begin me sterk af te vragen of ze borderline heeftquote:Op zondag 28 april 2019 16:00 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ja joh, volwassen meiske heb je uitgezocht. Niet reageren. Ze probeert je te manipuleren om een reactie van je los te krijgen want ze kan er niet mee omgaan dat ze geen macht meer over je heeft.
Dit heeft allemaal niks met jou te maken of dat ze je mist. Dit gaat om haar, zij moet 'winnen', haar zin krijgen.
Lijkt er met die emotionele chantage en stemmingswisselingen wel op idd, ook dat hulp weigeren komt dan vaak voor. Misschien dat die zelfmoord-dreigingen ook niet zo serieus zijn als haar ouders het nieteens geloven.quote:Op zondag 28 april 2019 16:23 schreef kanda91 het volgende:
[..]
begin me sterk af te vragen of ze borderline heeft
het blijft lastig, het stomme is dat ik toch zorgen blijf maken.quote:Op zondag 28 april 2019 16:26 schreef Hiernamaals het volgende:
[..]
Lijkt er met die emotionele chantage en stemmingswisselingen wel op idd, ook dat hulp weigeren komt dan vaak voor. Misschien dat die zelfmoord-dreigingen ook niet zo serieus zijn als haar ouders het nieteens geloven.
Maar hoeft geen borderline te zijn, kan ook gewoon verwend en egocentrisch zijn.
Ja logisch, ze klinkt onvoorspelbaar en ik denk dat niemand een idee heeft van wat ze gaat doen. Maar nadat ze jou zo heeft behandeld en jij je best hebt gedaan kun jij niet heel veel meer doen. Die problemen die ze heeft heb jij niet veroorzaakt, jij bent niet verantwoordelijk voor haar en iedereen die haar kent zal dit waarschijnlijk ook wel weten.quote:Op zondag 28 april 2019 16:27 schreef kanda91 het volgende:
[..]
het blijft lastig, het stomme is dat ik toch zorgen blijf maken.
Bedankt!quote:Op zondag 28 april 2019 16:35 schreef Hiernamaals het volgende:
[..]
Ja logisch, ze klinkt onvoorspelbaar en ik denk dat niemand een idee heeft van wat ze gaat doen. Maar nadat ze jou zo heeft behandeld en jij je best hebt gedaan kun jij niet heel veel meer doen. Die problemen die ze heeft heb jij niet veroorzaakt, jij bent niet verantwoordelijk voor haar en iedereen die haar kent zal dit waarschijnlijk ook wel weten.
Maar nog steeds een enge situatie, ik duim voor je
Dit.quote:Op zondag 28 april 2019 16:23 schreef Hiernamaals het volgende:
Klote man, maar denk dat het de meeste mensen weinig kan schelen als ze privé-foto's van jou te zien krijgen, zelfs als het naakt-foto's ofzo. Als het allemaal een beetje volwassen mensen zijn iig. Snap dat je dat genant vindt, maar zou er niet wakker van liggen.
Waarom lees je die mails nog? Tijd voor een nieuw mailadres. Chantage is strafbaar, doe er wat mee.quote:Op zondag 28 april 2019 15:48 schreef kanda91 het volgende:
Ik heb niks meer van me laten horen de afgelopen tijd, maar ik krijg nog steeds mailtjes. De ene dag van hoe ze spijt van alles wat ze heeft gezegd en gedaan en de andere dag hoe laag ik ben en haar leven heb verpest en dan weer dat ze echt niet meer verder kan, dat het teveel pijn doet allemaal. Krijg onder tussen een lading scheldwoorden over me heen en ze hoopt dat ik sterf want dat is wat ik verdien en verdien ik ook het verlies van mijn broer, want mensen die zo laag zijn als ik verdienen dat. Ik blijf constant haar email adressen blokkeren. Het is werkelijk een drama, ik dacht dat ik er van af was, niet dus. ik heb zelfs een mail ontvangen waar ze de telefoonnummers van mijn collega's heeft en als ik niet reageer krijgen ze allemaal foto's te zien, en ja, ze heeft de nummers echt.
Dat doet er helemaal niet toe.quote:Op zondag 28 april 2019 16:23 schreef kanda91 het volgende:
[..]
begin me sterk af te vragen of ze borderline heeft
Precies. Ze gedraagt zich debiel.quote:
Ik heb zo’n zelfde ex-vriendin gehad. Die heeft er zo vaak mee gedreigd dat ik uiteindelijk zelf maar naar de keukenla ben gelopen met de vraag of ik haar er misschien mee moest helpen.quote:Op zaterdag 6 april 2019 19:09 schreef Halimede het volgende:
Ik heb een tijd lang een vriendje gehad die daar ook mee dreigde. Daardoor kon ik het veel te lang niet uitmaken, maar uiteindelijk was ik er klaar mee en heb ik ondanks de dreigementen, het toch uit gemaakt.
Hij leeft nogsteeds
Onnodig zeg. Een man mag deze gevoelens niet hebben?quote:
Wie zegt dat ik het over de gevoelens heb? Ik krijg koppijn van die emotionele niet te lezen OP.quote:Op zondag 28 april 2019 20:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Onnodig zeg. Een man mag deze gevoelens niet hebben?
Baasquote:Op zondag 28 april 2019 19:23 schreef M1stral het volgende:
[..]
Ik heb zo’n zelfde ex-vriendin gehad. Die heeft er zo vaak mee gedreigd dat ik uiteindelijk zelf maar naar de keukenla ben gelopen met de vraag of ik haar er misschien mee moest helpen.
Je raad het al, ze heeft het nooit gedaan.
Edit: Na de relatiebreuk is overigens wel borderline bij haar geconstateerd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |