Huh? Nee johquote:Op dinsdag 28 mei 2019 22:58 schreef Elvi het volgende:
[..]
Is dat niet een beetje Plopsaland achtig?
Nietesquote:Op dinsdag 28 mei 2019 22:59 schreef Lokasenna het volgende:
Jeetje, je bent zelfs elitair in pretparkensmaak.
Nee. En leuker dan de Efteling.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 22:58 schreef Elvi het volgende:
[..]
Is dat niet een beetje Plopsaland achtig?
Ja ik ken het wel. Bij ons is de datumprikker al gemaakt voor de Efteling. De enige dag dat echt heel de groep bij elkaar is. Maar dat krijg je met een groep van 12 mensenquote:Op dinsdag 28 mei 2019 22:57 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja, een paar. Die doordeweeks aan het werk zijn, en verder amper tijd hebben tegenwoordig. Het is al een uitdaging om een vrijdagavondje poolen af te spreken met ze tegenwoordig. Vroeger gingen we elke vrijdag
Efteling is sfeervoller. Ben al wel heel lang niet meer in Phantasialand geweest. Minstens 10 jaar geleden, misschien 15.quote:
Maar verder niet echt vrienden nee. Gigantisch veel kennissen, maar daar ga ik niet mee naar een pretpark oid.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 23:02 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Ja ik ken het wel. Bij ons is de datumprikker al gemaakt voor de Efteling. De enige dag dat echt heel de groep bij elkaar is. Maar dat krijg je met een groep van 12 mensen
Vond het paar jaar geleden best de moeite waard.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 23:05 schreef Faxie het volgende:
[..]
Efteling is sfeervoller. Ben al wel heel lang niet meer in Phantasialand geweest. Minstens 10 jaar geleden, misschien 15.
Goedemorgen.quote:Op dinsdag 28 mei 2019 23:15 schreef Kopjechino het volgende:
Wij gaan elk jaar. Ben praktisch opgegroeid in de Efteling haha
Leuker dan Walibi in ieder geval.quote:
Efteling is nostalgie voor mij, en we gaan elk jaar met mijn vriendengroep. Altijd genotquote:
Moet ook weer eens gaan ja. Te lang geleden.quote:Op woensdag 29 mei 2019 06:25 schreef Kopjechino het volgende:
[..]
Efteling is nostalgie voor mij, en we gaan elk jaar met mijn vriendengroep. Altijd genot
Je bent een Laaf?quote:Op dinsdag 28 mei 2019 23:15 schreef Kopjechino het volgende:
Wij gaan elk jaar. Ben praktisch opgegroeid in de Efteling haha
Wij hebben nog een kaartje overquote:Op woensdag 29 mei 2019 06:28 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Moet ook weer eens gaan ja. Te lang geleden.
Ssst niet doorvertellenquote:
Die tijd is niet voorbij.quote:Op woensdag 29 mei 2019 07:19 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Er was eens een tijd dat mensen die in en om jet huis hadden staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |