OK, dus je hebt gewoon geluk dat het bij deze school zo is geregeld dit jaar.quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:53 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Er zijn meerdere scholen die de rest van het schooljaar zoveel uren gemaakt hebben dat ze van de week van pinksteren een extra vakantieweek gemaakt hebben.
Slim en creatief.
Plak daar de weekenden bij en je kunt zo 10 dagen op vakantie, en dan is het overal goedkoper dan in juli en augustus want in België, Duitsland en Frankrijk hebben ze ook geen week vrij.
Daarom kun je dit soort creatieve ideeën voorleggen op je school. In ons geval werden ze er zo enthousiast van dat ze dit op meerdere scholen in Rotterdam hebben ingevoerd na democratische stemming met de ouders.quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:57 schreef miss_sly het volgende:
[..]
OK, dus je hebt gewoon geluk dat het bij deze school zo is geregeld dit jaar.
Ik denk dat de meeste ouders echt wel creatief genoeg zijn om naar opties te zoeken, maar dan moeten wel alle zaken ook een beetje kloppen, he, zoals een weekje extra in juni
Jullie? Je zou eens minder in groepen moeten denken.quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:57 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
Lees eens het FvD topic in POL. Wat jullie doen is geen kritiek leveren meer maar alleen zuigen en etteren. Dat weet je zelf ook wel.
ja okee, 6 dagen per maand geloof ikquote:Op woensdag 22 mei 2019 12:23 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
Een vouw kan toch maar een week per maand zwanger worden?
Ik dacht maar drie dagen maar een zaadcel kan ook nog uren overleven in dat warme nestje.quote:Op woensdag 22 mei 2019 21:38 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
ja okee, 6 dagen per maand geloof ik
https://www.seksualiteit.(...)e-vruchtbare-periodequote:Op woensdag 22 mei 2019 21:51 schreef john2406 het volgende:
[..]
Ik dacht maar drie dagen maar een zaadcel kan ook nog uren overleven in dat warme nestje.
Tevens dacht ik dat een vrouw in hun cyclus een dertiende maand kan of kent.
Nou hier ga je het krijgen lullo: Rutte kon mij niet kwader maken dan door Wilders light te gaan spelen en toen hij op zijn Baudet's ging zitten doen over de EU. Ik weet dat we tegenwoordig de debielenbrigade die vóór de rattenvanger stemmen zouden moeten respecteren omdat de sneeuwvlokjes anders gaan huilen over een oneerlijke behandeling, maar ik denk dat het politieke veld behoorlijk zou verbeteren als types als jij weer gewoon hun bek gaan dichthouden.quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:45 schreef Zomaar-een-Chinees het volgende:
[..]
Ze zoeken naar alles om mee te moddersmijten en om een persoon te defameren. Als ze eens net zoveel energie en moeite nemen om bijvoorbeeld Mark Rutte of een Hillary Clinton (grote woorden over vrouwenrechten maar haar man vrijpleiten van verkrachgingen) aan te vallen. Doen ze weer niet. Cynisch word ik er van.
Heel veel vrouwen zeggen dat ze zichzelf een betere moeder vinden als ze werken.quote:Op woensdag 22 mei 2019 11:30 schreef FYazz het volgende:
[..]
Als vrouwen niet multitasken betekent dit niet automatisch dat zij dan ook meer kinderen zouden hebben of gelukkiger zijn in de relatie.
Het is zeker zo dat vrouwen (en mannen) tegenwoordig meer 'moeten' zoals hard en zinvol werken, goede ouder zijn, liefdevolle partner zijn, gezond moeten leven, huis aan kant moeten hebben etc.
Kun je dit echter zonder twijfel toeschrijven aan het feminisme of ligt dit bijvoorbeeld aan de toenemende prestatiebehoefte en druk.
En andere vrouwen e/o mannen vinden dat niet. Die vinden bv dat kinderen door hun ouders opgevoed moeten worden en niet door de maatschappij. Die vinden dat de moeder e/o de vader dan maar wat minder (eventueel tijdelijk) 'carriere' moet maken.quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:23 schreef skrn het volgende:
[..]
Heel veel vrouwen zeggen dat ze zichzelf een betere moeder vinden als ze werken.
Dat is gewoon de realiteit en ik geloof er niks van dat veel mensen verlangen naar het ouderwetse eenkostwinnaar-gezin, en zeker de vrouwen niet.
Als je alleen maar idioten tegenkomt zou je misschien eens moeten ophouden met de hele dag rondhangen achter het station.quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:33 schreef DittoAsPikachu het volgende:
Als ik ooit wél kinderen wil...dan vind ik dat ik als moeder de grootste zorg moet dragen en ga ik parttime werken. Maar gezien mijn eitjes over 10 jaar zijn uitgedroogd en ik alleen idioten tegenkom zal dat er wel niet van komen.
quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:31 schreef Montagui het volgende:
[..]
En andere vrouwen e/o mannen vinden dat niet. Die vinden bv dat kinderen door hun ouders opgevoed moeten worden en niet door de maatschappij. Die vinden dat de moeder e/o de vader dan maar wat minder (eventueel tijdelijk) 'carriere' moet maken.
nooit meegemaakt, wel genoeg verhalen gehoor dvan luie Rita's die de hele dagen facebookenquote:Op woensdag 22 mei 2019 11:13 schreef Elzies het volgende:
[..]
Je zult maar moeder zijn met een pittige job, thuiskomen en direct geconfronteerd worden met jengelende kinderen die echt geen enkele boodschap hebben aan jouw afgesloten zware werkdag. Als je dan ook nog eens een luie echtgenoot hebt die in zijn vrije tijd liever gamed of aan zijn auto sleutelt.
Tja, wordt je als vrouw van al dat multitasken daadwerkelijk gelukkiger? Of accepteren we het als samenleving maar omdat het mainstream is geworden?
Bestrijd ik dat? Het is Baudet die anders vindt.quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:31 schreef Montagui het volgende:
[..]
En andere vrouwen e/o mannen vinden dat niet. Die vinden bv dat kinderen door hun ouders opgevoed moeten worden en niet door de maatschappij. Die vinden dat de moeder e/o de vader dan maar wat minder (eventueel tijdelijk) 'carriere' moet maken.
Dan heb je aan de voorkant al verkeerde keuzes gemaakt.quote:Op woensdag 22 mei 2019 11:13 schreef Elzies het volgende:
Je zult maar moeder zijn met een pittige job, thuiskomen en direct geconfronteerd worden met jengelende kinderen die echt geen enkele boodschap hebben aan jouw afgesloten zware werkdag. Als je dan ook nog eens een luie echtgenoot hebt die in zijn vrije tijd liever gamed of aan zijn auto sleutelt.
Religieuze dogma's zijn moeilijk te bestrijden.quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:31 schreef Montagui het volgende:
Die vinden bv dat kinderen door hun ouders opgevoed moeten worden en niet door de maatschappij.
Ben je moeder niet.quote:Op donderdag 23 mei 2019 07:30 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als je alleen maar idioten tegenkomt zou je misschien eens moeten ophouden met de hele dag rondhangen achter het station.
Maar dat is de punt van Baudet niet. Ik vind ook dat heel mama's en papa's de zorgtaken van kinderen delegeren naar grootouders, scholen, kinderopvang en noem het maar op. Al dan niet omdat mama en papa al uit elkaar zijn. Ik vind dat zorgelijk maar dat was niet het punt van Baudet.quote:Op donderdag 23 mei 2019 06:31 schreef Montagui het volgende:
[..]
En andere vrouwen e/o mannen vinden dat niet. Die vinden bv dat kinderen door hun ouders opgevoed moeten worden en niet door de maatschappij. Die vinden dat de moeder e/o de vader dan maar wat minder (eventueel tijdelijk) 'carriere' moet maken.
Ook wel eens aan gedacht dat die oudjes daar zelf debet aan kunnen zijn geweest?quote:Op dinsdag 21 mei 2019 19:51 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Nou, ik heb één keer regelmatig in een verzorgingstehuis moeten komen. De verhalen die ik daar hoorde waren best schokkend. De meeste mensen krijgen geen regelmatig familiebezoek. Sommige bewoners al jaren niet meer.
Mensen roepen vaak, in een poging om boos te zijn op Rutte en co dat "we" onze oudjes verwaarlozen. Terwijl veel mensen dat toch echt zelf doen.
Laat me raden, jij laat je kinderen alles doen.quote:Op woensdag 22 mei 2019 10:40 schreef ootjekatootje het volgende:
Het huishouden kost me met een gezin van vier kids echt niet meer tijd dan 1 uur per dag. Tenzij je met een tandenborstel de vloer wilt schrobben...
Zelf debet aan 😂😂😂😂 Als je ouder wordt, wordt de club mensen om je heen steeds kleiner natuurlijk.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 11:30 schreef Elpis het volgende:
[..]
Ook wel eens aan gedacht dat die oudjes daar zelf debet aan kunnen zijn geweest?
[..]
Laat me raden, jij laat je kinderen alles doen.
Zou me niets verbazen als Thierry gewoon een beetje jaloers is op vrouwen. Hij mijmerde al openlijk over een huismannenbestaan.
https://www.businessinsid(...)in-forum-democratie/
Ik doelde meer op kinderen die afstand van hun ouders nemen omdat ze een kutjeugd hebben gehad enzo.quote:Op vrijdag 24 mei 2019 11:39 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Zelf debet aan 😂😂😂😂 Als je ouder wordt, wordt de club mensen om je heen steeds kleiner natuurlijk.
Je bent niet bekend met het filmpje van een interview met hem waar hij het gewoon zegt, dat vrouwen minderwaardig zijn?quote:Op vrijdag 24 mei 2019 12:03 schreef ThePlaneteer het volgende:
Essaytje net gelezen. Op zich vind ik de uitspraken niet enorm verbazingwekkend schokkend hoor, maar het is jammer dat zijn kritiek niet veel verder komt dan vrouwen. Dat is zijn grootste tekortkoming. Hij roept dingen waar ik mij op zich niet enorm tegen zal distantiëren (individualisme heeft schaduwzijden waar de maatschappij wellicht minder door kan functioneren), maar dat hem in het hele betoog niet 1x lukt om mislukt individualisme bij mannen aan te kaarten vind ik opvallend en kan wel degelijk doen vermoeden dat Thierry toch wat neerkijkt op vrouwen. Terwijl ik dat niet direct zou kunnen concluderen op zijn uitspraken direct wat nu toch vooral lijkt te gebeuren door andere politici.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |