pls hou op over SCRUMquote:Op dinsdag 30 april 2019 10:56 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Dat is inderdaad het beste, en gewoon de stukken lezen conform SCRUM methodiek, korte runs, en genoeg tijd voor reflectie. Je moet altijd aan jezelf blijven denken in deze
quote:
hoj luek fobo we hebn een hop intreses gemeen zulle we msnequote:
LEAN ook zo ietsquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:01 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
LEAN dan?
Heb je nog een WaLiTa?
Jeetjequote:Op dinsdag 30 april 2019 11:01 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
hoj luek fobo we hebn een hop intreses gemeen zulle we msne
Wat zijn dezequote:Op dinsdag 30 april 2019 11:01 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
LEAN dan?
Heb je nog een WaLiTa?
is gewoon een webpaginaquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:00 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Denk dat ik wel vragen van IT krijg als ik discord ga installeren hier
Heb jij eigenlijk nu 2 katten? zo ja, kunnen die met elkaar door 1 deur?quote:
Kan gewoon via browserquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:00 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Denk dat ik wel vragen van IT krijg als ik discord ga installeren hier
Nee heb er 1quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Heb jij eigenlijk nu 2 katten? zo ja, kunnen die met elkaar door 1 deur?
Ben niet op de hoogte verder maar had je die nieuwe nog niet? of hoe is het afgelopen met de weggelopen kat? ben even de naam kwijtquote:
Ik zou nog een kitten erbij nemen maar heb er vanaf gezien omdat mijn huidige kat (Kuroi) nog heel erg moet aansterken enz.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:07 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ben niet op de hoogte verder maar had je die nieuwe nog niet? of hoe is het afgelopen met de weggelopen kat? ben even de naam kwijt
Oja Kuroi, had Kurwa in mijn hoofd maar dat is wat andersquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:08 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ik zou nog een kitten erbij nemen maar heb er vanaf gezien omdat mijn huidige kat (Kuroi) nog heel erg moet aansterken enz.
Ja zeker blij om.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:10 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Oja Kuroi, had Kurwa in mijn hoofd maar dat is wat andersmaar mooi dat die nog leeft
Kan me voorstellen dat dat wel wat tijd nodig heeft, ja. Zolang het maar niet minder wordquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:11 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Ja zeker blij om.Ze is alleen na een maand nog steeds best wel mager helaas maar langzaam komt het er weer bij.
Nee dat zeker niet, het was eerst erger.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat dat wel wat tijd nodig heeft, ja. Zolang het maar niet minder word
Oja punt vergetenquote:
Nice.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:14 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Nee dat zeker niet, het was eerst erger.
Hier zijn we na een jaar enthousiast weekstarten en walita-en van ellende maar gestopt met die ongein, ging teveel tijd mee verlorenquote:
Het is ook echt bizar hoe dit zou moeten helpen maar zoveel meer tijd in beslag neemtquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:19 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Hier zijn we na een jaar enthousiast weekstarten en walita-en van ellende maar gestopt met die ongein, ging teveel tijd mee verloren
Er is hier een afdeling die heeft elke maandag een weekstart van 4 uur en dan elke donderdag een weekly van 4 uurquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:21 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Het is ook echt bizar hoe dit zou moeten helpen maar zoveel meer tijd in beslag neemt
Hebben ze nog vacaturesquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:23 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Er is hier een afdeling die heeft elke maandag een weekstart van 4 uur en dan elke donderdag een weekly van 4 uur
godtievus 8 uur naar de klote op een werkweek van gemiddeld 32 uur
druk druk
Zo gaat het nu dus hier ook ongeveerquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:23 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Er is hier een afdeling die heeft elke maandag een weekstart van 4 uur en dan elke donderdag een weekly van 4 uur
godtievus 8 uur naar de klote op een werkweek van gemiddeld 32 uur
druk druk
Wil alleen een ja of nee gvdquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:30 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Als antwoord op dm-s (gezien ik niet mag dm-en)
@:Aber
ik zit op mijn werk en ga echt niet op discord zitten, dan doe ik echt niks meer
@:Cia
Ja dat doen we, we ook op bodemgebied, maar ook zeker emissie
@:HPLC
Hoezo, ga je mail sturen?
Verveel mequote:Op dinsdag 30 april 2019 11:30 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Dacht dat je een jaar rijke rentenier uit ging hangen?
Ach na twee decennia onzin haal ik mijn schouders op en zie het allemaal grijnzend aan, van die drukke huppelkutjes die nog echt stappen gaan makenquote:
Ja, hier ookquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:31 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Ach na twee decennia onzin haal ik mijn schouders op en zie het allemaal grijnzend aan, van die drukke huppelkutjes die nog echt stappen gaan maken
sweet
quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:30 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Als antwoord op dm-s (gezien ik niet mag dm-en)
@:Aber
ik zit op mijn werk en ga echt niet op discord zitten, dan doe ik echt niks meer
@:Cia
Ja dat doen we, we ook op bodemgebied, maar ook zeker emissie
@:HPLC
Hoezo, ga je mail sturen?
NOU IK BEN DE NAAM VAN DAT KAOLOBEDRIJF VERGETEN GVDquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:32 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
je weet waar ik werk droplul
Ze bestormen het glazen plafondquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:32 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ja, hier ookvooral de dames.... TOEVAL!?
Dat wist ik daarom kon ik het ook makkelijk met je delenquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:32 schreef HPLC het volgende:
[..]
NOU IK BEN DE NAAM VAN DAT KAOLOBEDRIJF VERGETEN GVD
Echtquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:33 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Ze bestormen het glazen plafond
hihi
maar wel parttime, want leven moet vooral leuk zijn
Oehquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:30 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Als antwoord op dm-s (gezien ik niet mag dm-en)
@:Cia
Ja dat doen we, we ook op bodemgebied, maar ook zeker emissie
Het is allemaal nog experimenteel, toxische equivalentie wordt voorlopig ingeschat per verbinding...quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:39 schreef Chia het volgende:
[..]
Oehen de emissie dan ook al voor een langere tijd? Bij ons zijn die analyses voor laboratoria nog relatief nieuw en een toereikend pakket vinden lukt lang niet overal.
Oh dat is ook echt nog pionieren. Leuk.quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:41 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Het is allemaal nog experimenteel, toxische equivalentie wordt voorlopig ingeschat per verbinding...
Lijken begindagen pcdd wel
in mijn tijd niet, het nam teveel tijd in beslag om dat ook nog eens uit te hakkenquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:43 schreef Trollscience het volgende:
gebruiken jullie veel emoji's wanneer jullie 'sexten'
Nee sowieso weinigquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:43 schreef Trollscience het volgende:
gebruiken jullie veel emoji's wanneer jullie 'sexten'
vind ongemakkelijk als de ander dan wel doet dan kun je niet meer niet doen want dat komt dan vet kortaf over ;squote:
Ja😏quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:43 schreef Trollscience het volgende:
gebruiken jullie veel emoji's wanneer jullie 'sexten'
nooit gedaanquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:43 schreef Trollscience het volgende:
gebruiken jullie veel emoji's wanneer jullie 'sexten'
🍌quote:Op dinsdag 30 april 2019 11:46 schreef Trollscience het volgende:
[..]
vind ongemakkelijk als de ander dan wel doet dan kun je niet meer niet doen want dat komt dan vet kortaf over ;s
🍆🥝🍑🍑🍑🍑🍑🍑👉🏻👌🏻🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤quote:
Denk eerlijk gezegd niet dat jij haar type bent, maar je weet maar nooit natuurlijkquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:51 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Of ze is al van d'r stoel weggeglibberd nav DM of dit wordt m niet
ik sext niet zoveelquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:43 schreef Trollscience het volgende:
gebruiken jullie veel emoji's wanneer jullie 'sexten'
Waar baseer je dat opquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:51 schreef HPLC het volgende:
[..]
Denk eerlijk gezegd niet dat jij haar type bent, maar je weet maar nooit natuurlijk
ik weet niet eens of zij mijn type isquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:51 schreef HPLC het volgende:
[..]
Denk eerlijk gezegd niet dat jij haar type bent, maar je weet maar nooit natuurlijk
en je hartlongbewakingquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:47 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Haha alsof jij echt een knop hebt waarmee je deze hele server kunt lamleggen
Als ik dat niet doe kan ik toch ook niet zeggen of ik veel emoji's tijdens het sexten gebruik... Stel ik zou sexten, wellicht. Ik weet het niet.quote:
Dat zou dan wel een probleem zijn ja, want naar horen zeggen zie ik er eerder uit als 14 dan daadwerkelijk als 25...quote:
@Kurovski @niels0 @drugquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:56 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dat zou dan wel een probleem zijn ja, want naar horen zeggen zie ik er eerder uit als 14 dan daadwerkelijk als 25...
Leuk hoorquote:Op dinsdag 30 april 2019 11:59 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
maar, ik ben wel benieuwd wat je nou ervan vindt
Hee daar komt mijn Daihatsu Charade ook vandaanquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:06 schreef UitStraling het volgende:
Fok! als datingsite gebruiken ook![]()
Is hetzelfde als een auto kopen bij de niet al te hygiënische slager op de hoek.
Je kan erin rijden in ieder geval. Dat het na een ritje uit elkaar valt van ellende neem je op de koop toe.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:06 schreef UitStraling het volgende:
Fok! als datingsite gebruiken ook![]()
Is hetzelfde als een auto kopen bij de niet al te hygiënische slager op de hoek.
En dat de binnenband iets naar buitenfloept neem je voor liefquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:07 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Je kan erin rijden in ieder geval. Dat het na een ritje uit elkaar valt van ellende neem je op de koop toe.
én is geen optie?quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:10 schreef Chloroform het volgende:
Mannelijke fokkers zijn óf rijp voor het gesticht óf seriemoordenaars
Ik was 2 jaar geleden in het gesticht, best wel leuk toeven daarquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:10 schreef Chloroform het volgende:
Mannelijke fokkers zijn óf rijp voor het gesticht óf seriemoordenaars
Nee houd je bekquote:
Niet die ik heb gezien hoorquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:10 schreef Chloroform het volgende:
Mannelijke fokkers zijn óf rijp voor het gesticht óf seriemoordenaars
Wie heb jij allemaal gezienquote:
in alleen een schort?quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:06 schreef Trollscience het volgende:
oh yessss zal ik pannenkoeken maken daar heb ik zin in spontaan
Mozy, Monopoly, TARDIS., Azpi, zeer, Drug, FL, lompehork, JMF, Tailfox, Hoink, Zoskquote:
Hopelijk ben ik dan de laatstequote:Op dinsdag 30 april 2019 12:10 schreef Chloroform het volgende:
Mannelijke fokkers zijn óf rijp voor het gesticht óf seriemoordenaars
waarom heb jij Tailfox ontmoetquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:21 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Mozy, Monopoly, TARDIS., Azpi, zeer, Drug, FL, lompehork, JMF, Tailfox, Hoink
Alleen Remqo was psycho irl
Dat zijn wel echt goden hoorquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:21 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Mozy, Monopoly, TARDIS., Azpi, zeer, Drug, FL, lompehork, JMF, Tailfox, Hoink
Alleen Remqo was psycho irl
Hoop dat dit je wel luktquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:24 schreef HPLC het volgende:
ik ga net zo lang wch pesten tot ie weggaat #teamNiels
Ik zie 12 psycho's en zosk, uitzondering die de regel bevestigtquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:21 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Mozy, Monopoly, TARDIS., Azpi, zeer, Drug, FL, lompehork, JMF, Tailfox, Hoink, Zosk
Alleen Remqo was psycho irl
Gewoon over zn oma beginnenquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:24 schreef HPLC het volgende:
ik ga net zo lang wch pesten tot ie weggaat #teamNiels
Hoop ik ook, ben op zoek naar een hitmanquote:
wie moet ik omleggen?quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:27 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Hoop ik ook, ben op zoek naar een hitman
Luister, je bent zelf begonnen met je "ik stop niet voor Hans weggaat" actie. Je bent doelgericht bezig om mensen weg te pesten, mij onder andere. Dus nu niet zielig gaan lopen doen.quote:
Dat bespreken we in privatequote:
Haha nice. Ben vergeten over wie dit ging. Cachet volgens mijquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:31 schreef HPLC het volgende:
[..]
Luister, je bent zelf begonnen met je "ik stop niet voor Hans weggaat" actie. Je bent doelgericht bezig om mensen weg te pesten, mij onder andere. Dus nu niet zielig gaan lopen doen.
Vervolgens ga je lopen janken dat ik users tegen je opstook, terwijl je zelf een DM naar Chloroform stuurt om mij uit te schelden omdat je geen zin in een ban hebt. Iets dat ik nog nooit gedaan heb, mensen die je niet mogen doen dat uit eigen beweging. Je bent dus gewoon een hypocriete zak hooi.
Je hebt zelf lopen TR-en en mods erbij gehaald met als consequentie dat je nu alweer aan je tweede ban toe bent. Als je jezelf niet zo kleinzielig zou opstellen, niet continu bezig bent om mij uit te dagen met je "kaal en lelijk" om vervolgens te gaan janken als ik de uitdaging aanneem en je gewoon als een volwassen vent zou opstellen zou ik niet zo'n hekel aan je hebben.
Jij hebt echt psychische problemen, je bent ongelofelijk narcistisch, continu over jezelf bezig en gewoon bloed irritant. Je snapt mensen totaal niet, het feit dat je een dm aan Chlo stuurt spreekt al boekdelen, die kotst nog harder op je dan ik doe... je ziet het niet, je hebt het niet door.
Ik ben zo ongelofelijk klaar met jou, jij gaat niet bepalen wat ik wel en niet zeg, je bent helemaal niets voor mij, je bent een 0.
En dan dat "ik laat jou ook" man man... je ziet echt niets van jezelf he...
en nu opdonderen, je bent geblokt dus een antwoord hoef je niet te verzenden, het boeit me toch niet
Nee, was WCH's tirade naar Niels toequote:Op dinsdag 30 april 2019 12:32 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Haha nice. Ben vergeten over wie dit ging. Cachet volgens mij
Oh ja, ook mooiquote:
Ik care zo weinig dat ik nacho's ga makenquote:
nou noutjesquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:31 schreef HPLC het volgende:
[..]
Luister, je bent zelf begonnen met je "ik stop niet voor Hans weggaat" actie. Je bent doelgericht bezig om mensen weg te pesten, mij onder andere. Dus nu niet zielig gaan lopen doen.
Vervolgens ga je lopen janken dat ik users tegen je opstook, terwijl je zelf een DM naar Chloroform stuurt om mij uit te schelden omdat je geen zin in een ban hebt. Iets dat ik nog nooit gedaan heb, mensen die je niet mogen doen dat uit eigen beweging. Je bent dus gewoon een hypocriete zak hooi.
Je hebt zelf lopen TR-en en mods erbij gehaald met als consequentie dat je nu alweer aan je tweede ban toe bent. Als je jezelf niet zo kleinzielig zou opstellen, niet continu bezig bent om mij uit te dagen met je "kaal en lelijk" om vervolgens te gaan janken als ik de uitdaging aanneem en je gewoon als een volwassen vent zou opstellen zou ik niet zo'n hekel aan je hebben.
Jij hebt echt psychische problemen, je bent ongelofelijk narcistisch, continu over jezelf bezig en gewoon bloed irritant. Je snapt mensen totaal niet, het feit dat je een dm aan Chlo stuurt spreekt al boekdelen, die kotst nog harder op je dan ik doe... je ziet het niet, je hebt het niet door.
Ik ben zo ongelofelijk klaar met jou, jij gaat niet bepalen wat ik wel en niet zeg, je bent helemaal niets voor mij, je bent een 0.
En dan dat "ik laat jou ook" man man... je ziet echt niets van jezelf he...
en nu opdonderen, je bent geblokt dus een antwoord hoef je niet te verzenden, het boeit me toch niet
Lekker salsa erbijquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik care zo weinig dat ik nacho's ga maken
lijkt me pure tyfus, was wel blij dat het vol in beeld kwam toen mijn tante voor de eerste keer ooit netflix opstarttequote:
Vind salsa echt overhyped, eet dat liever nietquote:
Maar heb je het gezienquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:38 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
lijkt me pure tyfus, was wel blij dat het vol in beeld kwam toen mijn tante voor de eerste keer ooit netflix opstartte
Het gaat over een dominatrix, ga kijken vriendquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:40 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nee en dat gaat ook niet gebeuren, wil je nu matten vriend
Sowquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:38 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Vind salsa echt overhyped, eet dat liever niet
nee is nee dat moeten jullie vrouwen eens begrijpenquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:40 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Het gaat over een dominatrix, ga kijken vriend
Yesquote:
quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:33 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Ik care zo weinig dat ik nacho's ga maken
Ik begrijp het nietquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:42 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
nee is nee dat moeten jullie vrouwen eens begrijpen
Kus mn dikke aarsquote:
Zie ik eruit als een homoseksuele gingerquote:
Jammer genoeg nietquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zie ik eruit als een homoseksuele ginger
Gemist denk ik...quote:
nix mis mee dat zijn de lekkerstequote:Op dinsdag 30 april 2019 12:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zie ik eruit als een homoseksuele ginger
quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zie ik eruit als een homoseksuele ginger
quote:
Heyquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:47 schreef Trollscience het volgende:
[..]
nix mis mee dat zijn de lekkerste
Mag je er wel een kaartje bij leveren anders verdwaalt ie, of sta je eindelijk op google maps?quote:
Oh, geen loss dus...quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:55 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Zonde anders had je nu haar adres gehad
quote:
quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:47 schreef Trollscience het volgende:
[..]
nix mis mee dat zijn de lekkerste
quote:
quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:55 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Zonde anders had je nu haar adres gehad
Bonding is maar 6 afl van een kwartierquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:55 schreef McGrath het volgende:
[..]
Eerst Black Sails nog af kijken en dan GoT afleveringen en dan moet ik iets nieuws vinden
Dat is anderhalf uur lopen vanaf hierquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:59 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Loop je toch even naar de Hema
Is goed, Drug.quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:01 schreef Flamarande het volgende:
Dacht dat ik echt een boeiend leven zou hebben zonder baan maar het enige wat ik tot nu toe heb gedaan in wiet vapen en gamen
ga schilderen en dan je deel je je 'kunst' met ons en daarna ga je mad op anoniemquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:01 schreef Flamarande het volgende:
Dacht dat ik echt een boeiend leven zou hebben zonder baan maar het enige wat ik tot nu toe heb gedaan in wiet vapen en gamen
Nee als een overlevende na een auto ongeluk waarbij de airbag niet afgegaan is.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:46 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Zie ik eruit als een homoseksuele ginger
Ik krijg last van mijn knieën als ik meer dan 500 meter loopquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:02 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Je hebt godverdomme ook altijd wel wat te zeiken ook he...
Hans!quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:03 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik krijg last van mijn knieën als ik meer dan 500 meter loop
Ben niet echt artistiekquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:02 schreef HPLC het volgende:
[..]
ga schilderen en dan je deel je je 'kunst' met ons en daarna ga je mad op anoniem
Neequote:Op dinsdag 30 april 2019 13:03 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Geen idee... is hij niet meer hier?
Dit hangt op een tegeltje bij braddie in de wcquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:03 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ik krijg last van mijn knieën als ik meer dan 500 meter loop
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.nice
Tussen elke 2 boterhammen ligt een lekkere hamburger zonder saus, boter of andere toevoegingen, maar dat kun je dus niet goed zien.quote:
Straks krijg je een lichte hartaanvalquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:10 schreef HPLC het volgende:
[..]
Tussen elke 2 boterhammen ligt een lekkere hamburger zonder saus, boter of andere toevoegingen, maar dat kun je dus niet goed zien.
hmmm, heerlijk, zoon paar lekkere bruine boterhammen :-) wat gaat daar op als ik vragen mag?quote:
Hoi Aber, wat leuk dat je aan me denkt.quote:Op dinsdag 30 april 2019 12:21 schreef Flamarande het volgende:
[..]
Mozy, Monopoly, TARDIS., Azpi, zeer, Drug, FL, lompehork, JMF, Tailfox, Hoink, Zosk
Alleen Remqo was psycho irl
oei, heb liever een zwarequote:Op dinsdag 30 april 2019 13:10 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Straks krijg je een lichte hartaanval
Heb nog wel 3 pakjes noodles die er op kunnenquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:12 schreef Trollscience het volgende:
[..]
hmmm, heerlijk, zoon paar lekkere bruine boterhammen :-) wat gaat daar op als ik vragen mag?
ik ga nooit meer met jou lunchen na die vreemde opmerkingen over etnische minderheden vanmorgenquote:
*constateringquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:19 schreef Trollscience het volgende:
[..]
ik ga nooit meer met jou lunchen na die vreemde opmerkingen over etnische minderheden vanmorgen
ben je alsnog gewoon tokkie, ma goedquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:21 schreef Myrr het volgende:
Als mede-minderheid met een Niet-Westerse Migratieachtergrond mag ik dat gewoon zeggen.
Oh dus omdat ik geen relatie met een neger aan zou gaan ben ik tokkie oké. Als jij dat vindt, vind ik dat prima.quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:22 schreef Trollscience het volgende:
[..]
ben je alsnog gewoon tokkie, ma goed
myrr zei dat als je van een neger kinderen krijgt deze slechte normen en waarden hebben, ze zijn leuk voor in bed, maar niet om serieus te nemen en je aan te binden.quote:
Vriendje was bij de juwelierquote:
Dat is toch een quote van Sylvana?quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:25 schreef Trollscience het volgende:
[..]
myrr zei dat als je van een neger kinderen krijgt deze slechte normen en waarden hebben, ze zijn leuk voor in bed, maar niet om serieus te nemen en je aan te binden.
quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:25 schreef Trollscience het volgende:
[..]
myrr zei dat als je van een neger kinderen krijgt deze slechte normen en waarden hebben, ze zijn leuk voor in bed, maar niet om serieus te nemen en je aan te binden.
doe eens linkjequote:Op dinsdag 30 april 2019 13:25 schreef Myrr het volgende:
[..]
Vriendje was bij de juwelierChe zei dat is voor zijn sidebitch want van jou heeft hij al een kind dus hij doet geen moeite meer waarop ik reageerde
![]()
'T is geen neger Che_
Madjellyquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:30 schreef Myrr het volgende:
Maar ben ook wel een beetje racistisch wat cliche gedragende mensen betreft. O.a. criminele Marokkanen die 0 respect hebben voor hun omgeving en antillianen en surinamers die 6 kinderen verwekken bij zes vrouwen dus die constatering is goed.
quote:
quote:
quote:
quote:
@Crack_quote:Op dinsdag 30 april 2019 09:26 schreef Myrr het volgende:
[..]
Ja met slechte normen en waarden. Ze zijn leuk voor in bed, maar niets om serieus te nemen en je aan te binden.
Hearhearquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:27 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Dat is toch een quote van Sylvana?
https://media.tpo.nl/2016(...)-zijn-gewelddadiger/
ja, wel zoiets dus
jouw probleemquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:30 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Ik heb alleen een grafhekel aan mensen met rood haar
hoe weet jij ditquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:32 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Wacht maar af, er is binnenkort een bijeenkomst van dat tuig
quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:27 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Dat is toch een quote van Sylvana?
https://media.tpo.nl/2016(...)-zijn-gewelddadiger/
ja, wel zoiets dus
Lijkt me vanzelfsprekend dat niet altijd, of eigenlijk nooit, zulke constateringen voor een volledige bevolkingsgroep kloppen.quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:29 schreef Crack_ het volgende:
[..]
[..]
doe eens linkje
en klopt sowieso niet want je hebt ook nog die super mega gelovige donkere mensen
Sow koekoekquote:Op dinsdag 30 april 2019 12:31 schreef HPLC het volgende:
[..]
Luister, je bent zelf begonnen met je "ik stop niet voor Hans weggaat" actie. Je bent doelgericht bezig om mensen weg te pesten, mij onder andere. Dus nu niet zielig gaan lopen doen.
Vervolgens ga je lopen janken dat ik users tegen je opstook, terwijl je zelf een DM naar Chloroform stuurt om mij uit te schelden omdat je geen zin in een ban hebt. Iets dat ik nog nooit gedaan heb, mensen die je niet mogen doen dat uit eigen beweging. Je bent dus gewoon een hypocriete zak hooi.
Je hebt zelf lopen TR-en en mods erbij gehaald met als consequentie dat je nu alweer aan je tweede ban toe bent. Als je jezelf niet zo kleinzielig zou opstellen, niet continu bezig bent om mij uit te dagen met je "kaal en lelijk" om vervolgens te gaan janken als ik de uitdaging aanneem en je gewoon als een volwassen vent zou opstellen zou ik niet zo'n hekel aan je hebben.
Jij hebt echt psychische problemen, je bent ongelofelijk narcistisch, continu over jezelf bezig en gewoon bloed irritant. Je snapt mensen totaal niet, het feit dat je een dm aan Chlo stuurt spreekt al boekdelen, die kotst nog harder op je dan ik doe... je ziet het niet, je hebt het niet door.
Ik ben zo ongelofelijk klaar met jou, jij gaat niet bepalen wat ik wel en niet zeg, je bent helemaal niets voor mij, je bent een 0.
En dan dat "ik laat jou ook" man man... je ziet echt niets van jezelf he...
en nu opdonderen, je bent geblokt dus een antwoord hoef je niet te verzenden, het boeit me toch niet
ja mij ook maar bij sommige onderwerpen is wel nodig omdat nog even duidelijk te zeggenquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:34 schreef Myrr het volgende:
[..]
Lijkt me vanzelfsprekend dat niet altijd, of eigenlijk nooit, zulke constateringen voor een volledige bevolkingsgroep kloppen.
wie ben jij nou weerquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:35 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Sow koekoek
@:Onlogisch
@:Coco.
Sorry dat ik jullie tag in deze sc
Ja, dat is waar.quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:36 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ja mij ook maar bij sommige onderwerpen is wel nodig omdat nog even duidelijk te zeggen
Vervang kapster met gemiddelde vrouw en je punt is ook gemaaktquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:36 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Tja dat krijg je als een kapster aan het woord laat
helemaal geschift
sow, en dat noemt zichzelf "working_class_hero", dit is je reinste klassisme kerel ... zou volgende x ff nadenken voordat je iets typt als ik jouw wasquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:36 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Tja dat krijg je als een kapster aan het woord laat
helemaal geschift
@HPLCquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:37 schreef Trollscience het volgende:
[..]
sow, en dat noemt zichzelf "working_class_hero", dit is je reinste klassisme kerel ... zou volgende x ff nadenken voordat je iets typt als ik jouw was
als je mijn wat was???quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:37 schreef Trollscience het volgende:
[..]
sow, en dat noemt zichzelf "working_class_hero", dit is je reinste klassisme kerel ... zou volgende x ff nadenken voordat je iets typt als ik jouw was
oké Elanquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:39 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Ik kom van de VBL SC om mij af en toe te verkneukelen op de minder bedeelden.
dank u wel voor de reaktie ga nu maar weer weg adieuquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:39 schreef Vollenhoven het volgende:
[..]
Ik kom van de VBL SC om mij af en toe te verkneukelen op de minder bedeelden.
ze verzetten zich ook amper als je ze probeert te penetreren van achteren, net als wchquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:48 schreef HPLC het volgende:
ik houd van eenden, ze kijken altijd zo onnozel, net als WCH
ze doen ook aan necrofilie, net als wchquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:50 schreef Trollscience het volgende:
[..]
ze verzetten zich ook amper als je ze probeert te penetreren van achteren, net als wch
quote:Op dinsdag 30 april 2019 13:48 schreef HPLC het volgende:
ik houd van eenden, ze kijken altijd zo onnozel, net als WCH
Dit doet pijn, omdat het waar isquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:50 schreef Trollscience het volgende:
[..]
ze verzetten zich ook amper als je ze probeert te penetreren van achteren, net als wch
Nou zegquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:51 schreef HPLC het volgende:
[..]
ze doen ook aan necrofilie, net als wch
echt hèquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:53 schreef Trollscience het volgende:
[..]
lol waren jouw fav dieren niet vet grote spinnen enzo, raar wijf ;s
Niet alleen om die spinnen hoor hahaquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:53 schreef Trollscience het volgende:
[..]
lol waren jouw fav dieren niet vet grote spinnen enzo, raar wijf ;s
nee niet fav, hou bijna van alle dieren dus als ik eentje minder vind dan zijn ze dat ookquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:53 schreef Trollscience het volgende:
[..]
lol waren jouw fav dieren niet vet grote spinnen enzo, raar wijf ;s
Ja je mag hier niet eens meer een eigen mening hebbenquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:56 schreef Crack_ het volgende:
[..]
nee niet fav, hou bijna van alle dieren dus als ik eentje minder vind dan zijn ze dat ook
mag wel maar dan ben je meteen minderwaardigquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:57 schreef Myrr het volgende:
[..]
Ja je mag hier niet eens meer een eigen mening hebben
wat vind je van zilvervisjesquote:Op dinsdag 30 april 2019 13:56 schreef Crack_ het volgende:
[..]
nee niet fav, hou bijna van alle dieren dus als ik eentje minder vind dan zijn ze dat ook
He Krek.quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:00 schreef Crack_ het volgende:
[..]
mag wel maar dan ben je meteen minderwaardig
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baby darling doll face honey
quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
😏quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:03 schreef Trollscience het volgende:
[..]
hadden ze jou beter 'zilvervisje' kunnen noemen dan![]()
Gladde boyquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:03 schreef Trollscience het volgende:
[..]
hadden ze jou beter 'zilvervisje' kunnen noemen dan![]()
wel een beetje ja. Ben echt benieuwdquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:04 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Begint de spanning al te komen
onder je bed?quote:
quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:04 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baby darling doll face honey
heb je nu ineens verstand van voetbalquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:07 schreef Myrr het volgende:
Oh ja vanavond Ajax. Denk 2-1 voor Tottenham.
Heeft hij jou soms ook aangeraakt ;pquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:05 schreef Myrr het volgende:
[..]
Echt heel lekker maar alles wat die gast waar ik gegeten heb aanraakt is lekker.
quote:Op dinsdag 30 april 2019 14:08 schreef Crack_ het volgende:
[..]
onder je bed?
[..]Gebeurt niet vaak dat we het hierover eens zijn geloof ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept
Kan gebeuren, heb het ook nog niet gezien maar ik schakel dan gewoon snel over zodat ik het niet leesquote:
Hihiquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:09 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Heeft hij jou soms ook aangeraakt ;p
Ja is goed te doen
noice rawr xxquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:10 schreef Trollscience het volgende:
[ afbeelding ]
ff selfie:) voelde me cute verwijder hem mss later
Doe ik ook altijd. Dat heb je soms met internet he... verkeerde copy pastequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:11 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Kan gebeuren, heb het ook nog niet gezien maar ik schakel dan gewoon snel over zodat ik het niet lees
Ja ongeluk zit nou eenmaal in een klein hoekjequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:11 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Doe ik ook altijd. Dat heb je soms met internet he... verkeerde copy paste
Hehe, nopequote:Op dinsdag 30 april 2019 14:10 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Gebeurt niet vaak dat we het hierover eens zijn geloof ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Baby darling doll face honey
En is menselijk... hahaquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:12 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Ja ongeluk zit nou eenmaal in een klein hoekje
heb al een tijdje geen blauw gezien vandaagquote:Op dinsdag 30 april 2019 14:12 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Is het weer tijd om kansloze notes te sparen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |