abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 18 april 2019 @ 21:35:52 #1
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186300610


Girini, welkom. Nog een drietal weken en het is ein-de-lijk weer zo ver. Op de tweede zaterdag van de maand mei komen de dit seizoen enorm schroeiende klassementsrenners samen en klinkt het startschot van de 102e Giro d’Italia. Wat hebben we vorig jaar genoten. Een veel te hard rijdende Yates die plots niet meer zo hard ging en uiteindelijk in de laatste twee etappes van belang op een uur of acht werd gefietst. De altijd cleane ONZE Tom Dumoulin die de meest constante renner van allemaal was, maar toch niet won. Chris Froome, die voor zijn derde grote ronde op rij ging, die nauwelijks vooruit te branden was, maar met een alles of niets poging op de Finestre toch nog de Giro naar zijn hand wist te zetten en de rest degradeerde tot nietsnutten. Wij gingen staan en wij applaudisseerden. Dit jaar zijn ze, op Froome na, terug en dit jaar zijn ze beter. Het veld is zowaar nog sterker en nog breder geworden. De vlag kan weer uit. We gaan weer genieten.

Vegni, hoewel hij natuurlijk nog niet kan tippen aan onze wielergod Zomegnan, heeft zijn best gedaan een leuk parcours neer te leggen en daarin is hij aardig geslaagd. Tijdrit-heavy, moet erbij gezegd worden, maar die tijdritten zijn precies de reden waarom ‘s werelds beste klassementsrenner hier aan de start staat. We beginnen met een, hoe kan het ook anders, tijdrit in Bologna. Op de San Luca om precies te zijn. Drie weken later eindigen we met een, hoe kan het ook anders, tijdrit in Verona. In een later stadium zal ik de onderstaande etappes nog even linken naar profielen.

11/5 Stage 1 (ITT) - Bologna › San Luca (8.2k)
12/5 Stage 2 - Bologna › Fucecchio (200k)
13/5 Stage 3 - Vinci › Orbetello (219k)
14/5 Stage 4 - Orbetello › Frascati (228k)
15/5 Stage 5 - Frascati › Terracina (140k)
16/5 Stage 6 - Cassino › San Giovanni Rotondo (233k)
17/5 Stage 7 - Vasto › L’Aquila (180k)
18/5 Stage 8 - Tortoreto Lido › Pesaro (235k)
19/5 Stage 9 (ITT) - Riccione › San Marino (34.7k)
20/5 Rest day
21/5 Stage 10 - Ravenna › Modena (147k)
22/5 Stage 11 - Carpi › Novi Ligure (206k)
23/5 Stage 12 - Cuneo › Pinerolo (146k)
24/5 Stage 13 - Pinerolo › Ceresole Reale (Lago Serrù)(188k)
25/5 Stage 14 - Saint Vincent › Courmayeur (Skyway Monte Bianco) (131k)
26/5 Stage 15 - Ivrea › Como (237k)
27/5 Rest day
28/5 Stage 16 - Lovere › Ponte di Legno (226k)
29/5 Stage 17 - Commezzadura (Val di Sole) › Anterselva / Antholz (180k)
30/5 Stage 18 - Valdaora / Olang › Santa Maria di Sala(220k)
31/5 Stage 19 - Treviso › San Martino di Castrozza (151k)
1/6 Stage 20 - Feltre › Croce D’Aune-Monte Avena(193k)
2/6 Stage 21 (ITT) - Verona › Verona (15.6k)

Als wij een duik nemen in de startlijst zien we dat hier een lijst met namen aan het vertrek staat waar de Tour de France voor zou tekenen. ONZE Tom gaat de dagjesmensen weer naar de topics lokken met bizarre prestaties op water, brood en soep, en het zou zo maar eens kunnen dat hij andermaal mag gaan afrekenen met de altijd mooie en aanvallende Simon Yates. Simon heeft niet alleen een teringhekel aan de Tour, maar wil ook revanche na zijn legendarische meltdown op de flanken van de Finestre. Revanche op de rest, maar voornamelijk op zichzelf. Stopt het daar? Neen. Roglic heeft weer een sprong gemaakt (haha!) en wil nu meer. Zet hem in een koers van een week en hij wint. Kan hij dat ook over drie weken? Zijn Tour was veelbelovend, maar vierde of eerste is een groot verschil. Ze krijgen ook te maken met het Godenkind genaamd Egan Bernal. Dit monsterlijke talent, die, zoals alle kenners al lang en breed zagen, natuurlijk veel beter is dan Gaudu, mag hier namens Team Sky Team Ineos voor het eerst kopman spelen in een grote ronde.

Quick-Step wint min of meer elke wedstrijd waar ze aan mee doen en toch zijn ze stiekem niet de beste ploeg van het jaar. Hoe dan dat? Door de brieven van Vino! Astana schroeit als nooit tevoren. Negen keer was het al raak in een rittenkoers dit seizoen en de Giro kan zomaar de volgende zijn. Miguel Angel is recent vader geworden van Miguel Jeronimo en een dergelijke roze wolk zou hem wel eens naar een roze trui kunnen brengen (mits hij geen last krijgt van kutkinderitus). De jongens van Eus staan nog niet op scherp, maar de mouwstukken zullen ongetwijfeld mee de koffers in gaan. Een heuse tridente wordt hier opgesteld voor Movistar en Landani, die de Tour had kunnen winnen, wereldkampioen Valverde en de nummer vier van vorig jaar, Carapaz, mogen het gaan laten zien. Of niet? Bananito staat scherper dan ooit en binnen een week is de
rol van kopman slechts een formaliteit.

De Haai is zijn tanden de laatste jaren nogal kwijt, maar dat mag de pret niet drukken. Van hem af ben je nooit. Even sleutelen aan het zadel, een centimeter hoger of lager, en hij gaat van kansloze missie naar topfavoriet in een handomdraai. Aan steun ook geen gebrek. Puzzovivo, Caruso, die ongetwijfeld weer piekt voor een kansloze 5e plaats in Trentino, daar kun je mee aankomen. Van de Tartaar hebben we dit jaar nog weinig vernomen en de meeste renners van Katusha komen nauwelijks vooruit, maar hij gaat op het lijstje van de hoop. Ook de renners voor de befaamde Bora-klassementen mogen we niet vergeten. Ik kijk naar Bilbao, naar Mollema, naar Gallopin, naar Konrad en zo voorts. Tot slot, kijken wij natuurlijk allemaal uit naar de werken van Amaro Antunes van CCCCCCC. Deze voormalig schroeier van W52 maakt op 28-jarige leeftijd nog eens zijn debuut in een grote ronde, maar ervaring heeft hij voldoende. Als je alles op een hoop kunt rijden in de Volta, kun je ook met sprekend gemak de Giro winnen.

Sprints boeien eigenlijk niet zoveel, maar voor het eerst in lange tijd is ook in deze discipline het veld niet mis. Geldwolf Gaviria mag laten zien dat de toverdrank van Matxin aanslaat, want veel valt er nog niet te juichen dit jaar. Eljero Elia Viviani wil graag in zijn tricolore een paar keer scoren en met de werken van De Saab moet dat zeker goed komen. Ewan vertrok naar Lotto-Soudal om meer prijs te kunnen rijden, veel succes kent het nog niet. Ackermann is nog niet zo goed als vorig jaar (#FREESAMBENNETT) maar moet zich kunnen meten met de grote jongens. De jongens van FDJ gaan weer drie weken lang een masterclass geven hoe niet een sprint aan te trekken, om Demare in een zo slecht mogelijke positie te brengen. Israel start hier vermoedelijk met acht sprinters, dat is ook wel leuk. Maar, uiteindelijk is het allemaal voor niets: Guardini doet mee. De winnaar is gekend.



De beelden kunt u ontvangen bij de altijd sympathieke jongens van Eurosport. Van start tot finish kunt u tevens terecht op de PLAYER (dacht ik gelezen te hebben in de Gazzetta, bevestiging volgt) en als je die niet hebt hoor je niet in dit topic thuis. Ook kan ik het ten zeerste aanraden om af en toe op de RAI te kijken. Namens showtimer en ondergetekende (Koffieplanter) krijgt u dagelijks een update over de wenkbrauwen van Garzelli. Uiteraard zullen we ook weer aanwezig zijn op diverse spelletjes en pools. RockRacingN1Fans, coming to a Giro near you.

Veel plezier.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_186301171
Mooie OP @Koffieplanter!
  Moderator donderdag 18 april 2019 @ 22:08:53 #3
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186301623
Wow _O_
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 18 april 2019 @ 22:12:44 #5
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_186301658
Rellende_Koffieplanter ^O^
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_186301668
Goed zo makker
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  donderdag 18 april 2019 @ 22:14:11 #7
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_186301689
Niks mis met dit OP'tje
pi_186302992
Goede voorbeschouwing ^O^
pi_186303204
Uitstekend verhaal ^O^
  Moderator vrijdag 19 april 2019 @ 00:46:50 #10
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186303981
Koffieplanter leest mijn verhalen nooit dus daarom heb ik de OP niet gelezen, haha!
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  vrijdag 19 april 2019 @ 02:03:19 #11
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186304257
Prima OP. Dit wordt weer een feestje met zijn allen jongens.
  Moderator vrijdag 19 april 2019 @ 10:57:48 #12
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186307395
ammattipyoraily twitterde op vrijdag 19-04-2019 om 08:38:04 Coach Paolo Slongo says that Vincenzo Nibali's climbing times on Masca testing ascent (4.5 km @ 12 %) are in line with his best years. Nibali had a training camp in Tenerife from April 1 to 15. #Giro102 (1/2) reageer retweet
Trappen we hier in?
  Moderator vrijdag 19 april 2019 @ 11:06:53 #13
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186307545
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 april 2019 10:57 schreef Slobeend het volgende:
ammattipyoraily twitterde op vrijdag 19-04-2019 om 08:38:04 Coach Paolo Slongo says that Vincenzo Nibali's climbing times on Masca testing ascent (4.5 km @ 12 %) are in line with his best years. Nibali had a training camp in Tenerife from April 1 to 15. #Giro102 (1/2) reageer retweet
Trappen we hier in?
Nee.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186308618
Hier moet ik gepost hebben
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  vrijdag 19 april 2019 @ 13:18:08 #15
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_186309387
Sinds de bekendmaking van het parcours zijn er nog een paar ritten gewijzigd. Het klassieke Giro-gevoel.
pi_186309438
Ik zit weer de laatste week in het buitenland en kan dan dus bijna niks zien :'( :'( :'(
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  vrijdag 19 april 2019 @ 13:31:08 #17
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186309561
Eendagsklassiekers kunnen mooi zijn, maar er gaat niets boven de grote rondes. Zin in O+
  vrijdag 19 april 2019 @ 21:36:19 #19
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186317316
tvp
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zaterdag 20 april 2019 @ 10:11:12 #20
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_186324603
Ik (je Zuid-Amerikaanse collega) vind deze OP top hoor :7
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 20 april 2019 @ 17:03:18 #21
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_186329416
Schop
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Forum Admin zaterdag 20 april 2019 @ 17:04:29 #22
54263 crew  Pharkus
eeuwig vader, deeltijd autist
pi_186329437
Welkom
Een vel leeg papier kan altijd nog een mooie tekening worden.
pi_186329614
Je droom is werkelijkheid geworden, @Koffieplanter
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  Moderator zaterdag 20 april 2019 @ 17:17:03 #24
362868 crew  Slobeend
of all places
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:20:43 #25
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186329705
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:17 schreef Slobeend het volgende:
Was dit echt nodig?
Nodig is een groot woord, de Giro krijgt steeds meer aandacht over de afgelopen jaren en bij wijze van experiment wordt er nu gekeken of na TDF de Giro ook zijn eigen stekkie verdient. Als het niets wordt, dan weten we dat voor volgend jaar.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_186329724
Doet Mathieu van der Poel ook mee?
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:21:44 #27
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186329726
Waarom in godsnaam? Het vermoeiende dagjesvolk wint het weer van de die-hards.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:22:12 #28
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186329734
En dan nog zo'n flopmod ook.
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:31:31 #29
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_186329878
Rellen
pi_186330039
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom in godsnaam? Het vermoeiende dagjesvolk wint het weer van de die-hards.
wijzijnwielrennen.nl
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:55:41 #31
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186330303
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:41 schreef showtimer het volgende:

[..]

wijzijnwielrennen.nl
#boycot
Put these foolish ambitions to rest.
  zaterdag 20 april 2019 @ 17:57:28 #32
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186330338
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:22 schreef Koffieplanter het volgende:
En dan nog zo'n flopmod ook.
Daar doe je het hart van @Sked mee pijn, nie aardig
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  Eindredactie Sport / Forummod zaterdag 20 april 2019 @ 18:02:49 #33
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_186330422
Ieuw, verandering.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 20 april 2019 @ 18:10:14 #34
862 Arcee
Look closer
pi_186330543
Giroforum. w/
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_186330622
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:22 schreef Koffieplanter het volgende:
En dan nog zo'n flopmod ook.
Wie zou jij graag als mod willen zien?
Citius, Altius, Fortius.
  zaterdag 20 april 2019 @ 18:21:02 #36
386879 Sheffield
Weet het ook niet
pi_186330740
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:14 schreef Aguero het volgende:

[..]

Wie zou jij graag als mod willen zien?
Forzaudinese _O_
  zaterdag 20 april 2019 @ 18:22:42 #37
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186330762
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:14 schreef Aguero het volgende:

[..]

Wie zou jij graag als mod willen zien?
Sked is een goede gozer en heeft affiniteit met de sport, dat is een goede aanstelling. Jou zouden die blauwe lettertjes wel goed staan, maar zo zijn er nog een paar. Denk aan Stijn en Slobeend.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator zaterdag 20 april 2019 @ 18:58:06 #38
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_186331318
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:22 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Sked is een goede gozer en heeft affiniteit met de sport, dat is een goede aanstelling. Jou zouden die blauwe lettertjes wel goed staan, maar zo zijn er nog een paar. Denk aan Stijn en Slobeend.
Mani zou me een topmod lijken. :Y
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
  Moderator zaterdag 20 april 2019 @ 18:58:28 #39
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_186331322
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:02 schreef heywoodu het volgende:
Ieuw, verandering.
Bah. :r
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
pi_186331523
Waar zit Geesink?
pi_186331590
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:14 schreef Aguero het volgende:

[..]

Wie zou jij graag als mod willen zien?
@Koffieplanter
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 20 april 2019 @ 19:25:15 #42
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_186331863
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 april 2019 18:58 schreef ijs_beer het volgende:

[..]

Mani zou me een topmod lijken. :Y
:D
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_186346511
Goed topic.
pi_186351047
Hoezo alleen in het noorden?
N A P O L I
C A M P A N I A
pi_186351235
quote:
0s.gif Op zondag 21 april 2019 19:33 schreef Aiciu het volgende:
Hoezo alleen in het noorden?
Teveel in het zuiden geweest de afgelopen jaren
pi_186352987
Nu al zin in de reclames van dit jaar
  dinsdag 23 april 2019 @ 22:55:36 #47
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186389293
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 april 2019 17:21 schreef Koffieplanter het volgende:
Waarom in godsnaam? Het vermoeiende dagjesvolk wint het weer van de die-hards.
Je kan natuurlijk ook gewoon gezellig meepraten in plaats van een elitaire kloothommel te zijn :P

Ik snap het ergens wel hoor. Jaren terug met dat 'waar is Gesink'-gezeik in TDF was ook stomvervelend. Maar dan moeten wij er maar gewoon wat kwaliteit tegenover zetten.
  woensdag 24 april 2019 @ 20:41:42 #48
419487 Wertha
Te midden van het moeras
pi_186404164
JAAAAA!
pi_186439908
Waarschijnlijk geen Jack Heek, zere knie.
pi_186441260
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 april 2019 16:36 schreef showtimer het volgende:
Waarschijnlijk geen Jack Heek, zere knie.
Aderlating voor Yates.
pi_186496830
Niet eens Guardini.

  maandag 29 april 2019 @ 15:13:17 #53
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186497124
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2019 14:53 schreef TheArt het volgende:
Niet eens Guardini.

[ afbeelding ]
Kunnen zij niet gewoon thuis blijven? :')
pi_186500643
Lotto-Soudal:
Victor Campenaerts, Jasper De Buyst, Thomas De Gendt, Caleb Ewan, Adam Hansen, Roger Kluge, Tosh Van der Sande, Jelle Vanendert
  dinsdag 30 april 2019 @ 14:02:14 #55
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_186516426
quote:
0s.gif Op maandag 29 april 2019 18:57 schreef wimderon het volgende:
Lotto-Soudal:
Victor Campenaerts, Jasper De Buyst, Thomas De Gendt, Caleb Ewan, Adam Hansen, Roger Kluge, Tosh Van der Sande, Jelle Vanendert
Wat moeten we hier nou van zeggen.
Adam Hansen 🙁
pi_186538309
De slotkilometer van etappe 3:


Hier gaan we een kamikaze Italiaan zien
  woensdag 1 mei 2019 @ 13:40:11 #57
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186539650
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_186560612
Androni:

Manuel Belletti
Mattia Cattaneo
Miguel Florez
Marco Frapporti
Francesco Gavazzi
Fausto Masnada
Matteo Montaguti
Andrea Vendrame
Demain, on roule
  Moderator donderdag 2 mei 2019 @ 11:28:51 #59
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186560662
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 11:25 schreef Mykonos het volgende:
Androni:

Manuel Belletti
Mattia Cattaneo
Miguel Florez
Marco Frapporti
Francesco Gavazzi
Fausto Masnada
Matteo Montaguti
Andrea Vendrame
De onvermijdelijke Marco Frapporti. Op hem na best een godenteam. Savio heeft de zaakjes prima op orde.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186563069
Eurosport_NL twitterde op donderdag 02-05-2019 om 09:55:03 @dwarrel10 Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon als commentatoren. Sander Kleikers en Bobbie Traksel op locatie. reageer retweet
@wimderon Geen Jan. :)
pi_186563094
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 13:28 schreef showtimer het volgende:
Eurosport_NL twitterde op donderdag 02-05-2019 om 09:55:03 @:dwarrel10 Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon als commentatoren. Sander Kleikers en Bobbie Traksel op locatie. reageer retweet
@:wimderon Geen Jan. :)
Geen Krijngod, maar wel Sander Kleikers.
♫ ~ Je kunt de massa niet beteugelen; het is een monster ~ Marcel van Roosmalen
  donderdag 2 mei 2019 @ 13:41:32 #62
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186563296
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 11:25 schreef Mykonos het volgende:
Androni:

Manuel Belletti
Mattia Cattaneo
Miguel Florez
Marco Frapporti
Francesco Gavazzi
Fausto Masnada
Matteo Montaguti
Andrea Vendrame
Goede rittenkapersploeg
  Moderator donderdag 2 mei 2019 @ 14:08:12 #63
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186563762
Sander en Bobbie mogen in Italië blijven, geen enkel probleem.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186565523
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 13:28 schreef showtimer het volgende:
Eurosport_NL twitterde op donderdag 02-05-2019 om 09:55:03 @:dwarrel10 Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon als commentatoren. Sander Kleikers en Bobbie Traksel op locatie. reageer retweet
@:wimderon Geen Jan. :)
Gouden koppel was me al bekend :P
pi_186565554
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 15:24 schreef wimderon het volgende:

[..]

Gouden koppel was me al bekend :P
En dat deel je niet? EGOÏST! Slapeloze nachten van gehad.
pi_186575805
Heerlijk dit José-loos tijdperk
pi_186577209
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 11:25 schreef Mykonos het volgende:
Androni:

Manuel Belletti
Mattia Cattaneo
Miguel Florez
Marco Frapporti
Francesco Gavazzi
Fausto Masnada
Matteo Montaguti
Andrea Vendrame
Merkwaardige consistentie in lengte namen.
pi_186577230
quote:
0s.gif Op donderdag 2 mei 2019 13:28 schreef showtimer het volgende:
Eurosport_NL twitterde op donderdag 02-05-2019 om 09:55:03 @:dwarrel10 Jeroen Vanbelleghem en Karsten Kroon als commentatoren. Sander Kleikers en Bobbie Traksel op locatie. reageer retweet
@:wimderon Geen Jan. :)
Lekker hoor
  vrijdag 3 mei 2019 @ 10:11:45 #69
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186581279
Piti
  vrijdag 3 mei 2019 @ 13:27:48 #70
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186584547
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 10:11 schreef maxi-mus het volgende:
Piti
Zonde...
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
pi_186586406
Sosa staat niet op de voorlopige deelnemerslijst.
pi_186586773
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 15:37 schreef wimderon het volgende:
Sosa staat niet op de voorlopige deelnemerslijst.
Hele lijst

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 15:56:52 #73
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186586846
De altijd sympathieke Connor Dunne, speciaal voor @wimderon .

En een excuusjapanner speciaal voor @showtimer .

Twee Eritreeërs voor ondergetekende. _O_
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 15:58:48 #74
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186586878
Dat wordt elke dag een sprintloterij met Nippo.
pi_186586929
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 15:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De altijd sympathieke Connor Dunne, speciaal voor @:wimderon .

En een excuusjapanner speciaal voor @:showtimer .

Twee Eritreeërs voor ondergetekende. _O_
Conor Dunne op de foto met Esteban Chaves, we kunnen niet wachten. Dat wordt lachen, gieren, brullen!
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 16:01:37 #76
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186586941
quote:
9s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 15:58 schreef Slobeend het volgende:
Dat wordt elke dag een sprintloterij met Nippo.
Dat valt nog wel mee. Bij een volledig vlakke aankomst pak je niemand en als het wat lastiger is pak je heel misschien Lobato en eventueel Lonardi. De Israhel Cycling Academy komt met de echte vraagstukken. Cimolai, Boivin of Sbaragli?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 16:02:31 #77
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186586959
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:01 schreef wimderon het volgende:

[..]

Conor Dunne op de foto met Esteban Chaves, we kunnen niet wachten. Dat wordt lachen, gieren, brullen!
Misschien voor de afwisseling ook een keer op foto met Pernsteiner?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 16:02:47 #78
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186586969
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat valt nog wel mee. Bij een volledig vlakke aankomst pak je niemand en als het wat lastiger is pak je heel misschien Lobato en eventueel Lonardi. De Israhel Cycling Academy komt met de echte vraagstukken. Cimolai, Boivin of Sbaragli?
Cimolai is in vorm, de rest niet.
  Moderator vrijdag 3 mei 2019 @ 16:03:52 #79
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186586987
quote:
1s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:02 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Cimolai is in vorm, de rest niet.
Nizzolo of Gibbons?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186587148
Pouletips: Sbaragli en Rojas
pi_186587699
quote:
4s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:11 schreef wimderon het volgende:
Pouletips: Sbaragli en Rojas
Dank voor de tip.

Is die Rojas echt de moeite waard?
Het lijkt al even geleden dat hij kort in de uitslagen rijdt.
pi_186587808
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:41 schreef het_synergy_effect het volgende:

[..]

Dank voor de tip.

Is die Rojas echt de moeite waard?
Het lijkt al even geleden dat hij kort in de uitslagen rijdt.
Nee.

Sbaragli ook niet, ik begrijp ook niet wat @Mani89 daar toch in ziet.
  vrijdag 3 mei 2019 @ 16:50:31 #83
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186587829
Rojas sprint al jaren niet meer mee en uitgerekend die ene keer dat ik hem niet kies sprint hij wel _O_

DiDa weer strontvervelend met Nizzolo, Gibbons en Renshaw. Triosprint incoming. ICA ook lachwekkend. En dan hebben we nog Hofland bij immer schroeiende EF Education First.
  vrijdag 3 mei 2019 @ 16:57:07 #84
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186587894
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:48 schreef wimderon het volgende:

[..]

Nee.

Sbaragli ook niet, ik begrijp ook niet wat @:Mani89 daar toch in ziet.
Sbaggerali kan de vinkentering krijgen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_186588664
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Rojas sprint al jaren niet meer mee en uitgerekend die ene keer dat ik hem niet kies sprint hij wel _O_

DiDa weer strontvervelend met Nizzolo, Gibbons en Renshaw. Triosprint incoming. ICA ook lachwekkend. En dan hebben we nog Hofland bij immer schroeiende EF Education First.
Rojas sprintte vandaag nog naar een mooie vierde plek in de Asturias!
pi_186588808
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:57 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Sbaggerali kan de vinkentering krijgen.
Vind je het jammer dat je Borsato en Pelloekkie niet kan selecteren?
  vrijdag 3 mei 2019 @ 17:51:29 #87
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186588971
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 17:42 schreef wimderon het volgende:

[..]

Vind je het jammer dat je Borsato en Pelloekkie niet kan selecteren?
Harko had hier altijd moeten starten ja. Aan Peeloekie heb je niks als je Beelettie al hebt voor de Top 10 sprints.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 3 mei 2019 @ 18:02:57 #88
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186589165
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 17:35 schreef wimderon het volgende:

[..]

Rojas sprintte vandaag nog naar een mooie vierde plek in de Asturias!
'sprintte'. Netjes achter Carapaz
pi_186602937
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 16:02 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Misschien voor de afwisseling ook een keer op foto met Pernsteiner?
Pernensteiner zit op de wip. Neo Garosio lijkt de voorkeur te krijgen. :')
  Moderator zaterdag 4 mei 2019 @ 11:26:56 #90
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186603156
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 11:16 schreef showtimer het volgende:

[..]

Pernensteiner zit op de wip. Neo Garosio lijkt de voorkeur te krijgen. :')
Dat is een vreemd verhaal.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186603359
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 11:26 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat is een vreemd verhaal.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aangezien Agnoli hier ook plots in de ploeg staat zal Nibali intern zijn zegje wel gedaan hebben. Zou arme Herman geen of te weinig Italiaans kunnen?
  Moderator zaterdag 4 mei 2019 @ 11:44:33 #92
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186603545
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 11:36 schreef showtimer het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aangezien Agnoli hier ook plots in de ploeg staat zal Nibali intern zijn zegje wel gedaan hebben. Zou arme Herman geen of te weinig Italiaans kunnen?
Keiharde discriminatie dus.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport zaterdag 4 mei 2019 @ 19:32:06 #93
451829 crew  H.Vviv
pi_186611487
Geen Giro voor Bernal door sleutelbeenbreuk
pi_186611692
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 11:36 schreef showtimer het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Aangezien Agnoli hier ook plots in de ploeg staat zal Nibali intern zijn zegje wel gedaan hebben. Zou arme Herman geen of te weinig Italiaans kunnen?
Waarom zou Bagrijn daar in vredesnaam in meegaan met Nibali die binnenkort de deur achter zich dicht trekt :')

Niet dat het wat uitmaakt overigens.
pi_186612160
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 19:43 schreef wimderon het volgende:

[..]

Waarom zou Bagrijn daar in vredesnaam in meegaan met Nibali die binnenkort de deur achter zich dicht trekt :')

Niet dat het wat uitmaakt overigens.
Maar denk jij dat Nibbles dat vetorecht niet meer heeft?
  zaterdag 4 mei 2019 @ 20:09:44 #96
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186612332
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 19:32 schreef H.Vviv het volgende:
Geen Giro voor Bernal door sleutelbeenbreuk
1 grote favoriet sneuvelt dus al voor de start. Nog 3 over...
pi_186612364
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 20:04 schreef showtimer het volgende:

[..]

Maar denk jij dat Nibbles dat vetorecht niet meer heeft?
Ik zou dan als ploeg niet meer helemaal over me heen laten lopen. Hij krijgt al z'n halve vriendenclub mee.

Zou Vincent echt zo boos zijn vanwege het niet wachten in Trentino?
pi_186612658
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 20:10 schreef wimderon het volgende:

[..]

Ik zou dan als ploeg niet meer helemaal over me heen laten lopen. Hij krijgt al z'n halve vriendenclub mee.

Zou Vincent echt zo boos zijn vanwege het niet wachten in Trentino?
Lastig. Overheen laten lopen of pleasen? Als Nibali het niet voor ze doet, doet niemand het.

Sportief houdt het ook niet over. Als je weken bij Vincent op de vulkaan mag en vervolgens door kleine Nibali zoek wordt gereden, mag die gekke mountainbiker misschien ook wel weg blijven. Ofzo.
  Moderator zaterdag 4 mei 2019 @ 20:26:28 #99
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186612852
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 20:19 schreef showtimer het volgende:

[..]

Lastig. Overheen laten lopen of pleasen? Als Nibali het niet voor ze doet, doet niemand het.

Sportief houdt het ook niet over. Als je weken bij Vincent op de vulkaan mag en vervolgens door kleine Nibali zoek wordt gereden, mag die gekke mountainbiker misschien ook wel weg blijven. Ofzo.
Alsnog is mijn Perni wel een klasse of vijf beter dan Garosio of all places.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  zaterdag 4 mei 2019 @ 20:36:15 #100
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_186613092
Hoe vaak zou LtD in een etappe bij de eerste 30 zitten? Ik gok < 2.
  zaterdag 4 mei 2019 @ 20:36:55 #101
436595 Sked
Zonnestraal
pi_186613109
quote:
1s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 20:36 schreef Zwansen het volgende:
Hoe vaak zou LtD in een etappe bij de eerste 30 zitten? Ik gok < 2.
Nul.
pi_186614449
Mag Poels nu eindelijk een keer kopman zijn ?? :+
"You can call me Susan if it makes you happy"
  zaterdag 4 mei 2019 @ 22:35:04 #103
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_186615776
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 21:36 schreef TLC het volgende:
Mag Poels nu eindelijk een keer kopman zijn ?? :+
Neem aan dat Poels de Tour zal rijden. Hart en Sivakov zullen wel een vrije rol krijgen.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  zaterdag 4 mei 2019 @ 23:09:11 #104
279824 Mansjester
City>United
pi_186616594
Colombiaantjes kunnen écht niet sturen he
  zondag 5 mei 2019 @ 12:30:20 #105
220624 Chiappucci
Il Diavolo
pi_186625008
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 23:09 schreef Mansjester het volgende:
Colombiaantjes kunnen écht niet sturen he
Nederlanders zijn er niks bij.
  zondag 5 mei 2019 @ 12:44:32 #106
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186625301
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 mei 2019 19:32 schreef H.Vviv het volgende:
Geen Giro voor Bernal door sleutelbeenbreuk
:o
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  zondag 5 mei 2019 @ 21:01:46 #107
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186636835
quote:
0s.gif Op zondag 5 mei 2019 12:30 schreef Chiappucci het volgende:

[..]

Nederlanders zijn er niks bij.
Nou? Denk dat het spannend wordt.

Met Gesink, Kelderman en in mindere mate Kruijswijk hebben wij ook wel een aantal notoire brokkenpiloten. Maar goed, Colombia doet het 'beter' in de breedte, want bijna elke Colombiaan heeft weleens een klassement verkloot of niet eens kunnen starten door een valpartij. En Mauricio Soler was natuurlijk de ongekroonde koning van de val.
pi_186643806


Het was me bij die inschrijflijst helemaal niet opgevallen, maar waar is Konrad gebleven? @wimderon
  maandag 6 mei 2019 @ 09:47:01 #109
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186643817
quote:
5s.gif Op maandag 6 mei 2019 09:46 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]

Het was me bij die inschrijflijst helemaal niet opgevallen, maar waar is Konrad gebleven? @:wimderon
Konrad moet de Tour rijden lijkt me
pi_186643822
MitcheltonSCOTT twitterde op maandag 06-05-2019 om 09:32:15 PREVIEW 📰 "We were so close last year, so I’m motivated to give it another go.." -Yates🎙️ #MOREMTS at #Giro:🇳🇿 @JackBauerNZ🇺🇸 @brentbookwalter🇨🇴 @estecharu🇦🇺 @luke_durbridge1🇦🇺 @lucashamilton8🇩🇰 @JensenJuul🇪🇸 @NieveMikel🇬🇧 @SimonYatessPreview: https://t.co/4z6MQt646f https://t.co/yuAzxKeXjS reageer retweet
  maandag 6 mei 2019 @ 09:48:39 #111
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186643841
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 09:47 schreef Marcoss het volgende:
MitcheltonSCOTT twitterde op maandag 06-05-2019 om 09:32:15 PREVIEW 📰 "We were so close last year, so I’m motivated to give it another go.." -Yates🎙️ #MOREMTS at #Giro:🇳🇿 @:JackBauerNZ🇺🇸 @:brentbookwalter🇨🇴 @:estecharu🇦🇺 @:luke_durbridge1🇦🇺 @:lucashamilton8🇩🇰 @:JensenJuul🇪🇸 @:NieveMikel🇬🇧 @:SimonYatessPreview: https://t.co/4z6MQt646f https://t.co/yuAzxKeXjS reageer retweet
Geen Haig dus. Wel een goed stabiel team voor het vlakke en de bergen.
  maandag 6 mei 2019 @ 10:11:39 #112
194695 franklop
Fran knock
pi_186644223
Yates gaat de giro winnen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
pi_186644637
Het is de dag van de selecties, geloof ik

pi_186645164


Gazzetta zat toch weer goed. Geen Perni.
  Moderator maandag 6 mei 2019 @ 11:20:45 #116
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186645246
Vincenzo is een lul.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_186645502
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 11:20 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vincenzo is een lul.
Steef heeft een theorie.

ProCyclingStats twitterde op maandag 06-05-2019 om 11:19:47 #Giro @giroditaliaPernsteiner, Zoidl, Konrad and Mühlberger were all announced earlier this year as possible riders #Giro102 and they all won’t ride Only Austrian rider on provisional startlist is Gogl but Trek-Segafredo still have to announce their official line-up https://t.co/s8B9M6KMBw reageer retweet
  Moderator maandag 6 mei 2019 @ 11:37:47 #118
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186645539
quote:
10s.gif Op maandag 6 mei 2019 11:35 schreef showtimer het volgende:

[..]

Steef heeft een theorie.

ProCyclingStats twitterde op maandag 06-05-2019 om 11:19:47 #Giro @:giroditaliaPernsteiner, Zoidl, Konrad and Mühlberger were all announced earlier this year as possible riders #Giro102 and they all won’t ride Only Austrian rider on provisional startlist is Gogl but Trek-Segafredo still have to announce their official line-up https://t.co/s8B9M6KMBw reageer retweet
Steef is hier wel iets op het spoor.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  maandag 6 mei 2019 @ 11:55:57 #119
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186645966
Tweet is alweer verwijderd. Heeft ie soms bakken vol kritiek erop gekregen?
pi_186646549
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 11:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tweet is alweer verwijderd. Heeft ie soms bakken vol kritiek erop gekregen?
Katusha neemt Haller mee. :P

katushacycling twitterde op maandag 06-05-2019 om 12:05:50 We are only a few days away from the first grand tour of the year! Our roster for @giroditalia : @mhaller91 : @enricobattaglin : @RetoHollenstein @v_kuznetsov89 : Dmitry Strakhov : @83Daninavarro : @jenthe_biermans : @IlnurZakarin https://t.co/SvO9mjNkox reageer retweet
pi_186646569
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 11:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
Tweet is alweer verwijderd. Heeft ie soms bakken vol kritiek erop gekregen?
Die verwijdert meer tweets dan er blijven staan!

Ondertussen de selectie van Katusha mét een Oostenrijker

katushacycling twitterde op maandag 06-05-2019 om 12:05:50 We are only a few days away from the first grand tour of the year! Our roster for @giroditalia : @mhaller91 : @enricobattaglin : @RetoHollenstein @v_kuznetsov89 : Dmitry Strakhov : @83Daninavarro : @jenthe_biermans : @IlnurZakarin https://t.co/SvO9mjNkox reageer retweet
edit: showtimer :N
  maandag 6 mei 2019 @ 12:27:18 #122
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186646770
quote:
10s.gif Op maandag 6 mei 2019 12:16 schreef showtimer het volgende:

[..]

Katusha neemt Haller mee. :P

katushacycling twitterde op maandag 06-05-2019 om 12:05:50 We are only a few days away from the first grand tour of the year! Our roster for @:giroditalia :@:mhaller91 : @:enricobattaglin : @:RetoHollenstein @:v_kuznetsov89 : Dmitry Strakhov : @:83Daninavarro : @:jenthe_biermans : @:IlnurZakarin https://t.co/SvO9mjNkox reageer retweet
Announcement-filmpjes van Katusha _O_
pi_186647751
quote:
5s.gif Op maandag 6 mei 2019 09:46 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]

Het was me bij die inschrijflijst helemaal niet opgevallen, maar waar is Konrad gebleven? @:wimderon
Had het na Frankfurt al over de Tour, maar dat was eigenlijk wel een zekerheidje voor de Giro eerder dit seizoen ja. Wellicht is het vertrouwen in Emu ongekend groot 10.gif
  maandag 6 mei 2019 @ 13:42:46 #124
108913 Godshand
guide4you
pi_186648407
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 11:14 schreef showtimer het volgende:
[ afbeelding ]

Gazzetta zat toch weer goed. Geen Perni.
Antonio is zijn zoon of zijn neefje, van Vincenzo?
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  Moderator maandag 6 mei 2019 @ 13:55:40 #125
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186648647
quote:
5s.gif Op maandag 6 mei 2019 13:42 schreef Godshand het volgende:

[..]

Antonio is zijn zoon of zijn neefje, van Vincenzo?
Broertje. Zoon zou raar zijn.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  maandag 6 mei 2019 @ 14:03:33 #126
108913 Godshand
guide4you
pi_186648785
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 13:55 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Broertje. Zoon zou raar zijn.
Ok. Ja ik heb de leeftijden nog niet geGoogeld.
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_186648916
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2019 14:03 schreef Godshand het volgende:

[..]

Ok. Ja ik heb de leeftijden nog niet geGoogeld.
Wat had je beide heren op basis van die foto dan gegeven?
  maandag 6 mei 2019 @ 14:15:37 #128
108913 Godshand
guide4you
pi_186648976
quote:
11s.gif Op maandag 6 mei 2019 14:10 schreef showtimer het volgende:

[..]

Wat had je beide heren op basis van die foto dan gegeven?
Ik dacht die Antonio 19/20 ofzo en Vincenzo 37-39 ergens?
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  maandag 6 mei 2019 @ 15:46:09 #129
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186650705
Zal EF Education First met vervelende Vaughters weer als laatste komen met hun line-up? ;(
  maandag 6 mei 2019 @ 15:53:56 #130
220624 Chiappucci
Il Diavolo
pi_186650884
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 15:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zal EF Education First met vervelende Vaughters weer als laatste komen met hun line-up? ;(
Waarschijnlijk... Woods gaat in elk geval niet van start.
  maandag 6 mei 2019 @ 17:50:48 #131
318352 Raap
Maakt dingen mee
pi_186653139
In hoeveel fraaie ontsnappingen gaat De Gendt meezitten?
leuk
pi_186658285
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 17:50 schreef Raap het volgende:
In hoeveel fraaie ontsnappingen gaat De Gendt meezitten?
Als hij voor de bergtrui gaat, dan zal hij in heel wat mooie ontsnappingen mee moeten zitten.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_186659734
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2019 14:15 schreef Godshand het volgende:

[..]

Ik dacht die Antonio 19/20 ofzo en Vincenzo 37-39 ergens?
Brave wielrenners hebben toch geen kinderen op hun 18e joh.
  maandag 6 mei 2019 @ 22:55:30 #134
108913 Godshand
guide4you
pi_186660893
quote:
10s.gif Op maandag 6 mei 2019 22:13 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]

Brave wielrenners hebben toch geen kinderen op hun 18e joh.
Jens Voigt had er 6 ;)
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
pi_186661030
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2019 22:55 schreef Godshand het volgende:

[..]

Jens Voigt had er 6 ;)
Daar noem je ook wel een übermensch.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 09:39:46 #136
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186665667
quote:
1s.gif Op maandag 6 mei 2019 22:55 schreef Godshand het volgende:

[..]

Jens Voigt had er 6 ;)
Maar met geen van hen heeft hij gekoerst.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 10:34:18 #137
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186666733


deceuninck_qst twitterde op dinsdag 07-05-2019 om 09:47:59 Tension, excitement, passion, magic - it's all here, as a new edition of the @giroditalia is about to start. We give you Deceuninck - Quick-Step's squad for the season's first Grand Tour: https://t.co/8PJz9fIXPYVideo: @lapedalecc https://t.co/RsHpNqxl1q reageer retweet
Eros Capecchi
Mikkel Honore
Bob Jungels
James Knox
Fabio Sabatini
Florian Senechal
Pieter Serry
Elia Viviani

  dinsdag 7 mei 2019 @ 11:06:01 #138
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186667325
Is de complete startlijst nu definitief?
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  dinsdag 7 mei 2019 @ 11:11:35 #139
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186667476
quote:
99s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 11:06 schreef naatje_1 het volgende:
Is de complete startlijst nu definitief?
quote:
0s.gif Op maandag 6 mei 2019 15:46 schreef Frozen-assassin het volgende:
Zal EF Education First met vervelende Vaughters weer als laatste komen met hun line-up? ;(
En dat doen ze vaak pas een dag voor de start. Lange leve de lol
pi_186667735
CCC, EF Education First, FDJ, Nippo, DDD & INEOS moeten hun selecties nog bekend maken/bevestigen
  dinsdag 7 mei 2019 @ 11:21:58 #141
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186667775
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 11:11 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

[..]

En dat doen ze vaak pas een dag voor de start. Lange leve de lol
Wat duurt dat lang zeg
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  dinsdag 7 mei 2019 @ 11:22:54 #142
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186667794
quote:
9s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 11:21 schreef naatje_1 het volgende:

[..]

Wat duurt dat lang zeg
Er was een keer dat ze een persoon per dag bekendmaakten. Dat was echt fantastisch
pi_186667872
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 10:34 schreef Frozen-assassin het volgende:

deceuninck_qst twitterde op dinsdag 07-05-2019 om 09:47:59 Tension, excitement, passion, magic - it's all here, as a new edition of the @:giroditalia is about to start. We give you Deceuninck - Quick-Step's squad for the season's first Grand Tour: https://t.co/8PJz9fIXPYVideo: @:lapedalecc https://t.co/RsHpNqxl1q reageer retweet
Eros Capecchi
Mikkel Honore
Bob Jungels
James Knox
Fabio Sabatini
Florian Senechal
Pieter Serry
Elia Viviani
Komt dat goed jongens? Eerste serieuze ronde voor Eljero zonder Morkov en/of Richeze. Je zou bijna denken dat de opgave al gepland staat.
pi_186668780
TeamINEOS twitterde op dinsdag 07-05-2019 om 12:00:39 TEAM NEWS: @taogeoghegan & @PavelSivakov will lead @TeamINEOS at the @giroditalia! Here's our full lineup for the first Grand Tour of the season 🇮🇹 @EddieDunbar @taogeoghegan @5_henao @ChristianKnees @NarvaezJho @SalvatorePuccio @PavelSivakov @ivansosacuervo reageer retweet
  dinsdag 7 mei 2019 @ 12:16:14 #145
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186668807
Sivakots en Theo hoger dan Sos in de pikorde :’)
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 12:24:19 #146
108913 Godshand
guide4you
pi_186668935
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 12:16 schreef Mani89 het volgende:
Sivakots en Theo hoger dan Sos in de pikorde :’)
Ach, Poels zeurt al langer dat hij eens een Grote Ronde wil leiden bij Team Sky/INEOS. Zijn gezeur heeft dus ook niets bij de leiding opgeleverd...
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 12:29:21 #147
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186669018
quote:
1s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 12:24 schreef Godshand het volgende:

[..]

Ach, Poels zeurt al langer dat hij eens een Grote Ronde wil leiden bij Team Sky/INEOS. Zijn gezeur heeft dus ook niets bij de leiding opgeleverd...
Poels zijn schema is afgestemd op Tour. Hij kan wel de Giro nu gaan rijden maar dan rijdt hij geen deuk in een pakje boter. Zinloos dus
pi_186669833
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 12:16 schreef Mani89 het volgende:
Sivakots en Theo hoger dan Sos in de pikorde :’)
Beetje schimmig is het wel. Moscon niet fit genoeg voor hier, maar wel gepresenteerd als kopman voor Californië. Was Sos dan eerst als kopman voor Californië voorzien? Zou die switch sowieso komen of was Jody zijn klavikuultje doorslaggevend? Vragen, vragen....

Zou het wat uitmaken? Misschien wel, misschien niet. O-)
pi_186669963
CCCProTeam twitterde op dinsdag 07-05-2019 om 13:11:28 PREVIEW: 🇮🇹 @giroditalia 🇮🇹Our team for our first Grand Tour as @CCCProTeam 🧡🖤:🇨🇿 @cernyjosef🇳🇱 @laurenstendam🇵🇱 @lukaszowsian🇵🇱 @kamilgradek🇪🇸 @franventoso🇪🇸 Víctor de la Parte🇮🇹 @jakubmareczko🇵🇹 Amaro Antunes📝 https://t.co/Mp6SRadHYu#Giro #Giro102 #RideForMore https://t.co/g3ExdnFLuy reageer retweet
pi_186671636
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 april 2019 13:31 schreef DecoAoreste het volgende:
Eendagsklassiekers kunnen mooi zijn, maar er gaat niets boven de grote rondes. Zin in O+
Dit.

Jammer dat ik dit jaar veel moet gaan missen. Dat wordt erg pijnlijk.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 14:42:04 #151
423121 Fretwork
Acte d'éloquence
pi_186672234
quote:
Alle ballen op Alexis?
The world outside is burning with a brand new light but it isn't one that makes me feel warm. Don't go mistaking your house burning down for the dawn - Frank Turner
Stilaan weer op topniveau na jaren als fietsende hamburger
  dinsdag 7 mei 2019 @ 14:56:25 #152
220624 Chiappucci
Il Diavolo
pi_186672658
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 mei 2019 14:42 schreef Fretwork het volgende:

[..]

Alle ballen op Alexis?
Denk dat Gallopin ook wel een vrije rol krijgt, maar voor top 15 geef ik Vuillermoz een grotere kans inderdaad.
  Moderator dinsdag 7 mei 2019 @ 15:05:21 #153
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186672844
Africa's Team heeft wel een ludieke manier gevonden om hun team aan te kondigen.

TeamDiData twitterde op dinsdag 07-05-2019 om 10:46:51 It’s @giroditalia time! 😀Our 8 riders for the race are scattered around Italy, getting their final preparation done. We need your help to find them. Are you up for the challenge?⚠️Accept Challenge: https://t.co/ml5BmlgND7 https://t.co/JxerdfLmlU reageer retweet
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  dinsdag 7 mei 2019 @ 17:01:37 #154
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186674918
Ik zit alvast te loeren naar etappeprofielen. 2e etappe is wel link voor de sprinters. Daar gaat niet iedereen erbij zijn.



Wat een hoop hoogtemeters in eerste week
  dinsdag 7 mei 2019 @ 19:04:25 #155
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186677405
We wachten nog op teams van Nippo Vini Fantini Faizane en EF Education First.
  woensdag 8 mei 2019 @ 15:15:06 #156
430637 showtimer
pi_186695902
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 mei 2019 15:56 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
En een excuusjapanner speciaal voor @:showtimer .
Twee. *)



Jammer van ons Colombiaantje though. ;(
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 15:25:19 #157
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186696084
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:15 schreef showtimer het volgende:

[..]

Twee. *)

[ afbeelding ]

Jammer van ons Colombiaantje though. ;(
Blijft een bijzondere ploeg. Deze twee Japanners zijn niet eens de beste Japanners van de ploeg.

Osorio was de enige renner geweest om echt naar uit te kijken, al had hij waarschijnlijk ook niets laten zien. Het zal moeten komen van een uitschieter van Lobato op een van de lastigere aankomsten in de eerste week, verder gaan we deze jongens niet zien.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 8 mei 2019 @ 15:42:18 #158
430637 showtimer
pi_186696379
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:25 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Blijft een bijzondere ploeg. Deze twee Japanners zijn niet eens de beste Japanners van de ploeg.

Osorio was de enige renner geweest om echt naar uit te kijken, al had hij waarschijnlijk ook niets laten zien. Het zal moeten komen van een uitschieter van Lobato op een van de lastigere aankomsten in de eerste week, verder gaan we deze jongens niet zien.
Ze moeten nog iets achter de hand houden voor Nippo in eigen land.

Hatsuyama noemt zichzelf The Shostopper. Vind ik leuk.
  woensdag 8 mei 2019 @ 15:45:08 #159
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186696425
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:15 schreef showtimer het volgende:

[..]

Twee. *)

[ afbeelding ]

Jammer van ons Colombiaantje though. ;(
Lobato of Lonardi. #stress
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 8 mei 2019 @ 15:52:37 #160
430637 showtimer
pi_186696548
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:45 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Lobato of Lonardi. #stress
quote:
These are the words of DS Mario Manzoni about the Giro line-up:

“The most beautiful, important and demanding race of the season awaits us. We wanted to get there with a few less injuries, but these will be behind us from the first minute of the race because we want to play our chances every day. We have a perfectly assorted line-up for intermediate stage arrivals such as Marco Canola and Juan Josè Lobato also important as a team man. For the toughest stages an experienced climber like Ivan Santaromita who can emerge in the third week, a young man already as mature as Nicola Bagioli will be able to escape in some stages, as it is Sho Hatsuyama. Our man for the sprint arrivals will be the young Giovanni Lonardi, already a winner among the PROs, together with Damiano Cima, a fundamental team man expected in this Giro in his final test of maturity. Hiroki Nishimura will be an important team man. We will try to always be protagonists in every stage, for all the numerous Italian and Japanese fans that will follow and support us.”
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 15:54:12 #161
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186696576
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:52 schreef showtimer het volgende:

[..]

[..]

Deze man is een drinker.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 15:54:37 #162
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186696579
Kunnen we niet alsnog Neri Sottoli uitnodigen?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 8 mei 2019 @ 16:01:10 #163
430637 showtimer
pi_186696654
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Kunnen we niet alsnog Neri Sottoli uitnodigen?
SCINTO!!1!!1!

Al was het maar voor de bingo.
  woensdag 8 mei 2019 @ 16:05:07 #164
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186696694
quote:
15s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Kunnen we niet alsnog Neri Sottoli uitnodigen?
Ja, in plaats van Bardiani.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 16:07:03 #165
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186696715
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 16:05 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Ja, in plaats van Bardiani.
Giovanni Karbonkel gaat mooi 23e worden.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 8 mei 2019 @ 17:48:11 #166
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186698424
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 16:07 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Giovanni Karbonkel gaat mooi 23e worden.
Barbien en Simion mogen de Top 15 sprints voor hun rekening nemen. Kannonen wat een gehandicaptenploeg is dat.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  woensdag 8 mei 2019 @ 18:36:08 #167
118571 wimderon
pi_186699367
quote:
14s.gif Op woensdag 8 mei 2019 15:52 schreef showtimer het volgende:

[..]

[..]

an experienced climber like Ivan Santaromita who can emerge in the third week

  woensdag 8 mei 2019 @ 18:45:19 #168
118571 wimderon
pi_186699601
De ontdekker van Rogla heeft tips, jongens!

  woensdag 8 mei 2019 @ 19:03:36 #169
430637 showtimer
pi_186700080
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 18:45 schreef wimderon het volgende:
De ontdekker van Rogla heeft tietjes, jongens!
fixed

  woensdag 8 mei 2019 @ 21:23:21 #170
203062 Marcoss
pi_186704903
Vaughters uiteraard weer als laatste

EFprocycling twitterde op woensdag 08-05-2019 om 21:11:41 Bennett. Breschel. Brown. Caicedo. Carthy. Dombrowski. Kangert. Modolo. #Giro we’re ready for you. Hear from each rider and take away some of our romance with the @giroditalia. Food and wine pairings 🥩🍷 from our director included: https://t.co/j4kPCqq2wh #exploretheworld https://t.co/QdS4B2sPX3 reageer retweet
  woensdag 8 mei 2019 @ 21:28:10 #171
194695 franklop
Fran knock
pi_186705104
Was eerst sprake van 2 Nederlanders, maar toch niet dus
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 8 mei 2019 @ 23:18:11 #172
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_186710368
Dumoulin mag de kater weg spoelen de dag na de Champions League Finale. w/ w/ w/
  woensdag 8 mei 2019 @ 23:32:51 #173
118571 wimderon
pi_186710966
tonygallopin twitterde op woensdag 08-05-2019 om 23:05:31 What a game... ! @SpursOfficial 😍😍😍 ⚽️ reageer retweet
Tonie gaat op de shitlist.
  woensdag 8 mei 2019 @ 23:34:32 #174
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186711039
Zo we zijn weer klaar met dat balletje trappen, tijd voor echte sport.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 23:40:20 #175
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_186711255
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:32 schreef wimderon het volgende:
tonygallopin twitterde op woensdag 08-05-2019 om 23:05:31 What a game... ! @:SpursOfficial 😍😍😍 ⚽️ reageer retweet
Tonie gaat op de shitlist.
Anti-coureur. }:|
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
  Moderator woensdag 8 mei 2019 @ 23:53:13 #176
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186711648
Poll: Voorbeschouwingen
Ja
Nee
Lucas Moura
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 8 mei 2019 @ 23:56:02 #177
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186711736
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:34 schreef Mani89 het volgende:
Zo we zijn weer klaar met dat balletje trappen, tijd voor echte sport.
:D
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:08:24 #178
430637 showtimer
pi_186712140
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Poll: Voorbeschouwingen
Ja
Nee
Lucas Moura
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Wie of wat is Lucas Moura.
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:09:03 #179
430637 showtimer
pi_186712163
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:34 schreef Mani89 het volgende:
Zo we zijn weer klaar met dat balletje trappen, tijd voor echte sport.
Kruijswijksiaanser wordt het niet hè.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 00:09:15 #180
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186712171
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:08 schreef showtimer het volgende:

[..]

Wie of wat is Lucas Moura.
Dat moet je aan de ene persoon die op hem heeft gestemd vragen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:10:58 #181
430637 showtimer
pi_186712231
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Dat moet je aan de ene persoon die op hem heeft gestemd vragen.
Maar telt het voor jou als ja of nee?
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:12:01 #182
430637 showtimer
pi_186712270
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:32 schreef wimderon het volgende:
tonygallopin twitterde op woensdag 08-05-2019 om 23:05:31 What a game... ! @:SpursOfficial 😍😍😍 ⚽️ reageer retweet
Tonie gaat op de shitlist.
Dit hoort in FPCL.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 00:15:46 #183
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186712372
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:10 schreef showtimer het volgende:

[..]

Maar telt het voor jou als ja of nee?
Ik sterf als een opportunist, dus wat mij het beste uitkomt.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 00:18:21 #184
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186712440
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:08 schreef showtimer het volgende:

[..]

Wie of wat is Lucas Moura.
Sterkte. Mij doet het ook pijn.
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:32:44 #185
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_186712829
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:09 schreef showtimer het volgende:

[..]

Kruijswijksiaanser wordt het niet hè.
Op naar het volgende NL vs. ENG duel (en een verdwaalde schansspringer).

Benieuwd wie van de favorieten het eerste tikje zal uitdelen aankomende zaterdag.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:57:18 #186
430637 showtimer
pi_186713301
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:32 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Benieuwd wie van de favorieten het eerste tikje zal uitdelen aankomende zaterdag.
Hardlopers zijn doodlopers! Soms. >:)
  donderdag 9 mei 2019 @ 00:58:28 #187
430637 showtimer
pi_186713325
NOSgoden zijn al ouderwets in vorm.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 00:59:55 #188
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186713343
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:58 schreef showtimer het volgende:
NOSgoden zijn al ouderwets in vorm.
Nemen ze zichzelf nu in de zeik of menen ze dit bloedserieus?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 01:34:22 #189
118571 wimderon
pi_186713770
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 00:58 schreef showtimer het volgende:
NOSgoden zijn al ouderwets in vorm.
  donderdag 9 mei 2019 @ 08:52:16 #190
79567 _-_ratjetoe_-_
pi_186715545
TOM DUMOULIN
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:08:50 #191
369142 Jason22
pi_186715723
quote:
In Bologna gaat zaterdag de 102de editie van de Giro d'Italia van start. Met Tom Dumoulin, de winnaar van 2017 en de nummer twee van vorig jaar, als een van de favorieten. Ook Bouke Mollema en Sam Oomen worden kansen toegedicht om een goede uitslag te rijden.

De 'Grande Partenza' van de ronde vindt 11 mei in Bologna plaats, een tijdrit over 8,2 kilometer met de finish bij de hooggelegen basiliek Madonna di San Luca.

De NOS zendt de highlights van de etappe elke dag uit in het NOS Sportjournaal.of in de reguliere uitzending van NOS Studio Sport. Met samenvattingen, achtergronden, interviews met de renners en alle ins en outs van de ronde die op 6 juni in Verona eindigt. Op NPO Radio 1 zijn er vanaf 15.00 uur flitsen in de lopende programmering en in de uitzendingen van NOS Langs de Lijn. Op NOS.nl volgen we de Giro dagelijks op de voet in een liveblog.
leven zoals het leven is
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:15:17 #192
330914 Sherlock_Holmes
2de plaats WIDM prono 2020
pi_186715817
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 09:08 schreef Jason22 het volgende:

[..]

6 juni :D
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:23:56 #193
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186715974
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 09:08 schreef Jason22 het volgende:

[..]

'Bouke' Mollema :')
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:31:16 #194
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186716131
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 09:08 schreef Jason22 het volgende:

[..]

Bouke
6 juni

Er is weer een blik goedkope arbeidskrachten bij sociale werkplaats weggeplukt ;(
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:37:34 #195
194695 franklop
Fran knock
pi_186716262
#werkenbijdenos
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  donderdag 9 mei 2019 @ 09:44:45 #196
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186716375
Zo heheh, alle ploegselecties zijn bekend.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  donderdag 9 mei 2019 @ 10:50:00 #197
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186717420
quote:
0s.gif Op woensdag 8 mei 2019 23:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Poll: Voorbeschouwingen
Ja
Nee
Lucas Moura
Tussenstand:
[ afbeelding ]
Ook een poll maken? Klik hier
Dit is niet leuk.
  donderdag 9 mei 2019 @ 10:51:05 #198
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186717435
Overigens heb ik per abuis 'nee' gestemd, terwijl ik 'ja' bedoelde.
  donderdag 9 mei 2019 @ 11:13:45 #199
194695 franklop
Fran knock
pi_186717780
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 10:50 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Dit is niet leuk.
Expres ja gestemd om hem extra werk te bezorgen
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  donderdag 9 mei 2019 @ 11:32:09 #200
215730 StretchingKoala
pi_186718062
Zwift heeft de eerste etappe, de tijdrit, nagebouwd. Wordt zaterdag vrijgegeven, ben benieuwd hoe 18% gaat voelen op de Neo
I am a Koala who Stretches :P
  donderdag 9 mei 2019 @ 11:40:59 #201
203062 Marcoss
pi_186718215
Viviani met een speciale kampioenstrui deze Giro omdat het de laatste ronde is die hij rijdt in deze trui. Al is de kans aanwezig dat hij de trui maar 1/2 dagen echt draagt natuurlijk :D

  donderdag 9 mei 2019 @ 11:44:51 #202
430637 showtimer
pi_186718273
Bijzonder matig.
  donderdag 9 mei 2019 @ 11:52:22 #203
436595 Sked
Zonnestraal
pi_186718398
Doe maar snel dat paars.
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:14:12 #204
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186718797
Wilt men het liefst de etappes in een apart topic hebben, aangezien er nu een forum is, of worden in deze reeks gewoon de etappes besproken? :s) En voor het geval van het eerste, zijn er mensen die zich geroepen voelen een @Rellende_Rotscholier waardige OP te maken? :+
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 12:16:19 #205
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186718842
Als er toch een subforum is krijgt iedere etappe z'n eigen topic. De poll lijkt aan te tonen dat ik aan de bak moet, dus dat gaat gebeuren.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:18:09 #206
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186718879
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 12:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
De poll lijkt aan te tonen dat ik aan de bak moet, dus dat gaat gebeuren.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:18:20 #207
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186718882
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 12:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als er toch een subforum is krijgt iedere etappe z'n eigen topic. De poll lijkt aan te tonen dat ik aan de bak moet, dus dat gaat gebeuren.
_O_
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:20:13 #208
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186718928
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 12:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als er toch een subforum is krijgt iedere etappe z'n eigen topic. De poll lijkt aan te tonen dat ik aan de bak moet, dus dat gaat gebeuren.
  Eindredactie Sport / Forummod donderdag 9 mei 2019 @ 12:29:41 #209
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_186719067
_O_ _O_ _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:32:05 #210
423250 Houtenbeen
pi_186719099
^O^ ^O^
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:40:59 #211
177599 Doevelaer
Joe
pi_186719245
Pohhh, voorbeschouwingen. _O_
Het beste nieuws van deze week _O_
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 12:49:19 #212
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186719365
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 12:54:48 #213
351614 crew  ijs_beer
ijskoud de lekkerste
pi_186719430
_O_ _O_
Op donderdag 15 juni 2017 16:53 schreef Cyan9 het volgende:
IJsbeer is inderdaad officieel cute. :D
Op donderdag 30 juli 2020 16:27 schreef Guanabana het volgende:Houdt @:ijs_beer een beetje van ouder? En dan niet 40 jaar ouder, maar laten we zeggen bijvoorbeeld, iets van 5 jaar ouder?
  donderdag 9 mei 2019 @ 12:56:41 #214
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186719455
quote:
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:03:42 #215
333483 Aguero
oooooooo
pi_186719535
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 12:56 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ach, het is maar Ajax.
Citius, Altius, Fortius.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 13:09:59 #216
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186719615
In ander nieuws:

quote:
Bauke Mollema ziet een grote uitdaging in het drie weken behouden van de focus. Dat zegt de kopman van Trek-Segafredo tegen WielerFlits. “Ik moet zorgen dat ik geen slechte dag heb of fouten maak. Als dat lukt en ik haal mijn niveau dan denk ik dat ik vooraan mee kan doen en een goed klassement kan rijden”, aldus Mollema.

De 32-jarige Mollema ziet dat de concurrentie ijzersterk is. “Het zijn er ook zo veel”, zegt de Nederlandse kopman. “Elk team heeft tegenwoordig wel twee of drie goede klassementsrenners, dus het is logisch dat ze er een naar de Giro sturen. Het niveau gaat heel hoog zijn, dat weten we. Eigenlijk is het hele jaar het niveau heel hoog, maar ik hou van de grote rondes en ik heb er zin in om hier voor het klassement mee te doen. Ik heb een goede voorbereiding gehad, dus van mij mogen we beginnen!”
De walgelijkste renner van Nederland gaat weer voor een anonieme plaats in de top 10. Goede voorbereiding gehad, klaar om wieltjes te plakken!
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:21:50 #217
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186719794
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:09 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
haal mijn niveau dan denk ik dat ik vooraan mee kan doen en een goed klassement kan rijden”, aldus Mollema.

Hij gaf zelf aan dat hij liever niet meer wilde ritten kapen. Ik snap oprecht niet wat voor voldoening je er uit haalt om na 3 weken 9e te worden, als Bauke.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 13:33:03 #218
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186719973
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:21 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Hij gaf zelf aan dat hij liever niet meer wilde ritten kapen. Ik snap oprecht niet wat voor voldoening je er uit haalt om na 3 weken 9e te worden, als Bauke.
quote:
wiebipedia 9 MEI 2019 OM 08:48
mooi dat hij weer voor een klassement gaat. Natuurlijk zien veel supporters liever Mollema voor dagsucces gaan om hun persoonlijk gevoel van euforie voeding te geven. Echter vraagt het rijden van een klassement zoveel facetten van topsport dat het zijn ambitie als topsporter definitie geeft.

Deze man heeft bij mij een enorme gun factor.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:34:31 #219
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186719994
Mollema moet gewoon kappen met dit soort onzin en een metamorfose a la Fuglsang ondergaan. Ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij een wereldtopper in de klassiekers kan worden. Hopelijk ziet hij dat zelf ook binnen 1 of 2 jaar in, anders is hij straks te oud.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:35:52 #220
203062 Marcoss
pi_186720022
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:34 schreef DecoAoreste het volgende:
Mollema moet gewoon kappen met dit soort onzin en een metamorfose a la Fuglsang ondergaan. Ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij een wereldtopper in de klassiekers kan worden. Hopelijk ziet hij dat zelf ook binnen 1 of 2 jaar in, anders is hij straks te oud.
Mollema heeft jarenlang de focus gelegd op de heuvelklassiekers toch? Toen reed hij prima uitslagen, maar ook daarin waren het vooral een hele reeks aan ereplaatsen, alleen in San Sebastian doet hij zowat elk jaar mee om de zege.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:36:35 #221
439427 luukert
pi_186720035
Jaaaaaa voorbeschouwingen, top nieuws dit!
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:39:45 #222
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186720100
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:35 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Mollema heeft jarenlang de focus gelegd op de heuvelklassiekers toch? Toen reed hij prima uitslagen, maar ook daarin waren het vooral een hele reeks aan ereplaatsen, alleen in San Sebastian doet hij zowat elk jaar mee om de zege.
Hij heeft elk jaar nog geprobeerd om een klassement te rijden in een grote ronde. Soms lukte dat (top-10), soms niet. Ik denk dat als hij dat doel zou laten varen en zich volledig zou toeleggen op de eendagsklassiekers, dat hij dan een veel mooier palmares bijeen zou rijden.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 13:40:10 #223
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186720108
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:34 schreef DecoAoreste het volgende:
Mollema moet gewoon kappen met dit soort onzin en een metamorfose a la Fuglsang ondergaan. Ik ben er nog steeds van overtuigd dat hij een wereldtopper in de klassiekers kan worden. Hopelijk ziet hij dat zelf ook binnen 1 of 2 jaar in, anders is hij straks te oud.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 13:40:53 #224
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186720119
Ik denk dat Mollema beter net als Kittel zijn contract kan inleveren.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:41:01 #225
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186720122
quote:
Waar heb je die nou weer vandaan :D
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 13:41:40 #226
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186720133
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:41 schreef DecoAoreste het volgende:

[..]

Waar heb je die nou weer vandaan :D
Zelf in elkaar geknutseld. Te mooie quote om niets mee te doen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:41:57 #227
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186720139
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik denk dat Mollema beter net als Kittel zijn contract kan inleveren.
Nee joh. Mollema heeft geen issues zoals Kittel. Hij probeert alleen als vierkant blokje zichzelf door een rond gaatje te proppen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:45:01 #228
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186720184
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:41 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Zelf in elkaar geknutseld. Te mooie quote om niets mee te doen.
Tsja. We weten allebei dat het gelul is.

Anderszins is het natuurlijk zijn goed recht als dit echt is wat hij wil. Maar jammer blijft het wel.
  donderdag 9 mei 2019 @ 13:46:14 #229
177599 Doevelaer
Joe
pi_186720204
ach, Bauke is in ieder geval in staat om tijdens een ronde z'n focus te verleggen.
Dus mocht hij in de eerste week ergens een half uur verliezen, kan hij mooi alsnog gaan rittenkapen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 14:56:38 #230
478082 VoMy
Seksloos kutventje
pi_186721538
Elke keer dat rittenkapen is ook saai te noemen. Of staan er mensen op de banken voor Rafael Majka sinds hij geen klassement meer rijdt?
Beetje afwisseling kan geen kwaad.
  donderdag 9 mei 2019 @ 15:10:52 #231
118571 wimderon
pi_186721771
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:21 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Hij gaf zelf aan dat hij liever niet meer wilde ritten kapen. Ik snap oprecht niet wat voor voldoening je er uit haalt om na 3 weken 9e te worden, als Bauke.
Bauken Mollenma gaat in de Tour weer lekker ritten kapen, terwijl Trek daar met Porte voor een klassement gaat. Kan allemaal daar.
  donderdag 9 mei 2019 @ 15:13:19 #232
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186721821
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 15:10 schreef wimderon het volgende:

[..]

Bauken Mollenma gaat in de Tour weer lekker ritten kapen, terwijl Trek daar met Porte voor een klassement gaat. Kan allemaal daar.
Ach, dat duurt met Porte meestal toch niet zo lang.
  donderdag 9 mei 2019 @ 15:15:51 #233
256098 Lucyintheafternoon
pi_186721868
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 12:16 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als er toch een subforum is krijgt iedere etappe z'n eigen topic. De poll lijkt aan te tonen dat ik aan de bak moet, dus dat gaat gebeuren.
_O_
  donderdag 9 mei 2019 @ 15:34:42 #234
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186722207
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 15:13 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Ach, dat duurt met Porte meestal toch niet zo lang.
Triest maar waar :')

Ik ben er met pooltjes zo vaak ingetuind, in die gozer.
  donderdag 9 mei 2019 @ 16:28:21 #235
108913 Godshand
guide4you
pi_186723233
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 13:40 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik denk dat Mollema beter net als Kittel zijn contract kan inleveren.
Er zijn wel meer renners die je dat advies kan geven :P
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 16:37:54 #236
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186723400
quote:
1s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:28 schreef Godshand het volgende:

[..]

Er zijn wel meer renners die je dat advies kan geven :P
Suggesties?
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 16:46:11 #237
118571 wimderon
pi_186723530
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 16:47:39 #238
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186723549
quote:
9s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:46 schreef wimderon het volgende:
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
@Mani89
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 16:47:53 #239
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186723556
Overigens schijn ik Rusty te zijn.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 16:48:59 #240
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186723565
quote:
9s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:46 schreef wimderon het volgende:
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
Mitch
  donderdag 9 mei 2019 @ 16:49:44 #241
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186723578
Ik ook Rösti.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 16:50:46 #242
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186723596
quote:
1s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:48 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Mitch
[ afbeelding ]
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 16:51:05 #243
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186723602
Ik ben ook domme Sep :{
  donderdag 9 mei 2019 @ 16:51:56 #244
245701 naatje_1
Naatzipiraat
pi_186723619
quote:
9s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:46 schreef wimderon het volgende:
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
Which Rider Are You?
Mitch Docker


On the surface you're all about the quirk. Dig a little bit deeper to find a compassionate leader.
Hier schreef Aoibhin het volgende: Beter autist in de kist dan een feestje gemist w/ *O*
  donderdag 9 mei 2019 @ 18:51:35 #245
108913 Godshand
guide4you
pi_186725644
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Suggesties?
Kelderman, Aru?
[b] Op zondag 14 november 2010 18:11 schreef liesje1979 het volgende:[/b]
Zo is daar Godshand, met zijn sarcastische toon,
Die regelmatig een topic voorziet van spot en hoon.
  donderdag 9 mei 2019 @ 18:52:23 #246
118571 wimderon
pi_186725668
Nog een quiz, jawel.

https://www.ad.nl/actie/k(...)deelnemers~a1fef347/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  donderdag 9 mei 2019 @ 19:01:24 #247
470661 maxi-mus
are you not entertained?
pi_186725854
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:37 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Suggesties?
Cavendish. (en de rest van zijn team)
  donderdag 9 mei 2019 @ 19:02:22 #248
430637 showtimer
pi_186725874
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 18:52 schreef wimderon het volgende:
Nog een quiz, jawel.

https://www.ad.nl/actie/k(...)deelnemers~a1fef347/

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Iedereen die hier post zou 10 op 10 moeten halen Wim.
  Moderator donderdag 9 mei 2019 @ 19:06:04 #249
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186725953
quote:
1s.gif Op donderdag 9 mei 2019 18:51 schreef Godshand het volgende:

[..]

Kelderman, Aru?
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 19:01 schreef maxi-mus het volgende:

[..]

Cavendish. (en de rest van zijn team)
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 20:11:50 #250
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_186727753
quote:
9s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:46 schreef wimderon het volgende:
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
Ik ben ook Rusty.
  donderdag 9 mei 2019 @ 20:14:45 #251
194695 franklop
Fran knock
pi_186727855
quote:
9s.gif Op donderdag 9 mei 2019 16:46 schreef wimderon het volgende:
https://www.efprocycling.com/wp_quiz/which-rider-are-you/

Welke EF1 renner zijn jullie??? Ik ben domme Sep.
Which Rider Are You?
Mitch Docker
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  donderdag 9 mei 2019 @ 20:56:51 #252
137596 TLC
pi_186729262
Ben benieuwd hoe Sam Oomen het als invaller gaat doen omdat de Giro toch niet op zijn oorspronkelijke agenda stond.
"You can call me Susan if it makes you happy"
  donderdag 9 mei 2019 @ 21:43:11 #253
430637 showtimer
pi_186730500
  donderdag 9 mei 2019 @ 21:50:31 #254
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186730684
quote:
Leuk die constant loopende gitaarloopjes.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 21:51:54 #255
430637 showtimer
pi_186730731
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 21:50 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Leuk die constant loopende gitaarloopjes.
Ik kijk voor de vlaggendragers.
  donderdag 9 mei 2019 @ 21:53:07 #256
430637 showtimer
pi_186730776
Arn0 kan Engels, het is ongehoord.
  donderdag 9 mei 2019 @ 21:55:35 #257
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186730859
Nietszolo gaat vervelend doen in poultjes.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:02:16 #258
430637 showtimer
pi_186731045
Dit had ik niet willen missen.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:12:52 #259
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186731414
Vertaling showtimer?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:13:12 #260
430637 showtimer
pi_186731425
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 22:12 schreef Mani89 het volgende:
Vertaling showtimer?
Nando heeft er niet veel zin in
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:14:53 #261
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186731484
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 22:13 schreef showtimer het volgende:

[..]

Nando heeft er niet veel zin in
Ik surf even naar mijn poultje.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:25:20 #262
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186731803
Wow, mooie nieuwe tricolore voor Elia.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:28:33 #263
430637 showtimer
pi_186731899
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 22:25 schreef Mani89 het volgende:
Wow, mooie nieuwe tricolore voor Elia.
Krijg je al het ESF gevoel?
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:31:20 #264
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186731998
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 22:28 schreef showtimer het volgende:

[..]

Krijg je al het ESF gevoel?
Het pauzevermaak is net zo verschrikkelijk ja.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:44:58 #265
430637 showtimer
pi_186732395
Jan & Addy _O_
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:45:01 #266
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186732397
Sepkoes en Antwan hadden broers kunnen zijn.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:51:14 #267
430637 showtimer
pi_186732558
Limburgse vlaggen, eng eng eng.
  donderdag 9 mei 2019 @ 22:53:25 #268
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186732624
quote:
0s.gif Op donderdag 9 mei 2019 22:44 schreef showtimer het volgende:
Jan & Addy _O_
De Nederlandse Frison en Sergeant Kantoorklerken.
Put these foolish ambitions to rest.
  Moderator vrijdag 10 mei 2019 @ 12:20:16 #269
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186741901
cirogazzetta twitterde op vrijdag 10-05-2019 om 12:09:23 Due to weather forecast, early start for all the big names in the first time trial of @giroditalia tomorrow. @tom_dumoulin will be the first of all 176 riders at 16.50, @vincenzonibali at 16.58, @rogla at 17.01. @Gazzetta_it Only exception Simon Yates (19.43) reageer retweet
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:23:23 #270
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186741941
We rennen met z'n allen naar onze prognoses
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:27:06 #271
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_186741985
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:20 schreef Slobeend het volgende:
cirogazzetta twitterde op vrijdag 10-05-2019 om 12:09:23 Due to weather forecast, early start for all the big names in the first time trial of @:giroditalia tomorrow. @:tom_dumoulin will be the first of all 176 riders at 16.50, @:vincenzonibali at 16.58, @:rogla at 17.01. @:Gazzetta_it Only exception Simon Yates (19.43) reageer retweet
Dan sta ik nog op 't voetbalveld :(
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:31:44 #272
203062 Marcoss
pi_186742059
Wordt meer wind verwacht later op de avond, vandaar die vroege starts, maar het gebeurt ook regelmatig dat de weersvoorspelling niet uitkomt en de keuze verkeerd uitpakt..

Hoop wel voor Roglic/Dumoulin dat er geen hotseat is, anders zit degene daar bijna 3 uur..
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:47:09 #273
430637 showtimer
pi_186742317
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:31 schreef Marcoss het volgende:
Wordt meer wind verwacht later op de avond, vandaar die vroege starts, maar het gebeurt ook regelmatig dat de weersvoorspelling niet uitkomt en de keuze verkeerd uitpakt..

Hoop wel voor Roglic/Dumoulin dat er geen hotseat is, anders zit degene daar bijna 3 uur..
Waarom zou er geen hotseat zijn?
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:48:40 #274
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186742343
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:47 schreef showtimer het volgende:

[..]

Waarom zou er geen hotseat zijn?
Schijnt heel koud te worden morgen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:54:11 #275
203062 Marcoss
pi_186742410
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:47 schreef showtimer het volgende:

[..]

Waarom zou er geen hotseat zijn?
Die is er niet bij elke tijdrit toch? Maar bij grote rondes zal het sowieso wel gebeuren ja
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:57:48 #276
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_186742445
Wow Tom start als allereerste, heeft er ooit iemand gewonnen na als eerste te starten?
Zou wel baas zijn als de tijd dan tot eind blijft staan _O_
  Moderator vrijdag 10 mei 2019 @ 12:58:27 #277
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186742453
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:57 schreef Momo... het volgende:
Wow Tom start als allereerste, heeft er ooit iemand gewonnen na als eerste te starten?
Zou wel baas zijn als de tijd dan tot eind blijft staan _O_
w/ w/ w/
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 12:59:23 #278
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_186742463
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:48 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Schijnt heel koud te worden morgen.
Daarom ook een hotseat en geen coldseat

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:57 schreef Momo... het volgende:
Wow Tom start als allereerste, heeft er ooit iemand gewonnen na als eerste te starten?
Zou wel baas zijn als de tijd dan tot eind blijft staan _O_
Primoz lacht om de tijd van Tom
  vrijdag 10 mei 2019 @ 13:03:01 #279
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_186742505
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:59 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Daarom ook een hotseat en geen coldseat
[..]

Primoz lacht om de tijd van Tom
Waarschijnlijk wel ja, maar dat is toch een halve Nederlander volgens Sporza-logica?

Als ik trouwens naar de modellen kijk dan valt het best mee met de regen. Meer kans op kleine spetters tussen 7 en 9 , pas later in de avond gaat het hard regenen.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 13:06:09 #280
203062 Marcoss
pi_186742548
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:03 schreef Momo... het volgende:

[..]

Waarschijnlijk wel ja, maar dat is toch een halve Nederlander volgens Sporza-logica?

Als ik trouwens naar de modellen kijk dan valt het best mee met de regen. Meer kans op kleine spetters tussen 7 en 9 , pas later in de avond gaat het hard regenen.
Ja, keus is vooral i.v.m. de wind, geloof ik

Al zegt Elijzen dat het met de regen te maken heeft ja. Dus ze hebben niet allemaal dezelfde reden.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 13:13:21 #281
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_186742635
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:06 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Ja, keus is vooral i.v.m. de wind, geloof ik

Al zegt Elijzen dat het met de regen te maken heeft ja. Dus ze hebben niet allemaal dezelfde reden.
De wind draait in het tijdsbestek van ZW naar NW. Het eerste deel van het parcours gaat wel in de NW richting, windsnelheid blijft rond 4-5 m/s. Dit is dan in het ECMWF model, maar daar lijkt niet zo heel veel aanleiding voor het omgooien. Maar ik neem aan dat ze dit goed overwogen hebben.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 13:47:48 #282
430637 showtimer
pi_186743188
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:54 schreef Marcoss het volgende:

[..]

Die is er niet bij elke tijdrit toch? Maar bij grote rondes zal het sowieso wel gebeuren ja
Dat ze er speciaal een camera neerzetten zal een organisatiedingetje van de grotere wedstrijden zijn, maar sinds het invoeren van het chaperonescircus is er volgens mij altijd wel een figuurlijke hotseat als de uiteindelijke winnaar in een potje moet pissen?
  vrijdag 10 mei 2019 @ 13:48:59 #283
430637 showtimer
pi_186743212
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:13 schreef Momo... het volgende:

[..]

De wind draait in het tijdsbestek van ZW naar NW. Het eerste deel van het parcours gaat wel in de NW richting, windsnelheid blijft rond 4-5 m/s. Dit is dan in het ECMWF model, maar daar lijkt niet zo heel veel aanleiding voor het omgooien. Maar ik neem aan dat ze dit goed overwogen hebben.
Onderschat het fenomeen kuddegedrag niet. Gelukkig is niet iedereen daar gevoelig voor. 8-)
  Moderator vrijdag 10 mei 2019 @ 13:54:45 #284
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186743314
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:48 schreef showtimer het volgende:

[..]

Onderschat het fenomeen kuddegedrag niet. Gelukkig is niet iedereen daar gevoelig voor. 8-)
Je gaat toch niet 21 dagen de fanboy uithangen hè?
  vrijdag 10 mei 2019 @ 14:03:17 #285
430637 showtimer
pi_186743458
quote:
9s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:54 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Je gaat toch niet 21 dagen de fanboy uithangen hè?
Ik beloof niets.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 14:08:44 #286
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_186743572
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 13:03 schreef Momo... het volgende:

[..]

Waarschijnlijk wel ja, maar dat is toch een halve Nederlander volgens Sporza-logica?
Ik kan hem met de beste wil van de wereld niet als Nederlander zien, maar ik juich (in mindere mate) ook wel voor Slovenen omdat ik Slovenië zo'n mooi land vind. :P

Maar ik ben uiteraard in de eerste plaats voor Tom. w/
  vrijdag 10 mei 2019 @ 14:15:31 #287
436595 Sked
Zonnestraal
pi_186743702
Ik juich voor de Haai.

Is er niemand die voor de gelegenheid een mooie UI voor me kan maken?
  Moderator vrijdag 10 mei 2019 @ 14:16:04 #288
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_186743717
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 14:15 schreef Sked het volgende:
Ik juich voor de Haai.

Is er niemand die voor de gelegenheid een mooie UI voor me kan maken?
Eindelijk die vervelende Sagan weg ^O^.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 14:33:19 #289
137596 TLC
pi_186743992
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 12:59 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Primoz lacht om de tijd van Tom
Net zoals in Bergen bv ?
"You can call me Susan if it makes you happy"
  vrijdag 10 mei 2019 @ 15:02:50 #290
369142 Jason22
pi_186744448
Mart is er weer met een vermakelijke podcast! https://www.nporadio1.nl/podcasts/de-kopgroep
leven zoals het leven is
  vrijdag 10 mei 2019 @ 16:38:21 #291
118571 wimderon
pi_186746429
quote:
Er komt zaterdag een speciale wisselzone tijdens de proloog van de Giro d’Italia in Bologna zodat renners op de steile klim van de tijdritfiets op hun wegfiets kunnen overstappen.
Dat laat de organisatie RCS weten. De zone komt op 150 meter voor het begin van de klim naar San Luca.

Over de zone was vrijdag veel te doen, omdat die niet was ingepland. Tom Dumoulin liet weten zo’n wissel te overwegen waarna verschillende ploegleiders bij de UCI kwamen vragen naar de mogelijkheden. De jury ging vrijdagmiddag een kijkje nemen.

Ideaal lijkt de locatie niet, omdat de snelheid daar hoog is. De bocht bij het begin van de klim was een betere plek geweest, maar onhaalbaar volgens de jury.

Of er nu nog renners zijn die de wissel overwegen is onbekend. Dumoulin laat weten: ‘Het blijft de vraag of ik ga wisselen’. Ook nu hij weet dat de zone op 150 meter voor de bocht.

Dumoulin laat weten: ‘Het blijft de vraag of ik ga wisselen’. Ook nu hij weet dat de zone op 150 meter voor de bocht.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 17:42:24 #292
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186747690
quote:
Egan Bernal, after crashing a week before his chance to lead Team Ineos at the Giro d’Italia, is back on his bike building for the Tour de France.
Ik gooi een steen in de kikkerpoel: hij heeft nooit zijn sleutelbeen gebroken.
Put these foolish ambitions to rest.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 17:43:27 #293
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186747713
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 17:42 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]

Ik gooi een steen in de kikkerpoel: hij heeft nooit zijn sleutelbeen gebroken.
Waarom denk je dat dan?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 17:44:09 #294
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_186747723
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 17:43 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Waarom denk je dat dan?
Daarom.
Put these foolish ambitions to rest.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 18:19:12 #295
430637 showtimer
pi_186748282
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 17:43 schreef Mani89 het volgende:

[..]

Waarom denk je dat dan?
Ik maak me zorgen, jij?
  vrijdag 10 mei 2019 @ 18:22:39 #296
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186748356
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 19:11:02 #297
137596 TLC
pi_186749112
Doet Roglic eigenlijk ook de TdF nu ? ik zie em eigenlijk nog geen twee grote rondes achter elkaar doen, en zeker niet als kopman.
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Moderator vrijdag 10 mei 2019 @ 19:13:19 #298
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_186749138
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 19:11 schreef TLC het volgende:
Doet Roglic eigenlijk ook de TdF nu ? ik zie em eigenlijk nog geen twee grote rondes achter elkaar doen, en zeker niet als kopman.
Hij gaat de Tour rijden ja.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 19:20:31 #299
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186749242
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 19:13 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]

Hij gaat de Tour rijden ja.
Hebben ze dat al aan Steven verteld?
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
  vrijdag 10 mei 2019 @ 19:30:48 #300
430637 showtimer
pi_186749393
Team Manager Eusebio Unzue added: “I’ve never seen Mikel in such a good form as now ahead of the Giro. All I fear for him is bad luck, that’s what affected his performances in the past."

  vrijdag 10 mei 2019 @ 19:31:48 #301
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_186749409
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 mei 2019 19:30 schreef showtimer het volgende:
Team Manager Eusebio Unzue added: “I’ve never seen Mikel in such a good form as now ahead of the Giro. All I fear for him is bad luck, that’s what affected his performances in the past."

[ afbeelding ]
En dat hij aan de leiband van Kris moest lopen.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')