Racepace van de RBR was in de 2e stint uitstekend inderdaad.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:53 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
En ik bedoel dat de vorige race het gat kleiner was. Sterker nog, RBR was zelfs een tijdje sneller.
Stoffel was ook niet zo goed. Zet dan Alonso in de RBquote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:56 schreef tja77 het volgende:
Vlag dit seizoen maar af.
Zet Stoffel maar in de RBR i.p.v. dat traag stuk stokbrood.
Volgens mij heeft Stoffel ook niet ECHT de kans gekregen. Hij was derde rijder in het team, achter Alonso en z’n ego.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:57 schreef opreis het volgende:
[..]
Stoffel was ook niet zo goed. Zet dan Alonso in de RB
Ik denk niet dat Honda daarop zit te wachten.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:57 schreef opreis het volgende:
[..]
Stoffel was ook niet zo goed. Zet dan Alonso in de RB
Op basis waarvan zou RBR moeten denken dat Stoffel sneller is dan Gasly?quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:56 schreef tja77 het volgende:
Vlag dit seizoen maar af.
Zet Stoffel maar in de RBR i.p.v. dat traag stuk stokbrood.
Zoals elk jaar?quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:27 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik verwacht dat RBR aan het einde van het seizoen ongeveer gelijk zal zijn met Ferrari, en het gat naar Mercedes zal een stuk kleiner zijn.
Ik heb heen idee waar Honda mee op de proppen komt van de winter. Maar wellicht kunnen ze verrassen met wat extra power.
Misschien is het ook wel gewoon een 3e rangs rijderquote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:59 schreef tja77 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Stoffel ook niet ECHT de kans gekregen. Hij was derde rijder in het team, achter Alonso en z’n ego.
Ik denk oprecht dat minimaal 80% van het huidige veld sneller is dan Gasly. Mannen als Kubica en Stroll wellicht niet, maar voor de rest zijn er niet heel veel trager.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:02 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Op basis waarvan zou RBR moeten denken dat Stoffel sneller is dan Gasly?
Kleiner verschil in de kwalificaties.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:02 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Op basis waarvan zou RBR moeten denken dat Stoffel sneller is dan Gasly?
Tot de VSC. En het gat voor dat moment was enorm.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 16:53 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
En ik bedoel dat de vorige race het gat kleiner was. Sterker nog, RBR was zelfs een tijdje sneller.
Voorgaande jaren lag er een Renault krachtbron in.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:03 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Zoals elk jaar?
Ze zijn dan misschien zo ver als Ferrari nu is. Maar daar koop je niks voor.
Absoluut wel, Verstappen verliest elke race een flink aantal seconden in de eerste stint, en meestal nog meer daarna.quote:
Giovinazzi, grojean(foutgevoelig)quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik denk oprecht dat minimaal 80% van het huidige veld sneller is dan Gasly. Mannen als Kubica en Stroll wellicht niet, maar voor de rest zijn er niet heel veel trager.
Giovanazzi ja, Grosjean? Ik weet het niet.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:07 schreef opreis het volgende:
[..]
Giovinazzi, grojean(foutgevoelig)
Albon is lastig te zeggen maar die zet je sws niwt in de red bull nu
Is ook maar een aanname. Gasly begon dit seizoen bizar slecht, maar het verschil van ca 0,4 zou ook wel eens aan de vorm van Verstappen kunnen liggen die zo goed als foutloos is momenteel.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:05 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Kleiner verschil in de kwalificaties.
Voor Max ook maar matig, want een teamgenoot die je niet pusht of waarvan je niks kunt leren is ook maar waardeloos...quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Giovanazzi ja, Grosjean? Ik weet het niet.
Maar bij een team als RBR moet gewoon een top 8 coureur zitten, en dat is Gasly bij lange niet.
Betrouwbaarheid went snel en is randvoorwaardelijk. Maar inderdaad, daar is niets mis mee. Probleem wat mij betreft is dat RBR beste chassis en een mindere motor had en nu een wat betere motor maar ook een minder chassis. Als het chassis ook dit jaar superieur was geweest hadden ze een stapje kunnen maken. Nu hebben ze op beide vlakken een inhaalslag te maken op een team dat nu niet bepaald stil staat de laatste jaren.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:18 schreef MakkieR het volgende:
Misschien was Verstappen niet tevreden over de prestaties van de auto, maar gek genoeg hoor ik niemand over de betrouwbaarheid van de auto wat een verademing is vergeleken met Renault vorig jaar.
vandaag pakt hij ook een plekje van Ferrari want Leclerc kan wel zo goed tegen de druk, maar het gaat erom dat je een kampioensauto moet hebben en daar zitten ze mijlenver vanaf, meer dan vorig jaar rond deze tijdquote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:18 schreef MakkieR het volgende:
Misschien was Verstappen niet tevreden over de prestaties van de auto, maar gek genoeg hoor ik niemand over de betrouwbaarheid van de auto wat een verademing is vergeleken met Renault vorig jaar. Verder is het denk ik niet reëel om te gaan voor een kampioenschap en lijkt mij een podium een betere goal om voor te gaan. Verstappen had dat toch geloof ik al eens eerder gezegd, of vergis ik me.
Met een Vettel die ik nog wel een aantal fouten zie maken onder druk om te willen winnen en een Leclerc die ze vaak strategisch laten offeren lijkt me een derde plaats niet onmogelijk, zeker als de motor van Ferrari de team eens een keer laat zitten.
Ja en die maakt ie weer goed in de laatste stint. Einde van de race is het gat met de eerste ferrari (want hij is er voorals nog altijd minimaal voor 1 gefinished) per ronde kleiner dan dat in de kwalificatie was.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:07 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Absoluut wel, Verstappen verliest elke race een flink aantal seconden in de eerste stint, en meestal nog meer daarna.
Dat is het verschil tussen Ferrari en Mercedes ook, per ronde. Dat zegt nogal weinig, zeker omdat Verstappen zonder dat er bij Ferrari iets misgaat mijlen ver van het podium zit. Hij mag dan wel dichtbij de pace zitten van Vettel in de laatste stint, met die enorme achterstand maakt dat niets meer uit.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:22 schreef opreis het volgende:
[..]
Ja en die maakt ie weer goed in de laatste stint. Einde van de race is het gat met de eerste ferrari (want hij is er voorals nog altijd minimaal voor 1 gefinished) per ronde kleiner dan dat in de kwalificatie was.
Hoe kom je daar bij? Er is duidelijk niets mis met de Red Bull an sich. Zie het tussen hen en het middenveld.quote:Op zaterdag 11 mei 2019 17:20 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Betrouwbaarheid went snel en is randvoorwaardelijk. Maar inderdaad, daar is niets mis mee. Probleem wat mij betreft is dat RBR beste chassis en een mindere motor had en nu een wat betere motor maar ook een minder chassis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |