Ik gun het jou amigo.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:15 schreef Butjekef het volgende:
Gewoon een keer door die huidplooien gieren en je wil nooit meer iets anders.
Waar is die ouwe anarchist eigenlijk?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:21 schreef Goudenvis het volgende:
Zij is zo tering lelijkzou pferdfahrer er nog vanaf trappen
Je zou beter moeten weten.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:32 schreef HostiMeister het volgende:
Haha, ze is dik.
Is dat het niveau hier?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:33 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Je zou beter moeten weten.Dacht ik al. Vond het al verdacht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Betaaldquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:42 schreef Syd het volgende:
Afgunst, deze "vadsig dame" harkt wel ff tonnen binnen dus betaald heel veel belasting. Alleen maar goed toch?
Ja dat ken je niet, voor jouw familie is stelen net als betalen. Begrijpelijk dat je zo afgunst hebt voor mensen met succesquote:
Waarom woon je dan boven een frietzaak?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:50 schreef GGMM het volgende:
Ik vind mensen die dik zijn niet zo prettig om naar te kijken.
quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:53 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Waarom woon je dan boven een frietzaak?
quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:48 schreef Syd het volgende:
[..]
Ja dat ken je niet, voor jouw familie is stelen net als betalen. Begrijpelijk dat je zo afgunst hebt voor mensen met succes
quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:48 schreef Syd het volgende:
[..]
Ja dat ken je niet, voor jouw familie is stelen net als betalen. Begrijpelijk dat je zo afgunst hebt voor mensen met succes
Dit. Het gaat hoofdzakelijk niet eens om haar postuur, al helpt dat niet echt mee. Maar vooral de lelijke manier van opmakenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:57 schreef BoTheParakeet het volgende:
Ze is vooral plastic. 10 jaar terug zag ze er totaal anders uit. Maar ze heeft wel een leuke persoonlijkheid, grappiger dan zo'n saaie muts als Anna Nooshin.
Moeilijk heh quotenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:59 schreef Regilio_ het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
Dit. Het gaat hoofdzakelijk niet eens om haar postuur, al helpt dat niet echt mee. Maar vooral de lelijke manier van opmaken
*beledigtquote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:12 schreef Syd het volgende:
[..]
Achja altijd beter dan een zwakbegaafde die anderen beledigen omdat ze meer succesvol zijn.
Je moeder kwam ook vrij succesvol vannachtquote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:12 schreef Syd het volgende:
[..]
Achja altijd beter dan een zwakbegaafde die anderen beledigen omdat ze meer succesvol zijn.
Och de moeder grappen, is vaak een teken van zwakheid en laag denkvermogen. Achja bij je dagbesteding hoef je ook niet zoveel te kunnen, ik vergeef het je.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:15 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Je moeder kwam ook vrij succesvol vannacht
Beledigenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:12 schreef Syd het volgende:
[..]
Achja altijd beter dan een zwakbegaafde die anderen beledigen omdat ze meer succesvol zijn.
Mwoh dat vind ik wel kunstzinnig. Het is meer dat ze ook 1.90m is en dus een beetje too much.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:59 schreef Regilio_ het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
[..]
Dit. Het gaat hoofdzakelijk niet eens om haar postuur, al helpt dat niet echt mee. Maar vooral de lelijke manier van opmaken
Als je dat al knap vindt, dan is de keuze wel heel reuze. Wel fijn als je lat zo laag ligt.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:39 schreef pokkie1997 het volgende:
Hartstikke knappe meid! Onterechte klacht.
Onzekere mannen die vrouwen dik noemen in negatieve zin
In tegenstelling tot 'ze pakt tenminste wel geld' reageren op iedereen die kritiek durft te uiten. Echt van een adembenemend niveau is dat.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:17 schreef Syd het volgende:
[..]
Och de moeder grappen, is vaak een teken van zwakheid en laag denkvermogen. Achja bij je dagbesteding hoef je ook niet zoveel te kunnen, ik vergeef het je.
Beledigen kritiek noemenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:27 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Als je dat al knap vindt, dan is de keuze wel heel reuze. Wel fijn als je lat zo laag ligt.
[..]
In tegenstelling tot 'ze pakt tenminste wel geld' reageren op iedereen die kritiek durft te uiten. Echt van een adembenemend niveau is dat.
Kan best samengaan. TS zijn OP is misschien onaardig verwoord, maar het is uiteindelijk gewoon een vorm van kritiek op haar en haar fans en het idee dat dat onterecht is, omdat iemand tenminste geld verdient staat mij tegen.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:29 schreef Syd het volgende:
[..]
Beledigen kritiek noemenHad van jouw toch wel wat beters verwacht.....je verlaag je tot hun niveau.
Hap hap.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:27 schreef Syd het volgende:
[..]
Ah je hebt je steun gevondenAlleen kun je niks inbrengen dan enkel beledigen.
In deze kapitalistische wereld draait in principe alles om geld, zonder geld kom je ook nergens. In dit geval mbt een YouTuber maakt het zeker wel uit of het "lovenswaardig" is tegenover het geld dat ze verdient gezien ze blijkbaar met haar video een miljoenenpubliek bereikt die het ook nog interesseert, dan doet er totaal niet toe hoe iemand eruit ziet of welke content die maakt en is puur afgunst als je begint te beledigen, niks kritiek aan. Ze betekent dus in deze kapitalistische wereld meer voor onze maatschappij dan een TS die mensen beledigd en uitscheld, want kritiek kun je dit zeker niet noemen. (PS ik vind het ook apart hoor dat dit soort content wat die Nikki maakt zoveel gewaardeerd word door miljoenen mensen wereldwijd)quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:40 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Kan best samengaan. TS zijn OP is misschien onaardig verwoord, maar het is uiteindelijk gewoon een vorm van kritiek op haar en haar fans en het idee dat dat onterecht is, omdat iemand tenminste geld verdient staat mij tegen.
Dat is precies wat er mis is met de maatschappij. Dat iets geld verdient maakt het niet lovenswaardig en we zouden wel iets vaker mogen afvragen of zaken wel beloond zouden moeten worden.
Volgens mij is dat nu precies wat kapitalisme inhoudt, maakt je geld dan heb je blijkbaar iets wat mensen lovenswaardig vindenquote:Dat is precies wat er mis is met de maatschappij. Dat iets geld verdient maakt het niet lovenswaardig en we zouden wel iets vaker mogen afvragen of zaken wel beloond zouden moeten worden.
Huh? Vaak zijn het mensen die wel het hardst schreeuwen maar daarna niks meer inbrengen maar puur schelden en beledigen degene die flink happen. Ik hap niet hoor, ik verdedig mij enkel, ik vind je alleen maar grappig. Volgens mij ben je één grote troll.quote:
Je bivakkeert IN de patatzaakquote:
Dat is inderdaad wat kapitalisme tegenwoordig inhoudt. En dat is waarom het kut is. Socialisten hebben o.a. daarvoor gewaarschuwd, maar toen was het 'kapitalisme beloont de beste mensen blablabla' en nu er geen noemenswaardige socialistische kritiek meer is, is het masker afgevallen en is alles dat geld genereert goed.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:02 schreef Syd het volgende:
[..]
In deze kapitalistische wereld draait in principe alles om geld, zonder geld kom je ook nergens. In dit geval mbt een YouTuber maakt het zeker wel uit of het "lovenswaardig" is tegenover het geld dat ze verdient gezien ze blijkbaar met haar video een miljoenenpubliek bereikt die het ook nog interesseert, dan doet er totaal niet toe hoe iemand eruit ziet of welke content die maakt en is puur afgunst als je begint te beledigen, niks kritiek aan. Ze betekent dus in deze kapitalistische wereld meer voor onze maatschappij dan een TS die mensen beledigd en uitscheld, want kritiek kun je dit zeker niet noemen. (PS ik vind het ook apart hoor dat dit soort content wat die Nikki maakt zoveel gewaardeerd word door miljoenen mensen wereldwijd)
[..]
Volgens mij is dat nu precies wat kapitalisme inhoudt, maakt je geld dan heb je blijkbaar iets wat mensen lovenswaardig vindenof het correct is dat is een mening
Maak je niet zo druk man, Jezus Christusquote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:04 schreef Syd het volgende:
[..]
Huh? Vaak zijn het mensen die wel het hardst schreeuwen maar daarna niks meer inbrengen maar puur schelden en beledigen degene die flink happen. Ik hap niet hoor, ik verdedig mij enkel, ik vind je alleen maar grappig. Volgens mij ben je één grote troll.
Een vrouw die een andere vrouw 'grappig' vindt, dat zegt niet zoveel. Ik vond haar heel vermoeiend in Wie is de Mol, met typische vrouwen'humor'. Hetzelfde geldt voor Nienke Plas, vreselijk irritant.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 12:57 schreef BoTheParakeet het volgende:
Ze is vooral plastic. 10 jaar terug zag ze er totaal anders uit. Maar ze heeft wel een leuke persoonlijkheid, grappiger dan zo'n saaie muts als Anna Nooshin.
Snel, edit je post en haal alles weg, nu kan het nog.quote:
Kapitalisme zal uiteindelijk ook falen hoor (mijn inzicht), dit houdt geen stand als je kijkt naar de grote verschillen. Leuk artikel:quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:25 schreef PiyeReloaded het volgende:
[..]
Dat is inderdaad wat kapitalisme tegenwoordig inhoudt. En dat is waarom het kut is. Socialisten hebben o.a. daarvoor gewaarschuwd, maar toen was het 'kapitalisme beloont de beste mensen blablabla' en nu er geen noemenswaardige socialistische kritiek meer is, is het masker afgevallen en is alles dat geld genereert goed.
Nu staat Nikki de Jager vrij laag op het lijstje van mensen die schade toebrengen en daar geld aan verdienen, maar nuttig zou ik haar inkomstenbron ook niet noemen. Ik gun haar persoon dat verder best, maar dat ze geld verdient met wat ze doet oogst van mij geen respect.
Ik ga anders al jaren stuk om Joan Cornella, fde oude Hans Teeuwen en Frankie Boyle.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:54 schreef Sanddr het volgende:
[..]
Een vrouw die een andere vrouw 'grappig' vindt, dat zegt niet zoveel. Ik vond haar heel vermoeiend in Wie is de Mol, met typische vrouwen'humor'. Hetzelfde geldt voor Nienke Plas, vreselijk irritant.
Kloontje het reuzenkindquote:Op dinsdag 25 juni 2019 15:28 schreef BertV het volgende:
[ afbeelding ]
IRL heb je niet zo'n grote mond tegen haar, Regilio.
Ja las dat ze 1,90 is?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 15:28 schreef BertV het volgende:
[ afbeelding ]
IRL heb je niet zo'n grote mond tegen haar, Regilio.
Te laat, dit lelijke gedrocht zal nu voor altijd op mijn netvlies blijven staan.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:54 schreef nijnja het volgende:
[..]
Snel, edit je post en haal alles weg, nu kan het nog.
Haar niet kennen, houd het zo!
Doet make-up recensies op YouTube. Daar verdiend ze aardig wat centen mee, check https://socialblade.com/youtube/user/nikkietutorials.quote:
Terechte klacht. Sowieso vrouwen in het algemeen die geen maat met plamuur weten te houden. Of vrouwen die potloodstreepjes i.p.v. wenkbrauwen hebbenquote:Op dinsdag 25 juni 2019 11:59 schreef Regilio_ het volgende:
Klacht: vadsig wijf brengt laag plamuur aan op gezicht, zet het op YouTube en wordt razend populair.
Dit. Denk aan profvoetballers.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 13:40 schreef PiyeReloaded het volgende:
Dat is precies wat er mis is met de maatschappij. Dat iets geld verdient maakt het niet lovenswaardig en we zouden wel iets vaker mogen afvragen of zaken wel beloond zouden moeten worden.
Ze steekt toch moeite in haar werk? Ik gun haar het geld, maar de vraag is waarom haar kanaal zo populair is en andere Youtube kanalen die ook 'waardevolle' content bevatten niet zoveel bekeken worden? Vast iets met first mover advantage en onbekend maakt onbemind..quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:25 schreef PiyeReloaded het volgende:
Ik gun haar persoon dat verder best, maar dat ze geld verdient met wat ze doet oogst van mij geen respect.
Dit idd.quote:Op dinsdag 25 juni 2019 16:07 schreef Volvo340GLSuperDeluxe5Bak het volgende:
[..]
Ze steekt toch moeite in haar werk? Ik gun haar het geld, maar de vraag is waarom haar kanaal zo populair is en andere Youtube kanalen die ook 'waardevolle' content bevatten niet zoveel bekeken worden? Vast iets met first mover advantage en onbekend maakt onbemind..
Wat is typische vrouwenhumor?quote:Op dinsdag 25 juni 2019 14:54 schreef Sanddr het volgende:
[..]
Een vrouw die een andere vrouw 'grappig' vindt, dat zegt niet zoveel. Ik vond haar heel vermoeiend in Wie is de Mol, met typische vrouwen'humor'. Hetzelfde geldt voor Nienke Plas, vreselijk irritant.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |