It’s coming home
pi_187740170
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef -Chakotay- het volgende:
Ik ben erover uit.
Dames voetbal is enkel samenspel en positiespel en hoge ballen. Zo saai als het maar kan zijn. Geen geniale schijnbewegingen, geen dolletje, geen ruimtelijk inzicht. Dit mag geen naam hebben.
Klopt, behalve de VS, die kunnen tenminste nog wat.
pi_187740174
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @oranjevrouwen reageer retweet
pi_187740179
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 20:34 schreef KingRoland het volgende:
@:ggmm
@:onlogisch
@:dj_day-v
@:johannes_vermeer
@:mortaxx
@:coco.
@:lenny_leonard
@:jancees
@:caland
@:rensajacied
@:mani89
@:el-stinho
@:karina
@:lavenderr
@:zipportal
@:wereldgozer
@:lange_lans
@:napoleonfour
@:mexicanobakker
@:jr-style-93
@:guus_geluk7
@:amarantha
@:yvonne
@:tagliano
@:tjacka
@:limoentjuh
@:kapiteintje
@:scrummie2.0
Kk op met je vrouwenvoetbal
pi_187740180
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
Bedankt, Hans.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:09 #86
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187740182
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
Perez is een goede analyst.
What can change the nature of a man?
pi_187740183
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
Een uit knoop lol. Als je t niet kan uitspreken kun je t nog wel goed schrijven
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_187740184
Miedema volledig uit de wedstrijd gespeeld, speelt nu op eigen helft...
Jack does it in real time...
pi_187740185
Wie hier heeft z'n huis oranje versierd?
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:27 #90
842 Zorro
Z
pi_187740193
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
knoop in je zakdoek
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:28 #91
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187740194
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
Goedenavond johannes :)
What can change the nature of a man?
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:32 #92
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_187740197
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef johannes_vermeer het volgende:
kennethperez10 twitterde op woensdag 03-07-2019 om 22:17:41 Ja, ik weet dat mijn afstandsbediening een uit knoop heb, maar wat zit ik eigenlijk naar te kijken #nedzwe @:oranjevrouwen reageer retweet
Knoop :')
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_187740198
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:18 schreef N00dles het volgende:

[..]

Klopt, behalve de VS, die kunnen tenminste nog wat.
De VS gaan ons slopen als we hier doorheen komen
pi_187740199
TR meegepakt. Je weet dat ik dit 'voetbal' niet kijk.

@GGMM
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:42 #95
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_187740201
Groene hapt gras.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:53 #96
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187740207
Hier kijken gewoon miljoenen mensen naar.
Oh.
  Forum Admin woensdag 3 juli 2019 @ 22:19:58 #97
35723 crew  GGMM
pi_187740208
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:19 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]

Een uit knoop lol. Als je t niet kan uitspreken kun je t nog wel goed schrijven
Ik zal er wel even wat van zeggen.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_187740209
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:19 schreef Perrin het volgende:
Groene hapt gras.
Groen is gras.
pi_187740210
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:19 schreef Coco. het volgende:

[..]

Perez is een goede analyst.
In een ideale wereld analyseren Perez en Kieft samen.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_187740213
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 22:19 schreef Henno het volgende:

[..]

De VS gaat ons slopen als we hier doorheen komen
Da's toch nog maar de vraag, die vind ik verdedigend ook niet al te sterk ogen...
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')