Hopelijk wel gordijnen dicht anders vroeg wakkerquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:11 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Bank als bed gebruiken is het makkelijkst natuurlijk
Merciquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:06 schreef I. het volgende:
[..]
Dat vond ik ook wel een beetje jammer ja. Maar mocht je nog meer advies nodig hebben, vraag het gerust.
R.I.P.quote:Op woensdag 29 mei 2019 01:16 schreef Solotovski het volgende:
8:50 pas bij dokter dus langer in bed blijven liggen
Op de bank*quote:Op woensdag 29 mei 2019 01:16 schreef Solotovski het volgende:
8:50 pas bij dokter dus langer in bed blijven liggen
I lolledquote:
Lange tijd geleden dat het hier stormde. Beetje rellen zo nu en dan kan geen kwaadquote:
Wooow Pfieuww dat scheelde een haarquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:34 schreef Amarantha het volgende:
Wow gooi bijna vol glas drinken van mijn bureau.
Was wel even schrikken. Vet kut als dat over mijn muur gaat.quote:Op woensdag 29 mei 2019 01:36 schreef Solotovski het volgende:
[..]
Wooow Pfieuww dat scheelde een haar
Ja das waarquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:36 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Was wel even schrikken. Vet kut als dat over mijn muur gaat.
Je hebt wel een heel scheef huis als je drinken over je muur heen gaat als je het verticaal van je bureau gooitquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:36 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Was wel even schrikken. Vet kut als dat over mijn muur gaat.
Bureau staat vlak naast de muur? Dus als ik een vol glas drinken om gooi aan die kant dan komt het vast ook wel tegen de muur aan via de grond weer.quote:Op woensdag 29 mei 2019 01:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je hebt wel een heel scheef huis als je drinken over je muur heen gaat als je het verticaal van je bureau gooit
Kubuswoningen in Helmond en roffaquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:39 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je hebt wel een heel scheef huis als je drinken over je muur heen gaat als je het verticaal van je bureau gooit
Wil je ook niet dood in gevonden wordenquote:
Jij maakt wat mee zegquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:50 schreef hemarookworst het volgende:
Een keertje koffie over laptop gespuugd omdat ik op de een of andere manier moest hoesten terwijl ik een slok nam
Ja vertel dan verder, jezusquote:Op woensdag 29 mei 2019 01:58 schreef SoS87 het volgende:
[..]
Ik moest eens plassen terwijl ik zat te kleien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |