Zoals deze?quote:Op donderdag 13 juni 2019 21:54 schreef Lonaa het volgende:
Ik word verdrietig van deze foto's en posts
Ik werd een beetje verdrietig van de dierentuin het commerciele pretpark. Maar het voordeel van kinderen is dat ze alles wat ik erg vond niet zien. En ze doorgaans (godzijdank) ook niet in een rolstoel zitten. En er heel veel best leuke avontuurlijke dingen waren voor kinderen. Dus voor kinderen is het, lijkt mij, toch wel geweldig.quote:Op donderdag 13 juni 2019 21:54 schreef Lonaa het volgende:
Ik word verdrietig van deze foto's en posts
A. gaf aan dat ze toch liever naar Burgers of Amersfoort gaat, en Gaia Zoo.quote:Op donderdag 13 juni 2019 21:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik werd een beetje verdrietig van de dierentuin het commerciele pretpark. Maar het voordeel van kinderen is dat ze alles wat ik erg vond niet zien. En ze doorgaans (godzijdank) ook niet in een rolstoel zitten. En er heel veel best leuke avontuurlijke dingen waren voor kinderen. Dus voor kinderen is het, lijkt mij, toch wel geweldig.
Die is ook leukquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:00 schreef fietsie het volgende:
Overigens is dit wel mn scherm background op mn telefoon![]()
[ afbeelding ]
Zijn ook wel twee heel verschillende habitats... Leeuwen en Springveerberen...quote:Op donderdag 13 juni 2019 22:04 schreef Isabeau het volgende:
Bij de wallaby's lagen ook allemaal oildrums ('human was here' thema hè) en ik dacht: heeft vast ook niemand op een foto. Klopt. Kan er geen foto van vinden. Maar ik vond wel dit![]()
https://www.dvhn.nl/drent(...)%2Fwww.google.com%2F
Arm beest
Ik had ook het gevoel dat de leeuwen het naar hun zin haddenquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:04 schreef fietsie het volgende:
Overigens was dit mn favo foto van daar:
[ afbeelding ]
Ja inderdaad vanaf die hoogte was er niets te zien; en eigenlijk was het ook niet echt veilig kinderen op te tillen gezien het water eronder.quote:Op donderdag 13 juni 2019 22:10 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik had ook het gevoel dat de leeuwen het naar hun zin haddenGeen heen en weer loop gedrag, maar er werd volop gespeeld en geluierd. Maar...
[ afbeelding ]
Dit was mijn moeder's view van de leeuwen.
Het Rensenpark was geniaal leukquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:17 schreef derLudolf het volgende:
Niet teveel haten op Wildlands, straks heeft de gemeente Emmen nog minder geld![]()
Het Rensenpark (voormalige Noorder Dierenpark) ben ik nog niet geweest
Isa, wel lekker om zeg, Hoogeveen Emmen met de trein
Dat zou je toch wel verwachten. Je moeder is niet de enige rolstoeler in Nederland.quote:Op donderdag 13 juni 2019 22:24 schreef Isabeau het volgende:
Overigens hadden ze gewoon een gehandicapte of iemand die daar verstand van had moeten betrekken bij de bouw van het park. Dat is zo overduidelijk niet gedaan. Ik word daar heel triest van als het om een nieuw project gaat. Als iets heel oud is, dan heb ik er wel begrip voor. Nu nul begrip en ik kan niet hard genoeg roepen om vooral ergens anders heen te gaan als je rolstoelgebonden bent. Mijn moeder werd keer op keer op keer (niet soms, nee, continu) ingewreven dat ze in een rolstoel zat.
(Ik ging er overigens opgewekt en vol goede moed heen. Mam was terughoudend, want had slechte dingen gehoord voor rolstoelen. Ik riep enthousiast dat ze dat nu toch wel hadden aangepakt en veranderd....eh...)
Ja moet nog wel even keer heen. Zit ook vlakbij (volgens mij in de voormalige Dromedaar) iets kunstzinnigs en met muziek (wat CQ -zat dat ook in Hoogeveen?- vroeger was). Lijkt me een leuke plek voor wat internationale vrijwilligers, dit we hopelijk in de loop van volgend jaar willen gaan huisvestenquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het Rensenpark was geniaal leukNiks commercieels aan en dat voel je direct, toch wel
Kopje thee(mam moest een glas, anders alleen kneuterige kop en schoteltjes)
[ afbeelding ]
Oh, echt een aanraderquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:28 schreef derLudolf het volgende:
Ja moet nog wel even keer heen. Zit ook vlakbij (volgens mij in de voormalige Dromedaar) iets kunstzinnigs en met muziek (wat CQ -zat dat ook in Hoogeveen?- vroeger was). Lijkt me een leuke plek voor wat internationale vrijwilligers, dit we hopelijk in de loop van volgend jaar willen gaan huisvesten
Vind je dat dan leuk, verschillende supermarkten af gaan?quote:Op donderdag 13 juni 2019 22:34 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik ben morgen in de bewoonde wereld en er is maar 1 supermarkt met boeiende aanbiedingen. Het had zo mooi kunnen zijn
Ja, eigenlijk welquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vind je dat dan leuk, verschillende supermarkten af gaan?
https://nl.wiktionary.org/wiki/rotiquote:Op donderdag 13 juni 2019 22:42 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ja, eigenlijk wel![]()
Ik ga nu alleen naar Nettorama en de toko voor een avondmaal en roti's. Rotii?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |