abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:15 #1
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738347




quote:
Nederland bereikt halve finale na verdiende 2-0 zege op Italië
Europees kampioen Nederland is na de verdiende zege op Italië (2-0) halve finalist op het WK in Frankrijk en mag meedoen aan Olympische Spelen van Tokio.

Willem Vissers29 juni 2019, 17:08

De reis gaat door, het avontuur blijft lonken. De Nederlandse vrouwenploeg staat in de halve finales van het WK voetbal en plaatste zich en passant voor de Olympische Spelen van Tokio. De leeuwinnen, zoals ze zichzelf noemen, reizen naar Lyon voor de halve finale, woensdag om 21.00 uur tegen de winnaar van het duel Duitsland - Zweden.

Impuls van middenvelders
De Europees kampioen stond na een abominabele eerste helft knap op, onder impuls van de middenvelders Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Sherida Spitse, die bovendien haar spelhervatting als wapen heeft. Ze legde in de 70ste minuut de indraaiende vrije trap op het hoofd van topschutter Vivianne Miedema, die de bal volleerd raakte. Niet te hard, niet te zacht. Precies goed eigenlijk. En ruim tien minuten later herhaalde Spitse haar kunstje van de rechterkant, met een heerlijk strakke bal, ingekopt door verdediger Stefanie van der Gragt.

Omdat de Verenigde Staten zich vrijdag ten koste van gastland Frankrijk plaatste voor de halve eindstrijd, is het zeker dat Nederland bij de beste drie Europese landen van de wereld behoort, waarvoor olympische startbewijzen gereserveerd zijn. Daarmee is aan alle doelstellingen van de KNVB voldaan.

In de braadpan van Valenciennes voltrok zich een voetbalwedstrijd die aanvankelijk bijna elke beschrijving tartte, zo slecht als het spel van Italië en Nederland was, de kwartfinale van een WK nog wel. Gelukkig voor Nederland was de tweede helft aanmerkelijk beter, en viel op de overtuigende zege uiteindelijk niets af te dingen.

Te warm
Het was eigenlijk te warm om te voetballen. Een graad of 33 in de schaduw, maar de wedstrijd vond plaats op een veld vrijwel zonder schaduwen, met steile tribunes en bijna windstil. De wedstrijd was al tijden geleden vastgesteld om 15.00 uur, vermoedelijk met de gedachte dat een Aziatisch land zou voetballen en het in Japan of China een prettige tijd van tv-kijken was. Maar de warmte was geen excuus voor het gepruts van Nederland tot de rust, met zo ongelooflijk veel onnodig balverlies.

Miedema scoort de 1-0. Beeld AFP
In de tweede helft herpakte het elftal van Sarina Wiegman zich uitstekend, en was de ploeg al voor de doelpunten geregeld dicht bij een treffer, onder meer met het mooie, geplaatste boogballetje van Daniëlle van de Donk op de lat. De overwinning was een logisch gevolg van de toenemende druk in de tweede helft, waarin een doelpunt op een gegeven moment niet meer kon uitblijven. Vivianne Miedema en Stefanie van der Gragt kopten de vrije trappen van Sherida Spitse uiteindelijk prachtig in.

Van der Gragt scoort de 2-0. Beeld soccrates / BSK
De eerste helft was onaanvaardbaar. De vrouwen willen erkenning. Ze willen meer beloning. Dat mag allemaal, maar dan zijn ze ook toe aan dezelfde benadering. En vooral de aanval bleef tot de rust ver beneden zijn niveau. De wat apathische spits Vivianne Miedema, die een hekel heeft aan hitte met voetballen. En het was weer een kwelling om Shanice van de Sanden te aanschouwen. Vrijwel alles ging mis. Zoveel mislukte acties. Ze waren niet te tellen. De dreiging van haar snelheid blijft altijd bestaan, maar zelfs als ze weg was gelopen van haar tegenstander, volgde meestal iets vreemds, iets onbegrijpelijks, iets dat mis ging.

Beerensteyn
Bondscoach Sarina Wiegman was niet gezwicht voor de druk om de succesvolle invaller Lineth Beerensteyn te laten starten. Het knappe aan Van de Sanden is dat ze het wel blijft proberen, dat ze blijft gaan, en dat ze dus ook tot gevaar kwam, bij een voorzetje op Miedema bijvoorbeeld, kort na rust. Miedema kon de bal net niet genoeg raken. En even later zette ze weer goed voor, nu op Lieke Martens, die niet voldoende kon uithalen. Zo bezien is het ook begrijpelijk dat Wiegman Van de Sanden weer lang liet staan, al zal Beerensteyn zich hebben verbeten op de bank. Net op het moment dat Van de Sanden beter ging voetballen, verving Wiegman haar door Beerensteyn. En Oranje drukte door.

Voor rust kreeg Nederland slechts één kans, toen Spitse van even buiten het strafschopgebied een vrije trap mocht nemen. Het was een veredeld rollertje. Dan was het af en toe redelijk combinerende Italië dichter bij een doelpunt, via Bergamaschi en een schuiver van Giacinti. Na rust werd steeds duidelijker dat Nederland ging winnen, vooral omdat Groenen ballen bleef afpakken, Spitse haar traptechniek koesterde en Van de Donk duels ging winnen en steeds beter passte. Miedema, Martens en Beerensteyn waren voortdurend dreigend.

Doelpunten waren een kwestie van tijd. Ze vielen uit vrije trappen, één van de wapens van Oranje. Nederland weet zaterdagavond laat wie de tegenstander is, woensdag in Lyon. Zweden of Duitsland. De reis gaat door.
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vk
quote:
Zweden buigt achterstand om, verbijstert Duitsland en treft Oranje in Lyon
Gepubliceerd: Zaterdag 29 juni 2019 om 20:23
Kopieer link
Deel op WhatsApp
Deel op Facebook

Niet Duitsland, maar Zweden is de tegenstander van Nederland in de halve finales van het WK. De ploeg van Peter Gerhardsson werd aanvankelijk overlopen door de tweevoudig wereldkampioen, maar herstelde zich knap en zorgde voor een daverende verrassing.

Duitsland hield de niet geheel fitte Dzsenifer Marozsán uit voorzorg op de bank, maar had de sterspeelster aanvankelijk niet nodig. Die Frauschaft greep het initiatief in Rennes en brak de wedstrijd na een kwartier open. Sara Däbritz reet de Zweedse defensie open met een steekpass en Lina Magull rondde af: 1-0. Amper vijf minuten later was het echter alweer gelijk: de complete defensie van Duitsland liet zich verrassen door een lange bal van Linda Sembrant en Sofia Jakobsson schoot op uiterst koelbloedige wijze de 1-1 binnen.

Marozsán kwam na de gelijk opgaande eerste helft alsnog binnen de lijnen en zag hoe de Zweden al snel op voorsprong kwamen. Doelvrouw Almuth Schult redde nog fraai op een kopbal van Fridolina Rolfö, maar Stina Blackstenius had de rebound voor het inschieten: 1-2. Duitsland moest nu in de achtervolging, maar kon niet meer terugkomen in de wedstrijd. De ingevallen Lena Oberdorf kreeg vijf minuten voor tijd de grootste kans, maar kon een foutje van keepster Hedvig Lindahl niet afstraffen en kopte naast.

Zweden hield stand tijdens de zes minuten durende blessuretijd en mag zich nu opmaken voor de halve finale tegen Nederland: woensdagavond wordt er om 21.00 uur afgetrapt in Lyon. De vorige confrontatie tussen beiden viel uit in het voordeel van Oranje: Lieke Martens en Vivianne Miedema bezorgden Nederland in 2017 een 2-0 zege in Doetinchem, waarna Oranje doordenderde richting de Europese titel.
https://www.voetbalprimeu(...)-oranje-in-lyon.html



Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:22 #2
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738350
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:22 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man in de woestijn is bekaf, opeens ziet hij een kamelenverkoper.
Hij vraagt: "hoe duur?"
De Kamelenverkoper:"Gratis, maar met tekens."
De man wil natuurlijk weten wat de tekens zijn.
De verkoper zegt: "Als je poe-poe zegt gaat hij lopen, en als je poe-poe-poe-poe zegt dan gaat hij rennen, en als je oh-oh zegt stop hij."
"Oke" :zegt de man.
De man gaat op weg... hij zegt poe-poe.
Na een kwartier denkt de man dat gaat wel lekker.
Hij zegt: "Poe-poe-poe-poe!"
Opeens ziet hij een ravijn en zegt: "Wat was het stopwoord ookalweer?"
"Oh-oh ik weet het niet meer!!"Zegt de man en het kameel stopt met lopen 1 centimeter voor het ravijn.
Man: "Poe-poe dat was schrikken!"
Niet gelezen.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:34 #3
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738357
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:23 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Niet gelezen.
@Zipportal
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_187738359
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:22 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man in de woestijn is bekaf, opeens ziet hij een kamelenverkoper.
Hij vraagt: "hoe duur?"
De Kamelenverkoper:"Gratis, maar met tekens."
De man wil natuurlijk weten wat de tekens zijn.
De verkoper zegt: "Als je poe-poe zegt gaat hij lopen, en als je poe-poe-poe-poe zegt dan gaat hij rennen, en als je oh-oh zegt stop hij."
"Oke" :zegt de man.
De man gaat op weg... hij zegt poe-poe.
Na een kwartier denkt de man dat gaat wel lekker.
Hij zegt: "Poe-poe-poe-poe!"
Opeens ziet hij een ravijn en zegt: "Wat was het stopwoord ookalweer?"
"Oh-oh ik weet het niet meer!!"Zegt de man en het kameel stopt met lopen 1 centimeter voor het ravijn.
Man: "Poe-poe dat was schrikken!"
xD
pi_187738361
Tijd voor @SjaniesBrownies
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:45 #6
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738364
Die brunette is niet Zweeds.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:46 #7
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738365
Zweden > nl
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:51 #8
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738368
Onlogisch hoopt dat Vollenhoven in zijn team zit tijdens de rust.
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:23:53 #9
473519 Drekkoning
Is het al juno?
pi_187738372
VS laat van geen van deze twee ploegen ook maar een spaander heel.
Lege bekers in het gras
Modder op mijn schoenen
Verlang naar het moment
Dat we even niks meer moeten
pi_187738378
Middenveld wordt volledig overlopen, SWEDENED
Jack does it in real time...
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:19 #11
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738382
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:22 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man in de woestijn is bekaf, opeens ziet hij een kamelenverkoper.
Hij vraagt: "hoe duur?"
De Kamelenverkoper:"Gratis, maar met tekens."
De man wil natuurlijk weten wat de tekens zijn.
De verkoper zegt: "Als je poe-poe zegt gaat hij lopen, en als je poe-poe-poe-poe zegt dan gaat hij rennen, en als je oh-oh zegt stop hij."
"Oke" :zegt de man.
De man gaat op weg... hij zegt poe-poe.
Na een kwartier denkt de man dat gaat wel lekker.
Hij zegt: "Poe-poe-poe-poe!"
Opeens ziet hij een ravijn en zegt: "Wat was het stopwoord ookalweer?"
"Oh-oh ik weet het niet meer!!"Zegt de man en het kameel stopt met lopen 1 centimeter voor het ravijn.
Man: "Poe-poe dat was schrikken!"
Ik mis dat paarse konijn wat moppe tapte wel een beetje
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:20 #12
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738383
Miedema is echt ewn giraf.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:27 #13
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738388
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:23 schreef Drekkoning het volgende:
VS laat van geen van deze twee ploegen ook maar een spaander heel.
Wat een originele kijk op de materie.
pi_187738391
quote:
4s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:24 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Ik mis dat paarse konijn wat moppe tapte wel een beetje
staafmixer
pi_187738394
quote:
4s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:24 schreef Oscar. het volgende:

[..]

Ik mis dat paarse konijn wat moppe tapte wel een beetje
Ab NormaalGod
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:48 #16
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738400
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:23 schreef Coco. het volgende:
Onlogisch hoopt dat Vollenhoven in zijn team zit tijdens de rust.
Ik hoop dat @GGMM er is. En dat user @Scrummie2.0 komt buurten :)
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:50 #17
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738401
Wat matig allemaal
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:24:57 #18
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_187738404
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:22 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man in de woestijn is bekaf, opeens ziet hij een kamelenverkoper.
Hij vraagt: "hoe duur?"
De Kamelenverkoper:"Gratis, maar met tekens."
De man wil natuurlijk weten wat de tekens zijn.
De verkoper zegt: "Als je poe-poe zegt gaat hij lopen, en als je poe-poe-poe-poe zegt dan gaat hij rennen, en als je oh-oh zegt stop hij."
"Oke" :zegt de man.
De man gaat op weg... hij zegt poe-poe.
Na een kwartier denkt de man dat gaat wel lekker.
Hij zegt: "Poe-poe-poe-poe!"
Opeens ziet hij een ravijn en zegt: "Wat was het stopwoord ookalweer?"
"Oh-oh ik weet het niet meer!!"Zegt de man en het kameel stopt met lopen 1 centimeter voor het ravijn.
Man: "Poe-poe dat was schrikken!"
3/10
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:00 #19
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_187738406
Kolkende hel dat stadion.
pi_187738409
Vind t vooralsnog niks bijzonders wat Nederland laat zien
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_187738410
Fipo
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:23 #22
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738417
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:24 schreef Max23 het volgende:

[..]

Ab NormaalGod
jaaaaaaaa
https://www.ad.nl/show/sc(...)erug-op-tv~a3df96d2/

Misschien komt ie terug
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:28 #23
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_187738420
Dit Nederland mist een type Shanice van de Sanden
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:29 #24
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738421
AANVALLUH
Oh.
pi_187738423
Waarom is meisje Miedema altijd zo slordig?
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:33 #26
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738424
Miedematig
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:25:38 #27
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_187738428
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:25 schreef -XOR- het volgende:
Dit Nederland mist een type Shanice van de Sande
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:01 #28
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738433
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738434
Wat een negativitiet hier, kijk gewoon naar die mooie speelsters en niet naar het voetbal.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:15 #30
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738442
Wat zal Ronald Koeman nu denken?
Oh.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:15 #31
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738443
Voetballend groeit NL ook niet echt dit toernooi. Nog net zo slordig als tegen Nieuw-Zeeland.

Alleen 2e helft Italie was goed.
pi_187738446
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Dagoduck het volgende:
[ afbeelding ]
wie is dit?
pi_187738447
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Houtenbeen het volgende:
Wat een negativitiet hier, kijk gewoon naar die mooie speelsters en niet naar het voetbal.
Virgin
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:24 #34
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187738450
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Dagoduck het volgende:
[ afbeelding ]
Gaan we de pingels straks ABBA nemen?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:32 #35
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738453
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Sun-dried_Potato het volgende:

[..]

wie is dit?
:')
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:45 #36
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738457
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Sun-dried_Potato het volgende:

[..]

wie is dit?
Agnetha.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:50 #37
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738458
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]

Gaan we de pingels straks ABBA nemen?
Winner takes it all
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:51 #38
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_187738459
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Houtenbeen het volgende:
Wat een negativitiet hier, kijk gewoon naar die mooie speelsters en niet naar het voetbal.
Van Veenendaal _O_
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:54 #39
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738460
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Sun-dried_Potato het volgende:

[..]

wie is dit?
Agnethagodin
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:55 #40
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738461
quote:
4s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:25 schreef Oscar. het volgende:

[..]

jaaaaaaaa
https://www.ad.nl/show/sc(...)erug-op-tv~a3df96d2/

Misschien komt ie terug
RIP Wiebe Hartog ;(
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:26:59 #41
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187738462
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Sun-dried_Potato het volgende:

[..]

wie is dit?
Tip: Het is niet Anni-Patat.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187738463
Een man gaat naar ‘t ziekenhuis waar zijn vrouw is bevallen. Bij zijn aankomst zegt de verpleegster: ”Gefeliciteerd meneer, jullie hebben een vijfling gekregen. Vijf gezonde jongens.” “Dat dacht ik al”, zegt de man, “Ik heb ‘n leuning als een schoorsteen.” De verpleegster antwoordde: “Dan zou ik er maar eens over denken om die schoorsteen te laten vegen, want de baby’s zijn allemaal zwart.”
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:27:01 #43
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738465
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Agnetha.
De eerste a?
pi_187738466
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Sun-dried_Potato het volgende:

[..]

wie is dit?
Miedema
pi_187738468
Dit is niet leuk.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:27:33 #46
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_187738474
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man gaat naar ‘t ziekenhuis waar zijn vrouw is bevallen. Bij zijn aankomst zegt de verpleegster: ”Gefeliciteerd meneer, jullie hebben een vijfling gekregen. Vijf gezonde jongens.” “Dat dacht ik al”, zegt de man, “Ik heb ‘n leuning als een schoorsteen.” De verpleegster antwoordde: “Dan zou ik er maar eens over denken om die schoorsteen te laten vegen, want de baby’s zijn allemaal zwart.”
2/10
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
pi_187738476
Kort pittig negerinnetje zwarte piet aan de kant als grens.

#Sylvana
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:27:48 #48
436595 Sked
Zonnestraal
pi_187738480
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man gaat naar ‘t ziekenhuis waar zijn vrouw is bevallen. Bij zijn aankomst zegt de verpleegster: ”Gefeliciteerd meneer, jullie hebben een vijfling gekregen. Vijf gezonde jongens.” “Dat dacht ik al”, zegt de man, “Ik heb ‘n leuning als een schoorsteen.” De verpleegster antwoordde: “Dan zou ik er maar eens over denken om die schoorsteen te laten vegen, want de baby’s zijn allemaal zwart.”
Die grappen van jou zijn van hetzelfde niveau als de wedstrijd.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:00 #49
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738481
Het zal leuker worden als ze naakt spelen.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:02 #50
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_187738484
Wat een gevecht voor de 2e of 4e plaats.
pi_187738486
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:27 schreef Sked het volgende:

[..]

Die grappen van jou zijn van hetzelfde niveau als de wedstrijd.
Witheet
pi_187738487
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man gaat naar ‘t ziekenhuis waar zijn vrouw is bevallen. Bij zijn aankomst zegt de verpleegster: ”Gefeliciteerd meneer, jullie hebben een vijfling gekregen. Vijf gezonde jongens.” “Dat dacht ik al”, zegt de man, “Ik heb ‘n leuning als een schoorsteen.” De verpleegster antwoordde: “Dan zou ik er maar eens over denken om die schoorsteen te laten vegen, want de baby’s zijn allemaal zwart.”
blacked
pi_187738488
Het gaat niet echt lekker
pi_187738490
Waar blijft de vriendin van Vitaly?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:23 #55
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738494
Wat een contrast met gister, in alles eigenlijk
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:32 #56
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738498
man man man
What can change the nature of a man?
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:36 #57
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738500
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:26 schreef Vollenhoven het volgende:
Een man gaat naar ‘t ziekenhuis waar zijn vrouw is bevallen. Bij zijn aankomst zegt de verpleegster: ”Gefeliciteerd meneer, jullie hebben een vijfling gekregen. Vijf gezonde jongens.” “Dat dacht ik al”, zegt de man, “Ik heb ‘n leuning als een schoorsteen.” De verpleegster antwoordde: “Dan zou ik er maar eens over denken om die schoorsteen te laten vegen, want de baby’s zijn allemaal zwart.”
0/0
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:28:47 #58
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738504
TOETERTJES
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
pi_187738508
Allemachtig wat een verschrikkelijke kutpass. Kijk gvd gewoon naast je.
pi_187738510
quote:
4s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:28 schreef Oscar. het volgende:
TOETERTJES
Vuvuzuela in je hol!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:29:10 #61
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738511
We will rock you op een trompet is ook wel passend voor deze bagger.
RED ONS HENNIEGOD
pi_187738513
Die vrouwen geven telkens de bal achter de man...
Achter de vrouw dus.. heel irritant
pi_187738517
BEDENKELIJK NIVEAU
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:29:29 #65
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738524
Ajax had hier ooit bijna een choke tegen Lyon.
Oh.
pi_187738527
Die bal is niet over de lijn geweest
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:29:39 #67
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738532
Misschien wel goed dat NL eens op achterstand komt. Dit is allemaal veel te plichtmatig
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:30:36 #68
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738551
Van Lunteren maakt zich ook totaal niet aanspeelbaar als Vd Gracht de bal heeft, handig wel
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187738557
Het zal toch niet waar zijn
pi_187738559
OHNEE NIET SJANIES
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:30:45 #71
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_187738560
RIP Beerenstijn
pi_187738561
shanice heeft voodoo gedaan
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:30:49 #73
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738564
SHANIES ERIN JAAAAAAAAAAAAAA
RED ONS HENNIEGOD
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:30:53 #74
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187738567
JAAAAA DAAR KOMT SHANICE _O_
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187738568
Ai
pi_187738569
Van Lunteren MVP.
pi_187738573
NEGER
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:30:58 #78
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738574
@maxi-mus gaat gelijk krijgen :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:04 #79
402566 SgtPorkbeans
Emmenaren olé olé
pi_187738577
NEEEEE BEEERTJE :'(
Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
pi_187738580
Gebeurt toch niks?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:14 #81
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738581
Niemand staat voorin of loopt diep _O-
Oh.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:16 #82
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738583
Einde toernooi Beer
What can change the nature of a man?
pi_187738584
quote:
15s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:30 schreef Bolasie het volgende:
NEGER
Vind ik vooral van Shanice
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:17 #84
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738586
GRAM HALEN
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_187738590
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Saekerhett het volgende:
Gebeurt toch niks?
knieband
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:27 #86
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_187738592
Hoe raak je daar geblesseerd :')
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:28 #87
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738593
We are doomed.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:34 #88
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738596
Wat een act ook
RED ONS HENNIEGOD
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:35 #89
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738597
Toch weer Vd Sanden zo
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:36 #90
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738598
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Saekerhett het volgende:
Gebeurt toch niks?
Misschien dat ze daarna nog iets verrekt oid
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187738599
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef onlogisch het volgende:
GRAM HALEN
Crystal meth?
pi_187738601
Ze staat weer....
pi_187738602
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoe raak je daar geblesseerd :')
T zijn vrouwen he..
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:45 #94
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738604
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
Hoe raak je daar geblesseerd :')
Voorgevel.
pi_187738605
Wat een wijf
U MAD?
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:48 #96
842 Zorro
Z
pi_187738609
Shanice komt weer net uit de haven als ik haar zo zie lopen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:50 #97
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_187738610
ACT om te kunnen drinken
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:50 #98
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738611
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef onlogisch het volgende:
GRAM HALEN
Coke? @Caland
Oh.
  Forum Admin woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:51 #99
35723 crew  GGMM
pi_187738612
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:24 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Ik hoop dat @:GGMM er is. En dat user @:Scrummie2.0 komt buurten :)
Ik ben er. :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_187738614
Ik haat dat mens zo.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:31:59 #101
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738619
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:30 schreef onlogisch het volgende:
@:maxi-mus gaat gelijk krijgen :D
Helaas makker.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:01 #102
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738620
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Niemand staat voorin of loopt diep _O-
Ze staan in de opbouw juist veel te veel voorin imo

Of je moet gewoon lange halen spelen dan kan het wel
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:07 #103
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738624
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:29 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ajax had hier ooit bijna een choke tegen Lyon.
AZ had hier.. nouja, laten we het daar maar niet over hebben.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:14 #104
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738632
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
ACT om te kunnen drinken
Daar hebben ze toch borsten voor.
Oh.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:17 #105
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738633
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef Bolasie het volgende:
Ik haat dat mens zo.
racist
What can change the nature of a man?
pi_187738635
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
Niemand staat voorin of loopt diep _O-
“One night, I went to a bar; I was with a woman. We talked all night. We laughed, we flirted, I paid for several drinks of hers. At around 5 am, a guy came in, grabbed her by the arm and took her to the bathroom. He made love to her and she left with him. That doesn’t matter, because I had most of the possession on that night.”
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_187738636
Speeksel op het veld lozen :r
pi_187738637
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:30 schreef Tagliano het volgende:
Van Lunteren maakt zich ook totaal niet aanspeelbaar als Vd Gracht de bal heeft, handig wel
Ga je deze wedstrijd nou analyseren :')
U MAD?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:33 #109
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_187738641
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Daar hebben ze toch borsten voor.
Niveautje Vollenhoven dit
pi_187738644
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef Rianne84 het volgende:
Speeksel op het veld lozen :r
Stel je niet zo aan
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:45 #111
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738646
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Ga je deze wedstrijd nou analyseren :')
Ik schud ze zo uit mijn mouw
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:32:58 #112
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738654
Vrouwen :')
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:09 #113
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738658
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Ga je deze wedstrijd nou analyseren :')
Hij analyseert ook darts.
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:17 #114
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738661
:O
pi_187738666
:O
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:26 #116
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738668
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef Tagliano het volgende:

[..]

Ze staan in de opbouw juist veel te veel voorin imo

Of je moet gewoon lange halen spelen dan kan het wel
Maar net toen Miedema de bal voorin had alleen Martens voorin en de rest stond hun tampon te herschikken.
Oh.
pi_187738671
Het niveau tijdens hax zal zo wel hoger liggen.
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:35 #118
842 Zorro
Z
pi_187738675
Schouder tegen hoofd.

Schouder geblesseerd.

:')
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187738677
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
:O
:D
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:50 #120
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738680
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef Coco. het volgende:

[..]

Hij analyseert ook darts.
Krijgen we weer geen 9-darter.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:54 #121
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738682
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

“One night, I went to a bar; I was with a woman. We talked all night. We laughed, we flirted, I paid for several drinks of hers. At around 5 am, a guy came in, grabbed her by the arm and took her to the bathroom. He made love to her and she left with him. That doesn’t matter, because I had most of the possession on that night.”
Wat wil je hiermee zeggen?
Oh.
pi_187738684
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef Coco. het volgende:

[..]

Hij analyseert ook darts.
Hij banned ook users in Darts
U MAD?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:33:58 #123
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738686
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Maar net toen Miedema de bal voorin had alleen Martens voorin en de rest stond hun tampon te herschikken.
Op zichzelf is dat natuurlijk ook wel een belangrijke zaak
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:15 #124
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738695
Martens...
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:22 #125
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738697
Is er al een voorzet of iets geweest?
pi_187738703
Ik heb het nu 5 minuten op staan. Het voelt werkelijk als 3 uur lang.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:32 #127
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738705
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Wat wil je hiermee zeggen?
Dat ie geen vrouwen hosselt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738706
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Wat wil je hiermee zeggen?
https://www.rediff.com/sp(...)h-woman/20151120.htm
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:34 #129
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738707
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Wat wil je hiermee zeggen?
Frank de Boer
What can change the nature of a man?
pi_187738711
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef Dj_Day-V het volgende:
Het niveau tijdens hax zal zo wel hoger liggen.
Als jij meedoet zal dat wel meevallen
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:44 #131
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738714
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef Rianne84 het volgende:
Speeksel op het veld lozen :r
Om het glad te maken


Uhu
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:51 #132
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738717
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:34 schreef Max23 het volgende:

[..]

Als jij meedoet zal dat wel meevallen
koekoek
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:34:59 #133
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738719
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:34 schreef Max23 het volgende:

[..]

Als jij meedoet zal dat wel meevallen
Zo dan.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:03 #134
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738722
Is het al tijd voor bier?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:11 #135
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738725
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:33 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Wat wil je hiermee zeggen?
Stijn vertelt hier een anekdote die hij onlangs heeft meegemaakt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_187738726
pi_187738727
Och och och hou maar op. Wat een wanvertoning dit.
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:23 #138
842 Zorro
Z
pi_187738728
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Dagoduck het volgende:
Is het al tijd voor bier?
Is het ooit geen tijd voor bier dan?
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187738731
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:34 schreef Max23 het volgende:

[..]

Als jij meedoet zal dat wel meevallen
Zo dan.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:32 #140
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738737
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
#METOO
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:33 #141
343757 BorisDeLul
Komt hier niet meer
pi_187738739
Dit lijkt nergens op :{
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:34 #142
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_187738740
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Saekerhett het volgende:
Och och och hou maar op. Wat een wanvertoning dit.
Jouw posts zijn een wanvertoning
pi_187738742
Dat Jan Smit muziekje is vet kut
pi_187738744
Ja, leuk
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:35:56 #145
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738748
Chaos achterin
pi_187738752
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:32 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

“One night, I went to a bar; I was with a woman. We talked all night. We laughed, we flirted, I paid for several drinks of hers. At around 5 am, a guy came in, grabbed her by the arm and took her to the bathroom. He made love to her and she left with him. That doesn’t matter, because I had most of the possession on that night.”
:D
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:02 #147
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187738754
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:31 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Coke? @:Caland
Wat is er?
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Eindredactie Games woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:06 #148
19054 crew  Oscar.
ElitePauper
pi_187738755
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
sorry, was ff weg

fapje gezet enzo
0% vet, Geen suiker toegevoegd
Twitter: @BuikschuiverNL
Xbox Live: Buikschuiver
Oscar, jij mag mijn landgoed als ik kom te overlijden. - Monkyyy
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:09 #149
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738758
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Zorro het volgende:

[..]

Is het ooit geen tijd voor bier dan?
Ja, wanneer je in slaap valt na te hebben gezopen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:17 #150
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738760
Als ze nou gewoon rechtop blijft staan ipv zon showduik pakt ze hem gewoon klemvast
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187738763
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef BorisDeLul het volgende:
Dit lijkt nergens op :{
Lijkt een beetje op het Feyenoord van vorig seizoen
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:26 #152
477513 Sun-dried_Potato
zongedroogkloot
pi_187738766
sommige van die speelsters zijn wel echt lelijk trouwens. echt van die boze stiefzusters van assepoester
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:28 #153
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738769
Ze komen me veel te dichtbij.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738770
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:34 schreef xzaz het volgende:

[..]

Om het glad te maken


Uhu
U MAD?
pi_187738775
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Dat Jan Smit muziekje is vet kut
Hey lieve oma khou van jou alleen van jou fuck opa!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:43 #156
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738777
Even een theekransje met de scheids.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:49 #157
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738778
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:36 schreef Houtenbeen het volgende:

[..]

Lijkt een beetje op het Feyenoord van vorig seizoen
pi_187738784
20 man om de keeper heen :')
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:36:57 #159
842 Zorro
Z
pi_187738785
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:36 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Ja, wanneer je in slaap valt na te hebben gezopen.
Op zo'n moment is er sowieso niet zoiets als tijd.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:06 #160
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738788
Dat was wel een goede redding
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187738790
nederland ontsnapt
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:07 #162
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738791
Goffertedomme.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738792
OEHOE
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:09 #164
436595 Sked
Zonnestraal
pi_187738793
Nederland kan er niks meer van.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:11 #165
402566 SgtPorkbeans
Emmenaren olé olé
pi_187738795
VEENENDAALGODIN
Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:13 #166
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738797
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:35 schreef Houtenbeen het volgende:
[ afbeelding ]
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:14 #167
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_187738799
Goede redding van Veenendaal!!
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:14 #168
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_187738800
Nederland ontsnapt
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:15 #169
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738802
Van Veenendaal redt ons
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:18 #170
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738804
Nederland ontsnapt.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:20 #171
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187738805
Bijna blackedstenius dus.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:24 #172
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738807
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:36 schreef Tagliano het volgende:
Als ze nou gewoon rechtop blijft staan ipv zon showduik pakt ze hem gewoon klemvast
Broodje PietGod
Oh.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:27 #173
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_187738808
Rechter stelt red
pi_187738810
Ging maar net goed :X
  Moderator / Redactie FP woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:30 #175
90910 crew  Drizzt_DoUrden
Rawr
pi_187738811
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Coco. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
_O_
[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:38 #176
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738813
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:36 schreef Zorro het volgende:

[..]

Op zo'n moment is er sowieso niet zoiets als tijd.
Waarheid.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:40 #177
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738816
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Coco. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Geil
pi_187738820
Kut, ben aan het koken. Hopen dat ik over 8 minuten klaar ben.
pi_187738821
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Coco. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
O+
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:37:56 #180
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738824
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Sked het volgende:
Nederland kan er niks meer van.
Konden ze er wel wat van?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738828
Zaadpot
pi_187738829
Spitse compleet nutteloos zover...
Jack does it in real time...
pi_187738830
Ik mag het misschien niet zeggen, maar het is niet om aan te gluren
pi_187738832
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Konden ze er wel wat van?
2e helft tegen Italië was prima
pi_187738834
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef T3hTommay het volgende:
Kut, ben aan het koken. Hopen dat ik over 8 minuten klaar ben.
Geen pizza bestellen tijdens zo'n kraker :')
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:32 #186
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187738838
Wie ook doorgaat, die krijgen met vijf nul klop van de VS.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:38 #187
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_187738840
Spitse, wat een debiele actie
Haters everywhere but I don't really care.
pi_187738841
niet onaardig geschoten :')
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:41 #189
372302 Revanches
Soeverein en onafhankelijk
pi_187738843
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Twiitch het volgende:
Wie ook doorgaat, die krijgen met vijf nul klop van de VS.
And I am a weapon of massive consumption
And it's not my fault it's how I'm programmed to function
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:43 #190
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738844
Niet onaardig geschoten _O-
Oh.
pi_187738845
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:47 #192
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_187738847
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef -Chakotay- het volgende:
Ik mag het misschien niet zeggen, maar het is niet om aan te gluren
Weinig combinaties lukken.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_187738850
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef T3hTommay het volgende:
Kut, ben aan het koken. Hopen dat ik over 8 minuten klaar ben.
Ironisch dit.
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:50 #194
842 Zorro
Z
pi_187738851
Dat is wel onaardig geschoten man
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:55 #195
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738854
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Broodje PietGod
Dat gaan we even uittern bespreken _O_
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:38:56 #196
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738855
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:37 schreef Coco. het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
:D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:00 #197
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_187738858
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef JR-Style-93 het volgende:
Niet onaardig geschoten _O-
Aldus de feyenoordfan
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:05 #198
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_187738862
Niemand beweegt ook zonder bal, niemand is aanspeelbaar. :')
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_187738863
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef 3rr0r het volgende:
niet onaardig geschoten :')
Hij kreeg daar een extra fee voor :')
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:16 #200
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738866
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef DeeBee het volgende:
Spitse compleet nutteloos zover...
Toch er maar inlaten voor dode spel momenten.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:18 #201
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738868
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef MC-Morgan het volgende:

[..]

Geen pizza bestellen tijdens zo'n kraker :')
Niet om 18u eten :') Je bent toch niet voor Spanje ofzo. :')
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:19 #202
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187738869
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Nober het volgende:
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
Alsof die mogen sporten :')
pi_187738870
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke vrouwenvoetbal wedstrijd elke keer maar weer.

Dit is geen voetbal te noemen. Voetbal onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
pi_187738873
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Nober het volgende:
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
mag niet van de imam
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:31 #205
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738874
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef xzaz het volgende:

[..]

Aldus de feyenoordfan
Is dit je nieuwe act?
Oh.
pi_187738879
Hopelijk wordt het niet verlengen
pi_187738881
Nederland heeft geen middenveld, elke afvallende of lange bal is voor Zweden...
Jack does it in real time...
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:39:56 #208
842 Zorro
Z
pi_187738886
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef DeeBee het volgende:
Spitse compleet nutteloos zover...
Daarom staat ze erin. De meest constante speelster.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_187738887
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef bianconeri het volgende:
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke vrouwenvoetbal wedstrijd elke keer maar weer.

Dit is geen voetbal te noemen. Voetbal onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
Lijkt Juventus wel.
pi_187738888
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef 3rr0r het volgende:
niet onaardig geschoten :')
Tja, dat zegt al genoeg over het niveau _O- _O-
Je zult maar commentator zijn bij dit haha, dan moet je zulke onzin maar zeggen.
pi_187738891
2de helft wordt genieten

@klaasweetalles

[ Bericht 72% gewijzigd door #ANONIEM op 03-07-2019 21:40:16 ]
pi_187738892
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef bianconeri het volgende:
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke vrouwenvoetbal wedstrijd elke keer maar weer.

Dit is geen voetbal te noemen. Voetbal onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
Wat doe je dan hier en waarom kijk je dan?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:40:10 #213
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738893
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke post van bianconeri elke keer maar weer.

Dit is geen proza te noemen. Proza onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187738894
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef Dagoduck het volgende:

[..]

Niet om 18u eten :') Je bent toch niet voor Spanje ofzo. :')
Rustig maar, ik kook voor de aankomende paar dagen alvast wat. :{
pi_187738895
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Nober het volgende:
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
Die weten beter dan aan deze wanvertoning mee te doen
pi_187738896
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Lijkt Juventus wel.
SOW
pi_187738904
Het houdt niet echt over hè?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:40:42 #218
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738905
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:40 schreef Rianne84 het volgende:

[..]

Die weten beter dan aan deze wanvertoning mee te doen
Ja die blazen zichzelf op.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:40:42 #219
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738906
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:40 schreef Tagliano het volgende:
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke post van bianconeri elke keer maar weer.

Dit is geen proza te noemen. Proza onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
Dan liever klaasweetalles.
What can change the nature of a man?
pi_187738907
Wtf zijn ze aan het doen :')_____&!!!!
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:40:48 #221
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738911
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Nober het volgende:
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
Moslimas zijn onzichtbaar.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:02 #222
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187738915
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:40 schreef Tagliano het volgende:
Respect voor wie dat kan aanzien. En dat elke post van bianconeri elke keer maar weer.

Dit is geen proza te noemen. Proza onterend.
Het moet van ver komen om dat niveau omhoog te krijgen.
Sow. Tag geeft even het goede voorbeeld _O_
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187738919
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:40 schreef T3hTommay het volgende:

[..]

Rustig maar, ik kook voor de aankomende paar dagen alvast wat. :{
Ouwe reus, wat ben je aan het maken?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:15 #224
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738922
Heeft iemand al gezegd dat dit niet om aan te zien is, zo mensonterend slecht?
  FOK!fotograaf woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:17 #225
842 Zorro
Z
pi_187738923
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:38 schreef Nober het volgende:
Zweden is toch een moslimland, waarom zie ik dat niet terug op het veld?
Dan zou het wel een stuk aanvallender zijn.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:20 #226
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187738926
Het was zo stil dat ik schrok van die kut trompet :')
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:28 #227
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_187738928
Groenen
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
pi_187738929
Die trompet geluiden bah :{
pi_187738931
Wat nou als je ongesteld wordt tijdens het voetballen? :D
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:39 #230
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738933
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Zorro het volgende:

[..]

Dan zou het wel een stuk aanvallender zijn.
Explosiever vooral.
RED ONS HENNIEGOD
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:40 #231
258802 Yreal
henk..!
pi_187738934
Zijn jullie nog wakker?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:45 #232
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187738936
Stiekem toch al verzadigd met olympisch ticket?
pi_187738940
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Zorro het volgende:

[..]

Dan zou het wel een stuk aanvallender zijn.
Allah akhbar schreewend bij iedere corner genot.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:49 #234
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738941
quote:
6s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Zorro het volgende:

[..]

Dan zou het wel een stuk aanvallender zijn.
Er mist nu inderdaad wat explosiviteit.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:51 #235
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187738942
Is vrouwenvoetbal wel een sport?
VBL SC influencer
Left, right, behind
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:41:57 #236
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738944
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef -Chakotay- het volgende:
Wat nou als je ongesteld wordt tijdens het voetballen? :D
Wat ben jij dom zeg.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:42:02 #237
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738947
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef -Chakotay- het volgende:
Wat nou als je ongesteld wordt tijdens het voetballen? :D
Deze vrouwen hebben te veel testosteron om ongesteld te worden.
What can change the nature of a man?
pi_187738948
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Bugno2 het volgende:
Heeft iemand al gezegd dat dit niet om aan te zien is, zo mensonterend slecht?
Hoi Bugno.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
pi_187738952
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:42:19 #240
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187738955
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef WheeledWarrior het volgende:
Stiekem toch al verzadigd met olympisch ticket?
Ik heb van Italië alleen de eerste helft gezien maar ik vermaak me niet veel meer of minder vergeleken met dat
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:42:31 #241
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738958
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Caland het volgende:
Is vrouwenvoetbal wel een sport?
Zelfde als Feyenoord.
pi_187738959
Nederland kan dit alleen winnen met heel erg veel geluk.
pi_187738961
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef -Chakotay- het volgende:
Wat nou als je ongesteld wordt tijdens het voetballen? :D
Dan slik je de pil.
pi_187738963
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef Caland het volgende:
Is vrouwenvoetbal wel een sport?
Nee.
pi_187738964
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:39 schreef DeeBee het volgende:
Nederland heeft geen middenveld, elke afvallende of lange bal is voor Zweden...
Nederland komt enorm duelkracht tekort op het middenveld
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:42:51 #246
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738967
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:40 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ja die blazen zichzelf op.
Heb laatst een Palestijnse opblaaspop gekocht, superhandig want blaast zichzelf op ahahaha.

;(
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187738968
Van Dongen is PRUT
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:42:56 #248
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187738970
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Zelfde als Feyenoord.
Huh, Feyenoord is een sport?
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_187738971
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Dan slik je de pil.
Werkt niet altijd.

Van wat ik heb gehoord.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:02 #250
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738975
Jetro Willems > Dongen
RED ONS HENNIEGOD
pi_187738976
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Nederland kan dit alleen winnen met heel erg veel geluk.
Dat hebben ze al het gehele toernooi dus die gaan wederom winnen.
pi_187738977
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Wat ben jij dom zeg.
wat? terechte vraag.
U MAD?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:08 #253
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738978
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef El-Stinho het volgende:

[..]

Hoi Bugno.
Dag Stijn. Jody of iemand anders?
pi_187738982
Kan iemand Engeland - USA op de replay zetten......
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:15 #255
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187738984
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Dan slik je de pil.
Doping mag niet.
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:23 #256
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187738987
quote:
9s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef PowerLoungen het volgende:
Jetro Willems > Dongen
JetroGod
Oh.
pi_187738988
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:30 #258
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187738989
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Caland het volgende:

[..]

Huh, Feyenoord is een sport?
Nee, ook niet _O-
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:31 #259
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187738990
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Vollenhoven het volgende:

[..]

Werkt niet altijd.

Van wat ik heb gehoord.
Er bestaat ook zoiets als tampons.
pi_187738991
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Dan slik je de pil.
En als je dat niet doet?
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:42 #261
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187738996
Martens kan er ook niet zoveel van hé. Hoe voetbalt zoiets bij barça?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:49 #262
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_187738997
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

JetroGod
Wheelies over Shanies
RED ONS HENNIEGOD
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:51 #263
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187738998
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:42 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Nederland kan dit alleen winnen met heel erg veel geluk.
En met doelpunten.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:53 #264
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187738999
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef 3rr0r het volgende:
[ afbeelding ]
Hier hadden ze vroeger mooie kampen voor
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_187739000
Na gisteren de 2e wedstrijd die ik kijk, maar wat een verschil. Dit is echt geen hol aan.
pi_187739001
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

Dag Stijn. Jody of iemand anders?
Ik luister momenteel niet naar Jody Bernal eigenlijk. Blek Star Densin nu.

Maar ik sta uiteraard voor 100 procent achter Jody.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:43:59 #267
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_187739002
De kwaliteit van het vlees valt bij Zweden wel tegen. Veel man wijven.
pi_187739003
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef onlogisch het volgende:
Martens kan er ook niet zoveel van hé. Hoe voetbalt zoiets bij barça?
Zie Messi.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:02 #269
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187739004
Van den Donk naar de grond

Gras, water, etc
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:02 #270
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187739006
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef onlogisch het volgende:
Martens kan er ook niet zoveel van hé. Hoe voetbalt zoiets bij barça?
Tja v/d Sanden speelt bij de CL-winnaar (lol)
Oh.
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:04 #271
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_187739007
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef -Chakotay- het volgende:

[..]

En als je dat niet doet?
Dan raak je zwanger.
What can change the nature of a man?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:05 #272
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187739008
Wel mooi dat deze twee topteams naar de OS mogen.
pi_187739009
quote:
1s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:41 schreef MC-Morgan het volgende:

[..]

Ouwe reus, wat ben je aan het maken?
Een t-bone met bearnaisesaus.

Ja nee, zonder dollen. Spaghetti a la Gert.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:06 #274
229532 Twiitch
Speelt met zichzelf
pi_187739010
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef 3rr0r het volgende:
[ afbeelding ]
Cucks.
pi_187739014
Deze bal komt in de buurt.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:18 #276
479054 Bugno2
Campeone del Mondo
pi_187739017
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef onlogisch het volgende:
Martens kan er ook niet zoveel van hé. Hoe voetbalt zoiets bij barça?
bEStE SpeELtEr VaN dE WeREld
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:20 #277
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_187739018
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

wat? terechte vraag.
Kun je gewoon uitstellen he of anders tampons. Die wijven die bij gym niet mee konden doen geloofde jij?
pi_187739020
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef -Chakotay- het volgende:

[..]

En als je dat niet doet?
Dan slik je de pil niet.
pi_187739022
Miedechoke
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:49 #280
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_187739024
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:43 schreef RamboDirk het volgende:
De kwaliteit van het vlees valt bij Zweden wel tegen. Veel man wijven.
Die nr 6 is wel aardig
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:52 #281
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187739027
Geef af dan... man man man.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:54 #282
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_187739028
Miedema wil telkens acht verdedigsters uitkappen
pi_187739029
Hmm jmmer
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:44:58 #284
446803 Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
pi_187739030
Miedema kappen draaien kappen draaien kappen draaien kappen draaien
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
pi_187739033
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:44 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Kun je gewoon uitstellen he of anders tampons. Die wijven die bij gym niet mee konden doen geloofde jij?
Ja
U MAD?
pi_187739034
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:44 schreef Bugno2 het volgende:

[..]

bEStE SpeELtEr VaN dE WeREld
speelter
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:09 #287
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_187739035
Tijd om Miedema te wisselen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_187739036
Waarom geeft ze niet af
pi_187739037
Lachwekkend niveau
  Redactie Sport woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:15 #290
274204 crew  Mexicanobakker
pi_187739039
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:44 schreef Tagliano het volgende:
Miedema kappen draaien kappen draaien kappen draaien kappen draaien
Echt he.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_187739041
Wat een dramatisch niveau is dit :')
pi_187739042
miedema is best wel langzaam met de bal...ze is duidelijk gewend om tegen slechte verdedigers te spelen
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:25 #293
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_187739043
Groenen is de beste van Nederland.
Oh.
pi_187739046
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:44 schreef Coco. het volgende:

[..]

Dan raak je zwanger.
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:44 schreef Coco. het volgende:

[..]

Dan raak je zwanger.
Goeie vraag, wat als je zwanger bent :')
Finale met zwangere vrouwen
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:35 #295
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_187739048
Dit kansen noemen _O-
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:36 #296
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_187739049
Ik zie Miedema vrijwel nooit iets goeds doen.
pi_187739050
3 minuten maar?
pi_187739051
quote:
0s.gif Op woensdag 3 juli 2019 21:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
Groenen is de beste van Nederland.
Mij te links.
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:44 #299
263417 Keyos
Like a Boss
pi_187739052
Die Miedema heeft echt de draaicirkel van een Skoda
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
pi_187739053
Coco zit je klaar?
  woensdag 3 juli 2019 @ 21:45:49 #301
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_187739054
Waarom doen er eigenlijk geen negers of Marokkanen mee bij NL?
VBL SC influencer
Left, right, behind
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')