Ze bouwen ook wel gewoon iets van 2000 kolencentrales bij. Jullie halen elke keer erbij dat China OOK veel groene shit doet. True, maar dat is naast de fossiele investeringen. Wel het hele verhaal vertellen, jij doet net zo hard aan cherrypicking.quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:25 schreef Hanca het volgende:
Ik snap inderdaad niet dat men steeds China er bij blijft slepen als tegenargument. Als er 1 land hard werkt aan doelstellingen in het Parijsakkoord is het China wel... natuurlijk ook door nood gedreven: zij hebben echt veel last van smog.
Ik ben geen hippie en zeker geen klimaathippie, dat ik die cycli ken: zie ook mijn post eerder vandaag in het FvD topic.quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:26 schreef DoubleUU het volgende:
Ik vraag me af of klimaathippie's wel eens gehoord hebben van klimaatcycli, en of ze voorgaande cycli wel eens bekeken hebben. Dat zou hun hartverwarmende verhaal wel doen scheuren lijkt me.
Ik ben niet tegen dingen die goed werken. Maar de hoeveelheid leugens rondom het klimaatgebeuren rijst echt de pan uit. En dan weet ik dat er een andere agenda gehanteerd wordt. Ik heb het zeer nauwkeurig gevolgd en ben tot de conclusie gekomen dat men met veel te weinig informatie veel te ingrijpende maatregelen aanwendt. Terwijl er veel meer grote problemen zijn die eveneens op die manier aangepakt worden, waardoor het wachten wordt op het moment dat meerdere vlakken van de samenleving gaan botsen en het chaos wordt.quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik ben geen hippie en zeker geen klimaathippie, dat ik die cycli ken: zie ook mijn post eerder in dit topic.
Maar: wat heb jij nou eigenlijk tegen het verbeteren van het leefklimaat en het milieu hier? Of hou jij van vieze lucht, vind je het mooi dat we in dit land bijvoorbeeld bijna recordhouder kankerdoden (naar verhouding) zijn? Zo niet, dan moet je toch toejuichen dat we veel gaan doen om de luchtkwaliteit hier te verbeteren. Negeer dan het klimaatdeel als je dat niet gelooft, wees blij met de schonere lucht en het minder afhankelijk zijn van het Midden Oosten.
Das flauw.quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:50 schreef kree het volgende:
Ik kom hier nog wat genuanceerder op terug, want denk wel dat de nl regering de bevolking pp nu het hardst aanpakt terwijl we weinig uitmaken. Maar komt, ff geen tijd voor nu
Cliffhanger, ik weet het.quote:
Over 5 minuten ben ik dit topic vergeten, dus succes met je cliffhangerquote:Op woensdag 3 juli 2019 17:55 schreef kree het volgende:
[..]
Cliffhanger, ik weet het.
Maar ben ff paar kuub water aan het verspillen in een vijver onderhand. Vanavond verder
Ja ok dat magquote:Op woensdag 3 juli 2019 17:56 schreef DoubleUU het volgende:
[..]
Over 5 minuten ben ik dit topic vergeten, dus succes met je cliffhanger
Stoppen met korte vluchten (London, Berlijn, Parijs etc.) van en naar Schiphol.quote:Op woensdag 3 juli 2019 18:23 schreef nostra het volgende:
Wat is nu precies het concrete voorstel van Greenpeace om dit probleem op te lossen? Met de geijkte tandem van verbieden en belasten bereik je i.c. namelijk hoegenaamd niets.
Ik ben het daar niet zo mee eens hoor eigenlijk?quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:18 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
In ons (Nederlands) geval gaat het niet om het goede voorbeeld geven maar om onze achterstand in te lopen op de rest, we lopen op dit moment namelijk nogal ver achter.
[..]
Bekijk het grafiekje eens. Op dit moment investeren de Chinezen meer in groene energie dan de EU, de VS en Japan bij elkaar opgeteld. Hoe is dat exact 'schijt hebben aan ...'?
We kunnen het hier 100% groen gaan doen enzo, schone lucht hebben we dan nog niet natuurlijk?quote:Op woensdag 3 juli 2019 17:41 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik ben geen hippie en zeker geen klimaathippie, dat ik die cycli ken: zie ook mijn post eerder vandaag in het FvD topic.
Maar: wat heb jij nou eigenlijk tegen het verbeteren van het leefklimaat en het milieu hier? Of hou jij van vieze lucht, vind je het mooi dat we in dit land bijvoorbeeld bijna recordhouder kankerdoden (naar verhouding) zijn? Zo niet, dan moet je toch toejuichen dat we veel gaan doen om de luchtkwaliteit hier te verbeteren. Negeer dan het klimaatdeel als je dat niet gelooft, wees blij met de schonere lucht en water en het minder afhankelijk zijn van het Midden Oosten.
Dan moeten ze wat aan de prijzen doen (en dus niet vluchten duurder maken) maar alternatieven goedkoper..... en makkelijker en sneller...quote:Op woensdag 3 juli 2019 18:51 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Stoppen met korte vluchten (London, Berlijn, Parijs etc.) van en naar Schiphol.
https://www.nhnieuws.nl/n(...)ieden-korte-vluchten
Maar misschien je kinderen, kleinkinderen of anders je neefjes en nichtjes en hun kinderen niet.quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:22 schreef kree het volgende:
[..]
iig ik zal alle kankerzooi toch nog wel inademen tot het eind van mijn leven.
Jawel en dat is ook zo, tis niet dat ik er niks om geef.quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:28 schreef Hanca het volgende:
[..]
Maar misschien je kinderen, kleinkinderen of anders je neefjes en nichtjes en hun kinderen niet.
Daarnaast: als het echt snel gaat met elektrische auto's scheelt dat echt al enorm veel, kijk maar eens hoe smerig de lucht is bij verkeersknooppunten.
Wat ze in elk geval in Nederland in fabrieken gaan doen is de CO2 afvangen, dan ben je een groot deel van de uitstoot wel kwijt (en ja, ik ben bekend met de nadelen van de grondstoffen van batterijen, maar dat is een andere discussie).quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:37 schreef kree het volgende:
[..]
Jawel en dat is ook zo, tis niet dat ik er niks om geef.
Maar elektrische auto's is ook maar relatief (en ja want in gewerkt zelfs)
Als je gaat kijken eens wat het maken ervan etc allemaal aan uitstoot geeft??? Dan is het allemaal zo groen nog niet hoor.
En dan bekijk ik het wereldwijd, wat ze trouwens sowieso zouden moeten doen met dit soort dingen?
Zulke technieken worden al decennia uitgevoerd in allerlei landen (dingen pompen in oude gasvelden) en hebben nog nooit voor aardbevingen gezorgd. In zulke angstverhalen moet je niet geloven.quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:41 schreef kree het volgende:
Net zoiets wat ik vanochtend volgens mij op het nieuws zag.
We hebben blauwe waterstof nu (of te wel we pompen de CO2 wel weer ergens onder zee weg)
jawel ben het niet met je oneens, althans niet helemaal.quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:50 schreef Hanca het volgende:
[..]
Wat ze in elk geval in Nederland in fabrieken gaan doen is de CO2 afvangen, dan ben je een groot deel van de uitstoot wel kwijt (en ja, ik ben bekend met de nadelen van de grondstoffen van batterijen, maar dat is een andere discussie).
En natuurlijk moet je wereldwijk kijken, maar de Nederlandse regering is alleen verantwoordelijk voor het Nederlandse stukje en kan weinig doen aan de rest. Zeker niet als wij achteraan hobbelen en ieder commentaar van ons wordt afgewezen met een "kijk eens naar je eigen plek in de rankings".
Dat zeiden ze over groningen paar decennia terug ookquote:Op woensdag 3 juli 2019 19:52 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zulke technieken worden al decennia uitgevoerd in allerlei landen (dingen pompen in oude gasvelden) en hebben nog nooit voor aardbevingen gezorgd. In zulke angstverhalen moet je niet geloven.
Ik vind kernenergie ook prima, maar er is geen enkele maatschappij die een kerncentrale wil bouwen dus dat is momenteel geen keuzemogelijkheid. Dan zou de overheid zelf energiemaatschappij moeten gaan spelen, dat lijkt me onwenselijk.quote:Op woensdag 3 juli 2019 19:57 schreef kree het volgende:
Ben nog steeds voor kernenergie btw, tot er kernfusie is.
Dat kunnen we ook onder de grond stoppen nl
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |