quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 april 2019 17:47 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]Oh niet op gelet eerlijk gezegd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar ik ga er van uit dat ze allemaal dood zijn.
Dat idee kreeg ik ook tijdens de laatste beelden.quote:Op maandag 29 april 2019 17:48 schreef Poes. het volgende:
[..]
Oh niet op gelet eerlijk gezegd.
Maar ik ga er van uit dat ze allemaal dood zijn.
Versplinterden nu alleen de WW's en NK? Of ook alle wights?quote:Op maandag 29 april 2019 17:49 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Dat idee kreeg ik ook tijdens de laatste beelden.
Nee, alleen de WW en NK versplinterden. De rest viel gewoon als lappenpop neer.quote:Op maandag 29 april 2019 17:50 schreef Poes. het volgende:
[..]
Versplinterden nu alleen de WW's en NK? Of ook alle wights?
Neem aan dat Vyserion een WW was.
Pfoe, mooie begrafenis wordt dat.quote:Op maandag 29 april 2019 17:51 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]
Nee, alleen de WW en NK versplinterden. De rest viel gewoon als lappenpop neer.
''Burn the dead'' gaat ook niet meer op.quote:Op maandag 29 april 2019 17:57 schreef Justevo het volgende:
[..]
Ja, ga dat maar eens aan vegen! Wat een rommel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.D&D hebben het nogal gehad met de show (hebben ze zelf ook aangegeven) en dat is er wel goed aan te zien.
[ Bericht 0% gewijzigd door Joppiez op 29-04-2019 18:46:30 ]
Als ze dat niet doen gaat de rest alsnog dood.quote:Op maandag 29 april 2019 17:57 schreef Poes. het volgende:
[..]
''Burn the dead'' gaat ook niet meer op.
Door de ratten?quote:Op maandag 29 april 2019 18:14 schreef HiZ het volgende:
[..]
Als ze dat niet doen gaat de rest alsnog dood.
Helm's Deep was ook donker, maar daar zag je aanzienlijk meer..quote:Op maandag 29 april 2019 18:23 schreef BasEnAad het volgende:
Jezus dat was niet te doen zo donker allemaal, monitor op 100 en nog heel slecht te volgen.
Ik weet niet of ik nog een keer anderhalf uur naar bewegende schaduwen ga zitten kijken hoor.
2 maanden filmen en zijn ze vergeten de lampen aan te zettenquote:Op maandag 29 april 2019 18:23 schreef BasEnAad het volgende:
Jezus dat was niet te doen zo donker allemaal, monitor op 100 en nog heel slecht te volgen.
Ik weet niet of ik nog een keer anderhalf uur naar bewegende schaduwen ga zitten kijken hoor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met je eens, al moet ik zeggen dat na het lezen van dit ik er iets minder geïrriteerd door ben:quote:Op maandag 29 april 2019 17:00 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Over het algemeen een aardige aflevering, zag soms amper wat, einde van de Night King was me veel te snelMeneer flikkert weet ik het hoe ver van z'n draak: niks aan de hand. Dracaryc: niks aan de hand, geen schrammetje. En dan wel ff dood door de dolk van Arya
Dat moment met Jon en undead dragon deed me trouwens heel erg aan Mass Effect 3 denken, met "Leaving Earth" dat speelt wanneer Shepard als een malle weg moet/probeert te komen, slow motion, vernietiging, alles
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo gaat dat nu drie afleveringen op rijquote:Op maandag 29 april 2019 18:36 schreef BasEnAad het volgende:
Ik vind het eigenlijk een blamage die hele aflevering en met terugwerkende kracht ook de serie wel een beetje.
Was dit het nou?
Aflevering van de gemiste kansen, gewoon afgeraffeld.
Onzin.quote:Op maandag 29 april 2019 18:57 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Zo gaat dat nu drie afleveringen op rij
quote:Op maandag 29 april 2019 17:47 schreef Het_Liegebeest het volgende:
[..]Dany heeft gewoon niet alle legers meegenomen. Dat was eigenlijk meteen duidelijk toen je de legers zag staan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien dat in de volgende aflevering iets meer duidelijk wordt wat hij heeft gedaan/gezien, hij zei nu wel heel opvallend van joee ik ben even weg. Als het niks blijkt te zijn vind ik dat echt mega suf in ieder geval.quote:Op maandag 29 april 2019 19:11 schreef Jaeger85 het volgende:
Wat was Bran de hele aflevering aan het doen? Hij had op zijn minst een draak kunnen wargen. Dit sloeg nergens op.
Erg realistisch ook, dat ze zo snel is en zo ver kan springenquote:Op maandag 29 april 2019 19:14 schreef Nebelwerfer het volgende:
Dat lokje haar als Arya langsstiert ! Geniaal !
I'm hurtquote:Op maandag 29 april 2019 18:39 schreef Funzel het volgende:
Stiekem moest ik wel bijna een traantje weg pinken toen Jorah eraan ging.Terwijl ik normaal nooit echt zoveel emotie heb tijdens het kijken gebeurde het hier toch wel om een of andere reden.
Het is een serie met draken en magic en jij begint over realistischquote:Op maandag 29 april 2019 19:17 schreef opreis het volgende:
[..]
Erg realistisch ook, dat ze zo snel is en zo ver kan springen
quote:Op maandag 29 april 2019 19:10 schreef RickoKun het volgende:
Heel veel risico dat ik hier kom:
Nou heb ik een vodafone account gekoppeld aan mn ziggo en heb ik het pakket Series and Movies L.
Hierbij zou ook Game of Thrones moeten zitten maar vervolgens staat er dat ik dan Series and Movies XL nodig moet hebben.
Terwijl de rest van alle series gewoon met de “L” kunnen (ook alle andere HBO series).
RAAAGEEEE![]()
![]()
VPN + Torrent. Stuk goedkoper dan die onzin.quote:Op maandag 29 april 2019 19:10 schreef RickoKun het volgende:
Heel veel risico dat ik hier kom:
Nou heb ik een vodafone account gekoppeld aan mn ziggo en heb ik het pakket Series and Movies L.
Hierbij zou ook Game of Thrones moeten zitten maar vervolgens staat er dat ik dan Series and Movies XL nodig moet hebben.
Terwijl de rest van alle series gewoon met de “L” kunnen (ook alle andere HBO series).
RAAAGEEEE![]()
![]()
quote:Op maandag 29 april 2019 19:11 schreef Jaeger85 het volgende:
Wat was Bran de hele aflevering aan het doen? Hij had op zijn minst een draak kunnen wargen. Dit sloeg nergens op.
Kon drie uur geleden nog geen ep3 vindenquote:Op maandag 29 april 2019 19:23 schreef Justevo het volgende:
[..]
VPN + Torrent. Stuk goedkoper dan die onzin.
Dan nog zijn er dingen die 'realistisch' binnen het GoT universum passenquote:Op maandag 29 april 2019 19:19 schreef Justevo het volgende:
[..]
Het is een serie met draken en magic en jij begint over realistisch
quote:Op maandag 29 april 2019 18:48 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 29 april 2019 19:26 schreef Cattivo het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu moet ik de boeken gaan lezen.
Get to writing, fat fuck, want dit was echt om te janken zo slecht.
quote:Op maandag 29 april 2019 19:29 schreef TheJanitor het volgende:
[..]Ik mag hopen datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu moet ik de boeken gaan lezen.
Get to writing, fat fuck, want dit was echt om te janken zo slecht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. nog wat gaat vertellen.
Na een paar uur staat er een 1080p DDP5.1 online hoor.. Echt op alle torrentsites. Meestal betere kwaliteit dan wat Ziggo online zet. Als je het écht niet kan vinden moet je DM'en.quote:Op maandag 29 april 2019 19:25 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Kon drie uur geleden nog geen ep3 vinden
Heb wel VPN maar dan is er nog geen goede kwaliteit dus nu moet ik nóg een dag of twee spoilers vermijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |