quote:
Pfffffffffquote:
https://vocaroo.com/i/s12XKK7vuNzTquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:01 schreef cafca het volgende:
Zo ff frambozen geplukt buiten
[ afbeelding ]
Wel warm!
Jaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain.
Smakelijk. En Soury doet daarna een vocarootje.. Maar wie van de 2 dan ook.. We lusten ze rauwquote:
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:59 schreef FreshFruit72 het volgende:
mag die in een spoilerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tnx. Met huid en haarquote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:59 schreef chufi het volgende:
[..]
Smakelijk. En Soury doet daarna een vocarootje.. Maar wie van de 2 dan ook.. We lusten ze rauw
Done.quote:
quote:Op zaterdag 29 juni 2019 16:59 schreef FreshFruit72 het volgende:
Wat een dom mokkel is dat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
Sterkte gewenst.quote:Op zaterdag 29 juni 2019 17:07 schreef tonja het volgende:
Tyfuspleuris kloteharses
https://www.weeronline.nl/Migraine/Nederland/135
au
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |