SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die Kevin is echt geen dreumes meer!
Hij lijkt al zo groot op dat fietsje![]()
U is echt een schatje
[ Bericht 20% gewijzigd door Flav op 14-05-2019 16:06:00 ]
Heel toevallig had ik het hier ook over met mijn man vandaag, ze kan de hele dag bij mijn schoonouders poeslief zijn, totdat ik de deur binnenloop; dreinen, jengelen, huilen, boosquote:Op dinsdag 14 mei 2019 21:11 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Zo herkenbaar. U. is zo anders bij mij dan hij bij anderen is..
Aap is al helemaal de bomquote:Op dinsdag 14 mei 2019 21:44 schreef littledrummergirl het volgende:
@:tolstoi, hier hebben we dat ook n beetje met een bepaalde knuffel, hier was dat opgelost door die knuffel niet meer mee te geven in bed. Als hij hem niet ziet als hij erin gaat en we geven hem een willekeurige andere dan is hij daar ok mee. Geven we hem zijn favoriete knuffel en gooit ie hem uit bed en is t drama
. we wisselen sowieso heel bewust t "aanbod" om te voorkomen dat ie een bepaalde helemaal de bom vind (voor zover dat te voorkomen is). Geen idee of t bij jullie ook werkt, maar wie weet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zag een handjes-pakkende Jacob, een bijna-peuter, een geitenliefhebbende U, een nieuwe aanwinst bij de familie stampertje en allemaal slapende leukerds.feelgoodtopic toch altijd op de dinsdag.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
quote:Op dinsdag 14 mei 2019 22:22 schreef Nanuke het volgende:
Op de valreep: de enige vrolijke foto van de afgelopen dagen. Koesteren, dus maar, ook al ging hij pas om half 10 slapen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik zag een handjes-pakkende Jacob, een bijna-peuter, een geitenliefhebbende U, een nieuwe aanwinst bij de familie stampertje en allemaal slapende leukerds.feelgoodtopic toch altijd op de dinsdag.
![]()
Wat enorm schattigquote:Op dinsdag 14 mei 2019 15:51 schreef Flav het volgende:
Wij doen ook weer eens mee met DFD![]()
Het was weer tijd voor een mijlpaalfoto van Guus, V wilde ook heel graag op de foto en kwam even ‘toeten’ bij Guus.
Benoemen niet echt, maar wel altijd “pardon”, ook na hoesten of niezen.quote:Op dinsdag 14 mei 2019 22:45 schreef Nolita het volgende:
Benoemen jullie dreumessen ook alle hatsjoe’s; hoesten; hikken; boeren en scheetjes?![]()
Alleen na een hoest zegt ze steevast: ‘hatsjoe, niessen’. Als we dan zeggen dat is hoesten, zegt ze dat wel na.
Is niet zielig hoor, hier krijgt ze ook alleen melk en water. Ze kan later nog genoeg suikerrijke zooi drinkenquote:Op dinsdag 14 mei 2019 23:31 schreef LaBelleFleur27 het volgende:
Mijnes heeft geen knuffel maar is in bed onafscheidelijk met z’n tuitbeker water en slaapt niet zonder![]()
maar dan ook echt de hele avond strak z’n hand om het handvat heen, echt veel drinken doet ie niet. Dat is ook de reden dat ik eigenlijk nooit want anders aanbied (diksap ofzo), straks lust ie geen water meer. En dat vinden andere mensen zielig
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
Bevalt heel goed!quote:Op dinsdag 14 mei 2019 22:45 schreef Nolita het volgende:
Flav hoe is het als mama van 2? Toet toet van V![]()
Dat hoor ik inderdaad vaker, heel bijzonder hoe dat allemaal verandert.quote:Op woensdag 15 mei 2019 22:18 schreef Lemijn het volgende:
Tof om Dirk te zien! Hij gaat meer op je kijken volgens mij nanuke.
Jacob zegt zijn naam. Of iets dat er in de verte op lijkt: Jiesss
![]()
.
Nu heb ik de laatste tijd veel om advies gevraagd en het komt eigenlijk allemaal hier op neer. Niet boos worden. Duidelijk zeggen dat het niet mag. Uit de situatie halen.quote:Op donderdag 16 mei 2019 16:59 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Wat te doen met een dreumes die slaat, bijt en aan haren trekt?En dan niet alleen bij anderen, maar ook aan z’n eigen haar wanneer hij z’n zin niet krijgt.
Het enige dat helpt is negeren, dan stopt ‘ie van zelf. Maar het lijkt me niet goed dit gedrag te gedogen.
Nu heb ik de laatste tijd veel om advies gevraagd en het komt eigenlijk allemaal hier op neer. Niet boos worden. Duidelijk zeggen dat het niet mag. Uit de situatie halen.quote:Op donderdag 16 mei 2019 16:59 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Wat te doen met een dreumes die slaat, bijt en aan haren trekt?En dan niet alleen bij anderen, maar ook aan z’n eigen haar wanneer hij z’n zin niet krijgt.
Het enige dat helpt is negeren, dan stopt ‘ie van zelf. Maar het lijkt me niet goed dit gedrag te gedogen.
hier wordt "waaauwwwwquote:Op vrijdag 17 mei 2019 17:18 schreef minilot het volgende:
Oh, en momenteel steevast een flink sarcastisch klinkende 'oeeeeh' als ik 'm iets leuks probeer te laten zien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
Hier heeft ie altijd vertikt die geluiden te maken. En wij maar "en de koe zegt....." absolute stiltequote:Op zaterdag 18 mei 2019 10:27 schreef minilot het volgende:
Hihi ldg, sjaap klinkt wel erg schattig! En gevorderd: schapen zijn hier nog 'baaaaa'..
Hier is het super tof om daar zo hard mogelijk tegenaan te plassen, zodat je een soort fontein krijgt en alles onder zit...quote:Op zaterdag 18 mei 2019 23:22 schreef FlyingFish het volgende:
Hier is Poesie mauw favoriet. Dat zingt Lala momenteel minimaal tien keer per dag op een heel schattige niet helemaal verstaanbare manier. Helaas niet op commando, dus heb het nog niet goed kunnen filmen. Em doet soms een woordje mee maar dat is het ook wel. Die loopt qua taal duidelijk achter op Lala (maar alsnog ruim voor op haar broer rond deze leeftijd). Lala praat veel en meestal twee woorden, en praat ook voor Em soms. Em babbelt vooral nog met veel losse woordjes. Maar met beide is een duidelijk simpel gesprek te voeren en dat is echt zo fijn.
Vandaag kwam de Intertoys-folder binnen en gingen ze met z'n drieën speelgoed uitzoeken. Peuter wees steeds dingen aan en dan was het meestal nee, maar soms ja. Em wil blijkbaar graag een Lego Marvel robot en een lanceerbaan voor een soort knikkers? Peuter wilde zelf graag het theeserviesLala wilde een vlieger met "muis" (Mickey) erop. Die heeft in Disneyland toch wel indruk gemaakt.
Flav, ik zou bij een jongetje gaan voor een potje met een hoog stuk voor tussen de benen. Mijn peuter plast echt minimaal de helft van de tijd deels over de rand heen. De meiden hebben dat nog nooit gedaanverder gewoon het goedkoopste potje van de prenatal hier, ¤4 dacht ik, en gewoon na het uitdoen van een volle luier er op gezet. Speciaal de luier er voor uit doen doe ik niet, dus wij grijpen zulk soort momenten aan. Wellicht van de zomer in de tuin wat uitgebreider proberen, voorlopig is het meer voor de leuk (voor hen).
quote:Op maandag 20 mei 2019 11:50 schreef Adrian4 het volgende:
Ik wou dat mijn dreumes eens een keer zijn mond hield als ie wakker is, zonder dat ik dan argwanend moet gaan kijken wat ie aan het uitspoken is.Het zijn nog geen diepzinnige dingen die hij zegt, maar alles wat hij ziet moet in ieder geval heel hard benoemd worden. En eigenwijs dat hij is.
Kevin ziet een aardbei en roept "APPEL!!"
"Dat is een aardbei, geen appel"
"NIET AARDBEI, IS APPEL!! APPEL BLAUW!! MIJ APPEL!!!!! LEKKER! MAMA BLAADJES AF"
Nee... Laatst hebben we een keer uitgeslapen en was het 6 uur, maar meestal is hij tussen 5 en 5.30 wakker. Hij gaat dan ook niet meer slapen...quote:Op maandag 20 mei 2019 12:34 schreef Elleska het volgende:
@:Jagärtrut, O had een tijdje geleden dat hij sochtends nogal vroeg wakker was met heeeeel veel honger, is dat inmiddels weer over?
L heeft dat nu ook, sochtends om 5uur (of soms nog eerder) is het HONGER!! alleen BV is niet voldoende, daar moet ook een bakje pap en een stuk fruit in voordat hij weer in slaap valt. De rest van de dag eet hij ook meer dan voorheen. Al van meerdere mensen het goedbedoelde advies gekregen om savonds een papfles te geven maar hij gaat al tjokvol naar bed met een warm eten+ yoghurt + aftanken met BV.
Super leuk, zo’n spontane actie! Veel plezier.quote:Op maandag 20 mei 2019 13:10 schreef rena het volgende:
Hier testen we toevallig vandaag een keer uit hoe het gaat zonder middagdut, ik verveelde me en ben met C naar Ouwehands Dierenpark getuft. We hebben net een broodje op en normaal gaat ze dan naar bed, ben benieuwd of ze misschien in de wagen gaat slapen maar tot noch toe is alles WOWdus misschien bieden de dieren afleiding
![]()
Het leek net of ze probeerde panda te zeggen
dat is helemaal zwaar dat hij daarna niet weer gaat slapen. Dat doet L gelukkig wel maar 5uur voelt alsnog midden in de nacht.quote:Op maandag 20 mei 2019 13:51 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Nee... Laatst hebben we een keer uitgeslapen en was het 6 uur, maar meestal is hij tussen 5 en 5.30 wakker. Hij gaat dan ook niet meer slapen...
Ja het was erg leuk; ze was heel zoet de hele tijd dat we er warenquote:Op maandag 20 mei 2019 13:58 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Super leuk, zo’n spontane actie! Veel plezier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanmorgen @ mission control raketlancering bij de tentoonstelling over sciencefiction in de Kunsthal. Raketten zijn momenteel z'n favo (naast schapen en gele kerstomaatjes) dus het was nogal een succes!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let me see you stripped down to the bone
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tot ziens allemaal. Geniet van jullie dreumesjes. Doe het snel, NU, want de tijd vliegt..
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wij zijn een paar dagen weg naar Terschelling, foto's van op de boot. Binnen bleef hij veel naar boten gillen 'daar!', of hij wist de man achter hem zo gek te krijgen dat die vertelde dat er een boot was. Op het dek wou hij vooral rennen, daar zijn we niet lang geweest.
Hij heeft het redelijk naar zijn zin. Op een krijspartij vanmiddag na, hij moest en zou uit de wagen. Zodra zijn voetjes de grond raakten kon hij weet krachten. Hij heeft daarna een heel lang stuk gewandeld, om na elke drie meter de ene dennenappel voor de andere in te wisselen. Hij zegt dan ook steeds 'denne'.![]()
Dutjes gaan wel heel beroerd, een uur verdeeld over gisteren en vandaag. Maar, ik heb met een liedje erbij in zijn mondje mogen voelen en er moet een kies doorkomen. Geen garantie dat het thuis beter was gegaan.
Wat gewoon is voor de spin, is chaos voor de vlieg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Let me see you stripped down to the bone
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 22 mei 2019 15:49 schreef minilot het volgende:
-snif- Niet over vakantieparken praten luitjes, ik probeer te verdringen dat ik volgende week een midweek maar Center Parcs moet!![]()
Heh, nou, ik maak me niet zozeer druk over die midweek, in het geheel niet, maar ik heb er intens Geen Zin In.quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:18 schreef Aure het volgende:
[..]je staat altijd overal zo relaxt in maar die midweek CP doet je wel echt iets he
Ik prop alles waar Günther niet meer in past al sinds -ie er is achter de onderste kastdeurtjes van een grote kast met het voornemen 't ooit eens uit te zoeken en netjes op te bergen voor een theoretisch volgend kind.quote:Op woensdag 22 mei 2019 13:51 schreef Songeur het volgende:
Oh en wat deden jullie met de babykleertjes? Heb nog een klein restje van elke maat over. Maar marktplaats kost zoveel tijd..
Haha en die kast ontploft nog niet?quote:Op woensdag 22 mei 2019 16:27 schreef minilot het volgende:
[..]
Ik prop alles waar Günther niet meer in past al sinds -ie er is achter de onderste kastdeurtjes van een grote kast met het voornemen 't ooit eens uit te zoeken en netjes op te bergen voor een theoretisch volgend kind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |